Organizacijos pavadinimas

Visa, kas susiję su Giminės sodybomis

Moderator: Rolandas

Norėčiau, kad mūsų organizacijos pavadinimas būtų

Meiles erdve
9
28%
Sambantys kedrai
7
22%
Gyvi namai
16
50%
 
Total votes: 32

Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Oi, Laimi, tu neteisus!

As tikrai ne uz skambancius kedrus pasisakiau!
:)
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

As irgi, geriau uz "Gyvus namus" :P
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:As irgi buciau uz "Gyvus namus" tokiu atveju neturetume jokio sarysio su Megre ir Anastasija. Butume savarankiski ir parodytume pasauliui ka galime mes patys padaryti, o ne su Megre pagalba. <...>
Man tai visi pavadimai tinka, nenorėčiau nieko išskirti.

"Skambantys Kedrai" labai jau siejasi su Kauno klubu ir daro jam išskirtinumą prieš kitus klubus, gal todėl reikėtų atsisakyti.

"Meilės Erdvė" - gal kad siejasi su Meilės Erdve kuriama giminės sodyboje, argumentų prieš nerandu?

"Gyvi Namai" - taigi keliu rankytę už šį pavadinimą. Nors klubo susitikime pasisakiau už "Skambančius Kedrus"

O kas dėl Megre ir Anastasijos, aš tai nedrįsčiau taip kategoriškai teigti, kad viską padarysime be jų, man Anastasijos minčių aprašytų Megre knygose dar ilgai reikės, nes aš nesitikiu taip pagreitinti savo minčių, kad ... nebent padės mano įkurta sodyba ir sukurta Meilės Erdvė joje. Kaip tai padarysiu dar nespėjau visko sumąstyti...
Juk buvo ir anksčiau protingų žmonių, kurie galvojo, kad gali apsieiti ir be Dievo (nei Megre, nei Anastasijos tada dar nebuvo), bet kas gavosi kai jų minčių greitis nebuvo pasiekęs Dievo minčių greičio...

Linkiu greitų ir šviesių minčių.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

o as nemanau, kad dave draugijai kitoki pavadinima mes atsiribosim nuo Anastasijos - juk jos idejomis ta draugija ir kuriama :) Tiesiog toliau, remdamiesi jos idejomis, mes norime tureti kazka savo. ir tai puiku. Galiausiai juk ji pati sake, kad ja pamirs, o zmones gyvens savo sodybose, savo meiles erdvese ir toliau - juk ji nenori buti kazkoks dar vienas garbinamas stabas :roll:
Taigi, pavadinimu mes nuo nieko neatsiribojam, nes ideju skatinami kuriama draugija :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Je..labai smagu, kad "Gyvi namai" atbunda. Man tai kaip ir Leonardui tinka visi pavadinimai. Visais sutinku vadintis. Bet geriausia būtų "Gyvi namai". Aš už. Tik dabar reikia surasti gera agitatorių, kuris ateitų į klubą ir pašnekėtų, pravestų rinkimus. Man nelabai pavyksta. Balso neturiu.
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Kartoju 10 karta

Reikia gyvenvieciu pavadinimu tiek kiek gyvenvieciu, pavyzdziui "Geranoriskes", "Kedrynelis", Naujakaimis"

Reikia klubo pavadinimu tiek kiek yra klubu,
pavyzdziui Kauno klubas "Skambantys Kedrai"

Reikia vieno vienintelio organizacijos pavadinimo, pavyzdziui
Ekologines kurybos bendrija "Gyvi Namai",
Ekologines kurybos draugija "Pasauli sena isardysim"

RENKAMAS YRA NE KLUBO PAVADINIMAS O ORGANIZACIJOS
Laimi - nesugebejai isaiskinnti zmonems apie ka kalba eina
beje - negalima kad klubo pavadinimas sutaptu su organizacijos
jei organizacija bus "Skambantys Kedrai" tai Kauno klubui teks pasieskoti naujo pavadinimo - taip ir pasakykit Laimi, Leonardai
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Vilte puiki agitatore :!: :) Tikrai mokes zmonem paaiskint.
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

tai kad negalesiu as ateiti siandien :( teks kazkam kitam aiskinti...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tegu kas nors ispausdina Viltes,Beveidzio mintis ir nunese perskaito klube. Gal zmones pamastys, kas yrs organizacijos pavdinimas ir kuo jis nuo klubo pavadinimo skiriasi. :wink:
Jei jau tiem kaunieciam taip patinka 'Skambantys kedrai', tegu ir turi kluba tokiu pavadinimu. O bedram naujam pavadinimui jei fantazijos ner, tegu vilnieciam pritaria. :shock:
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

is kur "GYvi namai"

Post by pradzia »

toki jausminga laiskeli buvau pradejusi rasyti, bet jis, deja issitryne, net neissiuntus i foruma :(

bet as ten rasiau visa istorija kaip vieno susitikimo metu man atejo i galva tas pavadinimas, kaip as dziaugiausi ji sugalvojusi ir (beveidis galetu papasakoti:)) kaip pagauta ikvepimo susirinkusiems sakiau, kaip tinka sis pavadinimas, nes musu tikslas yra butent sukurti tokius namus, musu aplinka, kuri butu gyva, kuri galetu jausti mus, jausti meile, ir mes augtume kartu su ja, kuri atsinaujintu ir butu susijusi su visata :)))
kai per ta susitikima kalbejome apie "Meiles Erdve" zmones sake, kad nezinanciam tas zodziu junginys gli priminti "kai ka", kad tas grazus zodis MEILE yra labai nupigintas ir asocijuojasi ne su tuo kuo reikia ir t.t. ir pan.
taigi as masciau apie kazka, kas aiskiai parodytu musu tikslus, bet nekeltu jokiu panasiu asociaciju.
ta visa aplinka, kuria norime sukurti ir yra gyva, be to yra tikri tikri namai. o aplinkiniams irgi akiu ir ausu nereztu ir i dviprasmybes nekviestu :))
bet paskui nusprendziau tyleti, neagituoti ir paziureti ar kiti priims "gyvus namus" kaip kandidata i pavadinima.
labai dziaugiuosi, kad taip ir atsitiko, aciu jums visiems uz silta "G.N." palaikyma!!! reiskia tas vardas tikrai tinkantis :))

Audra
Emuti
Posts: 45
Joined: Mon 12 20, 2004, 20:21
Location: Kaunas - Leeds
Contact:

Post by Emuti »

Man atrodo kaip oficialaus klubo pavadinimas geriausiai skambetu "Gyvi namai" tik kazkaip jauciu, kad jau yra imone ar klubas su tokiu pavadinimu...Taigi gali reiketi keisti?
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

As taip pat uz "Gyvus namus"!
Skambantys kedrai skamba knygiskai, kaip kazkas jau ir sake. Meiles erdve- neskaiciusiem knygos gali skambet gan dviprasmiskai,o gal ir sektantiskai. Lakoniskai truputi parasiau. :?
Gyvi namai!
Mylėdama mokausi.
Valdemaras
Posts: 4
Joined: Thu 12 02, 2004, 10:32
Location: Klaipėda

Post by Valdemaras »

Gal būtų galima pavadinti ''Skambantys ąžuolai"? Kedrai Sibire, ąžuolai Lietuvoj? :roll:
Žiniuonis - aš žinau, kad nieko nežinau.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

pala pala
is kur toks isitikines kad iki ledynmecio (zyniu suorganizuoto) cia klestejo azuolai
kiek as suprantu cia augo dar kietesni medziai nei tas sibirinis kedras;
gintaras musu tai ne is azuolu

jei nubraukti pareiti tai manau kad nei kedrai nei azuolai, o kaktusai turetu figuruoti pavadinime, nes pas mane bute kol kas tik jie gali istverti kartais uzeinancius dvieju menesiu "sausros periodus"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

prie ąžuolų gal labiau tinka šlamantys, ošiantys, kuždantys.. tik ar tai organizacijos pavadinimas
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o gal
"Kelmai kelmuoti, plike nuplike
Kas jusu groziu senobiniu tiki?"

nu nebent Anastasija tiki :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Tai ar jau kuriam oficialia organizacija,ar laukiam visu sventu :D
Atrodo,kad yra suinteresuotu zmoniu,organizaciju kurie nenori,kad taptum oficialus.Ir jiem sekas
Ot daba gausiu pasipriesinimo :mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beveidis wrote: beje - negalima kad klubo pavadinimas sutaptu su organizacijos
jei organizacija bus "Skambantys Kedrai" tai Kauno klubui teks pasieskoti naujo pavadinimo
Man tai labai siejasi su tema "Pervardinkim tinklapio pavadinimą" :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Alyta - koks tikslas kūrimo oficialios organizacijos? Ką pakeis jos oficialus įteisinimas? Kam jos reikia, kodėl manai, kad ji reikalinga? Kaip jos įkūrimas prisidės prie Tavo tikslų įgyvendinimo?

Informacija visuomenei, galėsim užsiimti kažkokia veikla, kuria dabar negalim, ar kaip?
L. įdomu būtų sužinoti nuomonę :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Yra zmoniu kurie atlieka saukliu vaidmeni,jie tai gerai zino ka reiskia but oficialiem.Kita vertus pasalines organizacijos sekmingai disponuoja mumis ir pradeda daryti bizni,na nieko bloga,bet tai is musu kisenies,o galetu but i musu kisene.Tuos pinigus butu galima panaudot informacijos priemonem,medziu,zemes,misko pirkimui,mokyklu,gyvenvieciu steigimui,keliu tiesimui,butu galima finansuoti keliones pasistazuoti i Stetinino mokykla...
Ir mokintumes kurti BENDRAI.Nors apie bendra kuryba ir daba persama,bet jau puikiai ryskeja tiesa apie monarchijas,piramides..
Sakykim Laimis prasosi i tinklapio vystymo komanda.Ar taip turetu buti?
Dievaitis kaip koks elgetukas prasosi,o atsakymo net negirdet.Ir akivaizdu,kad nepageidaujamas.(provokuoju :D )
As jau nekalbu apie tas veiklos sritis kurias uzsikovojamos,net bandoma nusipirkti.
Ir kaip tada saukliam pristatinet musu judejima?Juk kiekvienas akylesnis zmogus greit pamato tiesa.As ir esu daba tokioje situacijoje,kad man geda
Taigi,esme ta,kad butu visa tai ir dar daugiau tvarkoma teisingai,kryptingai...Ir kaip bebutu,bet ir i politika jau mintys krypsta :wink:
Na sis mano laiskelis su paru,gal net su demaskuojanciais vaizdiniais.Nekurejiska,bet... Laimi uzkretei mane prabilti tokia kalba :D
Post Reply