Dėl santuokos

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: Aurimas sake, beje, pazistu viena toki jusu nugirtaji, et tiek to - geriau patylesiu, jo zmona tikrai verta geresnio, tegu jis sau eina pas savasias "anastasijas"...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...va va, dazniausiai buna priesingai - zmona tarnaite, islaikytoja, vaiku aukle, vireja ir t.t., o vyras galiausiai iseina kazkokios deives ieskot, bet greitai ta "deive" jo atsikanda, tada jau noretu grizt pas zmona, bet ne visada ji jau priima... :?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Kai kurios moterys sako:"Vyrai visi tokie patys" arba "Visi vyrai kiaulės.
Manau,bet kurį vyrą galima pakeisti tam tikrais jam patinkančiais būdais,o prie tų kur atrodo negalima nė truputuką pašvelninti aš net nesikabinčiau... :?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Vyras paverst moteri deive, o moteris, vyrui padeti paversti ja deive :D prisimenat, kazkur Ana pasakojo tokia istorija :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Jei visą laiką teigsi, kad visi vienodi ir normalių nėr, tai visatai nieko nebeliks, kaip išpildyti jūsų norą :mrgreen:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Teks ri jiems su užsienietėmis prasidėti arba gėjų klubą papildyti... :|
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? as niekur ir nesakiau, kad visi tokie, priesingai, bet kad kazkaip pastaruoju metu vis girdziu (o ir pati turiu patirties :? ) apie tokius atvejus, kai moteris vyra uz ausu istempia is dvasines ir finansines duobes, pastato siaip ne taip ant koju, o jis tada, kai jai paciai buna sunkiausia, iseina pas kita (nors su ta kita irgi nekas gaunasi, mat ta kita dazniausiai nebuna tokia altruiste - iesko tik smagumu, o tie gan greitai baigiasi, tada lieka tas vyriokas prie suskilusios geldos... :? )
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O kas pas moterį prašo, kad vyrą ištemti.Iš žmogaus atimama proga pačiam išlipti ir dar dėkingumo reikalaujama. Aš savo vyrui suteikaiu teisę pačiam sustiprėti. Žinau, jam tai nepatiko, bet jo siela džiūgauja :mrgreen:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Darija, tu labai iskaudinta... vis dar negali to pamirsti... ir tai tau trukdo judeti pirmyn...nenoriu pamokslauti, bet buna, kad zmogus pats saves nemato ir del to kencia... Paleisk ji ir viska... sauni esi mergiote... ir tavo meiles nusipelno ne vien kaciukai ir suniukai, bet ir zmogeliukai... O kad lengviau patiketum
Tai va, sakau garsiai - NE VISI JIE TOKIE. NE VISI JIE KIAULES. (P.S.Juk skaitei Lazereva... ka jis apie neistikimybe kalba...)Tiesa sakant, kekvienas zmogus yra nuostabus... savaip... ir jei eisi i ji be prievartos... ir nepievartaudama saves... laisve leisi jam issiskleiti kaip ziedui tavo delne... ir tada... tada niekas jusu neiskirs... net jei ir nustotumet buti pora...
As tuo tikiu. Tikrai tuo tikiu...
na, bet jau turbut labai velu ir net pati nezianu, ka rasau... Tik zinau, kad tikiu :D labanakt :) jei ka, ryt istrinsiu ;)
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Ir vis tik, kas yra ta samoninga meile?
Kaip jus ja suprantate?
Ar samoninga meile yra/gali buti besalygiska?

:shock:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Tikrai zinau, kad NEVISI JIE TOKIE - niekad nesakiau, kad visi ir, kad ir niekad nesutikciau kitokiu, vis tiek nesakysiu (tfu tfu tfu per kairi peti).

Zinot, jus is dalies teisios: issisyrusi as atsigavau, nors ir skaudu, bet man kaip kokia nasta nuo peciu nukrito, nes anksciau jauciausi nesanti dviguba - savo ir kito, dabar atsitiesiau, sako, net pagrazejau. Nesigailiu, kad padejau - tam zmogui is tikruju reikejo paramos, o as tokia - jei kam padedu, tai is visos dushios, tik skaudu buna, kad paskui, maza to, kad nepadekoja, o dar pasitycioja, bet tai ne pirmas atvejis mano gyvenime - su laiku uzsigrudini... Galbut as per daug prisirisu ir dar, matyt, ne prie to zmogaus, tai ir gaunu per galva - taip turbut bus, kol ismoksiu egoizmo...
Na, bet cia as per daug nukrypau i asmeniskumus - atlikau tarsi kokia viesa ispazinti, bet nieko - gal kam bus naudinga... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha...
Fox
Posts: 18
Joined: Sun 07 17, 2005, 13:28

Post by Fox »

Meilėje taisyklių nėra :D kiekvieno žmogaus vis kita istorija, kiekvieno žmogaus gyvenimas unikalus.... jokio vadovėlio nerasime kad pasiskaityti kaip geriau teisingiau gražiau gyventi :) idealiai nei vienas savo kelio nenueisime, visi savo kelyje esam pasielgę ir blogai ir gerai, visi bent kartą buvome suklupę pasimetę bejėgiai laimingi.... sunkiu momentu aš pati sau vis primenu .... "stiprus ne tas kas niekada nepargriūna, o tas kas pargriuvęs randa jėgų atsikelti ir eiti toliau"...... ir žinote padeda :lol: svarbu nebijoti gyventi :mrgreen:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

O as po truputi pradedu mokytis tolerancijos ir priimti zmogu toki, koks jis yra (o tas man visalaik buvo sunkiausia, nes juk as buvau teisi, o ne jis :roll:) Ir tai, tas priemimas, duoda savu rezultatu! Puikiu rezultatu, ko is vis nesitikejau! :love:

Kazkaip suveike tas principas, - paleisti, nereikalauti, priimti kita...

Na, tik reik per save ir savo ambicijas perlipti :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, bet buna, kad tu vis priimi zmogu toki, koks yra, vis atleidi jo kiaulystes, o jis daro vis naujas, nes pripranta, galvoja, kad taip ir turi buti, kad vis vien priimsi ji toki ar dar labiau apsikiaulinusi, pradeda ziuret i tave kaip i savaime suprantama reiskini, kaip i koki daikta ar buities rakanda, nes bet kokiu atveju busi salia, atleisi, palaikysi ir pan. (apie tai kaip tik dabar perskaiciau nauja Coelho knyga "Zahiras" :? ) - priejau prie isvados, kad tokiu atveju geriausia pasitraukti i shona ir ziureti - jei tas zmogus panores, kaip toje knygoje, atrasti is naujo savo moters siela (butent - ne kuna, o siela), tai tada jis jos vertas, kitu atveju geriausia viska palikti ir ieskoti ko kito - tokia mano (ir Coelho) nuomone... :?
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Tai va ir ne veltui sakau, kad reik PALEISTI - but pasiruosusiam atsisakyti to zmogaus ir priimti ji toki, nes , aisku, kad JIS NEBUS KITOKS, NEI YRA. juk niekas negali pakeisti kito zmogaus, tik jis pats gali save pakeisti (aisku, jei to nori ir tai sunku).

O meile, man viena tokia sake, kad yra kai priimi zmogu toki koks jis yra, su jo visais ragais ir nagais, nesmerki, neniekini ir nepyksti (cia pagal Lazareva).

Tai vat kas ta meile yr... :roll:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

:love: :love: :love:
Daina
Posts: 113
Joined: Tue 11 09, 2004, 13:47
Location: Kaunas

Post by Daina »

Pati paklausiau, pati ir atsakiau :lol: :lol: :lol:
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Sakoma : "myliu besalygiskai"
ar tai turi omenyje sakydama, myleti, tai reiskia priimti toks koks yra?
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Suprato supratom, Basta. :)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Post Reply