Sukurkime bendrą sodybos projektą

Laimė viename hektare, gyvenviečių kūrimas

Moderator: Visi tvarkytojai

Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Sukurkime bendrą sodybos projektą

Post by Ingrida »

Demesio: Cia kalbama apie sodybos plana, kuris yra labai panasus i Laimio ir Gabrieles sodybos plana pateikta laikrascio "Meiles erdve" nr.2!

Laimis Zmuida (isiterpiau, o toliau eina originali zinute)
-----------------------------------------------

Vartai šioje vietoje: trūks stabilumo, pastovumo, nuolatinis ieškojimas ir neradimas.
Tiktų geriau ties rodykle ir dar labiau į dešinę.
Miškas ties vartais geriau spygliučių.

Namo vieta: neišnaudotos visos galimybės geriausiam kontaktui su kūrėju.
Reiktų atitraukt "šviesos projekto linija" atgal į centrą.

Šiaurės rytų kampas, apie 9 arai: tik ne ąžuolynas. Turėtų buti kažkas lengvo, švelnaus, tai kas artimiausia moteriai.

Rytų pusės vidurys, apie 9-10 arų: ši vieta turi didžiausią reikšmę ŠEIMAI. Tiktų pasodint giminės medį, įrengti vietą šeimos, giminės susiėjimams, pasibuvimams.

Pasirinkta laužavietės vieta gali turėti įtakos materialinio stovio prastėjimui. Reiktų tiesia linija nuleisti laužavietę žemyn, kad atsidurtų per vidurį hektaro, tik būtinai toje pačioje linijoje.

Ar būtini varteliai?


Su pagarba, Ingrida
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Ingrida, čia feng shui principais remdamasi komentavai? :roll:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Ne. nesijaučiu dar tiek tvirta FENG ŠUI, kad galėčiau patarinėt. O be to tiek jų mokyklų.

Neturiu kaip paaiškint, iš kur tos žinios. jos ne iš knygų. iš lūpų į lūpas. o kaip jas pavadint, nežinau. Tik žinau, kad praktikoje jau tiek kartų mačiau, kad jos labai teisingos.

Tik ŽMOGUS vis tiek aukščiau už visus žinojimus.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ingrida,
tai gal tu jau prieini prie to visaapimancio informacijos srauto... nezinau, kaip kitaip paaiskint....?????? :?: :?
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Žmogus aš paprastas, iš kur man tokios aukštumos. Esu paprasta eilinė "balta varna".
Kažką žinau, kažko nežinau. Tik kažkodėl ne visada galiu patart, padėt. Žiūriu kartais ir nematau, nesuprantu. Tarsi tuščia tuščia. O kartais liejasi upeliu mintys, žodžiai.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Įdomu kaip atrodo Ingridos sodyba. Gal parodytum? :)
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Isiterpiau ir pakeiciau temos pavadinima, nes...

[]

Galime toliau testi sita labai nuostabia tema. Siaip tai tokios temos seniai reikejo. Siulau ja pavadinti "Sukurkime bendra sodybos plana" (taip ir padariau, bet galesim pervadinti kaip panoresim)

Visi bendrai mes galime sukurti sodybos plano pavyzdi, kuri kiekvienas gales panaudoti kuriant savo nuosava sodyba. Kodel visiems kartu siulau kurti. Ogi todel, kad kiekvienas mes turime nuostabiu ziniu, kuriu kiti neturi. Stai Ingrida pateike savas zinias, as pateikiau savas zinias sudejus jau gaunasi neblogai. Jei kas pridetu savo patarimu, tai ziurek gautusi dar geriau ir dar ir dar...ir kiti zmones galetu pasisemti ideju ir minciu is musu sukurto plano.

Na, jei pradejom jau nuo plano, baisiai panasaus i "Laimio ir Gabrieles plana", tai galime ir testi, tik kai perstumdinesim medzius ir namus, tai turekim omeny, kad ne Laimio medzius stumdom, o lygiai tokio pacio kaip Laimio plano. Nevadinkim jo mano vardu. Sakykim, panasus arba lygiai toks pat, bet ne Laimio. Mano planas isliks toks koks jis yra ir tik as su Gabriele jame darysiu pakeitimus. O mes visi galime keisti ir analizuoti plana, identiska Laimio planui, bet ne pati Laimio plana.

Tikiuosi aiskiai issireiskiau...Tai man labai svarbu...

Todel toliau, kai perstumdinesit medzius ir namukus, tai vartokit "Plano Nr.1" pavadinima. Visi zinos, kad planas Nr.1 yra baisiai panasus i Laimio ir Gabrieles plana, o visi pakeitimai ir patobulinimai tebunie daromi butent "plane nr.1", o mano planas tebunie paliktas ramybeje... Aciu uz supratima...
Last edited by Laimis Zmuida on Fri 05 16, 2003, 22:55, edited 1 time in total.
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

As irgi turiu patobulinimu! Siulau "plane nr.1" skirti daugiau ploto darzams ir gelynams, nes is tiek kiek ten nupiesta neimanoma pragyventi...
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Sveiki nuo ryto.
Laimi, priimk kuo nuoširdžiausius atsiprašymus, kad lindau. Neįvertinau, kad tai asmeniška.
Čia dar kartą suveikė gyvenimo dėsnis: "nelįsk, kur tavęs neprašo". Visada buvau paslaugusis. Ir visada nusvildavau nagus. Auklėjau auklėjau save, bet pasirodo nepakankamai. Nieko, dar jauna, pasitaisysiu. Pažadu! :lol:

Mindaugai, tikrai su malonumu parodyčiau savo sodybos paskutinę versiją. Tik nemoku to padaryt per kompą. Galiu pafaksuot. Visiems, kam įdomu.

savo sodybą kuriu ne pirmi metai. ir kursiu toliau. Ir mano vaikai kurs. Juk toks reikalas negali būti constanta. Juk su savo svajonėmis augame, tobulėjame mes kasdien.

savaitgalį svajojome su vaikais ( 7 ir 9 metai ). Neaktualu jiems, nei kur daržas bus, nei kur koks medis augs. Jie didžiuliame kaife, kad galės turėt savo krepšinio, futbolo aikštelę, kad pas juo galės daug vaikų atvažiuot į svečius. kad galės turėt kiek tik nori namynių gyvūnų ir netgi veisimu užsiimti. kad viskam šitam užteks erdvės.
Vadinasi, šiuo momentu mano sodyboje turėtų būtį įvertinta vaikų amžiaus reikalavimai, paaugusių vaikų poreikiai.

Ir dar. Juk mano kurybinės fantazijos tėra teorija. Kai jau atsistosiu savo žemės vidury, kai tuo metu su savo patyrimu, žinojimu, svajonėmis apsidairysiu, tada pajausiu ir tik tada žinosiu, kas kur bus. Mes žinosime.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Eeeee...Ingrida. Na, tai galima aptarineti ta mano pateikta plana, galima. TIk kai aptarinejam, tai turekim omeny, kad ne mano plana aptarinejam, o "plana nr.1" ;)

O savo sodybos plana, tai kuo greiciau faksuok, o mes idesim i foruma. Reikia suzinoti faksa kieno nors. Kai suzinosiu parasysiu. O gal per foruma atsiras zmoniu turinciu faksa ir galinciu pristatyti atfaksuota sodybos plana i kluba? Tada atsiliepkite..
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Su gyvunais.... siukau stabdyti arklius
Bo kalbos ejo apie tapima medziu vergais, tai gyvulio vergu tapti ne ka sunkiau. Zinoma katinui be problemu - peliu gausybe bus
Sunekui jau sunkiau, tektu misti pauksciuku kiausiniais ir paciais paukteliais. Zinoma galima pasidalinti trupiniais nuo savo stalo...
Karvutei jau reikia pieveles, pacioje pradzioje negalima , kol gyvatvores neuzaugo - karvute greitai perbegs i kaimyno hektariuka ir nuraves visas piktzoles ir darzoves, o priristi karvute irgi ne linksmiausias sprendimas
Jei karvutei reikia zolytes, ir nemazai - kad net ziemai uztektu, tai arkliukui reikia erdves....

Na o mano vilkams matyt reikia jusu karvuciu ir ozkyciu :)))))))))))
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Nežinau, kaip ten su tom karvėm ir arkliais - aš jų bijau, bet užtat atsikratyčiau vieno rūpestėlio dėl savo katės makaliatės. Ateina sau rujos laikas, susiranda koks jai tinka ir vargo nemato. O dabar vargstu, vežu jai tai vieną katiną, tai kitą, o ji kaip nesusilaukia kačiukų, taip ne. Ech, vargas man jaunai...

O vat įdomus klausimas iškilo. Čia besilankantieji, kam teikia pimenybę: katėms ar šunims. Spėju, kad katėms.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Romaska
Posts: 8
Joined: Thu 04 03, 2003, 13:06
Location: Vilnius

Post by Romaska »

O... Beveidis is Rembo virto šešeliu.
lynx
Posts: 3
Joined: Wed 05 07, 2003, 23:24

...oi...

Post by lynx »

[quote="Laimis Zmuida"]Isiterpiau ir pakeiciau temos pavadinima, nes...

Zodziu, noriu labai paprasyti - NELIESKITE MANO PLANO! Cia yra mano gyvenimas ir as ji tvarkysiuosi kaip tik noriu! Jusu zodziai gali issipildyti, o as nenoriu gyventi pagal jusu norus. Taip, kad palikite mano plana ramybeje. Ne tam ji ikisau i laikrasti, kad visi is mano gyvenimo darytu ka tik panores. Siaip situos zodzius labai norejau parasyti i straipsni, taciau pasitikejau jumis ir nerasiau. Dabar matau, kad reikejo parasyti. Todel rasau - SALIN NUO MANO PLANO! CIA MANO GYVENIMAS!

Stai, tikiuosi pakankamai atbaidziau jus visus niekadejai, kurie bando isibrauti i mano gyvenima. Turekit sazines ir proto, nereguliuokit kitiems gyvenimu. Juk zodziai pildosi!

Na, va, o dabar, kai jau pakankamai visus isgasdinau ir kai pagaliau mano planas bus paliktas ramybeje galime toliau testi sita labai nuostabia tema. Siaip tai tokios temos seniai reikejo. Siulau ja pavadinti "Sukurkime bendra sodybos plana" (taip ir padariau, bet galesim pervadinti kaip panoresim)

Visi bendrai mes galime sukurti sodybos plano pavyzdi, kuri kiekvienas gales panaudoti kuriant savo nuosava sodyba. Kodel visiems kartu siulau kurti. Ogi todel, kad kiekvienas mes turime nuostabiu ziniu, kuriu kiti neturi. Stai Ingrida pateike savas zinias, as pateikiau savas zinias sudejus jau gaunasi neblogai. Jei kas pridetu savo patarimu, tai ziurek gautusi dar geriau ir dar ir dar...ir kiti zmones galetu pasisemti ideju ir minciu is musu sukurto plano.

Na, jei pradejom jau nuo plano, baisiai panasaus i "Laimio ir Gabrieles plana", tai galime ir testi, tik kai perstumdinesim medzius ir namus, tai turekim omeny, kad ne Laimio medzius stumdom, o lygiai tokio pacio kaip Laimio plano. Nevadinkim jo mano vardu. Sakykim, panasus arba lygiai toks pat, bet ne Laimio. Mano planas isliks toks koks jis yra ir tik as su Gabriele jame darysiu pakeitimus. O mes visi galime keisti ir analizuoti plana, identiska Laimio planui, bet ne pati Laimio plana.

Tikiuosi aiskiai issireiskiau...Tai man labai svarbu...

Mielas, Laimi,
man šokas. Šokas nuo to, kad ir šioje Skambančių Kedrų erdvėje yra rodoma kaip elgtis savame kieme, savose svajose. Aš tai praėjau, bet maniau, kad taip vyko (ir vis dar vyksta) tik su manimi. Norisi garsiai šaukti: "Atstokit, nes aš vistiek sodinsiu ąžuoliukus ten kur aš noriu ir kokiais noriu atstumais." Pasirodo, kad dabar lyg ir Tavo eilė, o kas toliau?
Tvirtybės Tau linkiu. -Lynx-
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Mano zemeje tie atstumai jau nurodyti pacios Zemeles.
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Eeee...na, man negaila to plano, atiduodu ji visiems, tik kai kalbesit apie ta plana, tai neminekit mano vardo. Et, kaip sunku isaiskinti kai ka svarbaus. Galbut pasinaudosiu visais Ingridos patarimais, galbut Beveidzio patarimu klausyti zemes, bet noriu, kad ta pasirinkima padaryciau as pats.

Atiduodu juk plana, tik mano vardo neminekit...
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Prisminiau viena multika (pasiimk savo nameli barsuk, dovanoju)

taigi
pasiimk savo planeli Laimiuk, dovanojam :))))))))))))))
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Ech, mielieji. Atrodo kur kur, bet čia turėtų būt santarvė. Argi ką bloga padariau. pasidalinau sukaupta patirtimi. O įžeidžiau.
Visi mes norim gero: sau, vieni kitiems. o tarsi kažkoks šydas iškreipia gerus mūs ketinimus. Priverčia priekaištaut vienas kitam. gaila.

Kai svajoju apie savo sodybą, ją matau vienišą, be kaimynų. Ir kad ir kaip besistengčiau, nematau savo sodybos ekologinės gyvenvietės tarpe. Kodėl atsakymą, ko gero randu čia.
Nebenoriu jokių ginčų. Nebenoriu būt tokia, kokios reikia kitiems. Noriu būt savimi. Ir jei turiu polinkį į pedagogiką, tai jį išliesiu tarp šuniukų, kačiukų.

O aš labai labai būčiau dėkinga už patarimus. Jei mano planas einamasis atsidurs čia, norėčiau paprašyt ir iš anksto padėkot už pagalbą.

GERO VISIEMS SAVAITGALIO!
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Žinot, o man irgi (kaip Ingridai) pasirodė,kad jei jau Laimio ir Gabrielės planas yra įdėtas, tai galima apie jį nuomonę pareikšt. Kadangi neturėjau ką pasakyt, tai ir nerašiau. O pati į tokius,kaip Ingridos, pastebėjimus tikrai atkreipčiau dėmesį. :P

Savo jokio plano mūsų šeima nepiešia. Net negalvojam,kas ir kur bus. Manau,kad tik turėdami žemę apie sodybą galėsim konkrečiai galvot. Abstrakčiai planuot man nesigauna. O gal jau ten bus miškelis kurioj pusėj, ar upeliukas? O gal kalvelė bus? :roll:

Be to,kol kas net neįsivaizduoju tik vieno hektaro. Mūsiškiam vaikam (kaip Ingridos) norisi ir savo pievelės žaidimam, ir sūpuoklių visokių, ir t.t O kur dar tvenkinys, kalniukas... 8)

Štai pas Lingutę ir Vytą sodyboj buvom. Va ten jau yra ir erdvės , ir vietos visokiem sumanymam. Ir Minija, ir pušynas šalia. Gražu... :wink:
Laimis Zmuida

Post by Laimis Zmuida »

Ingrida, baik jau, forumas kaip forumas, labai geras netgi sakyciau. Nemanau, kad kas nors isizeide del tavo zodziu ar neisklause patarimu. Jei kalbejau piktai ankstesnese zinutese, tai del to, kad man labai svarbu klausima palietei. Gaila, kad nepavyko man isaiskinti is karto ko as norejau. Gavosi nesusipratimas.
Post Reply