Kas yra Šviesa ir kas yra Tamsa?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Malonu. kai jumoras pasireiškia net kambant labai rimta tema, tik gal geriau šią temą išgvildenti teoriškai ir turėti žinių negu gauti skaudžią patirtį.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

juk as minejau kad tema isnagrineta Lukjanenko knygose,
kam mums dar vargti?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
sodininkas
Posts: 75
Joined: Thu 12 18, 2003, 20:35

Post by sodininkas »

darja wrote:o tu, sodininke, manai, kad tik megstantys sviesa (o gal kabala :wink: ) gali but Anastasijos pasekejai?.. :?
Žmonės, aš Jus myliu.
Bet jeigu aš klystu, susidariau neteisinga nuomone skaitydamas Megre knygas, tai gal Jus galit man paaiškinti:
Kas Jūsų nuomone yra Anastasija -
keistoka moteriškė iš Sibiro taigos,
ar musų dienų ypatingas dvasinis reiškinys pasaulyje?
Pažinkime Tiesą apie save...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Anastasija - moteriske is sibiro
o keistoki tai mes :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kipshas wrote:Anastasija - moteriske is sibiro
o keistoki tai mes :)
:lol: , gerai susakei
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Sodininkui. Taigi, aš irgi neprisibeldžiu....
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Korinai
Sakyciau niekas taip nepasitarnauja tamsai, kaip tie kurie skaldo
vieninga pasauli i du supriesintus gabalus
Paskui vaidinama kova tu gabalu, sviesos ir tamsos
Ir taip eikvojama energija kuri galetu buti naudojama ne kovai, o kurybai
Sunaikink tamsa ir nezinosi, kad yra ir sviesa
Sunaikink salti ir nezinosi kas tai karstis
Sunaikink blogi ir neliks gerio
O Lukjanenka tikrai verta paskaityti, kaip cia kipsas siulo
Geras rasytojas
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

sodininkas wrote:
Gabriukas wrote:Atsakymas:
savo širdimi
:)
O kas yra Širdis?
Kokia Širdies esmė?
Kaip Sokratas pasakė: "Kas turi naminį gyvūnėlį, tas mane supras ką reiškia jį turėti, o kas neturi, tas ir nesupras".
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Mindaugas wrote: Kaip Sokratas pasakė: "Kas turi naminį gyvūnėlį, tas mane supras ką reiškia jį turėti, o kas neturi, tas ir nesupras".
:) jau kaip graziai pasakei, Mindaugai :) - pataikei man tiesiai i sirdi... :lol:
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Kamalai. Dievas nesukūrė tamsos (jei ją supranti kaip blogį), ji nėra Šviesos antipodas ir tai ne mano mintis. Sekant tavo filosofija nebėra reikalo nieko keisti, viskas kas vyksta su žeme ir žmonėmis yra gerai.
Atkreipkit dėmesį, kaip nepastebimai įsijungiat į tamsos planus, kad ir šitame forume. Eikvojete tiek laiko, bet ar tikrai skleidžiat šviesią energiją, o jūsų sukurtos minties formos?.. Niekas nėra tobulas žemėje, bet uždarai kelią tobulėjimui kai nenori nieko žinoti. "Išklausyk, o tada pasirink"
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

http://www.anastasia.ru/book/sotvor/index.php?page=1
Бог обладал энергией мечты. Он всё в себе смог вос­принять, всё сбалансировать и усмирить и стал творить. Ещё в себе творить. Ещё в себе творенья будущие сотворяя, лелеял каждую деталь со скоростью, которой нет определенья, продумывал взаимосвязь со всем для каж­дого творенья. Он делал всё один. Один во тьме Вселен­ной необъятной. Один в себе энергий всех вселенских ус­корял движенье. Неведомость исхода всех пугала и уда­лила от Создателя на расстоянье. Создатель в вакууме оказался. И вакуум тот расширялся.

Был холод омертвления. Испуг и отчуждение вокруг, 0н один прекрасные рассветы уж видел, и пенье слышал птиц, и аромат цветенья. Он своей пылкою мечтой один творил прекрасные творенья.

Остановись, — Ему твердили, — ты в вакууме, ты сейчас взорвёшься! Как держишь ты энергии в себе? Нич­то не помогает тебе сжаться, теперь удел твой только разорваться. Но если есть мгновенье у тебя, остановись! Тихонько распусти энергии творящие свои.

А он в ответ:

Мои мечты! Их не предам! Для них я буду продол­жать сжиматься и ускорять энергии свои. Мои мечты! В них по траве, среди цветов, я вижу, — торопыжка бежит муравей. И орлица на взлёте дерзком обучает летать сы­новей.

Неведомой энергией своей Бог ускорял в себе движение энергии Вселенной всей. В Душе Его их в зёрнышко сжимало вдохновенье.

Manau, kad Tamsa, tai ta vieta, kur Dievas "susitraukė", tai vieta, kur yra vietos išdygti mūsų sielos Šviesai, kad mes išmoktume kurti savo pasaulį, tokį pat nuostabų kaip ir mūsų Tėvelio :D
Pagauti įkvėpimo ir Meilės galėtume, manau, kaip Kūrėjas, subalansuoti visas energija ir pradėti kūrybą berybėje erdvėje... jausmų erdvėje, žemės plotmėje - kur kam patinka :D

Nemanau kad Tamsa ir Blogis yra sinonimai :roll:
įvykiams ir veiksmams "blogio" atspalvį manau priduoda mūsų mintys
:D Tegu svajonės pildosi! :D
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Irena-irocka rašo :Nemanau kad Tamsa ir Blogis yra sinonimai :roll:

Ir aš taip manau.

Irena-iročka rašo: Įvykiams ir veiksmams "blogio" atspalvį manau priduoda mūsų mintys.

Aš taip nemanau, ir NE SAVO mintis dėstau. Ar galima įvykiams Beslane "priduoti" tik gėrio atspalvį?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

blogis yra nesuprastas geris
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

korina wrote: Ar galima įvykiams Beslane "priduoti" tik gėrio atspalvį?
Ar Gėris ir "gera" yra sinonimai?

kaip dėl vaistukų, kurie vaikučiui tikrai neatrodo geri... o tėveliams lyg ir nieko...

svarbu kokias išvadas padarai, manau... kur eisi, ką mąstysi, darysi toliau...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Re: Kas yra Šviesa ir kas yra Tamsa?

Post by angeliukas »

sodininkas wrote:Kas yra Šviesa ir kas yra Tamsa?
Kaip žmogus gali atskirti viena nuo kito?


yra norinčiu kalbeti šia tema
Jei nebutu tamsos, nebutu ir sviesos. Tai dvi priespriesos negalincios egzistuoti viena be kitos. Taip paciai kaip ir geris be blogio. Ne jeigu nebutu "blogio" (salygine savoka), tai mes negaletume pamatyti kas yra "geris" (salygine savoka). Paprasta :) .
Post Reply