Dėl santuokos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, o dar apie ritualus: nereikia laikyti nuotrauku, kur pats sau nepatinki, esi depresyvios nuotaikos ir pan. - jas reikia sudeginti, galvojant, kad stai, dega visas praeities blogis - pamatysit, kaip gyvenimas prasvieses, tikrai :wink: (as savo koki trecdali fotkiu sudeginau, kai pagavau kabli... :wink: :P :D )
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Na jus cia taip idomiai snekat, o as vis tik paskaitau, o atrasyti ir neturiu kada - vis darbas darbas darbas :shock: nei apie vestuves, nei apie sventes pagalvoti ner kada.
O kaip ir kur zadate Jonines svesti???? Jau taip greitai :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: zinai, Daina, o gal tu su taj veseilia tep neskubek - iki kitu metu sausio pabaigos Juodasis Menulis bus Liuto zenkle, kuris susijes su meile ir partneryste, tad visokiu isbandymu toj srity vyksta, todel astrologai pataria, kad siuo metu nelabai gerai susisaistyti (na, bet jei esi tikra, tai jokie menuliai ar kometos nebaisios, tfu tfu tfu per kairi peti... :wink: )

Beje, dar girdejau, kad simet per Jonines bus ypatingai gera diena rasti antraja puse arba su jau esama rysius sutvirtinti sokinejant drauge per lauza, tik velgi primine, kad galutinai apsispresti reiktu sausio pabaigoj... :roll: :wink:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Na, kad mes kaip ir neskubam. Ir jau LABAI neskubam... nes jau daugiau kaip sesi metai drauge. Manau, kad pakankamai isitikinom ir, kaip ten sako daug drauge patyrem - varines dudas ir gilius vandenis praejom. Jau pats laikas seima kurti :roll:
As labai dekinga, kad prisijunget prie sios diskusijos, kad atsakot i mano klausimus ir dar ja prapleciate. :) :) :)
Tikrai daug suzinojau, gavau informacijos pamastymams. O svarbiausia, suzinojau, kad reik nebijoti "lauzyti" nusistovejusiu tradiciju ir daryti tai, ka sirdis sako. Man tai labai sunkiai sekasi. Ir ne tik santuokos tema. Todel labai tikiuosi jusu visu palaikymo ir kad as pati patikeciau, kad gyvendama pagal savo sirdi ir siekdama buti laiminga (o tuo paciu lauzydama visuomenes normas), as nedarau nieko blogo ir esu kazkiek teisi :wink: Juk ir jus visi sakote, kad svarbiausia, jog butu gera sirdy, kad meile viespatautu, o ne tai "KA ZMONES PASAKYS" Visuomenes normos taip giliai iauge i musu galvas, kad labai sunku jas is ten iskrapstyti, bet manau, tik iskrapste jas lauk galime buti laimingi :?: :!:
J

Post by J »

Ar tik ne Dalai Lama yra pasakęs - Išmok taisykles, kad žinotum, kaip jas laužyti. :)

Kūrėjas neteisia, nevertina. Jam nėra "blogio" ir "gėrio". Yra tik žmonės, įvykiai. Yra tik žmogaus laisva valia, jo pasirinkimas. Ir vienintėlė "nuodėmė", tai gyventi remiantis kitų žmonių nuomone.
Tai, kas geriausia tavo Sielai turi pasakyti tavo Širdis, Jausmai. Juk per Jausmus su mumis kalba Kūrėjas.
Nors...
Taip gyventi kartais reikia drąsos... :)
Nors...
Tai tiesiausias kelias į Kūrėją, nes jis niekada nepatars netinkamai.. :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...kazkada man, dar studentei, istrigo per Indijos kulturos paskaita isgirsta mintis, kad Senoves Indijoj budavo zmones, kurie ragaudavo visokius gyvenimo malonumus (tik grieztai priziurimi dvasinio mokytojo), bet tokiu budavo vienetai, nes tai buvo didvyriu kelias... :?

(nesupraskit, kad as cia ka nors teigiu ar siulau kazkaip kitaip gyventi - zinau, kad tas didvyriu kelias atnesa ir daug dziaugsmo, ir daug skausmo, - kiekvienam savo... kartais ir tiems didvyriams uzeina noras nusesti ramybes uoste... :wink: )
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

As kai perskaiciau 8knyga, ta skyriu apie amzina gyvenima, tai many vienas nujutimas iskart nusirito-kai tuoksiuos, fraze "kol mirtis mus isskirs" butinai pakeisiu kaip nors, susijusia su amzinybe, amzina meile, nes ji cia-viena is griaunanciu minciu. vat;) cia siaip viena is smulkmenu:) o tikejima ispazinti tai zinot-juk Dievas-Tevas vienas ir tas pat, nesvarbu kaip ji vadinam, o ir tas skirstymasis i realigijas... juk jau daug kalbeta.... tiai va-visa kita tik apiegos, ritualas kuri noretu sukurti jaunavedziu pora, ir tik tam kad meile tvyrotu, ir Musu Tevas sypsotusi, kad dar dvi sielos jungiasi meiles polekiui;)
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Aciu, Rozyte, uz tokius grazius zodzius. Kai jau nutilo patarimai man, ilgai galvojau, tiksliau bandziau pajausti, kaip reik elgtis siuo atveju. Lyg it priartejom prie to, kas mums geriausia. O gal dar kazkas pasikeis iki priimsims galutini spendima.
Matyt, ir siuo atveju reikia laukti ir islaukti.
Jei dar kas turite kokiu nors minciu, rasykite. Ka jus galvojate? Kaip jus tuokiates?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o mes isvis nesituokiam - pastebejau, kad tarp anastazijonu tai madinga... :roll: :wink: :P

...o va, pvz., munistai, tai vis vaiksto po miesta rinkdami pinigelius "uz seima, tyra meile...", tik ta ju "tyra meile" buna parinkta ju vadu ir jaunoji jaunaji pamato tik per vestuves - sakyciau, savotiska atrakcija, ypac zinant, kad tuokiasi vienu kartu keli simtai... :roll:

PS mano pazistama, beje, istekejusi, jiems atsako, kad ji zu netyra meile... :roll: :wink: :P
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

vestuvės

Post by rasa »

Sveiki, norėčiau trumpai pasisakyti. Esu ištekėjusi jau 13 metų, tekėjau todėl, kad labai labai aklai aklai mylėjau ir vestuvės man lyg buvo kažkokia garantija, kad mylimas žmogus liks kartu..Naivuolė, ar ne? Vestuvės tik formalumas, svarbiausia ką žmonės jaučia vienas kitam, kiek stipri jų meilė, kiek išbandymų ir audrų jie išlaikys kartu.... Mes vis dar kartu, nors buvo visko gyvenime... Tik viena buvo ir lieka - tai meilė, kai mylimas žmogus kartu, nesunkios bet kokios audros. Aš nežinau ar tai meilė tokia stipri ir laiko išbandyta, ar aš esu tokia silpna, kad nuolat turiu būti įsitikinusi, kad esu ne viena. Bijau būti viena..
Jei neturėčiau šeimos turbūt išvykčiau į karo zoną, nes tada visai nebijočiau mirties, ir dabar nebijau, tik noriu užauginti dvi savo atžaliukes, kurios man teikia daug džiaugsmo ir vilties gyventi, kurti ir mylėti. Kaip gera kad galiu mylėti ir būti mylima..
Taigi vestuvės- kokios jos, ar jos iš viso yra, tai gyvenime ne svarbiausia. Tik reikia būti tikru, kad pasirinkai tinkamą žmogų, ir dar kad jūs turite DAUG BENDRŲ MINČIŲ, kitaip santuoka neturi ateities, galima kitą žmogų tempti paskui save, bet ar užteks jėgų? Žinau visokių pavyzdžių ir kai užteko ir dabar laimingi, ir priešingai, kai mintys ir keliai išsiskyrė........
Linkiu, kad jūsų mintys susijungtų pirmiausia
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

labai teisingi zodziai - jei nera bendru aukstesniu tikslu, vient aistra sunkiai atlaiko gyvenimo ismeginimus... Kai turesiu laiko, perrasysiu idomias vieno raganiaus mintis del santuokos :wink: .
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? zinot, pastebejau, kad pastaruoju metu tarp anastazijonu pasidare labai populiaru skyrybos, o ne vedybos - cia, matyt, Anastasijos pavyzdys ikvepiantis... :?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O ką Anastasija išsiskyrus?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

ne issiskyrus, bet, kaip zinote, vedusi vyra paviliojo - nemanau, kad jo zmona dziaugesi, kad viskas taip susikloste. Kazkaip ji nuejo i antra plana, o kazkada butent ji globojo ir palaike gyvenimo kely ta jusu garbinama Vladimira, bet zinau, kad ji ras ar jau rado geresni - uz gera visad Dievas geru atlygina.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote::? zinot, pastebejau, kad pastaruoju metu tarp anastazijonu pasidare labai populiaru skyrybos, o ne vedybos - cia, matyt, Anastasijos pavyzdys ikvepiantis... :?
Vienoj knygoj juk parašyta, kad berniukas turi padaryti mergaitę visatėlę laimingą. Va nesulaukia vienas iš kito tos laimės žmonės ir išsiskiria, palieka vienas kitą, eina ieškoti to/tos,kas tą laimę atneš. Tik ar tikrai tas kelias teisingas? :roll: Ar ne pats save žmogus turi daryti laimingu, nelaukdamas to iš kitų?...
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Post by rasa »

Man turbūt kaip ne visiems...
Laiminga jaučiuosi tada, kai kitam padarau kažką gero, o kai padaro man- jaučiuosi lyg kalta, lyg skolinga, kažkodėl vis dar nemoku imti, duoti man kol kas lengviau ir geriau sekasi. O kai labai įsijaučiu su savo gerais darbais, tai būtinai gaunu krūvą antausių... Atsikeliu ir vėl duodu mieliau, negu imu.
Laimė - įdomus dalykas... Ir ji tikrai šalia, tik reikia atsimerkti ir ją išvysti, ji nesislepia, ji visada šalia vaikšto...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

kazkas labai protingai pasake, kad laimes neatidesi velesniam laikui, jos nesupalnuosi - ji istinka, ir tiek... Zinai, Rasa, ir as jauciuosi tikrai laiminga, kai galiu kam nors padeti - gal ir as kazkokia kitokia... :wink:

Kaip ten bebutu - tebuna visi laimingi, tada visiems bus geriau... :wink: :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Basta wrote:Meilė išlieka, kai du žmonės ne žiūri vienas į kitą, o žiūri į tą pačią pusę...

T.y., kai mato bendrus tikslus, o ne tik džiaugiasi vienas kitu, nes tuomet meilė po kiek laiko išblėsta...
(+)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Lorytė wrote:
darja wrote::? zinot, pastebejau, kad pastaruoju metu tarp anastazijonu pasidare labai populiaru skyrybos, o ne vedybos - cia, matyt, Anastasijos pavyzdys ikvepiantis... :?
Vienoj knygoj juk parašyta, kad berniukas turi padaryti mergaitę visatėlę laimingą. Va nesulaukia vienas iš kito tos laimės žmonės ir išsiskiria, palieka vienas kitą, eina ieškoti to/tos,kas tą laimę atneš. Tik ar tikrai tas kelias teisingas? :roll: Ar ne pats save žmogus turi daryti laimingu, nelaukdamas to iš kitų?...
Berniukas turi padaryti mergaitę laimingą, o ką mergaitė turėtų daryti?
Dievo kary, tark tu savo žodį svarų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: turi dziaugtis ir dievuliui dekoti, kad ja padare laiminga... :wink: :? :P
Post Reply