PRAŠAU PAGALBOS!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Kaip dziugu girdeti kad viskas klostosi i gera :)
Net sirdele suvirpejo :love:
Meiles ir stipribes jom ir tau darja :H
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: dekui dekui, ir jumi visiem meiles, stiprybes ir isminties... :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

ir tau mes linkim to paties :)
Kristinaa
Posts: 1
Joined: Wed 05 04, 2005, 16:01

Post by Kristinaa »

Sveiki visi,

Kaip sekasi anastasijai?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: dekui ir tfu tfu tfu per kairi peti: skambinau ne jai, o Ania pazistanciam zmogui, tai sake, kad atrodo, viskas gerai - Anios sveikata pagerejus, augina dukra - va, taip as ir maniau, kad mano misija toje seimoje baigesi - pavedziau juos Dievui ir dabar jis rupinasi :) Kai budavau salia, tai biski kas, ir man skambina, praso pagalbos, o dabar pajuto atsakomybe uz dukrele ir sueme save i rankas, gal ir jos Volodia darbeli koki gavo - zodziu, palinkekim, kad padetu ir globotu juos Dievulis :)
Ir jums sekmes :wink:
Audronė
Posts: 25
Joined: Fri 05 07, 2004, 12:42

Post by Audronė »

Senokai bebuvo žinutė, kaip sekasi mažylei ir jos tėvams. Ar galėtum, Darja, ką nors parašyti, gal buvai susiskambinusi? :?:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, kad domiesi, bet kol kas neskambinu, kazkaip nenoriu trukdyti, kol ji neskambina, tik mintimis pasiunciu jiems stiprybes, bet arteja Asios gimtadienis, tai gal visgi reikes susukti, bet labai tikiuosi, kad jiems ten viskas gerai... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) sveiki, mielieji, besidomintys Anios ir Asios likimu ir joms linkintys gero: vakar pagaliau jai prisiskambinau - joms viskas gerai, mergyte auga, jau bando kalbeti, daro ant puoduko :wink: , o ir Anios balsas sutvirtejes, gyvena pas tevus, Volodia ateina i svecius - zodziu, tfu tfu tfu per kairi peti, palinkekim, kad ir toliau jiems butu viskas labai gerai, kad Dievulis globotu... (beje, ji labai apsidziauge, kad paskambinau, klause, kur pradingau, norejo, kad uzeiciau, bet nezinau, man toks jausmas, kad nereikia man daugiau ten kistis, kaip jus manot?.. :? )

Beje, netrukus Asios gimtadienis - kas norit, palinkekit jai ko norit - as butinai perduosiu, beje, ir visiems, kas joms padejot - mintim ir kitaip bei kas linkit joms gero, linkiu daug daug laimes, meiles ir Dievo globos... :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Atsiprašau,kad kišu nosį,bet kas ta Ania ir Asia? :lol:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: paskaityk sita tema nuo pradzios ir suzinosi, miela liutuke - sekmes tau :h: :wink:
Audronė
Posts: 25
Joined: Fri 05 07, 2004, 12:42

Post by Audronė »

Manau, kad teisingai galvoji. Sunkią valandą buvai šalia, suteikei tai, ko labiausiai reikėjo.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Aciu, Audrone, ir as taip manau, beje, jei kas norit perduot sveikinimus, tai ryt - Asios gimtadienis, paskambinsiu Aniai ir perduosiu :wink:
Post Reply