Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

:D Kipshui gali būti riesta... kai pas mane ši katytė atsirado, iš namų išsinešdino visi vaiduokliai su visu bagažu... :mrgreen:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

sveiki,

skubiai reikia pagalbos surasti namus dviem mielom rainom katytėms.
šetadienį buvau veterinarijos klinikoje prie Šilo tilto. jos darbuotojai laikinai priglaudė dvi mažas pamestinukes rainas katytes - rytą rado prie klinikos durų. jie man pasakė, kad laikys jas iki liepos 25 d., o po to, jei niekas nepaims [o siaube, net širdį suspaudė] - užmigdys. katytės tikrai mielos ir švarios, jau moka valgyti svarankiškai, viena tamsesnė, kita šviesesnė - tokia aktyvi, vis kniaukia narvelyje. aš namie jau turiu suaugusi katiną ir dar slaugau sužeistą katytę. gal galite kam nors pasiūlyti, aš taip pat jau visiems pažįstamiems apskelbiau, visi ieško šeimininkų. taip norisi, kad katytės gyventų :!:
dar noriu paklausti patarimo dėl katinų. taip atsitiko, kad turėdama suaugusį nekastruotą katiną parsinešiau į namus slaugyti sužeistą katytę. aš jau prie jos prisirišaum juolabiau ją reikia nuolat slaugyti, tai nebesinori su ja išsiskirti. mano katinėlis, aišku labai ją domisi, o jinai urzgia. gal kas galit pasakyt, ar įmanoma namuose laikyti skirtingos lyties kates, ar jos susidraugautų, ir ką daryti su galimais palikuoniais. aš esu nusiteikusi prieš kastravimą, bet nesinori ir veisti katinėlius, nes patys suprantat, koks vargas juos išdalinti. be to, atrodo, kad jau visi apsirūpinę. vat ir nežinau, ką čia daryti - kastruoti katytę ateityje, juk vargšė ir taip jau patyrė stresą nuo to sužalojimo:roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Dieve, kaip gaila tu katukiu - pasimelskim uz jas, kad seimininkai atsirastu, dar galima bandyt per interneta skelbt, gyvunu puslapiuose. Paskui bandysiu persiust adresus, svarbiausia reikia tiket, kad tikrai joms geri seimininkai, tada taip ir bus, dar Sai Babai laiska parasysiu :wink:
Ir as pati dabar laikau ta priglausta mazyle ir kastruota kaitna Peckiu, tai anys labai susidraugavo, dabar sode abu po pievas laigo, bet irgi mastau, ka reiks daryti, jei kaciuku atsives (na, nuo Peckiaus, aisku :wink: ), bet, kaip sakoma, dave Dievas burna - duos ir duonos, su laiku matysim. O tavo maziukei linkiu kuo greiciau pasveikt ir but laimingai, kaip ir toms dviem :)
(beje, dar kieme seriau, kol buvau mieste laukines kates, tai prisivede pulkus kaciuku, o dabar isvaziavau, tai ir tos rupi, reiks prasyt drauges, kad ji pasertu, o dar sode du tokie faini, dideli benamiai sunys ismesti - galetu sargais gerais buti, o ir mieste dar keli tokie vargsiukai laksto - ir kaip visiems padet - belieka viska pavest deivuliui, o paciai daryt, ka galima...)
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

manoji katytė irgi rasta gatvėje.... stoviu, jaučiu kad kažkas apie kojas glaustosi, visai mažytė dar buvo tai... ir parsinešiau :wink: tai taip ir gyvenam
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

kaip as sakau: draugiskai, kaip Rugpieniu kaime... :) :) :)
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Ech... gera būtų gyventi Rūgpienių kaime :? ten mano katytei būtų kurortas, o ir man miškas šalia... :mrgreen:
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

O pas mane katyte labai stebuklingai atsirado. Gal kelis menesius su sesulka svajojom apie katyte. Isivaizdavom, kokia noretumem turet. Tik mama vis priesindavosi minciai apie gyvuna namie. Bet... Viena diena drauge prie musu namo pamestinuke rado ir mums atnese. ...Visiskai tokia, kokia mes su sesute isivaizdavom!.. :P
Minciu ir svajoniu materializavimasis! :)
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, jau tik neprasidekit su tom kontraceptinem - ir veterinoriai sako, kad negerai - augliai pradeda augt, ir pati zinau is savo patirties - kai mano Lese is eiles dvi vadas suniuku turejo, mama prispyre, kad suduociau, tai kai sudaviau - dvejus su puse metu nebuvo ruju, o dabar rujoja, bet kai pasilaksto nebuna suniuku, bet buna netikri nestumai, o tai nera labai gerai - jau tada geriau operacija, ir ramu.
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Šiandien vos neparsinešėm mažą katinuką... prie ežero vaikštinėjo... sūnus prašė, kad leisčiau neštis namo... o mes katę tai juk turim jau, o sūnus sako, kad mūsų katei vienai per dienas sėdėti namie liūdna ir jai reikia kompanijos, jie galėtų sau šnekėtis, draugauti ir t.t. vos mano širdis nepasidavė, bet atlaikiau :( kaip ten yra? ar liūdna vienai katei per dienas sėdėti vienai namuose? Gal kas iš patirties galit ką pasakyti.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? aisku, kad liudna - mano Peckius dabar labai laimingas, kai turim Moshke - visad duksta su ja, ir ne tik namuose - ir sode abu laimingi laksto, tfu tfu tfu per kairi peti - tikrai paimkit, padesim mazam katinukui, o jis jusu seimai atnes laime - zinokit, ka Dievulis siuncia, reikia priimti, nes cia jis duoda mums shansa kazkuo pasirupinti - kita karta jo gali ir nebuti... Be to, labai norint galima ir seimininkus surasti tam katukui, bet palikti likimo valiai negerai...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

nesk, Basta, ir kuo greiciau, tuo geriau - as su savo veterinaru net labai susidraugavau - jis manes net, atrodo, laukia, kava pavaisina, pasisnekam, o as jam vis koki vargsiuka gydyt surandu - koki benami proglobiu. O tavajam katinukui tikriausiai grybelis, galeciau dar pasiulyt Sai Babos pelenuku - tie irgi padeda, bet tik tolokai nuo manes gyveni...
O siaip tai bek kuo skubiau pas veterinoriu ir sekmingo gydymo...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ir isvis - labai negerai yra visokie krastutinumai, mano toks pazistamas ekstrasensas sakes, kad turi susijungti tradicine ir netradicine medicina, tik tada bus optimalus rezultatas -negalima nieko atmesti, juk jei istiks apendicito priepuolis - argi neskubesite operuotis, kad isgelbetumete gyvybe...
Na, bet tebunie visi sveiki - ir zmones, ir gyvunai, ir augalai, ir visa kita... :wink:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Basta, aš taip pat patariu greičiau gydyti katuką ir dar atkreipti dėmesį į savo odos bei plaukų būklę, nes pagal simptomus tai gali būti grybeliniai susirgimai, kurie puikiai persiduoda žmogui. Deja, jokie pelenukai čia greičiausiai nepadės, nes susirgimas tiesiog parazitų sukeltas. Juk nuo utėlių, pavyzdžiui, niekas nesiūlo pelenukų, ar ne ? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

na, negasdink jau taip - ir as buvau priglobus tokia zmoniu ismesta kalyte, ir dar toki ligota vilksuni - abu turejo grybeli, bet man, tfu tfu tfu, nepersidave, o vat gyvunus turejau visus profilaktiskai skiepyt. Beje, tu teisi - manau, cia ne pelenais reikia gydyt - apendicito juk pelenais irgi negydo... :wink:
Linkiu, Basta, kad tavo katinukas greiciau pasveiktu (ir dar kita reiktu profilaktiskai paskiepyt...)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

ko čia gąsdinatės :wink: veterinorius pasiims mikroskopą, per penkias minutes pasižiūrės ir bus aiškus sukėlėjas, o pasisaugoti visuomet ne pro šalį, juk rankas su muilu kasdien visi plaunamės ir niekas neprotestuoja, ar ne ? :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o zinot, net jau mokslininkai nustate, kad kuo labiau laikais svaros ir kuo daugiau saugais, tuo labiau gali susirgt, nes organizmas, iprates but steriliom salygom, issigasta menkiausios bakteryjytes... :?
Ugniaplaukė
Posts: 1
Joined: Wed 08 03, 2005, 11:30

Post by Ugniaplaukė »

Sveiki, labai myliu katinus, bes savo lig siol neturejau...

Gal kas turire Sibiro kaciuku? ar bent pukuotu rainiu ? mielai pirkciau :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Duokite aš išbursiu jiems labai gerą ateitį.
Tegul šie kačiukai teikia hamoniją ir visa gera,tegul juos pasiima tie žmonės kieroms to labai trūks.Juk reikia harmonija ne tiems kurie ją priims,nes jau ,tau supranta,bet tiems kurie dar to beveik nežino,o kačiukas tai jiems teiks kol jie supras ka tai yra,nors ir kitam gyvenime :lol: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tegu tiems maziukams buna labai gerai, tegu jie randa gerus seimininkus, o gal kam reikia mazo persu veisles kaciuko - kas susidomes, parasykit man, ir as atsiusiu to zmogaus, kur atiduoda telefona (Vilniuj), ok :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ooo...Labai nprėčiau,bet mama neleis jo auginti,nes turime šunelį :cry: .Paprašysiu,tai gal leis,kaip jūs manot?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Post Reply