Gyvenimo siunčiami signalai

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Gyvenimo siunčiami signalai

Post by Rytė »

Na, kad sapnai mus įspėja - aišku ne vienam. O štai kaip su įvykiais, kurie irgi bando įspėti, jei teisingai išsiaiškini. Ar stebit juos? :roll:

Pvz skambini ir vis užimta. Kai pagaliau prisikambini,paaiškėja,kad jau geriau būtum neskambinus.

Arba taip nesinori važiuoti, bet jauti pareigą ir važiuoji. O tada staiga ima šalti, mašina slysta ir kažkas negero atsitinka...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

aš žinau tokius atsitikimus,man ne sykį pasitaikė...Dabar dar neprisimenu...
Teisiog gerai,kad tokiedalykai yra,nes kartais susipranti ir to nedarai kas tau galėtų pakenkti... :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Žinoma,ir reikia sekti ir nebūti užsispyrusiam kad būtinai padarysiu ,įvykdysiu. Yra taip kaip turi būti. Tik protas viską suplanuoja ir neduok dieve kas nors mūsų planams sutrukdys :mrgreen:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai svarbu isiklausyti i mums siunciamus pespejimo zenklus,tiesiog butina juos analizuoti.Parasysiu ir as ypatinga savo atveji.Pernai ,kai su seima buvome prie ezero,as rinkau poilsiautoju paliktas siuksles ir butelius.Netycia sukem persipjoviau ranka ir gana stipriai.Iskarto susimasciau.....kas tai per zenklas....ka tuo mane nori perspeti.Toliau vaziuojant link namu ,netoli Islauzo pavojingo kelio ruozo mus sustabdo policija del greicio virsijimo,nubaudzia 50 ties litu bauda ir pralaike mums apie 10 -15 minuciu.Kiek pavaziavus patekome i dideli masinu kamsti....pasirodo ivyko kraupi autoavarija ,kurioje net trys masinos atsidure grioviuose,ir ta avarija ivyko butent pries 10-15 minuciu...iskarto su vyru vienu metu pagalvojome...juk galejom ir mes patekti i ta avarija.Stai ir visi zenklai perspejantys pasitvirtino.Kokie mes dekingi tiems policininkams,kad isgelbejo mums gyvybes.Labai dekojau Angelams sargams ir Arkangelui Mykolui.Visada reikia Jiems dekoti. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

galbut tai galima pavadinti intuicija?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

O kaip jūs galit paaiškint,kad man skauda kelį,ką aš darau ne taip...Vos paeinu... :?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Vienoj knygoj skaiciau. Paulo Coelho"Valkyries". Pamirsus ka nors ir grizus to atgal, palaukt toj vietoj, skaiciuojant iki desimties (o gal dvidesimties, nepamenu). Tam, kad musu angelai sargai spetu sutvarkyt musu kelia, kad neatsitiktu kazkas nepageidaujamo.
Mylėdama mokausi.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Gal... :roll: ...gal kokie mokyklos reikalai... :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Žinau aš tuos mokyklos reikalus. Ne su tuo berniuku šokt pastatė :mrgreen:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Gal...Bet mane pastatė ne su vienu,o su dviem,nes berniukų daugiau negu mergaičių...
Abu berniukai pačiuožę... :|
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

svajeki:)
pamenu Volmer kažkada sakė, kad svarbu tik tai į ką dėmesį kreipi.
tačiau, turint galvoje, kad kai kurių žmonių, šiais laikais, įgudžiai išgirsti savo vidinį balsą labai abejotini, manau kad svarbu ir tai į ką dėmesys net nekreipiamas (kartais gal iš širdies koks artimasis pasako "atkreipk į tai dėmesi...".
tačiau, jei jau pagalvoji, kad tai turi kažką reikšt, tai manau, kad taip ir yra. Ačiū Dvasiniams Vadovams ir Angelams Sargams, bei savo pasąmonei...:)

aš tai jei tik pagalvoju, kad tai svarbu, stengiuos aiškintis, tik va, konkrečių pavyzdžių nepamenu... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

:mrgreen: Labutis Liutuke :wink: Na kaip ten pasibaigė tie šokiai su tais pačiuožusiais bernais :?: Gal jau kelėnas okey? kai pašokdino? Aš dėl kelėnų girdėjau kitą teoriją. Aš tai labai mėgstu šokt,o kai pačiuožę,tai tikrai yra ką prisiminti (+)
AS ATVIRA ...
skylute
Posts: 83
Joined: Mon 08 15, 2005, 15:34
Location: VILNIUS

Post by skylute »

Labuka Basta :wink: Teorija ta išgirdau vienoj paskaitoj,o po to tikrinau gyvenime.Iš pradžių maniau tik pusėtina teorija,bet pasiknaisiojus ir ištardžius žmogų paaiškėdavo,kad gana daug atitinka (+) Kelėnai,tai vaikai esami ar būsimi (arba sesės ar brolio vaikai gali būti,bet čia mano pastebėjimas). Jei skauda dešnys kelėnas,tai tavo sūnus,jei kairys-duktė. Tai jų silpnybės ir problemos reiškiasi per mamą (ar būsimą) ar tėvuką. Mityba sakė dar labiau paaštrina tai :| Sapnus kaip tik vakar aiškinaus.Blemba kaip man durnai gaunasi :x pagal ta aiškinimą :roll: Būtų bobulytė,tai visas kortas būčiau išmėčiusi :gigi: o čia ambalas dvimetrinis :? bet aš jį gerbiu :H Jei tu Basta sapnuoji išvirkščiai,tai sako sau daug kur prieštarauji,ar darai priešingai negu sako vidus ir sąmonė persitvarkė pagal tai :( Tarsi stovėtum ant galvos :gigi: Bastulka :P Gana stovėti ant ausų :gigi: :gigi: Nors ir aš dažnokai ožkytė bunu :wink: beeeee :no:
AS ATVIRA ...
Post Reply