Pajausk Visatos kvėpavimą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Pajausk Visatos kvėpavimą

Post by Alfredas »

Sveiki visi, kas po kedrais ir ant jų.
Yra noras sukurti ką nors spalvoto ir kvepiančio, tiesiog pavasaris įkvėpė...
Rašau kaip rašosi, kartais ne žiūrėdamas į klaidas, manau suprasit.

Gal pabandome visi, kas netingi, įsivaizduoti save nuo mažo kirmėliuko ir ką jisai jaučia ir peršokant kaip į gyvus taip ir negyvus objektus(kaip mes apie jos galvojame), aprašant visą jausmu visumą.

Pradedame...

... aš esu mažas, labai mažas, net pats save nematau, yra tik jausmas, kad esu. Mikrobas aš. Jus vaikščiojantys kalnai galvojate apie mus įvairius dalykus, ir net bijote... O nereikėtu... mes kaip ir jus sukurti Visaesančiu ir užimame daug daugiau svarbiu pozicijų, negu jus sau galite įsivaizduoti.
Nerečiau papasakoti jums savo pasaulėjautą. Postas mano buvo, kaip aš galvojau visai nereikšmingas, palyginus su darbais, kurie atitenka mūsiškiems, aš atsakingas už toksinų valymo nuo šuns kailio, tai jus jį taip vadinate, o mums tai plaukuotas timerius, bet ne apie tai. Tai va, valgau aš pusryčius, riebus kąsnelis toksinų, o sauliuke taip gražiai kutena, ir reikėtų tam timeriui savo kailį duot paglostyt mažajam kalnui. O tas ir patenkintas toks pagrėbė musiškių milliona taip trys su visais postais ir pastatais ir sau kažkur tai pasodino, na galvojų prasideda nuotikiai...
Gerų minčių iki...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

...aišku mus čia nieks nelauke, jisai ir savu turėjo begalybe, bet kadangi mes jau persikraustėme, musu pasaulyje yra nerašoma nuostata, pats gyveni, duok ir kitiems, dėl tuo pas mus karų nebūna, atvirkščiai kiek vienas stengiasi padedi įsitvirtinti ir atgauti savo nišą, dėl to mes buvom esam ir busim. Gavau aš savo nauja postą iš išorės, kai kurie iš mūsiškių, mažojo kalno norint, pateko į vėdini pasaulį(šlapia urvą), ir apsigyveno tenai...
Prisipažinsiu, kad laukinio timerio toksinai yra žymiai skanesni negu jusiški.
Manau jums reikėtu susimastyti dėl savo raciono, šiaip ne mano reikalas...
Jai trumpai aprašyti tai, kas vyksta mūsų pasaulyje. Gyvename mes draugiškai, informacijos perdavimas yra žaibiškas visiems mūsiškiams, kadangi mes esame vandenio pagrindo ir turime tarpusavi ryši per oro drėgnumą, manau suprasite, kadangi jus taip pat iš vandenuko. Musu darbas gal nepastiebiamas, bet svarbus Visatai, mes čia, kad atstatyti balansą, kad jums butų patogiau gyventi ir valyti tai ką jus gaminate, pastaroju metu jus prigaminate įvairiu, manau nereikalingu dalykų, kurioms mes dar neturime perdirbimo esencijos, bet nepraeis ir akimirka, būtinai sintezuosime...
Gerų minčių iki...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 31, 2005, 0:40, edited 1 time in total.
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Basta, tu teisi, tai savotiška meditacija, bet ja pasekti, nėra sunku, tai ne dideles tuštumos ieškojimas, o dalykai kurie dedasi mum po nosy, bet mes nepastebim, arba nenorime stebėti ir žinoti apie sudėtinga ir įdomia Dievo pasauletvarką. Tai gal net žvilgsnis kaip Jis mus visus mato...
Akmenių aš taip pat buvau, manau aprašysiu, kaip prieis tinkamas momentas...

Aušrinė, ištisų kaip pradedi gilintis į procesus aplink saves ir perėjus prie globalinių pojučiu, pradedi vertinti viska ką sukurta Visoesančių, perduoti tuos pojučius per forumą sunku, kadangi jie ne vien tik logikos pagristi.
Gerų minčių iki...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Hm, ar iseitu kazin atsakyti ko daugiau jusu parasyme: to, apie kuri rasot ar savo paties projekciju (tai,ka idedame i kito mintis,jausmus,pasauleziura,patys taip mastydami,bijodami,jausdami)
Neneigiu,kad gilios meditacijos metu galima pajausti, isgyventi kitu egzistencija,bet,nepyk,cia man atrodo,dar ne tai,cia daugiau taves, nei kito...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

...nespėjau išsikurti naujoje vietoje, kaip mano mažasis kalnas nusprendė nuplauti mus nuo saves, ir susirašiau aš naujai kelionėj, bet kaip susidūriau su vandeniu, susipažinau su visai kitokiom gyvybės formomis, čia gyvena daug visokiu gyviu, ir funkcijos jų kardinaliai skiriasi nuo mūsiškių, čia apstų tinginių, pikčiukų ir šiaip nevalgomo sunkaus balasto. Kaip paaiškino man vienas senbuvis, tai nuplautų sunkių energijų vaisiai, kurios nespėja perdirbti, o jos atsiranda nuo vaikščiojančių kalnų, tik joms duota galimybė kurti, bet per daug nepergyvenų, kadangi manau viskas kontroliuojama...
Gerų minčių iki...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 31, 2005, 0:41, edited 1 time in total.
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Žmonės, nereikia čia proto, mes realiam gyvenime per daug protingi atrodome, o dabar atėjo laikas nebijoti būti juokingam ir nemastyti o įsivaizduoti ir įsijausti. Gal tas mikrobas yra jums nepriimtinas, tada tapkite vaivorykščių, pažadų nepagailėsite.
O dar galima įsivaizduoti save kokių reiškinių, PVZ tarpelių tarp raidžių žodyje "AŠ"(rusiškai fiška geresne -в слове "Я")
Gerų minčių iki...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Apie mikrobą pratesiu vėliau, netiesiogiai, lygiagrečiai..

Šiandien noriu būti rytinių saulės spinduliukų

...Kiek vienas turi savo gimimo ir mirties akimirka, tai ir aš laukių savo gimimo taško. Aš esu pilnai sukomplektuotas Meilės užtaisų ir koncentruoju jėgą skrydžiui... viiiimsiii, ha tuštumos akimirka, atmosfera, šlapia ir elektriška, apsišukavęs prasibroviau,o koks grožis, žinojau kad gražu, bet kad taip...noriu čia pasilikti... tai va apie koki groži minėjo spinduliukas nuo Vassu žvaigždės, jis ne pirma karta atspindi, patarė išsimaudyti rasoj ant žolytės... Nuo tokio grožio užsinorėjo dar daugiau atiduoti ir prisidėti prie grožio kūrimo... susikaupus pradėjau darbą.
Pabarsčiau ant medžių ir žolytės , glostydamas ir pakeliant kiek viena stebuką, savo šviesos pudrą, pralėkiau tarp iškėlusių šaknų, išsimaudžiau užeriukė, išvijau rūką, jis ne pyksta, jam net malonų su manim pažaisti slėpynės, pakutenau meškeriotoją, tas šypsosi, pasikėliau aukštin ir sprogau iš laimės išbarstydamas savo Meilės užtaisą viskam kas ištęsės savo rankytės, galvoju nusišypsosiu prieš išskrisdamas visom savo spalvom, kas ant dušiės, tapau vaivorykštė...
Gerų minčių iki...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

... aš visur, mano šypsena sušildė visa gyvą pasaulį, mano plaukuose maudosi ir žaidžia drugeliai, spalvina sau sparnelius, gėlės atmerkia plačiai akytės, pritraukdami dėmesį, paukščiai skuba pasisveikytis, čiulbėdami kas stipriau ir gražiau, net gyvatė nenori likti apdalinta, pasirodė iš po šakų... Per akimirka aplink skambėjo tokia harmoninga simfonija nuo kurios aš kaip ne keista pasikroviau naujos energijos, žodžiu gavau n-kartų daugiau, negu atidaviau, nuo to užsinorėjau dar daugiau padaryti ir aš tapau miško dvasia...
Gerų minčių iki...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sat 12 31, 2005, 0:42, edited 1 time in total.
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

...miškas mano miškas, tu esi aš, aš esu tu... Aš galiu būti visur ir nekur vienų metų, aš kartu su skruzdeliukių padedu tampyti jam nepakeliama svori, bet jis apie tai nieko nežino, dėl to ir pakelia, aš kartų su paukščiais suku lizdus, su vorų voratinklį, medžiams ir augalams sukuriu patogios sąlygos. Čia nėra nieko nereikalingo, net šaka, nukrenta ten kur jos labiausiai reikia, miško bites apsigyvena ir turi abipusio nauda su medžių, visi ir viskas čia turi savo vietą ir sandraugauja tarpusavė, mano darbas apsaugoti mišką, jai iškils grėsmė pažeisti harmoniją. Visi svečiai mum laukiami, kas negriauna harmonijos. Vakar, puošdamas voratinklius rasa, išgirdau dvejų senu baravykų pokalbį, jie apgailestavo, kad žmonės dabar mažiau grybauja, ir jiem iškilo sunkumų tyrinėti žmoniją...
Gerų minčių iki...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

Apie žmonės žinau nedaug, žinau kad Meilės energija, einanti nuo Žemės, duoda gyvybę Musų Saulei, o atspindinčia energija, pratęsia nauja gyvybės ciklą Žemėje. Įdomu butų susipažinti su Visata pakraunanti būtybė, tapau lietumi...
Gerų minčių iki...
Alfredas
Posts: 26
Joined: Wed 06 09, 2004, 16:59
Location: Vilnius

Post by Alfredas »

... Būti lietumi, tai reiškia būti vienu metu daugybėje vietovėse, ir jausti kaip tyra orą, taip ir užteršta, bet kažkodėl ten kur daugiau žmonių oras užterštas labiau, ir kol skydau surinkau nemažai sunkių dalelyčių, bet tai yra viena iš daugybių mano funkcijų ir aš stengsiu atlikti savo darbą gerai, bet kaip žmonės gali gerti tokį vandenį ???
Vanduo iš dangaus, dangiškas vanduo, aš iš tikrųjų tūriu savyje gyvybes energijos, apie ją visi lig tai žino bet nesinaudoja.
Bet žiūrėk, yra ir kitokių. Mažas berniukas išbėgus iš namų laksto po lietum per balas džiaugsmo pilnas. Tas tai pasikraus, jai koks suaugęs, gąsdint ne pradės. Va jis man ir įdomus, bandysiu susilietis su jo...
Gerų minčių iki...
Post Reply