Nelaiminga meilė, meilė be atsako..

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Irena-irocka wrote:Ale tu ir užsispirusi :) ...
gali aišku užsimerkti, bet vistiek kadanors teks pripažinti tiesą.

jei nesunku, atsakyk į klausimą, Gelmike: ar tiki, kad mintys materializuojasi?
taip, bet tiek kiek galiu programuoti pasąmonę kažkokiai nuotaikai ar pan.savo asmeniniam tikėjimui, sėkmei.... ne aplinkiniams, ne aplinkybėms...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

betgi, Gelmike, ar tu noretum gyventi su uzprogramuotu, o ne laisva valia tave pasirinkusiu zmogumi - apsaugok viespatie, as tai tikrai nenoreciau...
Zinai, yra tokia baltoji magija - ypac veiksminga, kai buna jaunas menulis, bet galima bet kada: uzsidek ant lango rausva (meiles spalva :wink: ) ar raudona (simbolizuoja karstus jausmus) zvake (dar geriau butu dvi), pasedek prie tos zvakes zvelgdama i liepsna, pasvajok, kad likimas tau atsiustu mylima, gera, nuosirdu, jautru ir pan. zmogu, tik jokiu budu negalvok, kad butent tas zmogus butu su tavim, nes tu nezinai, ar butent su juo busi gyvenime laimingiausia - jei tau skirtas tas, kuri dabar manai mylinti, tai jis ir ateis, o gal tu verta zymiai geresnio... :wink:

Korina, buk gera, perrasyk ta maldele lotyniskais rasmenimis - juk galima kirilica paversti i juos, as, kaip pastebejai, taip visad darau... :wink: Arba tada pasakyk, kokioj knygoj tu ja radai - gal galima kur susirasti, kokioj nors bibliotekoj, a?.. :wink: :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

kvieciu as ta gelmika pas mus ateit i svecius, o ana tik nosi uzrietusi - matai mes per prasti jai

nu darjai mes irgi nepatikom....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Kipseli - 1. toli ,man iki Vilniaus
2. o ka tai keicia - dalyvavimas filmo heroju klube?

Darja - aisku kad nenoreciau....apie ka ir kalbu...
tik tiek, kad esu 100 procentu isitikinusi, kad tai man likimo lemtoji antra puse... esu sapnavusi lygiai pries 5 metus pries pazinties diena (sapne 5 metai irgi buvo minimi...) Dar visokie zenklai vos pradejus draugauti... manau kad geresnio zmogaus ir man labiau tinkancio paprasciausiai nebuna... kaip ir as jam.... Siela - dvyne, taip juk sakoma....
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Buti kartu su antrąja puse dar nereiškia būti laimingam. Neretai būna, kad sielos dvynės susiduria tam, kad suteiktų viena kitai pamokų, tame tare ir skaudžių. Todėl tikiu, kad ne visada mes liekame su savo antromis puėmis, arba ne iš karto...
Bet pasikartosiu, jei manai, kad tavo laimė priklauso tik nuo būvimo su mylimuoju, tu su juo nebūsi... Jei manysi, kad gali būti laiminga tiesiog mylėdama ir dovanodama meilę kitiems, vieniša tikrai neliksi...
Ir dar... labai sunku mylėti depresuotą, surūgusį žmogų... Norėdama pakeistį kitą, pirmiausiai keisk save..
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

Gluosne, žinooma laimė nepriklauso nuo vien buvimo su mylimu žmogumi, yra dar daug dalykų, kad būtum laimingas... visų pirma tai vidiniai dalykai...
atsimeni Maslow poreikių piramidę? ir tame yra tiesos..

bet be mylimų žmonių, be prasmės žmogus laimingas irgi nebūna... o dabar esu būtent be to....

o tas darymas kitiems... jau praėjau, kai esu vertinama už tai, ką darau, o ne kas esu... man tiesą sakant to nereikia... per daug įdėta, per mažai gauta.... žmogus - funkcija.
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Velenije na soedinenije
s Bliznecovym Plamenim
10.05.97

Vo imia Ja Xrista
I vo imia Ja Esim Prisutstvija Boga,
Vo imia moego Istinogo
Sviatogo Ja Xrista
I Ja Xrista mojego Bliznecovogo Plameni.
Otec Nebesnyj, Voleju Tvojej
Soedini nas v edinoe celoe vo vsex mirax,
Vo vsex telax, vo vsex voploščenijax,
Vo vsex vremenax:
Prošlom, nastojaščem i buduščem
Vremeni-prostranstve
Po horizontali, po vertikali,
Po vosxodiaščej spirali.
I pozvol
Vo imia našego Edinogo Ja Xrista
Provesti rabotu
Po vostanovleniju našego Edinstva
Po vsem parametram
I v sostojaniji Garmoniji i Edinstva
S Ja Esim Prisutsvija Boga,
Provesti neobxodimuju rabotu
Vo imia Ja Xrista vsego čelovečestva,
Vo blago planety Zemlia,
Vo blago Vselennoj,
Vo blago elementalnoj žizni,
Vo blago žizni,
Projavlenoj i neprojavlenoj,
V Garmoniji i Liubvi
S pararelnymi mirami.
Da sveršitsia Volia Boga !
Da ispolnitsia Ego Božestvennyj plan.
Svetom liubvi da ozaritsia naše soznanije.
Vo imia edinstva
S Ja Esim Prisutstvija Boga.

Isus,Marija,Morija

Maldas, kurios turi įsipildyti fiziniame sluoksnyje, reikia skaityti garsiai (įpač dėl sveikatos), šią taip pat. Kitaip jos veikimas pasibaigia mentaliniame (minčių) sluoksnyje. Skaityti reikia (rekomenduotina) kasdien

Ja Esim Prisutsvija Boga –tai ryšys su Dievu (Dievo atomas) –randasi širdyje.
Ja Esim Xrista – vidinis mokytojas, žmogaus sąmonės lygis, kurį pasiekė Jėzus.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) oi, kaip aciu tau, korina - tegu tau atlygina labai dievulis... :) :) :wink:

Gelmike: kai darai gera, nereikia laukt dekingumo, nes pati zymiai daugiau gauni nei tas, kam ta gera darai... :? Visiskai sutinku su Gluosne, kad su siela dvyne nebutinai turi gyvent kartu - dazniausiai tokie santykiai buna dar grazesni, nes neuzgozti buities ir nuskaidrinti sviesiu liudesiu... Ir tikrai auksine taisykle, kad kuo labiau noresi, kad tas zmogus butu su tavim, tuo didesne tikimybe, kad taip nebus - zinau is asmenines patirties... :wink:

Kipseli: ne per prasti Jus mums pasirodet, bet tiesiog Jus turit savo gyvenima - mes savo... Taip jau yra, nepykite :wink:
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

darja wrote::)

Gelmike: kai darai gera, nereikia laukt dekingumo, nes pati zymiai daugiau gauni nei tas, kam ta gera darai... :? Visiskai sutinku su Gluosne, kad su siela dvyne nebutinai turi gyvent kartu - dazniausiai tokie santykiai buna dar grazesni, nes neuzgozti buities ir nuskaidrinti sviesiu liudesiu... Ir tikrai auksine taisykle, kad kuo labiau noresi, kad tas zmogus butu su tavim, tuo didesne tikimybe, kad taip nebus - zinau is asmenines patirties... :wink:

:
žinau kad nereikia siekti dėkingumo - jo niekada ir nesiekiau, deja, gavau tik purvo ant galvos... :cry:
o apie auksinę taisyklę - absurdsas... nori pasakyti, kad visiems lemta būti tik su nemylimais?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Man patinka Motinos Tereses zodziai, kad zmones buna nelogiski, nedekingi, net ziaurus, bet vis tiek jiems padekit - kai man taip nutinka (o patikek, tikrai nutinka, tai prisimenu tuos zodzius ir palengveja... :wink: )

O del auksines taisykles: kad turim buti su nemylimais - to tikrai nesakau, bet nebutinai turim buti su paciais mylimiausiais. O taisykle tokia: kuo tu labiau to zmogaus sieksi, stengsies bet kokia kaina turet, tuo jis labiau nuo taves tols (aisku, jei nepririsi kokiais burtais, bet apie tai jau kalbejom)... Pagal Lazereva, negalima prie nieko prisiristi - nei prie pinigu, nei prie vaiku, nei prie mylimo zmogaus ir t.t., nes prie ko tik prisirisi, ka tik iskeli auksciau uz dieva - ta is taves atima... Toks jau desnis.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Amen :roll:
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Gelmikei ir Darjai,

atidžiau perskaitykit maldą ir jos datą, juk nebūtų ji duota žmonėms jei jos nereikėtų. Tam, kad tarnautum Dievui, geriau vienos būtybės vienybė(visas žmogus tai dvi susijungusios pusės), negu dvi jo pusės atskirai. Jei karma neleidžia susijungti žemėje, tai galima susijungti kituose sluoksniuose ir kitame laike ir širdis tą išjaus- ateis ramybė.
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

korina wrote: Tam, kad tarnautum Dievui, geriau vienos būtybės vienybė(visas žmogus tai dvi susijungusios pusės), negu dvi jo pusės atskirai. Jei karma neleidžia susijungti žemėje, tai galima susijungti kituose sluoksniuose ir kitame laike ir širdis tą išjaus- ateis ramybė.
ne paguoda :cry:
Last edited by Gelmike on Fri 01 07, 2005, 17:34, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...bet juk ta as ir norejau pasakyti... :) :wink: :P

(o malda ka tik atsiprintinau ir paskaitysiu namie - dabar reikia dirbti, o maldos - ne vilkas, i miska nepabegs... :P :wink: Beje, dar karta labai aciu - manau, kad ir kiti pasinaudos... :wink: :) :P )
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x :x :x nu zinai, mieloji Gelmike, nepyk, bet tau jau reikia dirzo - gavai viska, ko reikia, gal net per daug jau norejom tau pasakyti, o dabar daryk, kaip ismanai - jei nori, ir toliau gailek saves ir grauzkis, tipo kokia tu nelaiminga, o jei nori, pradek dirbti su savim ir pasaulis nusvis kitokiom spalvom - ne tu viena kenti, visiems mums buna sunkiu momentu. Sekmes.
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

korina wrote:Gelmikei ir Darjai,

atidžiau perskaitykit maldą ir jos datą, juk nebūtų ji duota žmonėms jei jos nereikėtų. .
dar mneskaiciau, paskaitysiu namuose - AČIŪ TAU. p.s. kuo ypatinga data?
Gelmike
Posts: 87
Joined: Mon 11 29, 2004, 13:08

Post by Gelmike »

darja wrote: Man patinka Motinos Tereses zodziai, kad zmones buna nelogiski, nedekingi, net ziaurus, bet vis tiek jiems padekit - kai man taip nutinka (o patikek, tikrai nutinka, tai prisimenu tuos zodzius ir palengveja... :wink: )

žinau.... ir vel puolu kai paprašo, ar kai matau kad reikia... ir vel gaunu i nosi - ko lendi...
darja wrote:
O del auksines taisykles: kad turim buti su nemylimais - to tikrai nesakau, bet nebutinai turim buti su paciais mylimiausiais. O taisykle tokia: kuo tu labiau to zmogaus sieksi, stengsies bet kokia kaina turet, tuo jis labiau nuo taves tols (aisku, jei nepririsi kokiais burtais, bet apie tai jau kalbejom)... Pagal Lazereva, negalima prie nieko prisiristi - nei prie pinigu, nei prie vaiku, nei prie mylimo zmogaus ir t.t., nes prie ko tik prisirisi, ka tik iskeli auksciau uz dieva - ta is taves atima... Toks jau desnis.
myleti - tai nebutinai iškelti aukščiau Dievo... o būti su bet kuo kad tik būti -- kam to reikia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o tu padek tiems, kam to tikrai reikia ir kas neturi kuo kitu atsidekoti, o tik nuosirdziu padekojimu.

O buti su bet kuo as tau ir nesiulau, tiesiog gyvenime visaip iseina, svarbiausia, kad sirdy butu pilnatve, kaip rase Korina.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>o ka tai keicia - dalyvavimas filmo heroju klube?

gelmike atsikratyk seno savo "sutinku pagal ruba, palydziu pagal prota"
jei pas mus nebutu sansu tau gauti tai ko reikia, negi as siulyciau
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Galatėja
Posts: 29
Joined: Wed 06 16, 2004, 18:15
Location: Kaunas

Post by Galatėja »

Gelmikei:

K: Kaip elgtis, kai tu ką nors myli, o tavęs nemyli?
A: Tai yra iššūkis. Tavo meilė nepriklauso nuo jų meilės. Meilė nėra biznis. Aš myliu tave, nes aš neturiu pasirinkimo - tik mylėti. Meilė yra ne veiksmas, o būsena. Arba tu išreiški meilę jos natūralia forma, arba jos priešinga forma - pavydu, godumu ir neapykanta.

Tai Šri Šri Ravi Šankaro, programos Gyvenimo menas įkūrėjo, atsakymas... Įsiklausyk į jį... ;)
Post Reply