Dėsniai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Basta wrote:Reikia prisiminti, kad zmogus viska modeliuoja pats, taciau taip pat - kad aplink yra begale zmoniu! Jie kiekvienas su savo mintimis, vienas su stipresnem, kitas - silpnesnem.
Ir čia priklauso nuo paties žmogaus minčių- kiek jis yra sąmoningas. Tai yra, ar jo mintys stiprios, ar suvokia ką jis daro. Nes tik nuo žmogaus priklauso, ar jis pasiduos kitų minčių įtakai, ar liks valingas ir pats kurs savo likimą. Viskas priklauso nuo paties... :wink:
Basta wrote:...ten rase, kad visatai galioja 1 desnis, galaktikai dar kazkiek, saules sistemai jau daugiau, o zemei, atrodo, iseina jau 48...
Tai tas, kuris suskaičiavo tuos dėsnius- žino visus Visatos dėsnius? Norečiau sužinoti, kas jis...
Manau čia tik pasamprotavimas gražus, bet kiek jame teisybės? Negi mūsų Žemelėj tik 48 dėsniai? Vien gerb. Izaokas Niutonas kiek pastebėjo! Kad paukščiai pavasarį grįžta- irgi dėsnis :wink: Dėsnių galima priskaičiuoti tiek ir tiek... Ne, gal net neįmanoma- jų begalės!
Basta wrote:Tai as, pvz., noreciau kada uzvesti atskira tema, kad issiaiskintume tuos desnius.
:D Bastut, ne norėk, o padaryk! (skaityk mano pasisakymų apačioje :arrow: :wink: :D )

Liūtaširdė wrote:Man čia labai sudėtinga
Viskam savas metas! Paskaitinėsi ką čia žmonės kalba, pasidomėsi, pasižiūrėsi- ir jis ateis :wink: :D Anastasija juk skaitei? Viskas Tavyje juk yra. Tik reikia išmokti tai pajusti. Būtent pajusti, nes juk jausmuose informacija glūdi. Perskaityk kokį matematikos vadovėlį- nieko neatsiminsi. Perskaityk eilėraštį- jau pažinosi jį parašiusį... :love: :H

_________________
Ot komentatorius patapau... Prie kožno sakinio jau kabiniejuos :mrgreen: :angel:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Donatus wrote: Ot komentatorius patapau... Prie kožno sakinio jau kabiniejuos :mrgreen: :angel:
Aha! :wink: Kazkox agresyvus daraisi!
Mylėdama mokausi.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Matai, mano EGO labai jautrus- jaučiu, kad gerai sekasi savo nuomone reikšt, tai ir patapau "mokytoju", ir agresyvus daraus :cry: :oops:

LABAI VISŲ ATSIPRAŠAU!
Esu toks, kaip ir jūs.
Stengsiuos nebesikabinėti.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

O..Man,tai nieko tokio,dar geriau.Donatai ačiū už patarimą :mrgreen: .
Kai skaitau
Anastasiją,man jos žodžių neįmanoma neįsiminti.Be to aš skaitau dar trečią knygą. :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Donatus wrote:
Basta wrote:...ten rase, kad visatai galioja 1 desnis, galaktikai dar kazkiek, saules sistemai jau daugiau, o zemei, atrodo, iseina jau 48...
Tai tas, kuris suskaičiavo tuos dėsnius- žino visus Visatos dėsnius? Norečiau sužinoti, kas jis...
Manau čia tik pasamprotavimas gražus, bet kiek jame teisybės? Negi mūsų Žemelėj tik 48 dėsniai? Vien gerb. Izaokas Niutonas kiek pastebėjo! Kad paukščiai pavasarį grįžta- irgi dėsnis :wink: Dėsnių galima priskaičiuoti tiek ir tiek... Ne, gal net neįmanoma- jų begalės!
Dėl šito aš su Donatum sutinku :) Skaitant bet kurį šaltinį visada reikėtų pasilikti BET, labai daug galvoti savo galva :) Mano supratimu, reikia viską išjausti savimi, pajausti tinka žmogui asmeniškai bet kuri informacija, ar ne, padeda ji to žmogaus konkrečiai sielai tobulėti, ar ne :)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Siūlau

Post by Donatus »

Tai, Bastut, siūlau juos pavadint kitaip, kad nesimaišytų su ta daugybe dėsnių. Gal principais? Ar dar kitaip. Tada suprantu, ką norėjai pasakyti. Gera mintis. Tikiuosi ir diskusija pavyks ta tema :wink:
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

O ar Anastasija nauju desniu nesukure
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

Rūkas wrote:O ar Anastasija nauju desniu nesukure
nu nemanau, kad sukure. tiesiog kai kuriuos pamirstus naturalius desnius primine :roll:


kazin, ar supratot, ka norejau pasakyti :( :lol:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Anastasijos dėsniai

Post by Donatus »

Rūkai, manau kad Anastasija naujų dėsnių nesukūrė. tai Dievo sritinis. Ji tik puikiai juos panaudojo. Tiesiog mes daug nepastebėdavom ir nežinodavom jų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o ka gi tokio ji pakeite - ka padare, ko nebuvo anksciau :?: ...
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kas nuvede nuo tiesos,tas ir parves
Ar seniau taip buvo :?
O desnius kuria manau ir zmones.Visoki verslo,politikos,...kazkaip nesitiki,kad juos Kurejas sukure pradziu pradzioj
Galimas daiktas,kad kai kuriu desniu nebuvimas itakojo zmonijos degradacija.
J

Post by J »

Nemanau, kad žmonės kuria dėsnius. O ir tų dėsniu, tikriausiai, nėra tiek daug, kaip mums atrodo. Tik labai pastabūs ir protingi juos pastebėjo ir įvardijo. Daugelyje situačijų veikia vienas ir tas pats dėsnis, o mums atrodo, kad tai jau skirtingi dėsniai. Verslo, politikos, Merfio dėsniai tik situacijų, kuriose suveikia tam tikri žmogaus charakterio bruožai dėsningumai.
Visgi, linkusi galvoti, kad dėsniai - Dievo sritis.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Rūkas wrote:Visoki verslo,politikos,...kazkaip nesitiki,kad juos Kurejas sukure pradziu pradzioj
Verslo dėsniai- kokią įtaką daro anas ar tas... Viskas versle, ir politikosje priklauso nuo vartotojų (ir rinkėjų, liaudies). O liaudį- pirkėjus ir rinkėjus valdo psichikos dėsniai. O kas sukūrė psichikos dėsnius? :)
Anastasija vat būtent jais labai išmoningai pasinaudojo ir pasiekė stulbinantį rezultatą! Rezultatus! :D Esu Jai labai dėkingas :love:

Manau TIKRŲ dėsnių yra tiek, kiek naturalioj gamtoj galime aptikti ir savo širdyje. Manau daug...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Sukurti tikrą gražų dėsnį reikia labai gudrios ir dvasingos galvos :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply