Avalynė

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Sako, kad jausti šaltį isšmokstama. mačiau filmą apie laukinį vaiką, kuris ir žiemą ramiai sau vartėsi ant sniego. gal mums ir vaikams musu batų dar reiks, bet anūkams.... :?: :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš ir norėčiau šitą filmą pažiūrėt, glesum :) Gal turi įrašą???
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Nenatūralu.

ziema tasytis i darba ir atgal irgi nenaturalu
o tasomes

be to pastebejau kad prie salcio priprasti lengva jei jis ateina palaipsniui, kaip ir prie silumos
o pas mus temperaturos blaskosi
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aurimas wrote:Aš ir norėčiau šitą filmą pažiūrėt, glesum :) Gal turi įrašą???

nea... neturiu... mes per paskaita ziurejom. gali pabandyt internete paieskoti "the secret of wild child', jei gerai pamenu. bet is to viso filmo tik tiek ir naudos... daugiau gincijasi del to ar toks vaikas gali ismokti kalbeti ir adabtuotis.... ir siaip mokslininkai laboratorinio vaiko nepasidalina....

liudna
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

Post by ieva »

basikom per pievas ir per sniegą :}}}
che che kazkada per miesta basom su broliu ejom oij smagiai zmones reagavo, bet seip mieste feeee mat nesvaru, gamtoj tai viskas tvarkoj ir manau tikrai jei noro yra tai puikiausius vegan batus susikurps kiekvienas. o mieste tai jau tikrai ner cia ko verkslent galima be odiniu apsieit kuo puikiausiai kad ir kokia ziemuze bebutu.
pai
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Dabar supermarketuose pardavinėja "popierinius" batus. :)
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

Post by ieva »

na man rodos vis geriau popieriniai nei odiniai :mrgreen:
pai
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Bet popierinis, tai tik dalis bato, o kitą dalį bato daro vistiek iš naftos. Padas yra plastmasinis, pseudoguminis. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: as vasara per liuti irgi ejau per miesta basa, bet tokia veido israiska, kad zmones mane, kad cia jie neteisingai elgiasi vaiksciodami su batais... :wink: :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as pora karteliu po Vilniaus rotuses aikste basa esu pasivaiksciojus... na, neigiamu reakciju nepastebejau. nors as labai nepastabi....
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Mano Tevas basas forsuoja tik nutirpus sniegui iki kito uzsnigimo.Visi pasiurpe del jo.Karta ir man truputuka geda buvo,kai Jis isokes is klumpiu,basas varinejo po turgu.Buvo darganotas ruduo. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as rudeni, gyvendama sode, basa marsiruoju net per salnas, ir gyvenu nekurenamame namuke, ir neuzsalu kazkaip, nieko, ir kriokliuos maudaus, ir slogos nepuola, o tik griztu i silta buta, iskart nosis pradeda begt - is per gero gyvenimo... :wink: :) :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:P ...uztat kad skamba... :wink: :P :)
jaunatis
Posts: 6
Joined: Fri 01 13, 2006, 13:44
Location: Taurage

Post by jaunatis »

gal kas zinote technologija kaip patiems is vilnos pasigaminti veilokus-veltinius? juk juos galima papuosti graziais raisteliais, mazgeliais,kuteliais,mediniais karoliukais ir bus visai modernu.veilokai atlaiko kur kas didesni salti nei -20laipsniu
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Mano mama dar darydavo...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Esu maciusi... kaip daro kepures... principas yra norima forma apdengti vina ir tol slapinti ir kocioti su muilinu vandeniu, kol ji susivelia iki neatskiriamumo... patiko man tas budas ;)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Vilniuje kažkokia moteriškė užsiėmimus vėlimo veda(ar vedė). Iš Vilniaus klubo keletas žmogiukų lankė tuos užsiėmimus.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Valdorfo mokyklose kiekvienas vaikiukas išmoksta įvairių vilnos darbelių, ir veltinį suvelti taip pat :) Mūsų mokyklos darbelių mokytoja kartais veda vilnos vėlimo seminarus (Kaune). O kokių meno kūrinių pati yra prigaminusi !! ir skrybėlių, ir rankinių......
Post Reply