Nelaiminga meilė, meilė be atsako..

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...tu, matyt, dar labai jauna - man ir taip kazkada atrode, kad nieko kito nereikia noreti... :wink: As ir nesakau, kad nereikia noreti, bet tik nereikia to kito zmogaus programuoti - o juk tas rasymas ant lapeliu ir yra programavimas, noras pajungti kita savo valiai. Na, gerai, nusibodo man but "panele mokytoja" :wink: - linkiu tau meiles, na, ir kad nebutu ji be atsako... :)
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Darja - rašymas ant lapelių greičiau savęs programavimas, "pasąmonės nusistatymas" tam tikra linkme.... bent jau pagal J. Murphy... koks poveikis JAM, kad aš kažką rašinėju...
o kažko kito norėti???? visa kita juk rankomis sukuriama :roll: neverta dėl to galvos sukti....
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Gelmike, tu gali norėti meilės, įsivaizduoti kokių santykių norėtum, tik viso to nerišk prie konkretaus žmogaus. Gali būti, kad su juo tu neturėsi to, ko labiausiai trokšti, todėl Gyvenimas tau suteiks tai, apie ką aiškiai ir konkrečiai svajosi.
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

deja gluosne, man norisi tik butent toImage žmogaus Image su visom jo ydom ir trūkumais... Image Image
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Dėl minčių materializacijos...
kaip įsivaizduoju, tavo galvoje, Gelmike, sukasi mintis: "aš noriu to žmogaus", tai ta mintis ir pildosi - tu nori to žmogaus.
kitaip tariant tu tik augini norą, nieko daugiau nedarai...
labai norėčiau klisti, bet rodos tas noras jau tave valdo, o ne atvirkščiai, kaip dera žmogui...

ar kartais pats noras netapo svarbesnis už tavo mylimąjį?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gelimike,
Man rodos kiekvienas turi praeiti tai pats, bet vistik-gal tas zmogus nera tavo? paprastai tai pamatom tik praejus geram laiko tarpui ir tada (bent jau man) norisi dekoti Auksciausiajam ir sau, kad nelikau su juo, tada taip aiskiai matydavau, kad tai buvo zmogus, su kuriuo turejau praeiti tam tikra kelia, isisavinti tam tikras pamokas..pasistenk ilieti i save daugiau laisves-mylek pati, tikek, dziaukis ir daug daug kas pasikeis...
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Irena-irocka wrote:Dėl minčių materializacijos...
kaip įsivaizduoju, tavo galvoje, Gelmike, sukasi mintis: "aš noriu to žmogaus", tai ta mintis ir pildosi - tu nori to žmogaus.
kitaip tariant tu tik augini norą, nieko daugiau nedarai...
labai norėčiau klisti, bet rodos tas noras jau tave valdo, o ne atvirkščiai, kaip dera žmogui...

ar kartais pats noras netapo svarbesnis už tavo mylimąjį?
o ką turėčiau daryti? žmogus jis laisvas, priversti mylėti neįmanoma.... kas man lieka jei ne liūdesiu žiūrėti pro langą ir mylėti toliau....
o tikėti kuo ? kad sugrįš? nelabai įsivaizduojama....
nora sstipriau už -mogų? ne taip nėra, jei jis mane valdytų, jau \seniai būčiau nuėjusi į namus ar dar kažką panašaus iškrėtusi....
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

patikek, ir as perejau ta kelia, kai noredavosi begt is namu, kur nors, kad tik rasciau ta zmogu (visko buvo - net ir begau :wink: ), bet kad ir kaip butu sunku, pasistenk susirast kokios veiklos, kazkur kitur nors kiek nukreipt savo mintis, o visa kita - dievo valioj, viska pavesk Jam, o jis sudelios viska i vietas taip, kaip jam atrodys geriausia. Sekmes tau, mergyte :wink:
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Darja, tam kad galetum pavesti viska Dievui, treikia patikėti, kad jis tavo gyvenimą veda teisingai.... neturiou tokios patirties, kad Jis kažką būtų išsprendęs mano naudai.... tiesiog mano skaudi gyvenimo istorija.... nuo ankstyvos vaikystės. neturiu pasitikėjimo... nematau jo veikimo savo gyveniime, nors ir esu tikinti....
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gelmike, jei nematai Jo viekimo savo gyvenime ir nera pasitikejimo-tu nesi tikinti.deja. tikejimas-kai tiki ir pasitiki net ir esant didziausiam juodumui..
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

gali pasitik4ti kai tavo gyvenimas eina teisinga linkme...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gelmike, tame ir esme, kad pasitiketi reiskia tam tikra besalygiskuma, kai pasitiki visada ir tada tiki, kad viskas, kas vyksta tavo gyvenime yra i gera tavo dvasiai.gal kartais tik tavo asmenybei taip neatrodo:)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

patikek, miela Gelmike, mane gyvenimas tiek lamde ir muse, kad jei logikos desniais viska aiskintum, tai atrodytu, kad tikrai dievo nera, jei jis leidzia, kad tai vyktu, bet zinok, kad tik is atstumo supranti, kad viskas o viskas, kas ivyko mano gyvenime (ir kas vyksta) yra tik mano naudai, nors tada klausiau: uz ka?.. (Ir dar viena maza "paslaptis": kai pradedi jaust dekinguma uz viska, ka tau siuncia likimas, tai zinok, kad viskas pradeda palankiau klostytis, nors laime visai nesusijusi su isoriniais dalykais, su mylimojo turejimu ar neturejimu - ji yra vidine busena, kai imi, ir nepaisant visko, pasijunti laiminga - del to, kad tiesiog gyveni ir matai saule ar jauti lietu... :wink: Zinai, gal ir nuskambes banaliai, bet kartais nueinu i ligonine su Sai Babos pasekejais praust ligotu, zaizdotu, nepaeinanciu, apsikakojusiu, vaiku pamestu ir dar apiplestu senuku, tai kai pamatai ju varga, ir kai sulauki ju tikro dekingumo (nors ne visada - kartais dar bumba, kad vanduo per siltas ar ne taip prausi... :wink: ) uz tai, kad ji apiprausei, tai supranti, kad esi labai labai laiminga, kad gali vaikscioti, pati save nusiprausti, kad turi sveikas kojas ir rankas...)
Tvirtybes tau, mergaite, viskas tau dar priesaky... :wink: :) :)
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

už ką man jausti dėkingumą gyvenimui -už išprievartavimus vaikiškame amžiuje, tėvų atmetimą? už nuolatinį smurtą? už tai kad tie kuriuos myliu visada atmeta?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Gelmike, saulele, turim šį tą bendro. Dievas nesikiša, kol atvira širdimi jam to neleidi. Tokia mano nuomonė... Yra kažkokios jėgos, gal jo vadovaujamos, gal tavo sąmonės, na gal tai tiesiog angelai sargai, kurie neleidžia galutinai pražūti. Buvo tokių momentų gyvenime, kuriuos tikrai pavadinčiau stebūklais. Nes tapdavau tuo neįmanomu procentų išgyvenamumo statistikoje. Būdavo ėjimas plonu lynu ties beprotybe, kai pamatai tamsųjį pasaulį ir suvoki jo realybę, bet visgi sugrįšti.
Nepaisant daugybės "kodėl", daugybės "kodėl" net dabar, kai pažiūriu žinias, aš tikiu. Nes mes nesame marionetės, esame laisvos valios žmonės. Ir viskas, kas vyksta, yra ne be priežasties.
Manau, kad yra karma, ar kažkas panašaus, manau, kad yra reinkarnacija. Manau, kad kiekviena mūsų mintis mus įtakoja. Gimtasme aplinkoje, kurią patys išsirinkome. Ir patys turime sugebėti joje išgyventi. Žinau, kad tai beprotiškai sunku, bet būtent tikėjimas ir gali padėti.
Gelmike, mylimo žmogaus reikia tapti vertu. Pirma, ką turėtum padaryti - tvarkyti savo vidinę būseną, išsivalyti nuo skausmo, nuo praeities šmėklų, turi išmokti džiaugtis gyvenimu.
Patikėk, žinau pagal save, mylimas žmogus netaps tau tėvu, globėju, jis neprivalės kentėti kartu su tavimi, spręsti tavo vaikystės bėdas. Tai turi padaryti pati. Ir bus daug geriau, jei padarysi viską prieš sutinkant išrinktąjį. Tik tada galėsi objektyviai jausti. Dabar tavo jausmai negali būti objektyvūs, jie yra įtakojami skausmų.

Tam reikia daug-laiko, pastangų, darbo. Labai daug. Reikia psichologo pagalbos, gal palaikomųjų grupių. Ir dėkok Dievui, kad dar nėra šalia žmogaus, kad tu dar turi laiko.
Nes, patikėk, mano žmogui labai sunku, dar daugybės dalykų nesusitvarkiau. Nes net nemaniau, kad to reikia, maniau, kad aš stipresnė, o praeitis liks giliai užkasta. Bet būtent tada, kai to mažiausiai tikiesi, viskas užgriūna iš naujo. Tarsi iš pasalų. Ir tam, kuris šalia, labai sunku sebėti mano kovas su tomis šmėklomis. Manau, kad tada norisi tiesiog pabėgti.
Visos praeities problemos, kurios neišspręstos - proektuojasi į šeimyninį gyvenimą. Vienaip ar kitaip, visokiais pavidalais, kai kuriuos sunku įžvelgti... Ir tai gali tapti per didelė našta. Tuomet ir gražiausi santykiai gali žlugti...
Man taip jau buvo nutikę, o tau linkiu juos sukurti tada, kai busi sveika. Nes dabar, saulele, dar sergi :H :H
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

kiekvieną kartą pagalvojusi apie ateitį susiduriu su paprasta mintimi - o kam man tai... praeities nebesugrąžinsi... mylimų žmonių nebesugrąžinsi...

tiesą sakant net nematau reikalo dar būti čia, šiame pasaulyje...
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Bet dėl ko Tu dar šiam pasauly? Dėl ko tu įkvepi ir iškvepi? Dėl ko iki šiol nenusižudei?
Jei pasižiūrėjus į vidų suvoksi/pajausi tai... tada

žolė yra žalia
dangus mėlynas

:)

Gerų švenčių

Egidijus
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Egidijus wrote:Bet dėl ko Tu dar šiam pasauly? Dėl ko tu įkvepi ir iškvepi? Dėl ko iki šiol nenusižudei?
Jei pasižiūrėjus į vidų suvoksi/pajausi tai... tada

žolė yra žalia
dangus mėlynas

:)

Gerų švenčių

Egidijus
todėl kad mama buvo gyva. ir tai labai lengva pakeisti...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

zudytis nereikia
bent jau kol yra zmoniu kuriems tu reikalinga

o jei tokiu trukumas - kreipkites i mane, padesiu butinai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Gluosne, nuostabiai issakei..visa sirdimi tau pritariu.
Gelmike, leisiu sau pasakyti gal ir grubiai-siuo metu tu uzimi aukos pozicija, sakydama, kad niekam nesi reikalinga ir panasiai. Sau pirma tapk reikalinga, save mylek, jauskis pati atsakinga uz savo DABARTINI gyvenima, juk ji kuri tu pati ir niekas neateis ir neislaizys tavo zaizdu, joks mylimasis neprivers pajusti prasmes, kol jos pati nejausi..Speju, kad taves laukia dar daug metu ilgo darbo..Sekmes!
Post Reply