Apie miegą

Įvairūs forumiečių patarimai. Pasidalinkime patirtimi. Čia klausiama patarimo

Moderators: Gluosnė, Visi tvarkytojai

Post Reply
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Apie miegą

Post by Ingrida »

:P
Va žiūriu žiūriu ir negaliu atsistebėt, iš pas Laimį tiek energijos. na iš kur tai man gal dar aišku. Bet kaip tu Laimi ne nori miego. Arba kada tu miegi.

Arba kaip nenorėti miego????????????????????????????????

Aš jo noriu beveik nuolat. Darbe namie. Aštuntą vakare aš jau nieko nebegaliu. Noriu tik miegot. Ir kad nors ryte būt kitaip. Reikia kelt į darbą, o aš tam turiu sutelkt nežmoniškai daug pastangų. Tai apie dešimtą ryto darbe man akys vėl merkiasi.

Žinau tūkstantį atsakymų į šį klausimą, o miego vis tiek nuolat noriu. Na nebent kai kaime darže krapštausi nesinori miego. Bet kaip man gyvent dabar, mieste. ir tai yra visada. Tiek kai vaikas buvau, tiek kai pati vaikus auginu.

Dabar priimu save tokią kokia esu. ir miegu daug daug. bet gi taip norėtųsi ilgiau pabūt, sužinot, pabendraut.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

:) Miego as noriu ir miegu labai daug. Kai tik randu minutele nusnausti, tai is karto atsijungiu. O miegas yra man irgi gyvenimas. Ne nesigailiu palikti sito pasaulio ir uzmigti. Ten irgi pasaulis. Mano pasaulis. Ten irgi sviecia saule ir medziai sypsosi. Kai pamilsti miega, tai gali su juo susidraugauti ir tada neuzmigti buna lengviau... :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as kai gerai laika leidziu arba daug mastau, visai nemiegu... tevai jau su vaistais aplink laksto... negeriu...
Is tiesu, tai miego problema gali kilti del neprisiderinmo prie susiklosciusios naujos astrologines situacijos... arba tiesiog darymo tai, kas nepatinka... juk kai kazko labai nori tai ir jegu daug turi, ir sekas viskas... o kaine, tai... ne..
O gal tiesiog pervargai??
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

O aš visalaik miegu. Sukiniuose pramiegojau visą naktį respublikiniame susirinkime, kad net Česlovo, Vilijos, Neringos nepamačiau, o pas Ireną-Irochką vakar taip pat pramiegojau kažkokį bendraminčių pokalbį. Kai tik yra laiko tai ir taikausi nusnūsti. ;) Miegas yra mano antras gyvenimas.
Jurate
Posts: 7
Joined: Thu 02 27, 2003, 12:13
Location: Vilnius

Post by Jurate »

as tai pastebejau, kai i darba keltis tai man tikra tragedija, vos akis praplesiu :) , bet jeigu vyksta kazkas idomaus, kas man patinka, tai galiu ir visa nakti nemiegot :lol: nors pamiegot tai labai megstu, kazkada man net atrode, kad mano tikra realybe yra miegant, o ne nemiegant :) turbut reiketu gyvenime uzsiimt sau malonia veikla, kad noretum atsibust ir ja uzsiimti :lol:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

MMM...vedrusai buvo tikri miegaliai. Tik pažiūrėkite pasakojimus apie juos. Kai kariavo, tai jie miegojo, kai tuokėsi tai išvis ištisai miegojo, žiemą jie visą pramiega, o jei reikia ką nors mąstyti..kam to reikia - atsiguli ant žolės, rankos į šalis ir ..miegi..o atsikėlęs atsakymą žinai. :)

Miegaliai tie vedrusai ;)

Labanakt
linass
Posts: 7
Joined: Fri 11 26, 2004, 11:46
Location: birzai
Contact:

Post by linass »

Basta wrote::lol: :D :wink:
ziurekit kad ko nepramiegotumet. :lol: visur saikas turi but...harmonija...balansas.nenukrypkim i salis :wink:
TIESU DAUG,TEISYBE VIENA.
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

o man patinka miegot, kai miegu tai istisus detektyvus susapnuoju,rimtai :mrgreen: daznai tiek visko atsitinka kad net atsikelus suabejoju ar tai sapnas ar is tikro viskas buvo??? :idea:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Nea... :D

As gal praeita nakti sapne sakau vienam savo daugui " jei dabar manes nekutentum pagalvociau, kad cia sapnas"... O jis man sapne " nori, ignybsiu, kad suprastum, jog nesapnas? " ir ignybo, sapne... ir skausma jauciau... :)

O gal as id dabar sapnuoju, kad jums rasau :D ? :D :D :D :D :D
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Gal ir zyme liko?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na va, nepatikrinau :D Bet siaip pas mane daug panasiu sapnu pasitaiko :D O gal turi koki patarima, kaip atskirt ar sapnas ar tikrove?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Man atrodo,kad aš ilgai neužmiegu,bet mama sako,kad aš už ją greičiau užmiegu...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Basta wrote:A
O kad praeiti painioju su sapnais, tai jau visai... Tarsi prarasciau savo praeiti... Ir sutinki ta zmogu, kuris sapne buvo ir pasimeti: kaip cia is tikruju...kur tikroves ribos... :roll:
Ir man taip buna. Buna, kad sapne kam nors papasakoju sapna, kuri sapnavau sapne, o kai pabudu, nebeatsirenku...

Beje, tas sapnas apie kuri pasakojau sestadieni issipilde :) Tiesiogiai :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ar tas sapnas buvo geras?Jei ir man koks sapnas būtų labai geras tai norėčiau kad išsipildytų. :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

man atrodo prancuzai ta kartojimasi de zavu pavadino :lol: tai gal cia taip pat galima uzvadint?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na taip, kazkas panasaus i de zavu...
Post Reply