Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Tik Moterims!

Post by Irena-irocka »

Na va Kosmeja, jei tau vyru barzda nerupi, tai gal rupi, ka darysime su higieniniais iklotais?
Rusu forume siule pakeisti i O.B., kazkas panasaus kaip Egipte faraones papyrusa naudojo, ben man kazkodel sis budas ne prie sirdies. Siule dar samanas kazkokiu budu :roll: naudoti ir bandyti auginti kempine...
Buvo variantas ir su skudureliais, bet tai 1. nemalonu, 2. atima daug laiko, 3.sukausto judesius ir is kur tu skudureliu M.Erdvei rasti?..

Gal kas turi gyva prosenele ar senele, kuri galetu ka nors patarti?

Ka siulot?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Tikrai geras klausimas.
Mano senelė siūlo skudurėlius :roll: bet čia tada jau geriau, manau, pasilikti prie higieninių įklotų.. tai nežinau, reikia dar pagalvoti, arba pasiklausinėti.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vargo tos mūsų senelės su skudurėliais , tikrai vargo. O kam mums tai, jai jau yra visi patogūs vienkartiniai išradimukai. Aišku, čia jau šiukšlių kaupimas, bet ką daryt? Juk ne kasdien gi. :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Man atrodo, ne visose srityse reikia grizti prie senobiniu metodu. Naudokimes civilizacijos pasiekimais, juk musu patogumui bei malonumui visa tai ir sukurta.TIK ismokime pacios, ir dukras ismokykime, tinkamai tas atliekas utilizuoti.Kas is medvilnes - galima nemaciukom pakast po krumais, kas turi dali sintetikos - sudeginkim. Kazin, ar didelis skirtumas, ka numesta patvori pamatys nepritaikytos akys, panaudota paketa ar linini skudureli. Tiesiog labai teisios buvo ne tik proseneles, bet ir mamos: niekas is aplinkiniu neturi net itarti (jei pacios nepasakysim) musu fiziologines busenos, nei kvapai, nei daiktai to neturi isduoti. Gali atrodyti, kad sneku elementarius dalykus, rizikuodama izeisti skaitanciasias, bet seses mielos, net inteligentiskos moterys sugeba kelnaiciu inventoriu isteksti i siuksliu kibira i nieka nesuvyniojusios. Ar papuosti paezeres krumelius, persirengimo kabinas, viesas pirtis, dusus...Nemaloniau uz toki vaizdeli gali buti tik per langa issviestas prezervatyvas.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

...Gyvenu savo Erdveje, pinigu turiu labai mazai ar is viso neturiu - nedirbu... skudureliai pasibaige... aplinkui tik mano nuostabi Erdve... atejo tos dienos, ka tu man mayte Gamta siulai - nematau, prasau parodyk man aklai, atverk mano akytes...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Olga
Posts: 145
Joined: Sat 02 22, 2003, 14:26
Location: Vilnius

hmm......

Post by Olga »

kazkaip man atrodo, kad nei skudureliu, nei iklotu nereikes naudoti (musu dukroms)...
Nezinau kaip jusu, bet mano mociute pasakodavo, kad net kelnaiciu neturejo...
Isskyros buvo tokios negausios, kad papildomu priemoniu tikrai nereikejo, o kai reikejo, ji paprasciausiai gerdavo dilgeliu arbata.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Isskyros buvo tokios negausios
O :) , labai gerai butu, kad taip butu visoms...
Gal jusu giminej is prigimties isskyros negausios :?:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Niu..nezinau.. man mociute pasakojo visai ka kita.. Koks tai buvo vargelis..ir kaip gerai siuolaikinems moteroms.
Ir tikrai..sudeginti tuos dalykelius butu nesunku..
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

idomu butu suzinoti ka Anastasija daro?ar ka galetu patarti.As kolkas nematau kt iseities tik pirkti parduotuvej.O ka su visais skausmais daryti,gal kas turetu kokiu patarimu, kol kas tik nuskausminamieji padeda .
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kai kurios gali pasigirti negausiomis i6skyromis, kai kurios ne nepagalvoja, kad tas procesas gali buti skausmingas...As tuo pasidziaugt negaliu, pilkos spalvos pirma diena budavau, is skausmo sienom laipiodavau, bet, kvaisa, is principo jokiu nuskausminanciu nenaudodavau. Nuo sito "dziaugsmo" pirmagime isgelbejo - po gimdymo viska kaip ranka nueme! Tiesa, toks nuskausminimo budas mazuma brangokas. :wink:
Jei rimciau, skausmai kyla del tam tikru anatominiu ypatumu - gimda daugiau uzlinkusi, nei deretu, o gimdos kaklelis labai siauras. Patarciau vaistineje pasiteirauti homeopatiniu vaistu, dovanokit, nepamenu pavadinimo, gal ne itin pigus, bet tikrai veiksmingi, bendradarbes dukra nuo kanciu isgelbejo jau vos pradejus naudoti.
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Klausykit, mielosios, o gal nereikia tu visokiu "homeopatiniu" :?:
Gal pakanka tik ismokti valdyti savo energija :?:
Nukreipi visa savo energija i ta vieta kur skauda ir viskas :!: :wink:
Juk Irena rase, kad taip ismoko sloga pasigydyt. :P
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Beje, nemanykit, kad as nezinau koks buna tas skausmas :!:
Zinot ka as tada darau :?: Ogi iseinu pasivaikscioti, kitaip tariant pakvepuoti grynu oru (kur nors i pamiske ar parka) ir skausmas praeina :!: :P Dabar labai puikus metas tokiems pasivaiksciojimams. :)
Sekmes.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Anksciau mineti vaistai vadinasi MENALGIN, juos reikia naudoti kokia savaite PRIES, kai JAU skauda - griebkimes analgetiku, negi verta save kankinti?!
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

"nedoreliu farmacininku dziaugsmui"

Post by Irute »

Sveikos moterys ir merginos :P


As jau buvau praradusi vilti naujojoje gyvenvieteje rasti savo vieta,
bet pasirodo kol kas neapsieisime be cheminiu vaistu( esu vaistininke).
:D :D :D
O jeigu rimciau, tai as irgi uz homeopatinius vaistus. Tarp kitko,
homeopatija padeda ir esant umiems susirgimams bei skausmams,
tiktai tuomet juos reikia vartoti labai daznai, netgi po tablete kas
valanda.
Nebijokote homeopatijos, ten chemijos praktiskai nera, likusi tiktai
energetine vaistiniu medziagu struktura ir be abejo zmogaus, kuris
gamino vaistus energija.


Irena

:roll:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

as irgi manau kad kolkas be vaistu neapsieisim ir zinoma geriau rinktis maziau kenkencius. Ir as kuri laika meginau ju nevartoti , bet atsibodo kenteti . Zinoma geriausia yra hemeopatiniai,vienus meginau anksciau nelabai padejo, reiks pameginti cia minetus.Visos gydytojos kaip susitarusios siulo pavartoti kontraceptikus ,kuriu tikrai nevartosiu.
apie energijos nukreipima - kol kas to nemoku. Meginu sau daryti Reiki ,bet kartais nepadeda, o apie pasivaiksciojima tai ne negalvoju ,nes beveik negaliu paeiti, kartu ir skauda, ir pykina, ir atrodo visa kuna drasko .gerai man tai trunka vos 3 - 4 val , neisivaizduoju kaip moterys iskencia ilgiau.
dar apie iklotus,skaiciau kad kasdieniniu iklotu vartojimas gali sukelti uzdegima, gal panasu poveiki gali tureti ir tie ur naudojam ciklo metu, juk ten yra kazkokiu chem medziagu?
dar toks pastebejimas cia tarp musu mergaiciu pasisnekejom ir nutarem kad tol kol neturejom vyru nebuvo tu problemu ,kaip cia isena ?Ar cia vis tas pats kas rasoma knygose jei tai daroma ne del vaiku kurimo tai kyla visokios problemos?Bet kaip tada ismokti tai ka patyre Megre ir Anastasija?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

dar apie iklotus,skaiciau kad kasdieniniu iklotu vartojimas gali sukelti uzdegima, gal panasu poveiki gali tureti ir tie ur naudojam ciklo metu, juk ten yra kazkokiu chem medziagu?
Tai tame ir esme :D , kad tikrai yra ten nenaturaliu medziagu, kurios dirgina! Ar jums nebuna, kad naudojant iklotus jauciat, kad lyg oro truksta... :wink:
naudoti medziaginius skudurelius nepatogu, iseitis :roll: - ??

Dar kilo tokia mintis: gal istreniruoti savo raumenis ant tiek, kad galima butu sulaikyti tas isskyras iki kol nueisi siu-siu, juk slapima sulaikai, kodel cia ne :? reiks pabandyti...
dar toks pastebejimas cia tarp musu mergaiciu pasisnekejom ir nutarem kad tol kol neturejom vyru nebuvo tu problemu ,kaip cia isena ?Ar cia vis tas pats kas rasoma knygose jei tai daroma ne del vaiku kurimo tai kyla visokios problemos?Bet kaip tada ismokti tai ka patyre Megre ir Anastasija?
Mano galva visas yra su viskuo susije...
Nebutumem gime is viso fiziniu problemu neturetume (yra taip kaip yra), reikia ieskoti priezasti, sutinku, bet nemanau, kad staigiai nutraukius lyt.aktus viskas griz i savo vezes…
Kiek man pavyko suprasti siame gyvenime, tai manau, kad visos musu ligos yra nuo psichologinio nestabilumo, disbalanso, pasaulio hormonijos nesuvokimo…
Musu tevai is Sovietiniu laiku ir taip mums padovonojo tiek kompleksu, kad iki siol bandau ju atsikratyti. Seksualumo neigimas – vienas is ju… Ar kazkur viduje pas jus near tokios nuostatos LYTINIAI SANTIKIAI – BLOGIS, TU ESI BLOGA, JEI TUO UZSIEMI ?.. O is kur tai, gal is ten, kai tevukai visa gyvenime slepe tai, viskas paslapcia, viskas lyg ir bjauru, prideti prie to dar mela (ar nutilejima) is kur vaikai atsiranda, lyg butume gime is bjauraus dalyko?…..
Bandysiu padaryti kiekviena savo gyvenimo sekunde svente, lyg gyvenciau paskutine akimirka… Ar paskutine akimirka nenoreciau apkabinti savo vyro, paglostyti jo, pabuciuoti?.. Jei lytinis aktas tamptu dvieju sielu svente, jausmu audra, meiles israiska?… Tuomet kila klausimas: kodel tusciai, kodel near vaiko kurimo?.. o gal yra, gal taip kuriame malonius jausmus, gerus santykius, mylincia seima… ar ne tokioje seimoje noreciau gimti?..
Dar klausimas: Kas blogiau naudoti apsisaugojimo priemones, ar pastoti netiketai? Ar kitaip: ar noreciau gimti nelaukta ar is vis negimti? - hm idomiai gavosi... tai gal pabandysiu gimti kitur, kur mane siuo metu laukia, arba palauksiu kol mano tevai sukurs man mano erdve ir pagimdys mane savo seimoje, kol jie bus pasiruose mane priimti, myles mane, lauks, tures ka pasakyti, ziures i akis ir nemeluos...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Leisiu sau truputeli pajuokauti, kad visos musu bedos ne todel, jog vyrai yra, o todel, kad ju nera. Paziurekime truputi atgal,dazniausiai, ir daugelyje tautu :!: mergaites istekindavo labai jaunas, praktiskai - netrukus po pirmuju menesiniu. Senesniu laiku moterys nezinojo (ar ne taip masiskai, kaip dabar) skausmingu menstruaciju ar PMS del labai elementariu priezasciu - jos arba laukdavosi, arba maitindavo kudyki (neretai 2-3 metus). O osteoporoze nesusirgdavo, nes garbaus :roll: amziaus (50 - 60 metu) viena kita ir tesulaukdavo. Nemanau, kad toks variantas dabartines moteris gundytu. :mrgreen:
Be homeopatiniu vaistu, sunkiose situacijose tyretu padeti zolytes, trikerte zvagine , dilgeles padeda esant gausioms isskyroms, yra augalu, padedanciu sutrikus menesiniu ciklui(sudetyje yra i moteriskus lytinius hormonus panasiu medziagu) ir t.t. Tiesiog verta pasikonsultuoti su fitoterapeutu.
Butu saunu, jei savo patirtimi pasidalintu moterys, kurios kentedavo del skausmingu menesiniu, o dabar su tuo bedos nebeturi. Tai pades ir kitoms, gal vienoms uztenka zinoti, kad su laiku si problema issispres savaime, kaip man ( o gali ir neissispresti, deja!). Kitos visai nelinkusios laukti ir nori pagerinti savo gyvenimeli jau dabar.
Nerija
Posts: 24
Joined: Wed 10 30, 2002, 11:18
Location: Kaunas
Contact:

Iklotai-samanos

Post by Nerija »

Pratesiant minti apie iklotus...
Tai seniau zmones naudodavo samanas (sudziovintas), tas pacias, kurias naudoja namu statyboje. Is ju pasigamindavo netgi vaikams pampersiukus. Gerai sugeria dregme, leidzia odai kepuoti, naturalus nedirginantis produktas, netgi pasizymedavo gydanciomis savybemis...
Na pati dar nebandziau, bet kodel gi ne...
Gyvenimas yra grazus!
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

Taip, kažkur skaičiau, kad samanos ir kiminai skysčio gali sugert 30 kartų (!) daugiau negu patys sveria, be to, dar turi ir baktericidinių savybių.Bet... :? :| ...su tuo naudojimu gal dar palauksiu...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Samanu yra daug rusiu... kokia butent rusis tinka, ir kaip jas paruosti, juk ten yra purvo, zemes ir iv. gyvunu??
:P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Post Reply