Dingę jausmai = depresija?

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

depresuoti zmones buna visoki - zinai, Loreta, geriausia butu tau ji nukreipti pas gera psichiatra ar nors psichologa - negalima atmest ir tradicines medicinos - kartais be jos neissiversi, juk apendicito operacija tai tikrai darytumeis, jei istiktu priepuolis.
Zinau ir as ta dugna - perejau ir as ta skaistykla, dabar suprantu, kad viso to reikejo, kad kazka suprasciau, pasauli kitaip pradeciau matyt, ir esu Dievuliui uz viska dekinga, nors ano dugno vel pasiekt nenoreciau, bet dabar, aisku, irgi buna visko, tik jau igyjau kaip ir imuniteta - jei tada butu atsitike tai, kas dabar kartais nutinka - nezinau, kaip buciau istverus... Kaip sakoma, kas musu nepalauzia, tas tik sustiprina... Stiprybes jums (ir mums :wink: ) visiems - as tikiu, kad su Dievo pagalba visi issikapstysim is visu bedu, kaip sakoma, "my prorviomsia"... :wink:
J

Post by J »

Gal kartais reikia tik vieno gero žodžio...
Tada nesijausi tarsi raupsuota...
Žodis žeidžia, žodis gydo...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tau, Jone, reikia, man reikia, dar kam gal irgi reikia, o yra matyt ir tokių, kam nereikia... :roll: Arba aš ne tas žmogus, iš kurio tai priimama...

Išvažiuoju kuriam laikui ir gal bus geriau: man, kitam, visiems...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: labai teisingai - ir as taip darau, kai prisikaupia visko, jei tik galiu, isvaziuoju kur nors, atsiriboju, is atstumo viska kitaip pamatau, ir viskas pamazu ima deliotis... ir tau to linkiu, sekmes, geros keliones :wink:

(tik labai prasau - pasirupink pries tai katuke... :| )
J

Post by J »

Matyt, Loryte, Tavo atveju geriausia atsutraukti. Dar ne laikas žmogui lipti iš duobės, gal dar dugno nepasiekęs. Kai ateis prisikėlimo momentas, tada jau nebus svarbu, kas kalba. Tiks bet kokie žodžiai, nesvarbu kieno tariami. Priims bet kokią pagalbą, kuri padės lipti į "kalną".
Kažkur giliai kirba mintis, kad tam žmogui reikia sukrėtimo (gerąja prasme). Prisimenat pasaką "Marja Auksarankė' (rodos toks pavadinimas). Ten Marja buvo užburta Vandenio, sėdėjo nieko nematančiom akim, lingavo ir vis kartojo - "Ar laisvė, ar nelaisvė - vis tas pats. Ar laimė, ar nelaimė - vis tas pats." O atsipeikėjo ji tik tada, kai jos sūnui grėsė mirtinas pavojus.
Matyt eksrtemali situacija supūrto žmogų ne tik blogąja prasme.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na siaip ar taip palinkekim jiems, kad viskas issisprestu kuo geriau - to as nuo visos dushios ir linkiu (beje, ir tai mazai katytei :wink: )
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote: Kažkur giliai kirba mintis, kad tam žmogui reikia sukrėtimo (gerąja prasme).
Žinai, jis ir pats tuos žodžius ne per seniausiai ištarė. :roll:

darja, katuką ko gero teks kartu vežtis. Na ką gi: gal neišvarys mūsų ten,kur važiuojam, su ja. :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: linkiu, kad neisvarytu - telaimina jus dievulis uz jusu geruma - geros keliones, tegu viskas buna gerai (ir tam zmogui :wink: )
J

Post by J »

Lorytė rašo:
Jonė.S wrote: Kažkur giliai kirba mintis, kad tam žmogui reikia sukrėtimo (gerąja prasme).
Žinai, jis ir pats tuos žodžius ne per seniausiai ištarė. :roll:

Tai jau pirma kregždė. Greit ir pavasaris ateis.
Vadinasi giliai dūšioj jis ir pats pradeda busti. Troškimas gyventi ir džiaugtis gyvenimu jame yra didesnis už jo negandą.
Viskas gerai, viskas tikrai bus gerai (tikėkim tuo, žinokim tai).
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:) :) fainai čia Darja parašė apie globojimą :cry: vos neapsiblioviau . Taip Darjuška :? mums moterims visada norisi globoti :H apkabinu tave už tuos žodžius.Globojam,nors ir nukenčiam,nors ir niekaip neatsiliepia i tą mūsų globą :roll: Blemba skaudu būna :( va ir kaip jūs kai kurios taip ištveriat :?: aš kartais "sprogstu" :x Bet po to pasirodo tai į sveikata :mrgreen: padeda kaip gera tablete "nuo durnumo".Tada žmogus tarsi atsibunda iš kažkokio miego :shock: Tada smagu kai viskas sukasi ten kur reikia :wink: Gal ir tau Loryte reikėtų taip pabandyti :wink: :wink:
AS ATVIRA ...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja, katuką pasivežiojom be problemų. :wink:

Skylute, kartais išties sveika pratrūkti ir išsakyti, ką jauti. Ne negalima tik apie kitus šokinėti save pamiršus. Nieko blogo pasakyti, kad kito žmogaus elgesys nepatinka, žeidžia. Fu, palengvėjo ir man. :) Kai kam išrėkiau apie egoizmą ir... lyg kažkas sujudėjo žmoguje. :roll:
Beje, nutariau gelbėtojos rolės atsisakyti. Pačiai nuo to palengvėjo, nes išgirdau: "tu man vis tiek nepadėsi; niekas kitas nepadės.."
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ir smagu del katuko, ir del taves, o del to zmagaus, tai patikek mano patirtim, kai pajus, kad niekas jo negelbsti - pats prades kapstytis, kai paprasys tavo pagalbos, tada ir galesi jam padet, o dabar tik gali pasimelsti, ir palinkekim ir tau, ir jam stiprybes, kantrybes ir visa ko geriausio - to nuosirdziai ir linkiu (manau, ir kit prisides prie to linkejimo :wink: )
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš labai mėgstu dalinti patarimus kitiems kai žinau kaiop jie jaučiasi,bet kartais kai matau,kad jų nereikia arba man pasako,tai aš martais ne įsižeidžiu,bet paskui bėl atsileisdžiu...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply