Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Ką skaitot? (+ kokius filmus žiūrite?)

Post by Pagone »

Manau, kad be Megre knygu skaitot ir kt.leidinius panasiomis temomis. Noreciau paklaust, kokius. Gal galetumet rekomenduot kokius autorius, konkrecias knygas, trumpai apibudint idejas ar pan.
Mylėdama mokausi.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

O as skaitau ne panasiom temom.
Pvz. Tolkiena, Sapkovski

arba ~garsu~ kurineli kuriame yra sis devizas:
"Nori taikos - ruoskis karui"
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Labai mėgstu ir skaitau pasakas, ypač švedų :)
Pasakose randu daug išminties :)
Feja Ivanovna
Posts: 46
Joined: Thu 12 16, 2004, 21:09
Location: Kariotiskes

Post by Feja Ivanovna »

pasakos tinka :D
o aš dažnai nueinu į ezoterikos knygyną pavartyti knygelių. nužvelgiu lentynas, ir jei akis užkliūna už kokios knygelės viršelio ar sudomina pavadinimas, pavartau ją, paskaitinėju, o tada apsisprendžiu pirkti arba ne. taiva šitaip, intuityviai ir randi, ko tau reikia tuo metu. kai ką ir pažįstami parekomenduoja. nenorėčiau dabar siūlyti kažką konkretaus - gal tikrai nuo pasakų pradėti. galima ir Sai Babos veikaliukų paskaityti.
tiktai Londone [jei yra galimybė] reiktų susirasti panašų knygyną ar biblioteką :wink: :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aš tai labai skaitau N.D.Walsh "Pokalbiai su Dievu"

Image

Nuostabi knyga. Atrodo, kad su pačiu Dievu kalbu. Toks jausmas man buvo tik savo hektare.

Įsigyti galima vilniaus ir kauno klube ir pačioje leidykloje leidyklos kainomis http://www.mijalba.com (Kaunas)

Iš tos knygos kilęs judėjimas aptinkamas čia:
http://www.cwg.org/

Yra ir didelis forumas:
http://www.cwg.org/index2.html
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Daug, ivairiu skaitau. Is paskutiniu dideli ispudi padare Sri Aurobindo, tolteku ismintis, rodos, Kipsas minejo rusu fantasta Lukjanenko,-yra cinkelio jo knygose.Bet cia, aisku, individualu-nueik i knygynus ir skaitinek-atsirinksi ko tau labiausiai reikia,jei intuicija veikia:)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o mane knygos ar muzika pati atranda - taip buvo su Grebenscikovu - seniai zinojau toki muzikanta, net buvau girdejus jo dainu, bet tik po keleriu metu isgirdau dainuojant ir iskart begau pirkt kaseciu, taip atsitiko su Coelho - seniai zinojau "Alchemika", bet tik sia vasara knygyne akis uzkliuvo uz sios knygos, atsiverciau, perskaiciau viena sakini... ir perskaiciau veik visas jo knygas :wink:

(zinot, o man vis siulo skaityt Volsha, bet neskaitau, nors tu ka - laukiu, gal kada tos knygos pacios mane suras, o gal ir ne :wink: :P :) )

PS reiks pasakaityt Toro "Voldena", kai turesiu laiko :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: isvada: nereikia skaityt, kai nesinori - as tai viska prisimenu, vos ne cituot galiu... :wink: :P
J

Post by J »

Kartais ir vienu prisėdimu perskaičius knygą galvoje nieko nelieka. Matyt todėl, kad daug informacijos per trumpą laiką. O jei dar knyga yra ne grožinės literatūros. Taip atsitiko su Lazarevu prieš n metų.
Melchisedeką perskaičiau su didžiausiu malonumu. Dabar ant stalo guli Lazarevo knyga. Reikėtų pakartot. Tebeguli...
Mano gyvenimą apvertė ne Megre knygos. Vienu metu jaučiausi (švelniai sakant) nejaukiai, kad nevertinu tų knygų taip, kaip derėtų. Bet argi nevertos pagarbos knygos, kurios mane supurtė? Nesvarbu, kas jas parašė... :?: :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kas toksn tas Melchizedekas?.. :roll: :wink:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Melchisedekas jega, tik aš jo dar neskaičiau...bet jau neskaitęs žinau iš nuogirdų :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kas jis toks :?: ... :roll:
J

Post by J »

Melchisedeko vardas - Drunvalo. Gyvena jis Amerikoje, nors knygoje mini apie savo gyvenimą Kanados miškuose. Pristatomas kaip dvasinis mokytojas, mokslininkas, ekologas, išradėjas. Pasakoja, kad yra turėjęs 75 dvasinius mokytojus.
Manau, kad Melchisedekas nėra jo tikroji pavardė. Savo knygoje jis mini Melchisedekų giminę, bet spėju, jog tai daugiau dvasinė giminystė, nei kraujo ryšys.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: o kaip tiksliai ta knyga ir autorius vadinasi- idomu but paskaitinet?.. :wink: :P
J

Post by J »

Jeigu tik rusų kalba nekelia problemų... Labai prašom - Друнвало Мельхиседек "Древняя тайна Цветка Жизни". Šios knygos yra dvi dalys. Trečioji jau kitu pavadinimu - "Живи в серце", ir paskutinioji - "Любовь, Эрос и духовный путь".
Geros atrakcijos! :wink: :) Man tai buvo visos Visatos atradimas... Viskas per sakralinės geometrijos prizmę.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: :P
J

Post by J »

Gal ir ateina "į madą" turėti dvasinį mokytoją, bet kaip kitaip pavadinti turintį žinių žmogų, kuris dalinasi savo tomis žiniomis su kitais? Ne laiko savyje, o dalinasi. O ir madinga tapo todėl, kad poreikis yra, juolab ir knygą galima pavadinti dvasiniu mokytoju.

O tarp žmonių, kurie Melchisedekui atvėrė savo žinias, buvo įvairiausių religijų dvasininkai, šamanai, lamos ir t.t. ir pan. Žodžiai "dvasinis mokytojas" skamba labai jau banaliai, tačiau tiesiog neradau kaip trumpai apibūdinti tuos, kurie patikėjo jam slapčiausias savo tikėjimo žinias.

:) :? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, Jone, uz knygu nuorodas - reiks paskaitinet. Man (manau, ir kitiems :wink: ) laiks nuo laiko atsiranda tam tikru ziniu alkis, tada knygos pacios mane susiranda, tiesiog traukia, ir tiek. Kazkas uzkabina :roll: . O tas Melchizedekas man tiesiog graziai skamba, tai reiks pasidomet... :wink: :P Bet zinau, kad jokia knyga, joks mokymas ar mokytojas nebus man galutine tiesa, nes tai tik gaires gyvenimo kely, o tikrasis zinojimas juk mumyse paciuose... :wink: :P :roll:
J

Post by J »

Vienas protingas žmogus pasakė, kad atsakymai į visus kada nors iškilusius ar iškilsiančius klausimus yra jumyse, ir kai jūs ištariate žodį "nežinau", užtrenkiate duris į savo vidinę išmintį.
Sėkmės ieškoti! :lol: :D ...ir linkiu kuo daugiau atrasti!..
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...as sitai jauciu intuityviai, todel visus mokymus perleidziu per savo filtra... :roll: :wink: Sekmes ir tau tavuose ieskojimuose - visi mes kada nors rasim tai, ko ieskom (jei tik nepabugsim ir nesustosim pusiaukeleje, kaip dainuoja sena gera rusu grupe "Mashina vremeni":

...ja pju do dna za tech, kto v more,
za tech, kogo liubit volna, za tech, komu paveziot,
i esli cel' odna i v radost', i v gore,
to tot, kto ne strusil i viosl ne brosil,
tot zemliu svoju najdiot :P :wink: :)
Post Reply