Realizacijos formulė

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

:)

Post by Rozyte »

:idea:
Va sakiau kad pagalvosiu ir sugalvojau! :)
Kaip sakete gaunasi du sprendiniai: 2 ir 0.
0 - tai kaip bivo pamineta, visiskas suvokimas, manau netgi tobulybe.
o stai 2 - ji galima pavadinti kaip dviesybe. Du sudaro 1+1. Tai dvi pagrindines energijos: Geris(teigiamoji) ir blogis(neigiamoji). Butent siu dvieju energiju sajunga duoda dvi reiksmes: 1+1=2, kai zmoguje nera harmonijos tarp siu energiju. Jis vis svyruoja tarp ju, tuomet jis tarsi dviguba asmenybe-ir geris ir blogis. Ir yra kita reiksme: 1+(-1)=0. Tas (-1) tai neigiama energija(na taspat kas neigiamas skaicius).Tuomet kai geris ir blogis atsveria vienas kita gauname 0-visiska tobulybe, idealiaja harmonija.  :yy:
Gali kilti klausimas kodel neigiama energija vienu atveju yra 1, kitu (-1).Paaiskinsiu-kai si energija megina imti virsu, lygiuotis prie gerosios, ji buna tarsi teigiama(bet tik vizija).Uztad ir gauname dvilypuma. O jei neigiamoji energija yra savo vietoje, ji ir yra neigiama(-1).Tada gaunama atsvara.

Stai ir visa mano teorija 8) :) :D
Jei ko nors nesupratot-paklauskit pameginsiu atsakyt, paaiskint.

O siaip pasakykit ka manot :wink:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Rožyte, tavo teorija apie teigiamos ir neigiamos energijos pusiusvyrą man gerai pažystama, kaip rusai sako"znakoma do boli". Tokią informaciją pateikia tamsos atstovai, dar jų dažnai naudojamį teiginiai "nieko nevertinkit" ir "viskas kas vyksta, taip ir turi būti". Rašau tai kelintą kartą, aš pati sau jau nusibodau.
Taigi grįžkim prie matematikos: Jei meilė teigiama energija, tai neapykanta (pyktis) neigiama. Pagal tavo teoriją kai tų energijų kiekiai žmoguje vienodi, tai toks žmogus tobulybė, tiesiog dieviška būsena. Kuo daugiau myli žmoniją, tuo daugiau jos nekenti??? . Jei nori pasakyti, kad šios energijos panaikina viena kitą, tai visiškai prieštarauja energijų patvarumo dėsniui (energijos neatsiranga ir nedingsta, jos pereina viena į kitą, kitaip keičia kokybę) Pagalvok ar tai gali būti tiesa. O dar kaip nustatyti (pamatuoti) tą energijų kiekį, iš kur gali žinoti kokios energijos trūksta. Tik nesakyk, kad energiją vertini kaip absoliutų dydį atskirai nuo žmogaus ir kitų būtybių, nes tai neturi jokios prasmės. Kai energija nieko neveikia tai jos negalima ir įvertinti, nei kokybiniu nei kiekybiniu požiūriu.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o tu, didziai gerbiama korina, neturi jokiu ydu, jokiu silpnybiu, vien tik dorybes :?: Tada lenkiu pries tamsta galva, bet tada ner ko tau cia - musu "nuodemingoje" zemeleje, kur tik ir knibzda tamsos vergai - veikt, marsh greiciau i roju, o mes liksim cia, kaip ten dainuoja Grebenshcikovas:

"mne noz pod serdcu tam, gde chorosho, ja doma tam, gde chirovo" :roll:

arba:

"a jesli zavtra v cistyj raj pod beloj rukoj vziat budu - apostol Piotr, oi bat'ka Nikolaj, pusti menia atsiuda"... :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

"blogis tai nesuprastas geris"

arba
"netinkamai naudojamas geris tampa blogiu"

kitaip tariant blogis neegzistuoja, bent jau dievas jo nekure tikrai :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

O as negaleciau sutikti kad blogio energija neegzistuoja.Jei jos nebutu buve, tai ir nebutu atsirade piktu, negeru zmoniu. Juk apie pasaulio kurima pasakyta, kad visas energijas subure i viena. Ju visatoje buvo visokiausiu.  :yy:
Korina: Kai tu energiju kiekiai vienodi, tuomet buna harmonija, pusiausvyra.O tavo teiginys:"kuo daugiau myli zmonija, tuo labiau jos nekenti" is dalies tesingas.Prisiminkime viena posaky: 'Nuo meiles iki neapykantos tik vienas zingsnis'.Tiesiog tu tarsi renkiesi kurioje puseje tau buti. :)
Nors neslepsiu sudominai mane siuo teiginiu. Tad as biskutuka dar pagalvosiu ir tda vel parasysiu. :wink:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o man nuo vaikystes istriges senamiestyje ant vieno namo matytas uzrasas: "Jei nemoki neapkesti, vadinasi nemoki myleti..." :?
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Na kazkodel ir sioje frazeje as matau tiesos... Juk manau jau kiekvienas zinome, kad nepazinus blogio nezinosime kas yra geris. Kazkaip as manau kad negali viena kuri nors jga buti pati virsiausia. Na nezinau, savyje as ta suvokiu, bet kazko nesigauna paaiskinti zodziais :oops: , paprasciausiai to nereikia imti logika, o reik kazkaip savyje stengtis suvokt. :wink: Nu nemoku nusakyt :!: :(
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Kazkas cia sake tokia gera rusu patarle: bog liubit serditych, juk ir tas pats Kristus buvo nekart persiutes - prisimenat, kaip inirses isvarte pirkliu stalus baznycioje... :x :x :x Vel cituoju BG (nusibosiu as jums su juo, bet nieko, pakentekit, kaip ir mane :wink: ):

...sviatja jarost' v rukach,
vkus zeleza va rtu... :x :P :wink:
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Niekada neteigiau, kad nėra blogio energijų, atvirkščiai visada aiškinu, kad ne viskas yra gėris. Mūsų tikslas atkurti gėrį žemėje. Jis buvo kai gyvenome Edemo sode -rojuje, tai žemės sluoksnis egzistavęs iki žmogus savo negatyvia veikla sukūrė šį, kuriame gyvename dabar. Yra dievo sukurtų būtybių, kurios niekada nepažino blogio tai: angelai, daimonai (pirmoji žmonijos rasė) stichialijos (fėjos, undinės, elfai) ir daugybė kitų. Žmogui buvo suteikta pasirinkimo laisvė, tai jis ir "PASIRINKO" , rezultatą matote.
Teiginys, kad nepažinęs blogio nepažinsi gėrio absoliučiai neteisingas. Dievas sutvėrė gėrį ir nesuvėrė blogio. Blogis tai iškreiptos gėrio energijos, rašiau jau šioje temoje. Žmogaus tobulėjimo ir kūrybos galimybės neturi ribų, tačiau tobulėti neleidžia mumyse esantis blogis.
Niekada nesakiau, kad neturiu blogio savyje (jei taip būtų, tai būčiau danguje), tik bandau jus apsaugoti nuo blogio pinklių į, kurias (kartu su kitais) buvau įkliuvus, nes viską priimdavau už gėrį.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu aciu - manes tai jau tikrai nereikia nuo nieko saugoti - jau kaip nors pati apsisaugosiu... :P Isvis man susidare nuomone, kad labai to blogio bijai, o kai bijai, tai zinok, jis dar labiau limpa - tiesiog tampi pazeidziama, ir jis randa kaip tave paveikt, tik drasa gelbsti nuo jo. Kazkada istrigo man vieno kunigo zodziai, kad nereikia bijot susipurvint, tipo "neduok dieve neisitepciau savo balto rubelio", o reikia tiesiog daryt tai, kas tau atrodo teisinga ir reikalinga, tiesiog stengtis, kad pasaulis butu nors siek tiek grazesnis...

Zinok, kai eini atvira sirdimi, tau niekas negresia (tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: )
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Darja, nebūk žiežula, nors be tavęs šis forumas seniai būtų virtęs ųžakusia bala (prašau neįsižeiskite). Tu čia "drumsti vandenį" ir neleidi jam užakti.
Tai va, aš nieko nebijau, tik turiu patirtį šioje srityje. O dėl atviros širdies, tai pacituosiu Marijos žodžius padiktuotus rusų grupei per kontaktą (čeneling) " Milijonai šviesos nešėjų atviromis, liepsnojančiomis širdimis stovi ant bedugnės krašto"... Ji kalba apie tuos, kurie garbina tamsą, manydami, kad tai šviesa. Paskaitykit K. Antarovos "Du gyvenimai", gal suvoksi, kad tamsa puola labiausiai tuos kurie siekia šviesos, o ne tuos kurie ir taip tamsoje. Supratau, kad gerai žinai rusų kalbą, tai nors knygyne pavartyk "Uroki karmy v epochu poslednego sraženija" - tai Šviesos Herarkų diktuotės be komentarų (Vilniuje- Labdarių g-je).
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Korina pasakyk, kodel tau taip norisi mus apsaugodi? Juk kito zmoaus neapsaugosi nuo jo paties likimo... Man tiesa sakant, net idomiau paciai save saugot-va padarei kokia klaida, pasimokei.Bet uztad tai tikrai puiku! Man patinka tas jausmas kai supranti suklydes.Tada sirdis tarsi atsiveria ir pamatai save :wink:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Kiekvienai klaidai atitaisyti duodamas laikas, šiai trys gyvenimai (toks yra kosminis įstatymas, juk nenorite evoliuciją pradėti iš naujo nuo mineralo ir dar kitoje planetoje). Tai tie atvejai , kai žmogus sąmoningai ar nesamoningai tarnauja tamsai ir per tris gyvenimus nesugeba pakeisti involiucijos į evoliuciją. O kadangi niekas nežinome ar nedarėme tų klaidų praėjusiuose gyvenimuose, tai geriau šiame jų nedaryti. Ir laikmetis dabar kitas - Armagedonas (Ekopalipsė).
O man jūs rūpite todėl, kad sugebėjau įsisamoninti, kad visa žmonija yra viena ir atsakingi esame ne tik už save. Sukurti buvome kaip viena butybė ir tik vėliau suskilome į daugybę sielų, kurios turi būti visos iki vienos surinktos, tam jos turi baigti savo evoliuciją. Skaitykit, skaitykit, skaitykit!!!
Negaliu primesti savo valios ir nedarau to, pasirinkimas tai jūsų šventa, Dievo duota teisė. Likimas nėra nuspręstas, tikrai naudinga pasimokyti iš klaidų (jei klaida ištaisoma, bet būna kai nesupranti jog klysti), bet kvaila atsisakyti pagalbos, kai dievas ją siunčia. Aš pati tą pagalbą gavau per žinias atėjusias laiku.
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

:roll:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Dėl tų trijų gyvenimų.. Jeigu paskaitytum kokią kitą knygą, gal rastum kad ten parašyta, pavyzdžiui, skaičius 5. Na, po penkių gyvenimų. Kitas gal pasakytų, kad šis gyvenimas paskutinis. Ir taip toliau, ir panašiai. Skirtingi žmonės vis kitaip pasako. Nežinau, gal Tavo šviesos hierarchai dėl to skaičiaus sutarė.

Žodžiu, ką noriu pasakyt..

Manau, kad visa svarbi informacija paprasta forma yra pasiekiama visiems žmonėms.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: jau dekui dekui korinai - jau tu mane cia pervertinai del forumo - tiesiog kiti zmones ramesni, geriau isaukleti, o as atomine bomba - kai supykstu ar kas nepatinka, geriau trauktis man is kelio... :shock: O del tu dvieju gyvenimu - turiu namie tas knygas, kazkada uz du simtus litu nusipirkau, pati kapeikas teuzdirbdma, bet jau nepyk, brangioji korina, perskaiciau tik du tomus - kitu neiveikiau, nors anie savotiskai patiko... :wink: Zinai, nezinau, nieko nenoriu smerkt, bet visos tos ezoterikos, visos tos blavatskajos ir pan... zinai, tiesiog man jos daugiau nebeidomios... O del deganciu sirdziu, tai man labai patinka "Mashinos vremeni" daina "Kostior":

...no bylo v nej, shto svoj ogion' sberiog -
on obogret' drugich uze ne mog,
no bez poter' dozil do tioplych dnej.
A ty byl neprav - ty vsio spalil za cias,
i v etot cias bol'shoj ogon' ugas,
no v etot cias stalo vsem teplej...

Eshio ne vsio doresheno,
eshio ne vsio razresheno,
eshio ne vse pogasli kraski dnia -
eshio est' zara dnia, i bog chranit menia... :wink:

Tikiu, kad ne tik mane, bet ir mus visus - labanakt... :wink: :)
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Gabriukai: dar prie tavo kalbos apie gyvenima-tai pvz pagal numerologijas zmogus gyvena 15 gyvenimu.Tiek jam reikia kad pasiektu sielos visiska tobuluma...
O man apie tuos 'kiek gyvenimu' skamba nesamoningai. O beto is tiesu, esme ne gyvenimu skaiciuje, bet ju kokybeje :D
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va cia tai geras atsakymas :wink:
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

:D :wink:
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Labas visiems!
GErai pasakita, " Realizacijos formule"......
Pridesiu savo ne tai kad nuomone, bet ir gyvenimo fakta, kuris ir man ir mano draugams irode viena is galingiausiu pasaules formule, o juk paimta jinai is "Biblijos"......
Prisiminkim visi....."Is pradžiu buvo žodis.....".....tariant rusiškai, "V nachale bilo slovo...."....o po to iskart eina...." I slovo stalo plotiju....".....
Vot cia ir yra ta gili paslaptis, kaip musu žodžiai tampa musu gyvenimo realibe.......
Padarikit analize del " Žodžio", o paskuj del " Formos"-materija, rusiškai - "Plotj".
Kada aš asmeniskai padariau sau tokia gyli analize, as daug ka supratau ir suvokiau del to, ka as is vis sakau, ir kam, ir kokiu balsu. Nes visa tai, reiskia erdvei savo jega ir galia.....
Pagrinde as skaitau filosofija, nes ten viena fraze ar pasakimas, pagal analize, išdestisi kaip maza knygute.......

Sekmes...:)
Post Reply