Dėl santuokos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o as, zinokit, siuo momentu nemyliu nieko (kalbu apie vyrus, ne apie gyvunus, drauges, ju vaikus ar Tevyne Lietuva... :wink: ), nes visa savo samoninga gyvenima buvau isimylejus (kartais vos ne iki pamisimo :roll: ) - nepatikesit, bet nuo pat vaikystes... Tai va, matyt, dabar atejo "atostogaujancio lavono" etapas :lol: , na nesakau, yra silti jausmai, draugiskumas (ir ne vienam :wink: ), bet mylet nemyliu - matyt, pavargau... :?
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Kai myli, pasaulis žėri visai kitomis spalvomis....jis nuostabus.... :wink: :lol: :roll: :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: jo, buna, kad tos spalvos net aki rezia... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote::roll: jo, buna, kad tos spalvos net aki rezia... :wink:
Ir saulė kartais pabosta. :wink: Kartais taip gera (kaip šįvakar :roll: ) lietaus sulaukus vien žvakės liepsna gėrėtis, ramybe tyliai džiaugtis...
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Darja, sutinku su tavimi.... aš labai ilgai atostogavau :lol: :lol: galvojau, kad didžiausia laimė yra daugiau nieko niekada nemylėti (turiu galvoje vyrus) ir mano pačios nuostabai sugaunu save mąstant, kad vėl norėčiau to jausmo....tikriausiai ratas apsisuko :lol: :D :lol: :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: kaip visad jus teisios: kazkas cia kalbejo, kad be atoslugio nebuna potvynio - o ramybes busena kartais tikrai buna nuostabi (kai neuzsitesia per ilgai... :wink: )
J

Post by J »

Manau, niekas iš mūsų nevaidina lavono. Tiesiog Remarkas vaizdžiai palygino žmogaus sielos būseną be Meilės. :lol:
Pavadinkim tai - atostogos sielai...
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Post by rasa »

SVEIKOS, MERGAITĖS, TARP MŪSŲ ŠNEKANT SU TAIS VYRAIS TAI VIS KOKIŲ TAI NESUSIPRATIMŲ, TAI JIE MYLI, TAI NE, TAI ATSAKO Į MEILĘ, TAI ELGIASI KAIP KOKIE EGOISTAI, TAI VĖL MEILŪS KAIP KATINAI, NU žODžIU....
KAI DOMĖJAUSI VISOKIAIS DALYKAIS ANTGAMTINIAIS, TAI YRA VIENA METODIKA: KAI KAžKO LABAI NORI - REIKIA TĄ SAKINĮ KARTOTI LABAI LABAI DAUG KARTŲ, TUOMET IŠSIPILDO, BET REIKIA KUO TIKSLIAU SUFORMULUOTI SAVO NORĄ IR KARTOTI...
TAI KAI TIK BANDYDAVAU KAžKĄ KARTOTI, TAI VISVIEN Į PIRMĄ VIETĄ STOJA MEILĖ MANO ŠEIMAI, TAI DIDžIAUSIA VERTYBĖ MANO GYVENIME Už KURIĄ AŠ NUOLAT DĖKOJU VISATAI, : MAN REIKIA TIK TAVĘS VIENOS- MEILE, IR VISI KITI NORAI PRIEŠ JĄ ATRODO NIEKO VERTI, APIE KĄ SVAJOJATE JŪS? KO JUMS TRŪKSTA?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Atsiprasau, kad parasysiu - zadejau tyleti, bet prisiminiau neteseta pazada, o pazadus stengiuosi visad teseti, taigi perrasau tokio vieno raganiaus atsakyma i klausima apie vestuviu ritualus - ten mergina klause, kada tuoktis, kaip ir pan. :wink: :

"Pastebiu, jog norite tuoktis, bet ir kartu apsidrausti, kad gyventumete ilgai ir laimingai. Nemanau, kad gamtos zenklai vestuviu diena gali garantuoti laiminga gyvenima :? Sutuoktuves - dvieju zmoniu sajunga. Jokiais laikais tuokdamiesi zmones neziurejo i Menulio faze (na, nezinau - Indijoje tai tikrai, kiek girdejau, astrologai nustato dienas :? ). Vestuviu tradicijos visuomet atrode mazdaug taip: nuotaka atrišama nuo vieno (tevu) gimines medzio ir pririšama prie kito (vyro - tai vyksta ir pakeitus pavarde - su ja keiciasi ir moters likimas, ir charakteris, nes prisiima vyro gimines karma - mano past. :P ). Tuo metu, kai vyksta sis procesas, nuotaka buna labai nesaugi, kaip bevardis kudikelis. Jis gime, bet dar neturi programos, kuria su vardu jam suteikia sventikas :? . Per vestuves buvo pakerpamos kasos, uzdedamas nuometas, nuotaka sodinama i vezima. Salia vezimo begdavo triuksmadariai ir sukavo, kad atbaidytu piktas dvasias :shock: :wink: Tada jaunieji vaziuodavo i baznycia, veliau - i vyro namus. Visi sie ritualai saugojo nuotaka (bet siaip tai butent ji buvo vestuviu ašis - tai budavo jos isaukstinimo svente- mano past. :P ). Mano nuomone, svarbu ne Menulio faze, ne metu laikas ar lietus (manoma, kad jis garantuoja turtinga ir laiminga gyvenima, tarsi palaimina dangus - mano past. :wink: ) , bet ritualai. Ne veltui musu senoliai grieztai ju laikesi :? . Buvo svarbu duoti izadus pries Dieva ir zmones. Nei jaunieji, nei svita neturi buti girti :? . Sventikui butinas nusiteikimas, negalima jo staiga uzpulti :x ir prasyti zaibiskai sutuokti :? . Vestuviu ceremonija - tai ne spektaklis, o ritualas, didele dalimi lemiantis busimos seimos gyvenima :? Anksciau poros tuokdavosi rudeni, kai budavo nuimti darbai. Dabar kitokia situacija, vis delto orientuotis i rudeni butu geriau, tuoktuvems ypac palanki bobu vasara (va matot - o as visad megau si laika... :wink: ). Jeigu jums svarbi Menulio faze, geriausia tuoktis per priespilni".

Va taip, tai tokie butu raganiaus senoliski pamokymai, beje, girdejau, kad jei tuokiasi laiko patikrintos ir dvasiniais saitais tvirtai susijusios poros, tai jokia menulio faze jiems neturi reiksmes... :wink: Na, tai bukit mylimi ir laimingi - ir susituoke, ir besituokiantys, ir skudurus susimete, ir tiesiog mylintis - juk svarbiau myleti, o ne buti mylimam (nors ir tai, zinoma, nepamaiso :wink: :P ) iki :wink:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Sveikos, balandeles :)

As vis paskaitau paskaitau, kajus cia kalbate, bet pati vis tyliu. Gal nuomones neturiu, ar ka :wink: O gal cia ta vasara visai is ritmo ismuse ir dabar skraidau padebesiais :wink:

Va, apie ka norejau pakalbeti ir, tiksliau, paklausti jusu nuomones: apie meile :lol:

Turejau kazkada atsispausdinus toki stripsni, kuriame rasome, kad galima ismokti samoningai myleti. Kartais man atrodo, kad as kazkaip netaip myliu, ar nemyliu visai, ar myliu, bet pati nesuprantu, ar tai meile, ar nemeile... Kartais atrodo, kad tarsi sirdis uzsiverus ir nieko nejauciu, o tais momentais, kurie kartais uztrunka ir ilgesni laika, kuomet atsiveria sirdis ir susijungia su mylimojo sirdimi kazkokiu nematomu kanalu, va, tada supranti, kad TIKRAI MYLI. Ir tada taip gera gera ant sirdeles :love:

Na, zodziu...

Ka jus manote apie tai? Ar jums taip buna? Ar ka nors zinote apie samoninga meile? :roll:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Ar ka nors zinote apie samoninga meile?

taigi pacioje pirmoje Anastasijos knygoje kaip tik tokia meile ir pamineta :)
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Dievo kary,
o cia ties kuria vieta pirmoje knygoje raso?
Zinai, kiek kartu skaitai, tiek kartu vis ka nors nauja atrandi :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ogi ties ta kur Anastasija samoningai pasake "As Tave Myliu" ir nuo to momento realiai pamilo.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote:ogi ties ta kur Anastasija samoningai pasake "As Tave Myliu" ir nuo to momento realiai pamilo.
Ir tu manai, kad užtenka pasakyti ir jau myli? :roll:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Lorytė wrote: Ir tu manai, kad užtenka pasakyti ir jau myli? :roll:
Gal Anastasijai užtenka...Nes jinai pasirinko būtent jį...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Teisingai Liutasirde, tiesiai i desimtuka! :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

...o gal į šimtuką... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tai vat, kad jus, prisiskaite tu knygeliu, manot, kad vien tik istarus tuos zodzius (kuriuos kitas sako vos ne kiekvienai...) viskas bus kaip sviestu patepta, o jei su ta nepavyks, begsiu pas kita, gal su ja pasiseks (ypac tai, sako, budinga tarp vadinamuju bardu - mat jiems yaptingai reikia ikvepimo, o koks ikvepimas jiems is pietus verdancios, vaikus auginancios, daznai ir vyras buna vienu is ju :? , ir visus keturis namu kampus laikancios zmonos...) - is tikruju gyvenime viskas daug sudetingiau, ir santykius turi kurti abu kiekviena diena, jei nori, kad jie turetu ateiti... :?
Post Reply