Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

Post by Andrianas »

:| ...neturi taip but,neturi Kipse.Manau Kryziuociu valia po truputi griuvines...po gabaleli...po gabaleli...ir tas procesas praejusi rudeni prasidejo.Aiskes daugelis dalyku ir daug "makaronu" nubyres zmonem nuo smegeneliu.Galima prisidet prie to proceso arba..."as ne baltasis ir ne raudonasis"... :mrgreen: Rinktis mums :!:
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Kazkaip giliai sirdyje supratau koki darba uzsimojo atlikti Anastasija pernesdama zmones per juodaji laikotarpi. Svarbiausiai atrodo supratau kaip ji tai padarys ir kokiu valios pastangu tam reikia. Ji nuostabi, nes nori padaryti tai visiems planetos zmonems ir as tikiu jai tas pavyks. Tai subtilus ir sudetingas bet tikrai imanomas dalykas. Ir mums visiems reikia prie to prisideti.
Nereikia mums zmoniu skirstyti i miestiecius ir kaimiecius, i tikincius ir bedievius. Mes esame visuma ir vieni su kitais susije. Jeigu jus sugebat isgirsti pauksteliu ciulbejima grojant magnetafonui, pagalvokite apie save, gal jums reikejo to magnetafono, kad galetumete isgirsti nuostabu gamtos garsa. Gal siuksles jusu takelyje yra del jusu paciu, kad suvoktumete, koks nuostabus takelis. Ieskoti tiesos reikia savyje, kol pastebesime visuma. O kai pastebesime visuma ir suprasime kad mes kiekvienas esame visatos centras mums atsiras nuojauta kad esame svarbus ir galime daryti stebuklus. Mews turime atrasti savo tikejima ir tikejima savimi kurti.
Leiskime jam paciam pasirupinti mumis, atsiduokime didziojo kurybos proceso savininkui. Sukurkime grazius paveikslus. Gal istikruju mes per daznai matome blogus dalykus ir jais piktinames, kodel tiek mazai siame forume graziu pavisdziu. Juk jei niekas nematytu menulio, menulis neegzistuotu. Noriu paklausti, kodel mes vaikstome siukslinais keliais, tegul vaiksto tie kas siukslina. Vaksciokime svariais takais kur skamba pauksciu giesmes. Juk visata pasirupina tai ko mes patys norime.
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Jau seniai buvau sugalvojas parasyt apie nauja rinkimu tvarka.
As manau turetu buti taip:
1. Kiekviena gyvenviete turi isrinkti is jos gyventoju seima, kuri 7 metus tarnautu tai gyvenvietei ir sprestu su jos reikmem susijusias problemas.
Isrinkta turetu buti seima, nes seima manau yra viena lastele, ir nuo seimos busenos ir gyvenimo supratimo priklauso ir sprendimai. O jei vyras vienas iseina i valdzia, tai zmona vistiek ji itakoja gerai arba blogai nesvarbu. Todel visi isrinktos seimos nariai turi nesti atsakomybe, net ir vaikai ( bent nuo 7m amziaus). Rinkimuose irgi turi dalyvauti ir vaikai nuo 5 metu.
2. Kai isrinkta seima rupinasi gyvenvietes gerbuviu, gyvenvietes gyventojai turi pasirupinti, kad jiems nieko netruktu ir sita seima galetu mastyti ir dirbti gyventoju labui.
3. Viena karta i menesi sitos seimos atstovas turetu vykti i rajono posedzius, kur butu aptariami regiono problemos ar dalinamasi gerais pasiekimais, ir prasoma patarimu, ar kitiems patariama.
Tai tokia turetu buti musu rajonine ir net miesto valdzios rinkimu sistema.
Mieste irgi yra rajonai kurie gali isrinkti savo atstovus ir miesto taryba.
4. seime turetu buti senoliai, senoliu is ivairiu regionu. Ju turi buti nuo 10 iki 30 nezinau ar reik daugiau.
5. prezidentas turetu buti isrinktas kaip popiezius, balsuojant visiems seimo senoliams, o kartu ir regionu merams ar deleguotiems i balsavima zmonems.
Manau, kad tokia sistema yra labai panasi i dabartine, nereikalauja daug islaidu, isrenkami atstovai bus visalaika matomi, ir dar daug kitu privalumu galima prigalvoti.
Ka galvojate, patobulinkite si plana ir tegul jis isikunija.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

sudetinga ta tavo tvarka Jonai
as pavyzdziui nenoriu kad mane kas nors kur nors isrinktu :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Labai butu gera tradicija,kad pirmaklasiai sodintu medelius.Tai igivendinti galetu mokytojai ir teveliai,kuriu vaikai prades lankyti mokyklas.O ir visuomenei tokia "kalba"butu suprantamesne.
Tai labai svarbu butu vaiku tarpusavio santykiams ir aplamai visai visatai.
Butu gerai,kad kartu sodintu zmogus mokantis kurti sviesius vaizdinius(bardas).
Jiems gera bus svesti isleistuves,prie jau ugtelejusiu,ju paciu pasodintu medeliu.O jei dar rasis ir isimylejeliu ...:D ,o as neabejoju.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

cha cha cha, pamenu panasaus amziaus pasodinau koki 50 medeliu, po keliu metu juos visus iskirto
jei sodinini ne savo Gimines sodyboje tai...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Tai???
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

tai - buna ivairiai
gali ir i kalejima pasodinti uz tai
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Va tu kipseli labai gudras,tai atsakyk kuo skiriasi asilas nuo asylo?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Svarbu apie ką galvoji sodindamas.Gal nejučia kokių blogų minčių išleidai?
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Kipsai tai tau geriau sedeti atskirai ir kritikuoti, arba nieko nedaryti, tegul kiti dirba, medelius sodina, vistiek juos iskirs. O isrinktu tave septyniems metams i kaimo virsaiciu tai ir pasirupintum kad pirmokai pasodintu medelius ir kad niekas nenukirstu, o po 12 metu rastum ten isimilejelius.
Argi butu ne puiku, o tu sakai as nenoriu.
J

Post by J »

Kuo didesnė valdžia, tuo didesnė atsakomybė.
Arba kitas variantas - kas nusprendžia, tas ir atsakomybę prisiima.

Ar ne šito mes baidomės? :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Jonukai :)
kam medeliu sodinimas yra darbas o kam malonumas
man tai malonumas :)
PS. geriau manes virsaiciu nerinktu, visiems geriau :)

Sraige:
jo jo, as vaikas labai jau ten kazkokiu minciu turejau? tiesiog dziaugiausi kai medeliai augo!
tiesa prisiminiau: svajojau kad uzaugs miskelis prie namu ir galesiu jame zaisti, nes tikras miskas juk toli toli uz miesto
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Aciu Basta. Tavo mintys visiskai teisingos. Kas nebus pasirenges to nerinks, bet, kas tycia to vengs, tai jau bus negerai. Ar nedaznai taip ir buna kad zmones vengia prisiimti atsakomybe ir ypac kitu naudai. Bet tokiu zmoniu bus mazai arba isvis nebus, nes jie tada turetu buti apsileide ir nepriziureti savo sodybos, tada automatiskai nieks ir negalvos ju rinkti, nes matys kad jis nieko nesugeba.

Kipseli,
nors tu ir su ragais, bet tavo mintys tai grazios. O kai medelius sodinai, gal kitu kokios blogos mintys uzgoze tavasias, todel jas reikia saugoti. Gal del to ragelius uzsiauginai. Ir man idomu, kas dabar toje vietoje, kur tavo medelius iskirto?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

(+)
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Tai pasislepe Kipsas ir i klausimus neatsako. Idomu kodel?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

[quote="Kipshas"]cha cha cha, pamenu panasaus amziaus pasodinau koki 50 medeliu, po keliu metu juos visus iskirto

Pazystami prisiminimai.Ironija reiskia ir pasidavima.
Asilas nuo asylo skiriasi tik "i" ir "y"raidem
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nu nereikia, Skirmantai, cia musu kipseli asilu vadinti - mes ji juk zinom, jis pas mus juk visad toks liudno veido riteris ir linkes nusiminti, bet kazkodel ir Anastasijos knygos jo ta nusiminima sustiprina... :?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

As tik skirtuma tarp zodziu ivardijau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o ka reiskia zodis "asylas" - as kazkaip tokio negirdejau... :?
Post Reply