Sukurkime savo Lietuvą

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Asilas yra asilas.
O asylas yra visiškas asilas.
:lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as galvojau, kad ausylas, nes su ilgom ausim :wink: :P
Jonas
Posts: 98
Joined: Tue 03 15, 2005, 22:10
Location: Vilnius

Post by Jonas »

Idomu, kodel praktiskai visose temose, kai ji issemiama, nuvaziuojama i pievas. Gal Pievose laisviau mintys gimsta, gal erdves truksta, jei uzsiciklini, ogal tie spirales ratai taip suarteja, kad kalbant kitaip gaunasi tas pats? Ir gal reikia baigt, kad gimtu kazkas naujo, dar nepasiekto.
Turbut.

Nejaugi tai pabaiga???
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

zmones megsta pabendrauti Jonai
o realiu galimybiu tam mazoka

aisku geriausi bendrauti paciam su savimi, bet nusibosta juk :)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o pievose blogai - man tai vasara labai patinka :wink:

O rimciau - tai kas pasakys, kas svarbiau - kas pievos, o kas ne?.. Pvz., man sian svarbiausia katukes - ir tos dvi, kur veterinorius zada uzmarinti, jei neatsiras seiminkai (nors tikiu, kad atsiras), ir ta, kur Dobis globoja, ir kiti benamiai vargsiukai - kita diena jau rupes zmones, reikalingi pagalbos, o dar kita diena Lietuva - visko juk vienu kartu neaprebsi (o kai vaziuoju, pvz., autobusu, man buna svarbiausiam isleist ten iskridusia muse, tai visas autobusas stebi issizioje mano pastangas :D ir buna labai smagu, kai pavyksta :wink: :P :) )
J

Post by J »

Visai neseniai su viena bendraminte juokėmės, kad "rimti" vyrai į "linksmas" temas nerašo. Siandien dar pridurčiau, jog be visa kita dar stebisi, kodėl "rimtoje" temoje visi išsilakstė į pievas.

Nepraraskim žaismingumo, mokėjimo džiaugtis, troškimo gyventi.
Jei galvoje suksis mintys tik apie partijos sukūrimą, tai greitu laiku sužiedėsim.
:lol: :D :roll:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip pievose gimsta mintys ir gimsta tai ko reikia.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Jonė rašo:
Nepraraskim žaismingumo, mokėjimo džiaugtis, troškimo gyventi.
Jei galvoje suksis mintys tik apie partijos sukūrimą, tai greitu laiku sužiedėsim. :lol: :D :roll:
Puiki mintis :!: :P
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

ir dar pridursiu - supraskim žmogų, kuris jam svarbioj temoj turi perskaityt krūvą ne į temą komentarų, kad sužinotų jog nieko į temą neparašyta :)
:h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:cry: :cry: :cry: ...o katukiu jau neber - vakar uzmigde, man nespejus ne laisko issiusti - nepalauke ne tos 25 d., o mes su Dobis buvom beveik jau seimininkus rade - kodel gi zmones taip lengva ranka sprendzia tokias "sudetingas" problemas... :(
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gabriukas wrote:ir dar pridursiu - supraskim žmogų, kuris jam svarbioj temoj turi perskaityt krūvą ne į temą komentarų, kad sužinotų jog nieko į temą neparašyta :)
:h:
Pirtariu, ale kiek žmonių vien dėl to ir nebeina į šį forumą :roll:
J

Post by J »

Jonas rašo:
Įdomu, kodel praktiskai visose temose, kai ji issemiama, nuvaziuojama i pievas. Gal Pievose laisviau mintys gimsta, gal erdves truksta, jei uzsiciklini, ogal tie spirales ratai taip suarteja, kad kalbant kitaip gaunasi tas pats? Ir gal reikia baigt, kad gimtu kazkas naujo, dar nepasiekto.
Turbut.

Nejaugi tai pabaiga???
Yra graži afrikiečių patarlė: "Atoslūgis atoslūgio nekeičia, juos skiria potvynis".
Juk ir tam, kad eilinį kartą įkvėptum, pirmiausia reikia iškvėpti.
Pabaiga nebūtina tam, kad gimtų kažkas naujo.
Pagrybausim pievose ir vėl sugrįšim kurti naujos Lietuvos vizijos.
Tik nepraraskim tikėjimo, užsispyrimo, neleiskim mažam nesklandumui mūsų sutrikdyti.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:( ir man gaila, bet matyt, tokia Dievo valia buvo - palinkekim joms laimingesnio kito gyvenimo...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o del Lietuvos, tai visiskai pritariu Jonei - Lietuva mes tikrai sukursim - tokia, kokios norim, kokia mums butu geriausia, o be mazu nukrypimu i sona - "i pievas" - nukryptume nuo tikslo, nes ji per daug sureiksmintume, o visi krastutinumai prie gero neveda... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Yra labai grazus rytieciu pasakojimas kaip mokytojas mokiniui dave uzduoti, kad ja atliktu iki tam tikro termino, sis skubejo atlikti ir atilikes bego pas mokytoja, kad suspetu, pakeliui ziuri - vaikas verkia, prabego pro sali - mat tokiems "niekams" neturejo laiko, atbega pas mokytoja, o tas ir sako: "Tu net negali buti mano mokiniu, nes skubedamas atlikti uzduoti praradai zmogiskuma..."
Tik neisizeiskit - cia as niekam netaikiau - tiesiog man toji istorija labai grazi... :wink:
J

Post by J »

Šita graži istorija labai tiktų temoje "Kandis".
Aš ir nepiktai, tiesiog gyvenimiškas pastebėjimas - atsisukim į save - ar nėra taip, kad kalbam apie naujos Lietuvos sukūrimą vardan žmonių, o kai draugas šaukiasi pagalbos, tesugebame (kaip tas mokinys, vardan kilnaus tikslo neturintis laiko ir jėgų). pasakyti: "tai daryk ką nors". :roll:
J

Post by J »

Amen. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...amen tai amen, o kaip vis delto bus su Lietuva?.. :roll: :wink:
J

Post by J »

Stovi ir stovės Lietuva.
Ir bus ji klestinti ir jauki šalis, kai tik mes nustosime keikti kaimyną, valdžią, gyvenimą...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sutinku, bet ka daryti, kai atsikelia salia bagocius kaimynas, ispjauna visus seneliu sodintus medzius ir krumus, uzkliopija per beveik visa soda toki baisu gargara nama, o aplink palieka tik vejele-stadiona - tiesa, dar kampuose ismeigia po toki spalvota geles pavidalo vejo maluneli :lol: (kai sviecia saule - iskleidzia toki didziuli sketi, nes jokio medelio nera, ir laiko, kad vejas nenupustu :lol: ) - nu, cia ju reikalas, bet kad tverdami tvora dar puse metro musu atvere ir todel vandentieki sugadino ir nesutaiso - tai kaip, pasakykit, tokius kaimynus myleti?.. :?
Post Reply