Arbata, nereikalaujanti cukraus

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: arba kas nors vampyruoja ta energija - mane, pvz., mano mama, bet toks jos darbas - ji be jo neturetu ka veikt, o as netureciau, kas mane grudintu... :wink: :P :)
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
neblogas poziuris.
Bet manau kad mes daugiau issenkam per savo destruktyvias mintis negu nuo aplinkybiu. O vampiravimas manau parodo zema energijos kieki. Jei pakankamai aukstas energijos kiekis jokie vampyrai nekimba.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu, gerbiamasis, nieko naujo nepasakei - as ir nesilygiuoju i jus, dvasinguosius, kuriu turbut gyvenimai teka lygia ramia vaga, kuriu niekas neuja, o tik visur placiai duris atveria, sypsosi ir po kojom geles kloja, tik vat man idomu, kodel Kristui reikejo kentet, ir kudel Anastasija piktosios jegos puola, kad ji leisgyve ten Sibire, vargsiuke, guli - matyt, toli jiems iki tokiu dvasingu kaip tu... :? :shock:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

maitinti vampyra=zudyti jo siela
ir savaja irgi
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
nemanau kad šventieji nepatirdavo išbandymų. Tik jie reaguodavo kitaip (su Meile, tolerantiškumu, kantrybe ir pan). O dauguma šventųjų tiesiog pasirinkdavo manau tokį kelią (Kristus, Anastasija, Buda ir t.t.)
O dėl vampyravimo tai manau kad ir nereikia duoti. Reikia gintis tik ne priešpriešos būdu. Kai kovoji vampyras tuo labiau gauna energijos. Paprasčiausiai stipriau Mylėkim ir Džiaukimes ir jokie vampyrai nelips. ;))
Ir atsiprašau jei įžeidžiau kažką.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o gal as irgi pasirinkau toki kelia - pries gimdama, nes tada mes renkames kas sunkiau, o gime jau ieskom kas lengviau... :wink:

O del maitinimo, tai ir nemaitinam kiek galim, ir mylet stengiames, kiek pavyksta ir kaip pavyksta... :wink: :P
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Kartais nieko kito nelieka, tik pasitraukt, matyt aš irgi labai jau silpna, nes su tėvais gyvenant beveik baigė mano sąnariai suirti.. Kai išėjau iš jų, dar nei karto laiptais lipdama neužstrigau. Tie vampyrai-nelaimingi žmonės.. Bet su jais griežtai reikia..
Inge
Posts: 6
Joined: Sun 10 17, 2004, 20:33

Post by Inge »

Dar vis bludiju po si "saita", bet uztaikiau nieko sau, tevai, pasirodo, gali buti vampyrai...o gal tai paveldima?.. Man atrodo, kad visi mes galime buti vampyrai ir aukos, priklausomai su kuo kontaktuojame. Taigi, mielieji, grizkime nuo iliuziju prie realybes: gyvenimas- kova. As kaip tik uzsukau cia atsipust nuo realybes, bet turbut sivakar taip reikia.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Kovot su energetiniais agresoriais nereikia,tai tik sustiprina energetini rysi.Geriau ismokt apsisaugot nuo tokio(-iu)rysio.Nustatyt zmones su kuriais uzsimezge sis rysys nera sunku:Jei zmogus JUS erzina,sukelia neigiamas emocijas,norisi jam priestaraut,gincytis,vadinasi JIS''siurbia''JUS.Lygiai taip pat mes is kitu,patys to nezinodami
Sie energetiniai smugiai grasinasi sirdies kraujagysliu,nerviniais susirgimais,imuniteto susilpnejimu.Visa tai atsispindi ir emocijose
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

O aš kaip tik stengiuos duot mamai dalelę savo energijos, kai jai blogai būna... apsikabinu, pabūnu... mamai geriau :) O ir aš nė kiek ne silpnesnė pasijuntu... Ir su vaiku taip darau... Argi blogai ką pastiprinti?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Jau seniai zinoma,kad negerai maitinti laukinius gyvunus,nes jie praranda gebejimus patys pasirupinti maistu.
TU Galateja esi geras zmogus ir kaip Zmogus elkis taip,kaip manai esant reikalinga
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Sutinku su Inge.. Aš irgi būnu vampyrė kartais, pastebėjau. Teko su savim nemažai padirbėti, kad nebesiurbčiau :D
O Galatėja, tavo atvėju nereiškia, kad tu leidiesi nuvampiriauta.. Tu tiesiog myli :) Man nekyla noras mamos apkabinti, nes jaučiu iš jos reikalavimą - kad būčiau dėkinga, nuolanki. Be to, mažai atveju pamenu, kad ji mane būtų vaikystėje apkabinus. Ir žinau, kad nepadėsiu. Galiu valandų valandas būti su ja, guosti, raminti, grįžus namo bliaunu, nes man gaila, kad viskas taip negerai. Bet jai nuo to pagerėja labai trumpam. OTu elgiesi natūraliai, kaip ir turi būti šeimoje.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Savo mamai kai reikia, tai tikrai padedu ir padesiu - ir materialiai, ir kitaip, bet sutinku su Gluosne - daznai reikia but grieztai, nes jei isileisi su ja virkaut "koks tas gyvenimas blogas, kaip viskas blogai, kokia as nelaiminga ir t.t. ir pan.", tai pats imsi taip galvot, o as taip negalvoju ir negalvosiu, nors man ant galvos kuola tashykit, ot :P :wink: :)
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Nudienos senyvu zmoniu energetiniai resursai isseke...taip ir sukasi ratas
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu jau ne - mano tevelis gyveno iki 76 m., bet jau tikrai nebuvo vampyras, priesingai, jis viska dare, kad tik mums butu geriau, vis bijojo, kad senatveje nebutu mums nasta, karta buvo sieros rugstim akis issidegines, tai draugui sake, kad jei liks aklas - negyvens (nors gal ir but gyvenes), bet dekui dievui, pagijo :)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

as po 3 saukstelius deduos cukraus... :oops: ir man tikrai sunku atprasti,nes taip skaniau.... :D
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

o tu paklausyk mano patarimo - šiandien dėk tris šaukštelius, rytoj ir visą savaitę - du, trečia savaitę - vieną, o paskui visai nereikės. nes arbata su trim šaukšteliais cukraus yra ne kas kita kaip koncentruotas cukraus tirpalas. jei tokią gersi, greitai dantys ims byrėti, o jei ir ne, vis tiek cukraus perteklius sendina organizmą, sukelia, rūgimą, puvimą ir mielių augimą žarnyne (juk žinai, kaip ima rūgti mielinė gira pridėjus į ją cukraus). beje, mielės žarnyne atsiranda iš mūsų suvalgomos duonos ir jos nėra labai sveikos, tai ne tokios mielės, kurios būna tabletėse. gal toliau į kitus nepageidautinus fiziologinius procesus jau nebesigilinsiu.
aš vaikystėje irgi įsiberdavau du šaukštelius cukraus į bet kokį gėrimą - mama taip įpratino, bet ir ji dabar atrodo jau mažiau deda.
mūsų su mama taip pat santykiai sudėtingi nuo pat vaikystės. prisimenu ją kaip įkyrią musę nuolat zyziančią aplink ir viskuo gąsdinančia, man su ja retai būdavo įdomu. ji ir iki šiol nežiūri į mane kaip į asmenybę, tiesiog nesupranta, kad aš esu savarankiškas žmogus, o ne kažkoks jos kūno organas. man l. sunku toleruoti tokius žmones kaip ji, stengiuosi kiek galiu, bet vos tik peržengiu jos namų slenkstį, norisi sprukti. aš tikrai jus visas suprantu dėl "sunkių" mamų - žinau, kad nors ir stengiesi būti žmogiškas, supratingas, bet gyvenant kartu tam reikia nežmoniškų pastangų. mūsų su mama kraujo ryšį sau aiškinu tuo, kad ji yra mano pamoka, o aš jos. jos dejones ir skundus išklausau ramiai, neprisiimdama sau už tai jokios atsakomybės, kitaip užsigraužtum. santykiai yra tokie , kokie yra. gaila, neturiu dukros, nes visada norėjosi patirti normalų, šiltą dukros-mamos ryšį. galiu tik pasidžiaugti, kad mano sūnūs yra man artimi, nes aš su jais būnu natūrali, nieko nevaidinu (pvz. mano mama mėgdavo parodyti kaip ji mane auklėja draugių akivaizdoje), nebijau nei priglausti nei pabarti nei savęs pakritikuoti. kitas dalykas, augindama mane mama vadovavosi knygomis, o aš stengiuosi klausyti savo širdies ..tuk tuk :)
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

na va pasiguodėm :)

man svarbu bandyti suprasti tą artimą žmogų, išaiškinti sau, kodėl jis elgiasi būtent taip, tada ir žiūri atlaidžiau.. bet vis tiek stebėdama mamą aš mokausi, kaip nereikia elgtis su vaikais ir anūkais. ir išvis geriau gyventi atskirai - kiekvienas turi turėti asmeninę erdvę. šis mano noras išsipildė palyginti visai neseniai. ateis laikas ir tu, miela Basta, išsivaduosi iš savo ekstremalios (turiu omeny padidintą norą globoti ir rūpintis) močiutės globos (+) :D sėkmės judviem.

žinai, o mane pamoko mano sūnus - jis kažkaip kitaip bendrauja su mano mama, labiau ją toleruoja, sugeba įžvelgti daugiau jos gerų savybių, nors kai ji ir jam įkyri, tai pasišnekam apie tai ir pasiguodžiam abudu. džiugu, kad jis jos nesmerkia ir neteisia, nejaučia neapykantos, o man deja, paauglystėje gyvenant su mama šie jausmai jos atžvilgiu nebuvo svetimi :(
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Dobis wrote:na va pasiguodėm :)

man svarbu bandyti suprasti tą artimą žmogų, išaiškinti sau, kodėl jis elgiasi būtent taip, tada ir žiūri atlaidžiau.. bet vis tiek stebėdama mamą aš mokausi, kaip nereikia elgtis su vaikais ir anūkais. ir išvis geriau gyventi atskirai - kiekvienas turi turėti asmeninę erdvę. šis mano noras išsipildė palyginti visai neseniai. ateis laikas ir tu, miela Basta, išsivaduosi iš savo ekstremalios (turiu omeny padidintą norą globoti ir rūpintis) močiutės globos (+) :D sėkmės judviem.

žinai, o mane pamoko mano sūnus - jis kažkaip kitaip bendrauja su mano mama, labiau ją toleruoja, sugeba įžvelgti daugiau jos gerų savybių, nors kai ji ir jam įkyri, tai pasišnekam apie tai ir pasiguodžiam abudu. džiugu, kad jis jos nesmerkia ir neteisia, nejaučia neapykantos, o man deja, paauglystėje gyvenant su mama šie jausmai jos atžvilgiu nebuvo svetimi :(
deja, as su savo mama irgi nesutariu.. ne tas zodis..

gerai tik tai, akd as is jos mokausi kaip nereikia elgtis su vaikais ir kaip as su savaisiai(jei turesiu) NEIKADA NEIELGSIU (kazkiek panasu i tavo situacija)bet tai neguodzia.. nes turiu gyventi su mama dar.... :cry:
pasaulis didelis
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

dobi del tos arbatos,pabandziau(kadangi neturiu dideles kantrybes:))ir iskart be cukraus arbotos isgeriau...na pirma arbata is pakelio buvo fu:) antra pasidariau is kinroziu(ne is pakelio o tu kur reikia ibert ir palaikyt keleta min)ir ka,buvo visai nieko, as didziuojuosi savimi :mrgreen: juokauju.bet taip va kai pradejau tai isbandysiu visaas arbatos atsargas namie,o ju yra laabai daug,nes viena teta gavo is vaistines visokiu visokiausiu,ir dave mum.tai va.

o del tevu tai suprantu tave,mano santykiai su mama taip pat galetu buti geresni :roll: bet bandau po truputi jai iteikti jog jau nebesu maza jos mergyte uz kuria reikia viska nuspresti.pvz.neseniai byskuti(na gerai daug...)apsipykom del baznycios.as ten nenoriu eit,o ji vercia,o ka ten?atstovi pora val ir eini namoir del to buko stovejimo tau dievas pades mokykloj mokytis,cia mama taip tikina)ir dar to negana yra netgi griezti aprangos reikalavimai,ilgas sijonas.negalima su trumpom rnankovem but,(aga lauke 30 laipsniu ir stovek su dzemperiu...),skarele ir t.t.zodziu nesamone,si karta nuejau,bet aiskai parodziau savo nepasitenkinima,tad kita kart gal neisiu,tikiuosi ji neims labai i sirdi... :|
Post Reply