Labas visiems!!!!!!!

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Labas visiems!!!!!!!

Post by Liūtaširdė »

Sveiki,aš esu naujoji šio forumo lankytoja,narė ir t.t.Ačiū,kad esate. :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Sveika atvykus! :h: Laukiam nauju minciu ir ideju!
Mylėdama mokausi.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ačiū tau.Nors aš nelabai dar išmanau tokius dalykus ir ne taip toli pažengusi :oops: ,kaip dauguma iš jūsų,bet bandysiu pridėti naudingų minčių :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Sveika

Post by Donatus »

Sveika atvykusi! :D
Nors ir aš čia neperseniausiai, bet manau gali jaustis kaip namuose :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Labai jums ačiū :!: Kaip čia jums viesiems sekasi? :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tai labai šaunu!!!Manau,kad čia jūsų namažas būrys,ar ne?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Visa gauja! :D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Kaip šaunu :!: :!: :!:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Liūtaširdė siunčia visiems linkėjimus. O labiausiai ir daugiausiai Glesum, darjai, Bangiukei, Skylutei.Nes ji kaime ir negali prieiti prie kompo. Taip sakant aš įpareigota linkėjimus dalinti :P
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Aš dar naujesnė, liūtaširde. Tikiuosi ir mane priimsite bent jau pakankamai gerai, bet pradžia nekokia iš kai kurių pusės.. Tai tiek.
Laisvė - mano pašaukimas..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Ar ne pačios problema, kad įžeidi esi? Aš ir tokia buvau :P
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Visi kas čia rašo yra priimami :) Čia ir mano nuomonė nekartą buvo sukritikuota :) ir tai natūralu, tada man net neatėjo mintis, kad manęs nepriima. Iš pradžių, aišku, davė per ego šiek tiek ir šiaip, bet čia gera pamoka suprasti kokios skirtingos žmonių nuomonės ir kaip įdomu mokintis jas toleruoti, mokintis nereaguoti šališkai, juk kiekvienam savas kelias, savas greitis, ar ne? :)
Aš, gulbe,nepastebėjau, kad kas tavęs būtų nepriėmęs, visi čia į tave kreipėsi geranoriškai. :wink:
Juk negalvosi, kad nepriima, jei šiek tiek kieno nors nuomonė nesutiks, a ne? Nes kaip tada diskutuosi ką nors? :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip, aš tai džiaugiuosi, bent pailsės. Bet sakė, žiauriai nuobodu. Na, ką padarysi, toks amžius.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš irgi džiaugiuosi, kad porą saviškių vaikiukų savaitėlei buvau palikus kaimuose (skirtinguose, kad nesipeštų) :wink: ten jiems įdomiau :P radom būdą kaip privilioti vaikus į kaimą: būtinai kiekvienam parūpinti po mylimiausią pusbrolį ar pusseserę ir dar pastatyti seną kledarą kompą, kuris nepajungtas prie interneto. Tokiu būdu vaikai negali skųstis, kad nėra kompo, bet ilgai prie jo neišsėdi, nes be interneto gana nuobodu, o ir greitesni žaidimai sename kompe nepasileidžia... :mrgreen:
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Na, reikia daugiau perskaityti "Nuomones" ir pamatysi. Manau, kad visi esame įžeidūs ir, jei ka nors nepriimtino pasako apie mus, dažniausiai įsižeidžiame. Matai, ir tu tokia buvai. Bet aš jau atsileidau ir dabar tikrai rimtai padiskutuosim :D Bet gal nepiktai? O kada Liūtaširdė sakė, kad jai nuobodu?
Laisvė - mano pašaukimas..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Na, vakar sakė. O šiandien sakė, kad daug darbo. Bet žinau, kad ji pritingi.
Bangiuke
Posts: 92
Joined: Fri 04 08, 2005, 17:42

Post by Bangiuke »

Didelis dekutis Liutasirdukei uz linkejimus, as ir jai siunciu linksmu dienu. O del tinginuko tai pas visus zmones jis prisislaiko, tik vieni ji valdo maziau, kiti daugiau, va nuo to ir rezultatai. Oi kaip gera patinginiauti, bet kai zinai kad niekas nepadarys tai ir uzsivedi darbukams, ir visai neblogai gaunasi, o vaikams del ko save spausti kai zino kad jie tik priedas prie tevu darbuku, tada ir tingeti norisi.
O zinote kad ir drasuuoliai bijo, nera absoliuciai drasiu. Bet didziausi zygdarbiai atliekami, gal ir su labai didele baime, bet ir laurai jiems uz tai dovanojami :lol:
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Tevai? Vaikai? Man kažkaip peršasi mintis, kad sraigė yra Liūtaširdės mama.. Tiesa? Tai verčiat dirbt? Ot, beširdžiai :lol:
Laisvė - mano pašaukimas..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Niekas neverčia . Ji puikiai supranta, kad reikia padėt.Jei būtų kas jai patinka užsiimti ir jai naudinga būtų, tai nieko nesakyčiau.O tai čia mieste ir smegenys ir raumenys atrofuosis :mrgreen: Prie kompo ir teliko. Man tai būtų didžiausia basmė. Žiūrėti gaila,juk nesinori prievarta varyti į lauką. Iš vis prievartos nesinori imtis, tai taip ir vargstam.. Patarkit mergičkos kaip ir kuo ją sudomintiu? Ką jūs darot, kai pasidaro pasaulis neįdomus?Ar tiesiog vaikas niekur nemato prasmės, jokioj veikloj?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Šilčiausi linkėjimai Liutukei ir jos mamytei :) Ir dar juodam pūkuotam padariukui :)
šiaip, visai gerai užsiiminėti žemdirbyste-sodininkyste... Ankščiau niekad nesuprasdavau sodininkų, bet dabar... turint laisvo laiko....tikras malonumas:)
Aš nemėgau, kol nepradėjau pati... kol neišdaiginau sėklyčių savo burnelėje, pati nepasėjau... na, o paskui užsimezga kontaktas... norisi prižiūrėti, tada nuskinti ir vakuoti ar šaldyti... O šiaip požiūris į darbą labai priklauso nuo auklėjimo.... aš taip manau...
Jei įpratini vaiką mąstyt, kad darbas yra sunku ir nemalonu... dirbdamas jis nemąsto apie darbą, o tik apie kančią ir nesinori dirbt( čia mano patirtis :D ), bet jei pats suvoki darbo prasme, visai kas kita...
Na, dabar man taip atrodo...
Post Reply