Religijos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Religijos

Post by ss »

...
Last edited by ss on Sat 12 11, 2004, 21:46, edited 1 time in total.
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

Na, as irgi kazkada buvau krikščionė :roll:
Pastebėjau, kad į bažnyčią žmonės pradeda eiti kai jau sulaukia tam tikro garbingo amžiaus ir vaizdžiai tariant "jaučia artėjant smertį". Gal tai ir neblogai, tik gaila, kad jų tikėjimas labiau remiasi baime negu meile, panašus į derybas: aš va, matai, Dieve, meldžiuosi, o tu paskui mane į rojų priimk.
Na o man, kai perskaičiau knygas apie Anastasiją, iš pradžių buvo lengvas šokas,nes...nebežinojau, kaip su Juo kalbėtis ! :lol: Mat mano maldos iki tol iš esmės tebuvo prašymai ir zyzimai duoti ir suteikti to ar ano. :oops: Reikėjo iš naujo mokytis pajusti ryšį su savo Tėvu :)
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Taikliai pastebėta. 8) :shock: :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Religija tai tik teorija arba viena iš teorijų, tikėjimas tai mūsų širdies veržimosi į šviesą jėga. Išpažįstantys vieną religiją turi skirtingus tikėjimus. Dievas ne bažnyčioje jei bažnyčia tai pastatas, kuriame meldžiamasi. Jėzaus Kristaus mokiniai bažnyčią suprato kaip tikinčių širdžių bendrumą.
Kiekvienoje religijoje yra tiesos ir netiesos, pastaroji tamsos jėgų nuopelnas. Iš patirties žinau, kad visose religijose yra bendrų teiginių arba žinių papildančių kitą religiją. Seniai atsikračiau baimės ir abejonių, kad galiu pasirinkti ne tą religiją ir todėl jaučiuosi laisva.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

kiap rashe dar Volteras:

"Laukinio sielai per sunku paklysti - jinai gyvena dievo karalystej..." :P :)
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

religija

Post by Rozyte »

Religija man atrodo lyg kazkokia priedanga.Nezinau, bet man atrodo kad dievas yra visur, kaip ji bevadintume.Kalbetis galime su juo bet kada. Tai ar reikalinga tikejima skirdti dalimis? Man atrodo kad cia tas pat kaip suskirsti meile-va cia mylima taip, ten mylima anaip.

Cia tik eilini karta mano nuomone, jei ka. =)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

darja wrote:kiap rashe dar Volteras:

"Laukinio sielai per sunku paklysti - jinai gyvena dievo karalystej..." :P :)
Skambus zodziai,nieko nepridursi
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Dieviškumą nėra lengva paaiškint - daugelis religijų tai bando daryti.
Jį reikia pajausti - tai daugiau širdžiai, o ne protui.
Bet protas įjungia valią jausti... :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Simona
Posts: 4
Joined: Tue 09 14, 2004, 7:47

Post by Simona »

Religija ir tikėjimas, mano manymu, yra visiškai skirtingi dalykai. Religijų yra daug, bet Dievas vienas ir kaip ji norite taip ir vadinkite, religijas kurė žmonės, manau, kad iš baimės.
Gal kas skaitėte Viilmos Luulės knygas, mano manymu ji labai gerai išnagrinėjo religijos temą.
Galima vaikščioti į Bažnyčią o sieloje susikurti pragarą ir nuo to pragaro kenties visi aplink gyvenantis žmonės.
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Jeigu gerbi žmogų, kaip dvasinę būtybę, tai gerbi jo pasirinkimą ir apsisprendimą.
Jeigu sugebi nekritikuodamas matyti silpnąsias vienos ar kitos religijos puses- pagirtina.
Jeigu tavo širdis pilna šilumos, meilės, kūrybinės liepsnos, karčių patirčių ir viso kito..sveikinu...
Džiugu, nes draugų tarpe išpažįstančių krikčionizmą, budizmą, krišnaizmą, ........yra supratimas ir nėra nieko kas mus žeistų, pasirinkusius vieną ar kitą religiją.
Kiekvienam savo kelias, savo patirtys.....
...gyventi yra nuostabu...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kažkaip prisiminiau iš Megre knygų TĖVĄ Fedeoritą, būtent kaip jis bendraudmas su Vladimiru nekišo dogmatizmu, parodydamas savo prioritetais kad žmogus yra svarbiau už dogmatizmą.

O žvelgiant į kitus kurie religingi, kodėl man turėtų rupėti kokią religiją tas žmogus išpažysta ar neišpažysta?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

as, Vilmute, neturiu nieko pries jokia religija - visos jos moko is esmes to paties, tik nesuprantu religiniu fanatiku, kurie zudo del religijos (o tarp musulmonu ju tikrai nemazai... :( )
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o tarp krikscioniu???

krikscionybe atsirado madaug pries 2000 metu, ane?

musulmonybe pries 1400 metu, jei neklystu

skirtumas 600 metu

atimkim 600 metu is krikscionybes ir ka matome?
Inkvizicija, kryzuiaus zygiai, zudymaui, zudymai, plesimai, privartavimai, zudymai - tai krikscionybe! karai kurie tesesi 100us metu be pertrauku.
Krikscionys net Kristaus baznycias griove kad savo maniakiskuma patenkintu. Jie monstrai!

tuo tarpu musulmonai kur kas taikesni ir ramesni uz anuos krikscionis, po 600 metu musulmonus lyginsim su angelais.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Nė vienas dabartinis tikintysis nėra atsakingas už praeities klaidas, nė vienas! Mes atsakingi už tai kas yra dabar ir kas bus ateityje.
Kipše, gal tavo toks amatas, sėti nesantaiką ar chaosą...?
Sutinku, kad tikrasis Kristaus mokymas buvo labai iškreiptas ir visai nepaisomas, juo prisidengiant buvo daromi labai negražūs dalykai. Kaip ir kitose religijose fanatizmo neišvengta, kurį paprastai įtakojo kelios ligotos asmenybės.
Reiktų skirti sąvokas ,,religijos'' ir ,, tikėjimas''.
Tikrasis tikėjimas , nesvarbu kurioje religijoje, pagrįstas meile savo artimui, sielos kilninimu ir apipintas taikumu.

Tegu nuo jūsų lūpų nenueina žodžiai pilni harmonijos ir taikos.Ir pasikartosiu, gal paskutinį kartą, kad jei sugebi nekritikuodamas matyti silpnąsias vienos ar kitos religijos puses- tai daug ką pasako apie jus kaip apie žmones. Žinoti ir suvokti būtina, bet netgi norint nustatyti kokios religijos padarė,,daugiausiai klaidų'' reiktų imtis tyrimo.
O ir šiam pasauly nieko nėra atsitiktinio. Yra veikla ir yra jos pasekmės...tik galbūt iki to supratimo reiks kipšiukui ne vieną bačkutę smalos dar išvirt :lol: :wink: (juokiukas)
...gyventi yra nuostabu...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Atrodo,kad budizme daug harmonijos?
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Harmonija nepriklauso nuo religijos, ji priklauso nuo žmogaus širdies....jo sielos būsenos...taip manau :roll:
...gyventi yra nuostabu...
daivute
Posts: 21
Joined: Wed 12 11, 2002, 14:52
Location: Druskininkai

Re: Religijos

Post by daivute »

Skirmantas wrote: Manau vaizdumo mokslo pasimokinti galima iš religinių mokytojų
Patikek manimi, apie vaizduma sventosiose knygose ne tiek daug ir parasyta. Ten daug parasyta apie pasekmes, o kaip ismokti valdyti energijas, harmoningai gyventi, zyniai pasistenge uzslepti. O literaturos apie vaizdumo mokslo gabalelius dabar galima rasti nemazai. Manau, kad prie to Anastasija irgi yra prisidejusi :)
Vilma raso:
Nė vienas dabartinis tikintysis nėra atsakingas už praeities klaidas, nė vienas!
Visi mes vienaip ar kitaip esame atsakingi, uz tai kas dabar vyksta pasaulyje. Juk tai praeities pasekme. Mes tiksliai nezinome, kas buvome praeituose gyvenimuose ar krikscioniai, ar musulmonai, ar sintoistai ir kokios iskilios asmenybes vede mus per gyvenimus????
Anastasija sako, kad visa isminti zmogus atsinesa i sia zeme! Taip kad mes viska zinome, ir tik svarbu dabar viska atkrapstyti is pasamones gelmiu... :mrgreen:
Meilė niekada nesibaigia
Vilmute
Posts: 48
Joined: Mon 09 20, 2004, 21:44

Post by Vilmute »

Daivute, kalbėdama apie praeitį, turėjau omenyje kryžiaus žygius ir visus fanatinius išpuolius. Jei tiki karma ir reinkarnacija, tada žinoma- galima sutikti, kad praeityje gal buvome vieni iš tų fanatikų. Bet tada drįstu daryti prielaidą, kad tie kas labiausiai puola tuos fanatikus ir jaučia praeitų gyvenimų ,, nuopuolius''. Nuo pasąmonės niekur nedingsi...arba , dar viena prielaida, kad tai super giliai tikintys žmonės.

Kai ką galima perskaityti Akašos kronikose, bet tam reikia aukšto lygio sielos vibracijų, jų grynumo. Matyt neveltui duodama kiekvienai sielai prieš atėjimą - atsigerti užmaršties upėje vandenuko.
Jei tiki į Kristų, tada jokios reinkarnacijos nėra ir tu neatsakai už protėvių klaidas, nors kaltė gali persekioti, net nežinant priežasties...
Visgi kaip ten bebūtų, manau reikia stengtis kiek tik įmanoma susikurti taikos erdves-viduje ir išorėje.
Žemei sunku...žvaigždės kenčia....žmonės tampa nepatenkintais...
Mažytės: paprastos, nuoširdumo, meilės, taikos, supratingumo (visaapimančiomis sąvokos prasmėmis) salelės turi kurtis kiekvieno erdvėje, turi jungtis- tada jos stiprėja... Kai žmonės mato laimingus kitus, kai kurie paseka pavyzdžiu......
Tikrai , nenorėjau užgauti nei kipšo, nei kitų jausmų...jei taip atsitiko- atsiprašau :)..atėjau kalbėtis ir diskutuoti, o ne įrodinėti :roll:
...gyventi yra nuostabu...
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Pasimokinti vaizdumo mokslo is dvasiskiu manau galima tiesiog stebint juos
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tikrai , nenorėjau užgauti nei kipšo, nei kitų jausmų...

ei, manes neimanoma uzgauti... nu nebent dideliu rastu per galva...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply