Apie toleranciją gyvenvietėje

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Apie toleranciją gyvenvietėje

Post by Rytė »

Cia pasiskaitinejau,kad augalai tik is seklu turi but auginami, namai tik mediniai ir pan. .... O kaip jus ziuresit i zmones,kurie truputi kitaip gyvens? Na, nama murini pasistatys, alaus bravoreli tures (Beveidis toki ruosiasi isirengt :wink: ), medelius ne tik is seklu augins(ypac vaismedzius, vaiskrumius). O sventes su saslykeliais? Juk ne visi vegetarai. Ypac sveciu tarpe... :wink: Ir t.t.
Viena mano drauge kaip tik ir nori pas anastasijiecius, nes tikis, kad cia kiekvienas bus toks, koks yra ir kiti jo nebandys pakeist, kritikuot jo gyvenimo budo. Uz kiekvienos gyvatvores vyks savas, unikalus gyvenimas.... :P

Bet kai cia pasiskaitineju, tai imu galvot,kad kai kurie zmones del ne iki galo is pradziu priimtu visu Anastasijos ideju gali likt uz borto... Klystu? :roll:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aš labai normaliai, supratingai žiūrėsiu į tuos žmones, kurie elgsis, taip, kap tu Loreta, parašei ar panašiai. Pavyzdziui, aš pati tikrai ne visus medžius iš sėklų auginsiu, pasiimsiu daug sodinuku iš savo mamos ar močiučių sodybu, nieko baisaus pasiimti sodinuku is girininkiju arba, pvz, kad ir is florekslit. Man be galo patinka gėlės, tai manau, retų rūšių, tikrai teks is ten nusipirkti. Man atrodo, kad svarbiausia yra supratingumas, pagarba kitam žmogui, silti jausmai. Taip noreciau, kad visi, gyvengami bendroje gyvenvietėje, nepeiktų vienas kito, bet patartu arba tik leistu paciam žmogui suprasti, kas jam geriausia :) As norėčiau, kad viskas vyktu palaipsniui, naturaliai :)
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 10, 2005, 23:19, edited 1 time in total.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš irgi noriu prisidėti :)

Bent aš manau, kad mūsų draugija - laisvų žmonių susirinkimas. Laisvų mastyti ir daryti tai, ką nori. Kas nori - tevalgo jis šalyką, kas nori stato namą plasmasinį, svarbu kad liktu laisvas kiekvienas kurt savaip ir eit savu keliu :)

Sėkmės kūryboje visiems :wink:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Svarbiausia, kad ketinimai geri.
Jei zmogus bus varzomas, jis sunerims ar issigas, o gal ir priesiskai nusistatys pries jam kliudancius laisvai dziaugtis gyvenimu :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na.. mes ne is inkubatoriaus :) Visi labai skirtingi..
O gyvenvieteje..svarbu savo veiksmais nepakenkt kaimynams ;)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>O gyvenvieteje..svarbu savo veiksmais nepakenkt kaimynams

labai jau diskutuotina tema.

pavyzdziui ar pakenke man Jonukas del to kad jo katinas naikina peles mano zemeje. o gal as noriu auginti ekologiskas peles savo ukyje, kurios laisvai begiotu ir ju kailis zvilgetu???

arba ar pakenkiau as Jonukui jei is mano pelkes pakilo burys uodu ir nuskrido Jonuko sodybos link ir bala zino ka ten pridirbo??? O ka jei Jonukas alergiskas uodams?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Jus nepamirškite, kad 1 hektaras tai ir daug ir mažai, tai tu, suplanavęs savo erdvę gali net nežinot , kas vyksta pas Jonuką, o jei uodai nuskris pas ji, tai reiškė, kad yra kažkokia tai vieta be Meilės, bet ištaisyti visa laiką galima. Su kaimynų bendra kalba galima surasti, jei tikrai ieškai, galų galė visi mes žmonės, kits reikalas jei neieškai.
Be abejonės kiek vienas iš mūsų atsineš dar kai kurių nukreipimų nuo gamtos dėsnių, svarbų su tuo dirbti ir stengtis, kad tai mažėtų, bet tai turi pastebėti pats, kadangi kito nuomonė kaip taisyklė nesuveiks.
Svarbiausia taisyklė, kad atėjus nesugadinti esamos situacijos, o pagerint kaip kas galį.
Tokio dalyko kaip smerkimas ir pavydas geriau neimt su savimi, kadangi tai trukdys bendram tikslui.
Mes visi skirtingi, bet kaip nebutų keista tikslą turim viena.
Gerų minčių iki...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jau cia man nepasakokit, kad uodai gelia tik tuos, katrie be meiles - o gal kaip tik geru zmoniu kraujas gardesnis :roll: - o kude tada jie gelia gyvunus, kude erkes i juos kimba - jau tik nesakykit, kad jie be meiles - duok dieve, kad tik mes butum tokie "be meiles"... (nors gali but ir priesingai - cia tik pamastymas :? :P )
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

uodai ir meile (geras traktatas iseitu)
bet viskas yra paprasta, jei zmogus nenori kad jikastu, jis mintimis apribrezia kuno linijoms apsauga nuo uodu.
uodai sitoms mintims paklusta ir tiek

o kitu atveju jie gelia visiems ir visur
beje kaip sake Jonukas tie pasiimja informacija paie zmogu is jo kraujo ir isnesioja po visa sodyba ir toliau.
per laika visa aplinkine gamta priims ta zmogu kaip saviski, nes jo informacija tures savyje

ir galu gale zmogui gali kilti noras pamaitinti uodus - juk tai jiems ne maistas o dauginimosi butinybe
jonukas net tokia teorija nubreze: jei jau uodas siurbiasi tegul prisisiurbia iki galo ir skrenda prisipildes
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Mielas gerasis blogiukas, trauki visa pokalbį į tolerancijos tarp uodų ir žmonių pusė, gal vis tik grįžtame.
Pagavau beskaitydamas šia temą tokia mintį, kuo švaresnis mastymas ir daugiau vietos kurioj gyveni, tuo didesnė aura.
Manau, kad atsidūrius savo žemėje, mūsų aura turės daugiau vietos ir požiūris į aplinkinius bus žymiai draugiškesnis.
Gerų minčių iki...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O mano poziuris draugiskas i visus.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: svarbiausia, kipsiuk, kad Voskonyse kokiu metaliniu atrakcionu nepriveistum (kaip kad zadejai :shock: ), tai tada visi gyvensit draugiskai, ir draugiskai shersit savo uodukus... :wink: :P :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Kaip gerai, kad mes visi skirtingi :)
Post Reply