Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Post by Vėl pasikeičiau... »

Sveiki,

Kauno klubas vadinasi "Skambantys kedrai"
Šiaulių - "Gyvenimo erdvė"
Vilniaus "Gyvieji namai"

O tinklapis ir forumas po senovei pavadintas "Skambantys kedrai". Gal jau derėtų pakeisti šitą pavadinimą? Pvz. vietoj jo parašyti anastasija.lt ar kažką panašaus. Tinklapis juk visų klubų, o ne tik kauniečių. Jo adresas anastasija.lt, o ne http://www.skambantyskedrai.lt. Ka manot?

p.s. buvo tokia laida per radija apie mus. Teisingiau apie musu grupele, kuri renkasi Vilniuje, pas Dalia pirmadieniais padainuoti. Tai vat apie ta šaunią kompaniją buvo laida. Labai miela laida. Ir laidos metu grupelė žmonių save vadino klubu "gyvieji namai". Man labai gražiai skambėjo, kad jie ne anastasijiečiais vadijosi, o "gyvaisiais" namais. Kartais pavadinimas "anastasijiečiai" yra tinkamesnis, o kartais geriau vadintis neutraliai, pvz. "gyvieji namai".
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Basta wrote:sunku pasakyt..
čia baisu, kad prasidės begalinės diskusijos, nes nieks nesutars dėl naujo pavadinimo..
gal tiesiog palikti senąjį..
:roll:
Naujo pavadinimo ir nerinkim. Tiesiog padarykim, kaip daroma visur kitur.

http://www.lrt.lt rašoma Lietuvos radijas ir televizija
http://www.delfi.lt - Delfi.lt
http://www.discovery.com - discovery.com

Taigi,

http://www.anastasija.lt derėtų rašyti antraštėje Anastasija.lt, o apačioje tiktų pavadinimas, kuris dabar yra... (Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose)

ir jokių problemų... būtų viskas aišku ir suprantama.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Siūlau tiesiog atkartoti tai, kas jau ir taip yra parašyta tinklapio adrese: anastasija.lt. Nes dabartinis pavadinimas klaidina. Sutinku daug žmonių ir jie sako: "aaa..tai jūs tie - Skambantys Kedrai...girdėjom.." O vilniečiai, šiauliečiai ir kiti juk visai ne skambantys kedrai. Dabartinis pavadinimas man atrodo nėra tinkamas. Tikrai tikrai...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Pritariu :) anastasija.lt būtų tikrai geriau, nei Skambantys kedrai :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Skambantys Rusijos Kedrai - manau tiktu geriausiai, juk knygos taip vadinasi
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kai kabinejau lapukus,turejau daug priekaistu del "Rusijos"Buvo tokiu kurie skambino ir priekaistavo,kad propoguoju rusus
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

na taip, Rusija cia nelabai tinka, nors knygu serijos pavadinimas butent toks.

O puslapio pavadinimas Anastasija.lt kaip ir tiktu logiskai. Bet tai tik vardas, mums tai aisku apie kokia Anastasija kalba eina, o kitiems zmonems gal kiltu asociacijos su dainininke Anstasija. Be to, gal ner gerai taip jos varda sureiksmint.

Be to, cia "Skambantys kedrai" atkartoja ne Kauno klubo pavadinima, butent knygu serijos pavadinima.
Na, net nezinau, ir logiskas pasiulymas, bet ar pasikeis kas nuo to?
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Gal bandyti keisti tinklapio pavadinima i toki, kuris atspindetu kazkoki sieki. Na pvz.: Kuriant Gimines Sodyba ar pan.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

o gal nieko nekeisti ir eiti toliau kurti savo sodybu?

Pamenu vienu metu buvom padare, vietoj Skambantys Kedrai - anastasija.lt

Nu tai susilaukem laisku ar zinuciu, kas cia dabar per anastasija.lt, juk Skambantys Kedrai. O anastasija.lt ne joks nepavadinimas, tai juk internetis adresas kuris buvo pasirinktas vien del greitesnio radimo. Va atsivercia puslapis ir Skambantys Kedrai, ir tada aisku pasidaro kur papuolem..
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš manau,kad reikėtų pavadinti Anastasijos forumu ir per plakatus ir internetą pranėšti,kad forumo pavadinimas pasikeitęs :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Basta wrote:O kuo mano variantas blogas?
Nu neblogas :D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

:D :D :D Man atrodo geriausia palikti tą patį pavadinimą :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Basta wrote: tuomet ju ir nereik isvis rasyt, o paantraste pakeist i "Idėjos, aprašytos Vladimiro Megre knygose "Skambantys Rusijos Kedrai""

stai ir viskas:)
Va, Basta gera pasiūlymą pateikė. :) Ir skambantys kedrai paminėta, kas tiktų Mindaugui ir išvengta painiavos dėl klubų pavadinimų, kas netiko man ir mano minėtiems žmonėms.

O Bastos pateiktas variantas pasako kur žmonės pateko: suprask "yra tokios knygos, o tų knygų skaitytojai čia ir renkasi. Jų tinklapis čia. Būtų geras variantas.

Tik dar lieka problema su žodžiu Rusijos. Knygų serija juk taip ir vadinasi. Bet tikrai mum gali būti prikišinėjama.

Aš dar pamąsčiau ir siūlau tokį variantą:
"V. Megre knygų apie Anastasiją skaitytojų klubai"

arba
"V. Megre knygų skaitytojų klubai"

Labai geros antraštės. Iš karto matosi kur žmogus atėjo, nepaminėta Rusija, o antrame variante nepaminėta ir anastasija. (Kažkas norėjo neminėt, nors ji jau paminėta anastasija.lt adrese...) :)

Ir iš karto žmogus suprastų, kad klubų daug, jie visuose miestuose ir su skirtingais pavadinimais.

Ka manot?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Neee....Man ir šitas labai gražus.... :| :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Liūtaširdė wrote:Neee....Man ir šitas labai gražus.... :| :wink:
Bet, kad man negražus... :)

Tai gal tarsimės ir kaip nors susitarsim, kad ir tau ir man tiktų? ;)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimi, eik tu geriau į įdomesnes temas pasireikšt. :wink:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Lorytė wrote:Laimi, eik tu geriau į įdomesnes temas pasireikšt. :wink:
Į forumą neinu jau seniai ir pati žinai kodėl... taip kad ačiū už pasiūlymą, bet į kitas temas neisiu... Jei galiu padėt kam nors kuo nors savo patarimais, tai prašom ateiti pas mane ir pakalbėti... Visada padėsiu... Jei tau, Loryte, įdomu ką aš galiu pasakyti kitose temose, tai užeik pas mane į namus, juk netoli gyveni, tik už gatvės. Duosiu arbatos Sukinių žolių ir grietinėlės, kurią kaip prisimenu labai mėgsti. :)

Šią temą atidariau, nes dirbu su mūsų organizacija. Dažnai susiduriu su žmonėmis, kuriems reikia pristatyti mūsų organizaciją. Pristatau, kad klubų pas mus daug, su skirtingais pavadinimais. Nukreipiu į anastasija.lt, kad gautų daugiau informacijos. O jie ateina, pasižiūri, kad tik Kauno klubo pavadinimas parašytas. Painiava... Tada vėl turiu iš naujo aiškinti.

Suprantu, kad kažkam tie žodžiai "Skambantys kedrai" labai patinka. Bet supraskit, kad yra žmonių, kuriems šitas pavadinimas visai nepatinka ir neša į sektantiškumą.

Yra žmonės, kurie sėdi šitame forume ir plepa. Nieko prieš neturiu. Forumas turi būti gyvas. Daugeliui tokių žmonių gal visai nesvarbu kaip vadinasi forumas ar tinklapis. Ateini, pašneki su draugais, temas pavystai, panagrinėji, kaupi informaciją apie augalus, pastatus, Anastasijos idėjas...

Tačiau yra žmonės, kurie "dirba" su organizacija. Pvz. aš, Aurimas... Tokiems žmonėms reikia bendrauti su žmonėmis neskaičiusiais Anastasijos, reikia pristatyti organizaciją kitoms organizacijoms, laikraščiams ar radijui, visuomenei. Tokiems žmonėms yra svarbu koks bus pavadinimas.

Gali būti ambicijos: man patinka tas pavadinimas, o man kitas, man trečias, o man ketvirtas... Tačiau pamiršę ambicijas turėtume gražiai susitarti organizacijos viduje ir kartu nuspręsti kaip mes turime vadintis ir prisistatyti visuomenei. Jei vadinamės V.Megre skaitytojų klubais, tai taip ir vadinkimės, jei nutariam vadintis "Gyvaisiais namais" tai taip ir vadinkimės, jei nutarsim vadintis "Skambančiais kedrais" tai taip ir vadinsimės...

Bet turim juk kažkaip išspręsti šitą klausimą. Neturi kažkas už mus visus nuspręsti, jog vadinsimės taip ir taip ir viskas. Geriau diskutuokim ilgai, bet prieikim vieningos visiems tinkančios nuomonės.

Kodėl taip yra kaip Basta sako: "Vėl prasidės begalinės diskusijos ir vėl nieko nebus pakeista, geriau paliekam taip kaip yra..."

Kas čia per situacija? Ką dabar visą laiką drebėsim ir negalėsim nieko pakeisti? Nea... manau, kad esam žmonės ir galim gražiai diskutuoti ir prieiti vieningos nuomonės... Tad nebijokim diskutuoti, siūlykit variantus ir siūlykit sprendimus.

Jei kam neįdomi ši tema ir kam nesvarbu koks pavadinimas, tai nežiūrėkit į šitą temą. Bet jei įdomu, tai aktyviai siūlykit.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Namuose pagalvojau, kad galim pridėti dar vieną žodį... Lietuva.

V.Megre knygų skaitytojų klubai Lietuvoje

Atėjusiam iš karto būtų aišku kur papuolė. Yra klubai visoje Lietuvoje. Galim mažom raidelėm apačioje prirašyti kokį nors svajingą prierašą, kad neskambėtų labai šaltai ir oficialiai...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Nea, man šitas variantas nepatinka :) asociacijos - pagrindiniai klubai Rusijoj, o čia filialas
Be to vieno žodžio buvo geriau

o ir šiaip MAN skambantys kedrai su Kauno klubu nesiasocijuoja (kiti ir nežino, kad Kauno klubas taip vadinasi :wink: ). Jau seniau norėjau parašyt :) sektantiškas, tai sektantiškas :) bet anastasija.lt dar miglotesnis ir sektantiškesnis :) pavadinimas. Gal aiškumo būtų ir daugiau ?, bet nežinantiems lygiai taip pat sėkmingai reikėtų aiškinti - o kas yra tas anastasija.lt, kodėl anastasija.lt, tai jūs jos pasekėjai ir t.t. Kažkada jau buvo tokia diskusija ar reikia kalbant apie org. minėt Anastasijos vardą :)

Skambantys kedrai, skambantys kedrai.. Jau pradedu tikrai galvot, kad skamba sektantiškai :D

Vėl linkstama prie to, kad reikia bendro organizacijos pavadinimo (tada ir tinklapis automatiškai galėtų taip vadintis). Berods tada išsisprendė taip, kad vadinamės įvairiai (nėra vienos visaapimančios org.), o kam bus įdomu, tai paaiškinsim :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Code: Select all

V.Megre knygų skaitytojų klubai Lietuvoje

Na tinklapis ne vien tik klubai, bet ir zmones nesusije su nei vienu klubu, taciau dalyvaujantys, sakysim, forume . Ir tokiu yra nemazai.
Locked