Dėl filmavimo Sukiniuose

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Dalia
Posts: 37
Joined: Fri 04 25, 2003, 13:10
Location: Kaunas

Dėl filmavimo Sukiniuose

Post by Dalia »

Atidariau šią temą tik kaip fakto konstatavimą.
Gavau Aurimo laišką apie ketinimą kurti filmą " Sodybų kūrimas Lietuvoje " , nufilmuojant Sukinius.
Sukiniečiai, gal jau kartais turite žemės nuosavybės dokumentus? Gal aš apie tai nieko nežinau? Gal kartais buvo klausiama kiekvieno, įsigijusio žemę, nuomonės?
Kaip suprantu, mano nuomonė niekam neįdomi. Kiek žinau, neįdomi ir kai kurių artimiausių mano kaimynų nuomonė. Tačiau visdėlto pasakysiu už save - ji neigiama.
Brangieji, filmuokite SAVO žemę ir, prašau, nepriimkite tokio svarbaus sprendimo už kitus, nepasitarę su kaimynais.
Norėčiau dar pridurti, kad Sukiniuose žemės įsigijimo procesas dar tik pradinėje stadijoje ir vyksta ne taip greitai kaip mes visi norėtume. Todėl, bet kokie papildomi, STICHIŠKI renginiai dar labiau apsunkina šį procesą.
Dalia ir Algirdas
Dalia
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Kiek žinau, labiausiai užsidegė filmavimo ideja Rasuolė, ji turi žemę Sukiniuose, taip pat ji turi drauges Neringą, Jolantytę, Aldoną ir dar daug gerų žmonių, kurie irgi turi žemę Sukiniuose...

Jei tave tai labai trikdo, Dalia, tai pasakysi kur turės būti tavo žemė ir pasakysi, kad nenori šio plotelio filmuoti...


Keisti jus žmonės :roll:

kvėpuojame vienu oru, šildomės po viena Saule ir turime vieną ir tą patį Dievą Tėvą...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

ale pas mane irgi ner ka filmuot
stovi plynam lauke vieniskas metalinis garazas...

geriau nuvaziuot i tokiu garazu koperatyva - kur kas daugiau metaliniu garazu ten
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Gerbiu tavo nuomonę Dalia :) tuo pačiu galiu tave nuraminti, nes filmas dar tik mintyse, dar tik svajonės stadijoj :) Ir dar pakankamai neaišku ką ir kaip filmuot, galbūt aiškesnę viziją Rasuolė turi :) Ir konkrečias gyvenvietes, matyt, kad dar anksti minėt :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Įsikišiu ir paaiškinsiu situaciją. :)

Po keletos stovyklų ir pašventimų kaimiečiai gyvenantys Sukiniuose mūsų išsigando, praminė sektantais ir pan. ir paskleidė šitą gandą. To pasekoje jie atsisakė parduoti žemes, kurias mes norim nupirkti. Žodžiu, viskas susitvarkys, kai tik jie pamatys, kad mes esam normalūs žmonės.

Tačiau problema lieka: bet koks viešumas gali pakenkti žemės įsigijimui. Kęstutis, Dalia ir kiti labai saugo šią žemelę, todėl nenori bereikalingo triukšmo.

Buvo ir tokių atvejų, kai jau sklypas numylėtas ir nuglostytas, kai jau pasodinta keli tūkstančiai medelių, iškasti šuliniai ir prūdai ir staiga kaimiečiai atsisako parduoti žemę. Kaip jaustis? Žinoma viskas susitvarkė, bet visa tai buvo kilę būtent iš gandų apie mus kaip apie sektantus.

Nemanau, kad kažkieno žemė Sukiniuose yra paslaptis. Galite atvažiuoti ir pasižiūrėti. Aš pvz, net ekskursijas vedu ir visiems viską aprodau. Manau, kad bijoma ne kitam geram žmogui parodyti Sukinius, bet bijoma, kad ši informacija nenutekėtų iki kaimiečių ir kad jie nesugalvotų neparduoti žemės.

Taigi, supraskime Sukinių situaciją. Prieš ką nors darydami Sukiniuose pasitarkime su sukiniečiais, kad viskas būtų sklandu... :)

Vo..pasisakiau :)
Dalia
Posts: 37
Joined: Fri 04 25, 2003, 13:10
Location: Kaunas

Post by Dalia »

ačiū, būtent taip viskas ir yra.
Dalia
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Pasitarti butina
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o as dar nesuprantu...

juk pasvesti ir pastovyklausti galejo ir Brazauskis atvaziuot
tai butu Brazauski sektantu pramine ir uz ji nebebalsave???

dzin, nesuprantu tai nesuprantu, yra protingesniu uz mane :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply