Kas parašyta aštuntojoje knygoje?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Buvo laikas, kai maniau, kad švarios sielos iš viso žemėn neateina. Klydau...
Jie rojų galima sukurti čia, kur dar toms sieloms eiti?
Anastasija juk žemėje gyvena...
J

Post by J »

Basta rašo:
O galgi jo tikslas šiame gyvenime nebuvo tų dėmelių atsikratyti, juk jis padarė žymiai didesnį darbą nei sąvęs ištobulinimas. Apie obelį sprendžiam iš jos vaisių, ne iš vainiko...
.

Ir kuris dabar, pasakykit, iš jūsų, gali pasigirti visiška 'sielos švara'? Na aš lendu į krūmus...

Aš ir lendu į krūmus, bet prisiminkim vieno išminčiaus patarimą - jei nori pakeisti pasaulį, tai pradėk nuo savęs.
Neįsivaizduoju didesnio darbo. Net jei tu parašei "grandiozinę" knygą, bet nenori keisti savęs, tavo darbai niekinai.
Užmėtykit mane akmenimis, bet aš neišsižadėsiu šitos nuomonės. Jei tu mokai gyvenimo tiesų kitus, bet galvoji, kad pats esi idealus, tai...
Aš lendu į krūmus, kartu su Basta... :roll:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na, aš krūmų nemėgstu, net tam tikrais atvejais :mrgreen: . o bet koks prisipažinimas, kažin ar dvelktų švarumu,net jei būtų įmanomas. Mes nusivažiavom. . . į krūmus.
Man tiesiog, kai rašiau, prabėgo mintis, kad pastoviai kontaktuojant su Anastasija, pastoviai gvildenant tas problemas ir taip toliau, nejaugi nesigrynina siela.
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Perskaičiau gal 4, o gal tik 5 Anastasijos knygas. Labai patiko, atsimenu skaitant pilnai buvau mintimis su ja, buvo labai gera, buvau taip įsijautusi.... emocijos buvo nuostabios... :)
J

Post by J »

sraigė rašo:
Na, aš krūmų nemėgstu, net tam tikrais atvejais :mrgreen: . o bet koks prisipažinimas, kažin ar dvelktų švarumu,net jei būtų įmanomas. Mes nusivažiavom. . . į krūmus.
Man tiesiog, kai rašiau, prabėgo mintis, kad pastoviai kontaktuojant su Anastasija, pastoviai gvildenant tas problemas ir taip toliau, nejaugi nesigrynina siela.

Pasirodo, kad to neužtenka. Nesvarbu, kad gyveni laimingai, kad neužpirkai mišių, jog kaimyno tvartas sudegtų, bet vieną gražią dieną gali sužinoti apie save tooookių dalykų, kad ir velniams juoko bus.
Ir jokie prisipažinimai čia negalios.
Tada bekieka tik į krūmus, kad ir kaip jie nepatiktų.

O jei rimtai, tai gerais norais pragaras grįstas...
Jei viską darai tik dėl "pozos", vardan savo gero vardo, tai... Kaip čia pasakius...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

ne,aš l. daug ką, ypač ko neesu darius anksčiau,darau dėl pažinimo, bet kartu gaunasi kaip kūryba.
J

Post by J »

Kuo labiau pažįsti Visatos dėsnius, tuo lengviau juos pažeisti.

Paskutiniu metu aš jau bijau ir pažinti, ir kurti...
Kad nebūtų kaip toj patarlėj - norėjau kaip geriau, o išėjo, kaip visada...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: del meiles, tai Lazerevas yra sakes, kad geros mergaites dazniausiai pamilsta chuliganus del to, kad ju vaikai butu sveiki - mat "geras" zmogus paprastai buna prisirises prie savo teigiamumo, o "blogas" - ne, nes zino, kad elgiasi biski netaip ir neturi vidines puikybes (todel dazniausiai alkoholiku vaikai buna sveiki, o dorybinguju - ne visada...)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o del krumu, tai mielai ir as i juos lisciau, bet kad neseniai juose isisegiau erkute, tai kazkaip dabar noras atsoko... :wink: :P :D

Nors Tveruose, kad ir kiek landziojau, visai nebijojau isisegti ir neisisegiau, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>del meiles, tai Lazerevas yra sakes, kad geros mergaites dazniausiai pamilsta chuliganus del to, kad ju vaikai butu sveiki - mat "geras" zmogus paprastai buna prisirises prie savo teigiamumo, o "blogas" - ne, nes zino, kad elgiasi biski netaip ir neturi vidines puikybes


papriestarausiu,
tai mergaites tos ispuikusios, o geras zmogus neturi stiprybes pazeminti to ispuikimo tai ir iesko mergaiciukes kas su ju puikybe susitvarkys.

aisku prisirisimas prie "teigiamumo" irgi duoda savo
pvz. siandiev vaziuoju troleibusu, senyva moteriske varto laikrasti. o ten biciukas nufotografuotas - taituiruote spalvota per visa ranka.
moteriske ir sako man - "vaje vaje, koks issigimelis, bus jam blogai su kraujotaka"
norejau leptelti "be 5000 litu tokios taituiruotes nepasidarysi" bet suslaikiau, dar infarktas ja butu istikes.
man tai tatuiruote yra visu menas, buna jis nuo lievo iki sedevro, o stai kitiems zmonems pabaisu ziuret.

ir toks va klausimas kyla:
is kur pas sita mergaite (buvusia mergaite, o dabar senyva moteriske) tiek netolerancijos? nu as suprasciau kad jai kazkas butu uzmokejes uz tai kad ji kazko netoleruotu, o dabar negerumai nemokamai! kokia altruistine senute.
tiesa nesulaukiau komentaru jos beziurint kitame puslapyje nuoga panele, bet matyt senute cia nusprende susilaikyti, juk zino kad nuoga panele yra grazu, negi dabar viesai veidmainiausi :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, kipsho filosofiju nepaemes nesuprasi (nors as dabar, pvz., alaus isgerus dirbu - bandau dirbti :wink: - bet vis vien nesuprantu... :roll: :wink: :P )

Del taruiruociu, tai man jos irgi nepatinka (kazkaip nemalonu i jas ziuret), bet zmogaus pasirinkimas, o nuogos mergos kartais buna visai grazu (bet tik kartais, kai tikrai meniska ir grazu... :wink: ), o bobutes tai tikrai daznai buna labai netolerantiskos, bet tikrai ne visos - zodziu, niekur nera taisykliu... :wink: :P
J

Post by J »

Mano draugė pasakytų, jog ta senučiukė pikta iš pavydo.
Iš pavydo, kad pati nebejauna, kad tas jaunikaitis su tatuiruote jai nebepasiekiamas. :lol:
Mylėti širdis lyg ir norėyų, bet jos metuose belieka tik grožėtis kitais...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: arba piktintis... :? :wink:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Mano nuomone, tatuiruotes nera geras dalykas tikrai: zmogaus oda yra svarbus ir jautrus organas, skirtas sviesai, silumai priimti, medziagoms isskirti, priimti informacija apie aplinka. O tatuiruote tik sugadina dalele jos, didesne ar mazesne. Adata subadomos lasteles, dazai- tai nera organizmui gerai, naudos neprideda. O dar piesinis dazniausiai naudojami ne patys geriausi, jie ir energinius laukus turi negerus ir pritraukia tas jegas, su kuriom piesinys yra susijes.
Bobutes jaucia tai :D ,todel ir piktinasi. Bet ir taip jos daug laiko per visa gyvenima kamuojamos yra technokratiniu dogmu, ju protai ganetinai suvarzyti, todel jos ir nesupranta jaunimo ir paburba kartais ir nevisavertiskuma kartais jaucia. Jas suprasti reikia, niekas joms nesake, kaip gyventi teisingai reikia ir mastyti (aciu Dievui, Anastija mums tai pasake), negalime uz sitai pykt ant ju, nors ir patirties neva jos turi.
Jezus Kristus sake: "Zmones, mylekite vieni kitus ir galesite tai, ka as galiu ir dar daugiau". Net bobutes, kalinius ir priesus reik mylet besalygiskai, visus- jie tokios pacios sielos kaip ir TU. :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: amen.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:yy: :love:  :angel:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? jo, bet is itin dvasingu seimu taip pat buna labai apsigimusiu vaiku, nors, atrodytu, jau pas juos tai neturetu tokiu gimt... Beje, kazkodel tvarkingos seimos daug dazniau buna nevaisingos nei alkoholiku - tokia statistika... :? (aisku, as cia neagituoju uz alkoholizma, tiesiog konstatuoju fakta...)
J

Post by J »

YPATINGA MAMA

Ar niekada nepagalvojote, kaip išrenkamos vaikų motinos?
Bandau įsivaizduoti Dievą, duodantį nurodymus angelams, besižymintiems pastabas didžiuliame žurnale.
- Armstrongas Betas, sūnus. Globėjas - šv. Matas.
- Meidžior Filomena, duktė. Globėja - šv. Cecilija.
- Rudolfas ir Karlas, dvyniai. Globėjas... tebus šv. Gerardas. Jis pripratęs prie nelabai religingų.
Galiausiai, rodydamas angelui užrašytą vardą, šypteli;
- Šitai padovanosim neįgalų kūdikį.
Nustebęs angelas pakelia akis:
- Kodėl jai? Ji atrodo tokia laiminga.
- Teisingai, - šypsodamasis sako Dievas. - Ar galėčiau padovanoti neįgalų kūdikį moteriai, kuri nežino, kas yra džiaugsmas? Būtų žiauru.
- Ar jai pakaks kantrybės? - teiraujasi angelas.
- Nenoriu, kad būtų pernelyg kantri, nes paskęs sielograužoje ir skausme. Kai įveiks pirmąjį šoką ir nusivylimą, ji sugebės atlikti visa, ko reikia.
- Bet, Viešpatie, man egis, toji moteris nėra giliai tikinti.
Dievas ir vėl šypsosi.
- Nesvarbu. Viskas bus gerai. Ta moteris - tobula. Ji apdovanota pakankamu kiekiu egoizmo.
Angelas lieka be žado.
- Egoizmo? Ar tai dorybė?
Dievas linkteli galva:
- Jei ji nesugebėtų nė minutėlei atsitraukti nuo savo vaiko, neišgyventų. Taip, tai moteris, kurią palaiminsiu netobulu kūdikiu. Ji apie tai nenutuokia, tačiau jai bus ko pavydėti.
Ji niekada nebus tikra, ar teisingai nugirdo ištartą žodį. Jai niekada neatrodys, kad žengti žingsnį - įprasta ir lengva. Kai vaikas pirmą kartą ištars "mama", ji suvoks, kad tapo stebuklo liudininke. Kai aklam vaikui bandys nupasakoti medį arba saulėlydį, pati regės mano kūriniją kaip retas kitas samuo.
Jai leisiu aiškiai matyti tai, ką matau aš - nežinojimą, žiaurumą, išankstines nuostatas - ir išmokysiu ją virš viso to pakilti. Ji niekada nesijaus vieniša. Kiekvieną jos gyvenimo dieną, kiekvieną akimirką aš būsiu šalia, nes ji be klaidų atliks mano darbą taip, lyg pati stovėtų prie mano šono.
- O kurį šventąjį paskirsime globėju? - klausia angelas, iškėlęs rašale pamirkytą plunksną.
Dievas šypsosi.
- Pakaks ir veidrodžio.

Erma Bombeck
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) grazi istorija - stiprybes visoms motinoms, auginancioms neigalius ir ligotus vaikucius, isvis sitprybes visiems kenciantiems - tesulaukia jie (jos) sviesesniu dienu, teatranda savo sirdyse stiprybe ir paguoda...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Graziai sukurta istorija, bet ziauri.. bandoma paguosti tas mamas.. Nors nemaza ju dalis tu dovanu atsisako.
Negaleciau priimti neigalu vaika kaip Dievo dovana. Jis man to tikrai nedavonotu.. Matyt, pati kazkuo buciau pritraukus toki vaikeli.

mano Andrijana turejo tokia buti... pasak gydytoju.
Post Reply