Lazarev apie Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

Lazarev apie Lietuvą

Post by Olga »

Is zurnalo "IEVA"
gal kas nors surastu lietuviu k.?
Rusu visas straipsnis cia :

http://www.exoo.ru/cgi-bin/forums/dk/ik ... =1&topic=3

Литве за все годы независимости покончили жизнь самоубийством около 20-ти тысяч людей... Как Вы думаете почему так?

СН. В Литве люди очень духовны. Высокая духовность так же опасна, как опасны большие деньги. Даже духовное богатство - тоже источник человеческого счастья, к которому можно привязаться, поставить выше Божественной любви - и так повредить себе. Духовность - это интеллект плюс любовь. Только интеллект без любви - это просто ум, хитрость. Человек без любви опасен, нездоров. В Библии говорится, что большое знание умножает скорбь. Знания без любви - тяжелая ноша.
Не могущие вынести эту ношу люди часто кончают жизнь самоубийством, потому что слишком ясно видят, какой несовершенный мир. Чем выше у человека интеллект, тем более склонен он критиковать, чувствовать неудовлетворенность, осуждать неудачников. Только любовь может трактовать правильно и менять несовершенных...

В Литве примерно из 100 пар разводятся 60. Как Вы оцениваете разводы?

СН. Развод- это словно потеря ноги или руки. Конечно, это больно. Но если появилась гангрена, лучше потерять конечность, но самому спастись.
Когда супруги начинают ненавидеть друг друга, осуждать, подавлять чувства, тогда лучше разводиться. Если партнеры не умеют заботиться друг о друге, их отношения только потребительские, не чувствуется божественной любви дыхания, хорошего в такой семье никогда не будет.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Perskaičius šiuos Lazerevo atsakymus, matosi, kad tiek Anastasijos, tiek Vladimiro Megre mintys yra gerokai gilesnės ir gerokai daugiau apimančios :)
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Taip, bet ypač kalbant apie skyrybas, jo pamąstymai skystoki lyginant su Anastasijos pateiktais sisteminiais paaiškinimais :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na, pagal jį galim būti laimingi jau šiandien,o pagal Megre kada?.. :roll:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Svajukė wrote:Na, pagal jį galim būti laimingi jau šiandien,o pagal Megre kada?.. :roll:
O pagal Olga kada? :V
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Svajukė wrote:Na, pagal jį galim būti laimingi jau šiandien,o pagal Megre kada?.. :roll:
labai teisingai pasakyta...
patri
Posts: 10
Joined: Sat 11 27, 2004, 14:20

Post by patri »

Aurimai, o kas konkreciai sakoma apie skyrybas ? Kazkodel neuzsifiksavo ? Kokioje knygoje Anastazija kalba apie tai ?
Aciu, jei kas gali padeti...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kaip tik berods ketvirtąjį kartą skaitau pirmąją Anastasijos knygą rusų kalba :) ir kiekvienąkart atrandu vis ką nors naujo :mrgreen: Anastasijos mintys apie skyrybas ir jų priežastis labai gražiai ir aiškiai išsakytos 62-64 puslapiuose. tiesa, rusiškos knygos ir lietuviškos knygos puslapiai turbūt nesutampa. Aš grubiai pasakysiu, kad viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių yra seksas. Kita priežastis - technokratinio pasaulio sistema ira nepalanki tiek dviejų žmonių meilei, tiek apskritai meilės sklaidai. Taip pat vienoje iš konferencijų ar knygų Vladimiras megre pasakojo konkrečius atvejus, kad tėčio dalyvavimas gimdime ypatingai susiprina meilę tiek žmonai tiek kūdikiui :)

Tai tiek trumpai :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aurimas wrote: Taip pat vienoje iš konferencijų ar knygų Vladimiras megre pasakojo konkrečius atvejus, kad tėčio dalyvavimas gimdime ypatingai susiprina meilę tiek žmonai tiek kūdikiui :)
Ko gero tai tik išorinės detalės. Žinau faktą, kad ir vyras dalyvavo vaikučių gimime, ir tie vaikeliai gimė savo sodyboje gamtoje, bet.. Šeimos jau nėra.
Man vis tik Lazarevo knygos paaiškinimų daugiau duoda tokiais atvejais... Prisirišimas prie dvasinių dalykų iš tiesų labai pavojingas. Per idėjas, idealus, principus nebepriimamas konkretus žmogus, kuris juk ne tik pliusų, bet ir minusų turi... :?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tai jau tikrai.. kipshas konkretus irgi nepriimamas per tas idejas
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Svajukė wrote:
Aurimas wrote: Taip pat vienoje iš konferencijų ar knygų Vladimiras megre pasakojo konkrečius atvejus, kad tėčio dalyvavimas gimdime ypatingai susiprina meilę tiek žmonai tiek kūdikiui :)
Ko gero tai tik išorinės detalės. Žinau faktą, kad ir vyras dalyvavo vaikučių gimime, ir tie vaikeliai gimė savo sodyboje gamtoje, bet.. Šeimos jau nėra.
Man vis tik Lazarevo knygos paaiškinimų daugiau duoda tokiais atvejais... Prisirišimas prie dvasinių dalykų iš tiesų labai pavojingas. Per idėjas, idealus, principus nebepriimamas konkretus žmogus, kuris juk ne tik pliusų, bet ir minusų turi... :?
kiekvienas stiprus prisirišimas duoda minusą, nebesvarbu prie ko...
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Svajukė Rašo:
Na, pagal jį galim būti laimingi jau šiandien,o pagal Megre kada?..


labai teisingai pasakyta...
Tai bukit - kokios problemos????

Tai pat galite buti laimingi pagal:
Kristu
Buda
Magometa
Krisna
ir t.t. ir pan.

Jei jus cia, tai reiskia kazkaip Megre knygos "uzkabino"? Ar gal esate pastovus lankitojai forumo skledziancio Lazarevo idejas? Speju kad net nezinote,kaip jis vadinasi :wink:
(nepriimkte piktai, o tik pamastimui)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Teisingai tu sakai, Svajuke, reikia atsižvelgti į konkrečią situacija, matyt tuo atveju, kurį tu nupasakoji kažkas dar labai svarbaus yra praleista, ko aš nežinau. Bet turbūt būtų neprotinga ginčyti faktą, kad tiek sąmoningas vaiko pradėjimas, tiek sąmoningas jo išnešiojimas, tiek sąmoningas gimdymas tikrai stiprina vyro ir moters meilę. :wink:
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Ir reiktu nepamirsti kad samoningumas, tai ne prisirisimas.
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Rozyte wrote:Ir reiktu nepamirsti kad samoningumas, tai ne prisirisimas.
Būtent
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Šią žinutę buvau ištrynusi, nes nutariau, kad tai asmeniškumai ir juos būtų galima aiškintis privačiai. Bet Aurimas nesutiko su šiuo mano sprendimu, todėl žinutę grąžinu.
darja wrote:nepyk, Aurimai, uz tiesu klausima, bet jei jau Anastasijos idejos tokios veiksmingos, tai kodel issiskyrei su Ausrine - juk turejot ir sodyba, ir daznai budavot joje...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Redaguota: Į tokius klausimus aš negaliu viešai atsakinėt, tai mano ir Aušrinės asmeninis pasaulis.
Last edited by Uosis on Sun 01 29, 2006, 2:30, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Na, matot, ir cia, pasirodo, veikia cenzura :roll: - as visai nenorejau viesai nagrineti judvieju santykiu, bet nepyk, Aurimai, man kazkaip nemalonu buvo skaityt tavo karstus postringavimus apie amzina istikimybe... O meile, zinok, reikia dar ir puoseleti, o ne laukti, kad ji vien savaime liepsnotu... Tai tiek, daugiau tikrai nenoriu kalbet ta tema - vien del to, kad neizeisciau Ausrines, kuri man siandien atsiunte labai silta zinute...
Incognito
Posts: 35
Joined: Fri 10 22, 2004, 10:35

Post by Incognito »

Sveiki,
o nemanai Aurimai kad Meile tai samoningas, saziningas, atsakomybes pilnas kelias.
Jei nors viena dalele visatoj judetu atsitiktinai, tai Ji sugriutu.
Viska kuriame Mes patys.
Post Reply