Mokslininkai apie grėsmingas permainas Planetoje

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

Mindaugas wrote:Senis M, gal savais žodžiais galėtum? Nes kažkaip nedašyla tas tekstas
Na kaip čia, Mindaugai, papraščiau pasakius. Nieko baisaus nera. Matyt artėja laikas visiems "namučio" - Laikų pabaiga.
Bet čia yra viena labai griežta sąlyga - tam, kad "pakilti" į dvasines aukštumas reikia labai stipriai to panorėti, o tas "Panorėjimas" gali buti dviejų variantu:
1. "Panorėjimas" dėl žavesio dvasiniams dalykams - Kūrėjo Meile, Malone, Didybe...
2. "Panorėjimas" dėl ieškojimo išsigelbėjimo nuo skausmo, baimės, beviltiškumo...
Kabala siūlo eiti Pirmuoju variantu - Šviesos keliu.
Tie, kuriems tai nepriimtina, ar nepatinka, bando Antrajį - paprastą gyvenyma, Skausmo kelią :cry: . Dėje vėliau vis vien šaukiasi Viešpaties išgelbėjimo ir toliau jau normaliai eina Pirmuoju :D
Laikas jau ragina paskubėti.
koks yra musu tikslas?
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Darja, pabaisa tu :x , Bus tau "senoji" Agnė. Aš visada šviežutėlė, jauna ir žydinti :wink: Vis tiek malonu, kad prisiminei. Gal dažniau parašysiu. Laikykitės :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Visai as ne pabaisa :P , o "senoji" tai norejau pasakyti, kad senbuve :P , net ir as jau cia "senoji"... :P :wink:

Aciu, ir tu laikykis... :wink:
Last edited by darja on Tue 09 07, 2004, 19:21, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Senis M wrote: Laikas jau ragina paskubėti.
o kur skubeti, jei Megre naujoje knygoje aiskins Anastasijos zodzius, kad ne tik musu ne tik siela, bet ir kunas gali buti nemirtingas - jei tik labai panoresim... :wink:

(as pati dar neskaiciau, bet man sake - "boba vienaake" :P :) )
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Senis M wrote:
Mindaugas wrote:Senis M, gal savais žodžiais galėtum? Nes kažkaip nedašyla tas tekstas
Na kaip čia, Mindaugai, papraščiau pasakius. Nieko baisaus nera. Matyt artėja laikas visiems "namučio" - Laikų pabaiga.
Bet čia yra viena labai griežta sąlyga - tam, kad "pakilti" į dvasines aukštumas reikia labai stipriai to panorėti, o tas "Panorėjimas" gali buti dviejų variantu:
1. "Panorėjimas" dėl žavesio dvasiniams dalykams - Kūrėjo Meile, Malone, Didybe...
2. "Panorėjimas" dėl ieškojimo išsigelbėjimo nuo skausmo, baimės, beviltiškumo...
Kabala siūlo eiti Pirmuoju variantu - Šviesos keliu.
Tie, kuriems tai nepriimtina, ar nepatinka, bando Antrajį - paprastą gyvenyma, Skausmo kelią :cry: . Dėje vėliau vis vien šaukiasi Viešpaties išgelbėjimo ir toliau jau normaliai eina Pirmuoju :D
Laikas jau ragina paskubėti.
Namucio? Mano namuciai cia..

Mano mergina pasake, kad nebus jokios pasaulio pabaigos, nes ji to nenori. O kad kazkas nori, tai cia ju asmenines bedos. Nebus ir viskas. Nu ir kaip netiketi, kai toks autoritetas kalba? :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aisku, kad nebus, bent tiems, kas ja netiki, o jei Senis M taip nori, tai cia jau reikalas - ko noresi, ta turesi... :roll: :wink:

O kitu "namuciu" ir as nenoriu, kaip mano tevelis rase:

O žemė taip graži -
tos upės, tie kalnai,
kad noris, dievaži,
gyventi amžinai... :)

arba kaip rase dar Volteras:

"Klausosi druidų pergalės giesmės -
net su amžinybe mūšį jie laimės..." :P :)
Senis M
Posts: 37
Joined: Fri 09 05, 2003, 15:29

Post by Senis M »

darja wrote:Aisku, kad nebus, bent tiems, kas ja netiki, o jei Senis M taip nori, tai cia jau reikalas - ko noresi, ta turesi... :roll: :wink:

O kitu "namuciu" ir as nenoriu, kaip mano tevelis rase:

O žemė taip graži -
tos upės, tie kalnai,
kad noris, dievaži,
gyventi amžinai... :)

arba kaip rase dar Volteras:

"Klausosi druidų pergalės giesmės -
net su amžinybe mūšį jie laimės..." :P :)
manau, kad jus manes nesupratote :D
Sakykim, yra kurie gime akli. Gyvenimo eigoje jems susiformavo atitinkamas pasaulevaizdis, pagal ju sugebejima jausti tikrove - "ju pasaulis".
Isivaizduokim, viena diena ivyksta visuotinis stebuklas ir nuo gimimo aklieji praregi :idea:
Viskas, visa ju pasaulejauta pasikeicia, jie tarsi atsiduria visiskai kitoje realybeje
- Atejo senojo "ju pasaulio" PABAIGA :D :D :D Valio!
Tikrove nepasikeite, Tikrove niekada nesikeicia, nuo Sukurimo akimirkos. Tikrove, kaip ir iki tol liko Tobula iki Begalybes. Tik kurinys, zmogus-jauciantysis dabar mato platesni Tikroves fragmenta... :shock:
jeigu atsirastu koks kvailys nenorintis praregeti (arba netikintis, kad tai imanoma), kad neprarasti senojo "savo pasaulio" :? , jis tikrai turetu baimes ir nemaloniu pojucu :cry:
Sugrizti "Namucio" reiskia PRAREGETI.
Bukite ramus, "kelioniu" nenusimato :lol:
koks yra musu tikslas?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, kad ramini, bet esu gana rami, tik biski pavargusi - tempiau tokiai Aniai sunkius krepsius su vaikiskais rubeliais, sauskelnem ir visu kuo kitu... :P :wink:

O kad nesupratau - tai gal ir nesupratau as taves, nes labai neaiskiai, ir prieda labai pesimistiskai kalbi, ir dar - visi tavo zodziai baigiasi reklama kabalai - tarsi kito kelio ir nebutu, bet nesuprantu - juk cia Anastasijos forumas, o jei jau vienintelis kelias - kabala, tai kam dar reikia tada Anastasijos :?: .. :?
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Straipsniukas apie klimato kaita Delfyje :
http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... id=5105615

istrauka ...
Mokslininkams nerimą kelia sparčiai per pastarąjį ketvirtį amžiaus nykstanti ledo danga, o per dešimt metų ledo plotas Arktyje sumažėjo maždaug 9 procentais, mažiausias ledų plotas buvo užregistruotas 2002 metais.

Tirpstant ledui kyla pasaulinis jūros lygis, bangos vis labiau ardo krantus. Galbūt dėl klimato pokyčių sumažėjo kai kurių rūšių žuvų ir kitos jūrų gyvybės.

Valstybių vyriausybės suka galvas, kaip sumažinti vadinamųjų šiltnamio dujų išmetimą į atmosferą, nes jos, daugiausia anglies dioksidas, laikomos vienu iš svarbių klimato šiltėjimo veiksnių.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Informacija apie nesenai prauzusia audra Floridoje.
Vejo greitis sieke 230 km nuostoliai 15 mljardu doleriu
(Idomu koks Lietuvos metu biudzetas )

http://www.vesti.ru/news.html?id=59731&tid=23101

Tik supraskit mieleiji kad as nepabauginimui rasau.
Faktus zinoti reikia, ir reik daryti ka mes darom tik manau ryztingiau
ir atsakingiau. :)

Stai cia rasit nuotrauku is kosmoso
kaip tai atrodo is palydovo
http://universe.mactep.org/forum/index. ... #entry1060
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tik supraskit mieleiji kad as nepabauginimui rasau.

zinoma, tik fakto konstatavimas, o nuo saves as dar pakonstatuosiu:

jei florida butu visa tik is gimines sodybu - meiles erdviu, tai uraganas butu pasirinkes kita krypti

be abejo tai nera kvietimas kurti gimines sodybas, nes jas sukure jus mazinate tikimybe uraganu jusu salyje, o tai reiskia kad tokia tikimybe dideja kitoje salyje. tokiu budu kurdami gimines sodybas jus pasmerkiat daugybe zmoniu mirciai bei materialiniams nuostoliams

PS. jei visis zemynai butu gimines sodybos, tai uraganas butu pasiautes vandenyne ir nebandes judeti link sausumos
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

hm..

Post by Rozyte »

Bet jei visa planeta butu kupina gimines sodybu, tai butu begalinei didele meiles erdve.O juk tai reiskia harmonija.Jos dega urzganu, viesulu nekiltu, nes viskas butu harmoninga :!: (+)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gal ir iš jūsų kas juto vakarykštį žemės drabejimą? Jo kol kas net mokslininkai dorai nepaaiškina: http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... id=5161752

Taigi, ne tik kažkur kažkas vyksta bet jau ir pas mus... Ar tik todėl,kad teršiama, nesaugoma žemė? Gal ir kūsų mintys prie to prisideda... :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va va, Loreta, ir as vis galvojau, ka mes ne taip (ir as, beje) padareme, kad net Lietuvoje zemele virpa - cia tikrai dievo zenklas kazkoks, ir matyt, tu teisi - tikrai cia daugiau mintys kaltos, o ne tie saldainiu popiereliai, kuriuos as gatvese metau - gal per dug susikaupe mumyse pykcio ir nesantaikos ar pan... :roll: :?
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Atsiguliau aš vakar poguliuko ir apie 17 val. jaučiu kažkotais lova judėti pradėjo, prasimerkiu pasižiūrėti ar vaikai nesikarsto ant lovos (ji dviejų aukštų, tai vaikai dažnokai ją naudoja vietoj turniko :), taigi ne :!:
Taip ir likau nieko nesupratus, kol vyras iš darbo nepaskambijo ir neapšvietė :P
Man regis prieš keliolika metų Lietuvoje taip pat buvo jaučiami seisminiai smūgiai, bet gal ne tokie stiprūs :?:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Įsivaizduoju, ką mes galime nuveikti, jeigu vos kelios savaitės minčių koncentracijos ties katastrofomis jau duoda tokį efektą :P Tik reikėtu ties šviesesniais dalykais koncentruotis :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Irute wrote: Tik reikėtu ties šviesesniais dalykais koncentruotis :!:
visiskai teisingai, uztat as rasau beleka i sita superrimta tema - kad biski itampa prasisklaidytu, o Arturas pyksta - nepyk, Arturai, as ne is blogos valios... :wink: :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Gal ir iš jūsų kas juto vakarykštį žemės drabejimą? Jo kol kas net mokslininkai dorai nepaaiškina

Na Anastasija ir Vilija bande zodziais paaiskinti apie gimines sodybu kurimo butinuma.

Dabar tai bando paaiskinti pati Zemele

Palaukit dar ir bus vis aiskiau aiskinama, kol suprasit, kad ir po mities - vistiek suprasit :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) baikit cia jus visi gasdintis - viskas paaiskejo: pasirodo, kai Ania buvo tokio amziaus kaip jos Asia, irgi Lietuvoje zemele drebejo (1978 m.) - vadinasi, cia taip zemele pasveikino Asia, ir viskas, o mes issigalvojam kazkokias globalines priezastis... :P :wink: :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mano sesuo tuo metu sirgo... Gulejo lovoj visa apsimuturiavus... kai pasauke mane ir sako"lova dreba" taip juokiaus :D :D :D , kad net nepatogu buvo... na... Tiesiog nebuvau tikra ar sesei nepasimaise.... :D
aciu Dievui, ne:)
Post Reply