Dingę jausmai = depresija?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Dingę jausmai = depresija?

Post by Rytė »

Sakykit, ar kas buvot su tokia būsena susidūrę, kai nieko nejauti, nenori? Kai širdyje nėra meilės ir nežinai, ką daryti?
Ne mano ši būsena, bet norisi kažkaip tą patiriančiam žmogui padėti. Nežinau kaip. :? Pati tokiu atveju žinau, ko griebčiausi, žinau, ką daryčiau ir kaip. O gal ir nežinau... pagaliau turiu vaikus ir tai jau yra impulsas kažką daryti. O jei ir to impulso žmogus neturi? :roll:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man būna labai panaši būsena,bet aš per daug nesinervinu dėl to tuo metu...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:roll: :roll: o ko dabar sedet tokioj busenoj :roll: Judejimas isgelbes pasauli :P
AS ATVIRA ...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Reikia tokių draugų kurie tau neleis gulėt ir žiūrėt į sieną...
Čia mano manymu geriasiaus dalykas...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

Draugai buvo, bet ir ju nereikejo....
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man visada reikia draugų...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

su tokia būsena "draugauju" jau eilę metų, tie debesėliai užplaukia gan reguliariai, jeigu tas žmogus moteris-tai labai susiję ir su moters ciklu.
Nepasakyčiau, kad tuomet visai nebūna jausmų, labai ryškus savęs gailėjimo jausmas, norisi, kad kas nors ne linksmintų, o tiesiog "priglaustų", nuramintų, kaip mažą vaiką, Ir jokiu būdu neteistų, nevertintų tavo poelgių ir būsenos.

Kadangi esu išbandžiusi daugybę būdų, kad pagerinti savijautą tokiu metu, galiu patarti:

---- stengtis žmogų švelniai paskatinti fizinei veiklai, ir ne bet kokiam "poilsiukui", o kad devynis prakaitus ishlietų ir išsijudintų visi "blokai"; puikiai tinka komandiniai žaidimai, pvz. tinklinis, arba grupiniai judrūs šokiai....
-----padėti jam suformuoti tikslą artimai ateičiai :)
-----na žinoma kaip vaistininkė galiu pasiūlyti ir maisto papildų :) nors jau nebedirbu vaistinėje, bet vis dar "papiktnaudžiauju" :) kai puola toks liūdesys mano "geriausi draugai" būna magnis, jonažolių ekstrakto preparatai ir kas nors iš "riebaliukų"- arba žuvų taukai, arba nakvišos aliejus.(ir ne priešokiais, o gana ilgai) Aišku juos puikiai galima pakeisti tinkamai parinktu maistu, netgi galima pastebeti, kad "depresuojantis" žmogeliukas valgo tik išskirtinius produktus, tuos kurių jam labai norisi, pvz. šokoladas-niam, niam.....
------klausytis muzikos, kuri būtų "įkvepianti", pvz. man labai padėjo kažkada Patricijos Kaas dainos :) netgi sakyčiau ji ištraukė mane už ausų iš eilinės "duobės". kaip gerai, kad tai buvo labai seniai.......
-------hm...man be galo padėjo tai, kad "atradau" joga, dabar man joga -pats paprasčiausias ir pigiausias būdas palaikyti save formoje, bet žinoma ne kiekvienam ji priimtina. Manau, kad galima ir kitaip medituoti, pvz. piešiant, grojant arba tiesiog skutant bulves :)
------kai vis tiek niekas nebepadeda, belieka tik vienas kelias: reikia tą žmogų labai supykdyti arba išgąsdinti, kad jis "išeitų iš ribų". Tada tikrai atsigaus ir vėl pajus visas gyvenimo spalvas, bent jau kuriam laikui....


Tiesa, pamiršau paminėti, kad pats žmogus turėtų norėti išsikapstyti, būna tokių atvejų, kad jis tiesiog mėgaujasi savo vaidmeniu ir net neketina keistis. Skaudu, jei tai yra artimas žmogus, bet vistiek "prievarta mielas nebūsi"

Sėkmės :wink:
J

Post by J »

O aš dabar tokioj būsenoj.
Po to, kai "gavau per galvą", tikėjausi, kad kaip visada, gretai atsigausiu, tačiau praėjo jau beveik du mėnesiai, bet tik blogiau. Vis dažniau suvokiu, kad many gyvena pyktis, ir jis vis labiau nori valdyti mane. Dingo ne tik troškimas gyventi, bet nėra net noro. Pavargau, tiesiog, pavargau...
Ašarų nėra, kad visa tai išverkčiau... O ką daugiau daryti - nežinau.
Visada buvau iš tų, kurie padėdavo kitiems. Ir dabar trumpam atsigaunu tada, kai kam nors reikia pagalbos. Bet kai lieku pati su savimi...
Nenoriu iki dugno, labai nenoriu...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ieškok būdų,bandyk viską,kas tik pakliūna po ranka ir pamatysi,kas tau geriausia..
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

nuostabus Irenos patarimai, kuriuos galeciau patvirtinti, pirmiausiai jogos praktika yra nuostabiausias antidepresantas, literaturos apie tai nera sunku rasti. Dar patogus ir geras vaistas tai knygu skaitymas. Juk ir Megre knygas paskaicius , kurias vaizdiniai, ir pasimirsta kasdienine rutina... o ir kitu yra nuostabiu knygu. Galiu pasiulyti internete pasiskaitymus jei tai yra priimtima:

http://prince.night.lt/princas/turinys.htm
http://www.anaperena.lt/eziukas/gimtajamemiske.html
J

Post by J »

Miela, Liūtuke, negalima bandyti visko, kas po ranka pakliūva. Kad nebūtų, kaip toj patarlėj - nuo vilko bėgo, o ant meškos užšoko.

Ech! Patarė man Merkinės akmenukai savo Sielą saugoti... Neišsaugojau... Dabar ir kapstausi, kaip rupūžė moly...

"Pribaigė" mane, Bangiuke" ne kasdienė rutina. Viską savo gyvenime buvau gražiai sudėliojus, viskuo mokėjau džiaugtis. Buvo daug Meilės širdy... Viskas buvo puiku...
Vienas sakinys apvertė viską aukštyn kojom...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jone,net mažiausias akmenukas gali tavo gyvenimą paversti nepakenčemu,arba atvirkščiai gali tave padaryti laimingiausią.Štai kaip būna...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
J

Post by J »

Dėkoju, Liūtuke.

Myliu Jus...
:love:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Vis sunkini Žaidimo taisykles...
O jau maniau, kad aš jas nustatau...
Nenoriu viskuo kaltinti Tave...
Nes Tu danguj, tad už mane aukščiau :?

Turbūt jauti, kažką, ko nejaučiu...
Turbūt matai, kažką, ko nematau...
Ir nors nuo šio žaidimo aš kenčiu,
Tu nori tik kad būtų man geriau...

Bet visgi... leisk man atsikvėpt...
Buvau stipri... silpna taip pat buvau...
Ir jei jau man neleidai išsirėkt,
Tai bent laikyk mane savam glėby tvirčiau...
2005 07 04
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

ir kaip jums tokie gražūs eilėraščiai gaunasi :?: :P
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai puikus Irutes patarimai.Kiek zinau ,turi zmogus isgyventi ir juodasias sielos naktis,tai vyksta kaip ir su vandenynu....potvynis ..atoslugis ir t.t bet jei per daug ilgai uzsitese ...tai jau tikrai reikia kazka daryti.Mano pagalba Lorytes zmogeliukui tokia...pasaulyje ir musu Lietuvoje dabar vyksta tikri stebuklai.Pietu Indijoje yra toks unikalus Vienybes universitetas ,kuri ikure nuostabus Mokytokai avatarai Amma ir Bhagavanas.Zmones praeje 21 dienos procesa jame ,atsikrato ivairiausiu bloku ir svarbiausias momentas ...jie tampa tarsi laidininkais perduoti visai zmonijai Dieviskaja energija .Ja vadina Diksomis,viena ispane Aleksis Shaffer Meksikoje Palenkeje maju sventykloje dave diksas paciam Meksikos prezidentui ir jo zmonai ,taip pat 3000 ciams turistu is viso pasaulio .Jos nuotraukas galite pamatyti puslapyjewww.livinginjou.com/ru/ paspaudus skilti patirtys.Jau ir Lietuvoje yra 9 Diksu davejai. :roll: 8) :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tai ar nebus vienas iš jų gerbimas Linas Karalius :P
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai atsiprasau uz klaidele adresas toks.www.livinginjoy.com/ru/ :lol: siandien tame puslapyje parase kaip tik toksGregora apie savo patyrimus gavus diksa,jam taip pat buvo depresija.Pernai vasaros laiskuose yra nuotraukos is Afrikos is Tanzanijos,kur Fredis Nilsenas su Madlena dave diksas tukstanciams afrikieciu,sergantiems nuo AIDS ligoniams, silpnaregiu vaiku mokykloje,akliems vaikuciams ,tos nuotraukos tikrai sujaudino sirdi.Jau net 5 Afrikos pastoriai praejo Indijoje 21 dienos procesa,tai jie dabar vykdo sventa misija vargsams afrikieciams.Taip Linas Karalius. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

aš visai nenoriu tų diksų, man tai labai tolima.....patirtis rodo-kai puoli į visokius kraštutinumus, savijauta laikinai pasiekia euforiją, bet neužilgo vėl krenti, ir dar žemiau, nes supranti, kad aplinkui netrūksta "duodančiųjų", bet tu tiesiog nemoki arba nenori pasiimti :roll: tas diksas galima gauti bet kur savo artimoje ir įprastoje aplinkoje, aš tai suprantu kaip kažkokią sąmoningą iniciaciją į kokį nors dvasingą kolektyvą, kuris tau teiks palaikymą sunkiu metu, o kai sustiprėsi, siųsi tą palaikymą kitiems......pats mažiausias kolektyvas yra mūsų šeima, taigi keiskimės diksomis savo šeimose :P
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Miela Irute,tu labai klysti del krastutinumo ir t.t..Niekas prievarta ir nesiulo sio proceso.Nors zinosite ,kad tokie fantastiski dalykeliai vyksta pasaulyje ir cia.Ir tai labai bus gerai.Tokie zinomi pasalyje zmones kaip amerikieciu rasytojas Kiara Vinraider ,jo zmona, anglu dainininkas Matis ,svedu garsi Holivudo reklamos zvaigzde Anette Karlston, garsus Maju kalendoriaus tyrinetojas Karlas Dzonas Kallemanas(galite paziureti minetame puslapyje paspaudus naujienos 2004mbalandzio 29d) rusu kalba.....tikrai nepultu i "krastutinumus" Kiek zinoma ,ir pati Madona susidomejusi yra siuo procesu.Yra geru straipsniu skiltyje "Kelias i vienybe"Labai man patiko "Susitikimas su savimi ir "tamsiaja sielos naktimi" :lol: :lol: :lol: Sekmes visiems einantiems dvasingumo keliu. :P
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply