Nuogumas

Moderators: Mdsts, Neringa, Rapolas, Visi tvarkytojai

vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o Tu apsaugos iš Dievulio, žemelės,angelų sargų ir dvasinių vadovų prašiai?tiesiok pasikalbi ir paprašai, kad būtum visiškai saugus, kad saugotų Jie Tave ir t.t.... :D aišku jei reikia to....
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Supranti, nemegstu as varginti Tevelio... Jis svarbesniu reikalu, manau, turi, nei daryti tai, ka galiu pati padaryti... Zinai, kaip sakoma " pasitikek Dievu, bet nepamirsk uzsirakinti automobili" :D galima ir paciai, apie save toki lauka padaryti, bet tada nebeliktu malonumo, nes mastytum apie tai, kiap ta lauka islaikyti... :lol:
na,. siaip a ar taip, atrodo radau nebloga apsaugos priemone apsiginti nuo gasliu zvilgsniu gatveje... tai drabuziu stilius:) emiau rengtis gana keistai... Folk stiliumi, su daug ornamentu ir pan. Zmoniu zvilgsnius tokia apranga labai traukia, bet daugiausia tai smalsumas... Neigiamu reakciju dar nepastebejau... O apranga si ta apie zmogu pasako... na, maniske suka zmoniu mintis kita linkme, nei iprasta...
Antropologinis ekspermentas, kuris man kolkas visai patinka :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

logiška... :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

glesum wrote: emiau rengtis gana keistai... Folk stiliumi, su daug ornamentu ir pan. Zmoniu zvilgsnius tokia apranga labai traukia, bet daugiausia tai smalsumas... Neigiamu reakciju dar nepastebejau... O apranga si ta apie zmogu pasako... na, maniske suka zmoniu mintis kita linkme, nei iprasta...
Antropologinis ekspermentas, kuris man kolkas visai patinka :D
Jėga. Gudruolė tu. Pamato žmonės kažką nematyto ir jų protas neturi paruošęs išankstinio įvertinimo. Gudriai :? O be to pasąmonė tada džiaugsmingai reaguoja į tų simbolių energiją - kažkas seno, kažkas kažkada žinoto...
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Basta wrote:Dabar atrodo supratau, kodėl viskas taip... Vyrų kojos pagal proporciją dažnai trumpesnės nei moterų, ilgesnis liemuo. Tai dėl energijos šaltinių pasiskirstymo, vyrų - iš dangaus, moterų - daugiau iš žemės. Vyrų platesni pečiai, moterų - klubai.
Nu duodi, iškart pritaikei. Aš sužavėta. :shock:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Neringa wrote:
Dar viena teorija del drabuziu girdejau. Moterys labiau ima energija per kojas is zemes, o vyrai per rankas is dangaus. Ir del to moterims nesioti sijonus yra labai patartina. Nezinau kiek tame logikos, ir kas sugalvojo, kad moterys turi nesioti sijonus, o vyrai kelnes (neskaitant siuolaikio poziurio ir skotisku tradiciju). Vienas dalykas kas is mano stebejimu kazkiek pasitvirtina, moterys zymiai dazniau megsta vaikscioti basomis kojomis nei vyrai, o vyrai dazniau megsta nesioti drabuzius trumpom rankovem nei moterys.
:wink: aha, bet senovej tos moterys vaiksciojo ne tik kad su sijonais, bet ir be kelnaiciu po jais - matyt, del to, kad energija geriau imtusi... :roll: :wink:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Jei savoj kompanijoj, tai paprašai, kad vyrai nusisuktų, o tada rūbelius į šoną ir šmurkšt į vandenuką. Nieko baisaus, jei akies krašteliu ir užkabins - turi jaunimas žinoti, kad moterų krūtinė ne ant pilvo kūpso :mrgreen:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:lol:

Kad ir mieste būtų nuostabu nuogam vaikščioti. Bet nebūtų... Jei aplink suprastų žmonės apie tai, o ne galvotų kaip apie kažką gėdingo ar paslaptingo (nuo žodžio "paslėpta"), tai tada tai būtų gera visiems.
Deja net mano tėvai lengvai patraukė per danti, kai pasakiau, kad noriu namuose vaikščiot nuogas... Gal perstaigiai atskleidžiau šį norą. Pirma reikėjo nuo paprastesnių, ne tokių radikalių klausimų... :D
Viskam savas laikas.

Kodėl žmonęs yra įpratę slėpti savo lytį, niekam nerodyti, o jei kyla grėsmė kad pamatys- gėdytis baisiausiai?
Gal jie slepia kažką?
Manau, kad slepia.
Jei lytiniai santykiai yra negerai, prieš Dievulį žmonės gėdyjasi pasamonėje. Jaučia kad daro kažką negerai. Jaučia kaltę giliai širdy. O ta kaltė būtent ir susijusi su nuolatos dengiamom vietom kūno. Todėl jų nenori atskleist, kad nematytų jų nuodemės. Nes gėda...
Mano tokia štai nuomonė. :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

niu aš mieste tai nenoriu vaikščiot nuoga, šaltas ten cementas... :(
bet kai jau galėsiu.... :D tai miesto nebereiks! :D :D :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

Prieš Dievulį jokios kaltės negali būti, nes Dievulis nieko nateisia ir nesmerkia. Ir visa, ką jis davė žmogui, jam yra natūralu ir normalu. Va tik pats žmogus iš kai kurių dalykų pasidarė sau tabu. Ir kaltę žmogus PATS sau susigalvojo. Nėra nei blogų, nei gerų dalykų. Viskas arba padeda, arba trukdo tau tobulėti.
Kai žmogui lytiniai santykiai taps normalūs ir natūralūs, tai ir nuogumo jis ims nesigėdyti.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

O kodėl jie dabar nėra natūralus? Užsinori- pasimyli... Kas čia nenatūralaus tada? :wink:

Baisusis palyginimas:
Žmonės pjauna kiaulę, kad turėtų ką valgyti. Tačiau kiti jiems sako, kad nenatūraliai ją pjauna, nes reikia melstis ir atsiprašyti kiaulaitės, kad jos pyktis nepersiduotų su mėsa.
O gal geriau jos išvis nepjauti?

(Atleiskit už tokius nemalonius palyginimus...)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Kalbos kalbom. Bedemonstruojant savo isitikinimus reikia gerbti ir kitus zmones, Donatai. Matosi, kad tu kaip liepsnos kamuolys. Naudok liepsna ismintingai. Nebutina daryti revoliucija, kad pasaulis taptu rojaus sodais :wink:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Na taip, pasikarščiavau... Atleiskit. :oops:
Aš tik nesuprantu...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

va revoliucijos gal ir reikėtų.. :D na bet daug kam nuo jos negerai būtų, tai gal palaipsniui, bet mąstant keiciam viska? :wink: bet iš pagrindų, drasiai žvelgiant į save, drasiai tai reiškia atvirom širdim ir akim..
o va tos "šaknelės" visa ko, ir yra daugelio skaudžiausia tema... :wink:
eik jas išraut..... :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

vaiduze wrote:tai gal palaipsniui, bet mąstant keiciam viska? :wink: bet iš pagrindų, drasiai žvelgiant į save, drasiai tai reiškia atvirom širdim ir akim..
o va tos "šaknelės" visa ko, ir yra daugelio skaudžiausia tema... :wink:
eik jas išraut..... :D
Visiškai pritariu.
Gerai, kad apskritai jau galime apie tai diskutuoti. O įgyvendinimui - savas laikas, sava vieta. Svarbu suvokimas, sąmoningumas, arne?
Džiaugiuosi, kad Donatas šitą temą užkabino. Išlaisvinti neteisingus mąstymo modelius labai gerai. Dar vienu laipteliu arčiau dieviškumo :D
Ačiū tau, Donatai :H
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, as truputi dabar ne i tema parasysiu, bet .... mane visada domino, kodel pvz. musu kulturoj istekejusios moterys turejo vaikscioti su galvos apdangalais....Juk virsugalvio cakra... pagal ta pacia logika...
Va cia ti kazko nesuprantu :?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Donatus wrote:Asikeliau siryt... Atidariau vonios langa... Ir dvelktelejo pro ji i vidu svelnus rytmetinis vejelis siltas. Graziai saule patekejus buvo. Kaip visada ruosiaus palakstyti po pievele salia nuosavo namo, pasimankstinti.. Bet kunui taip patiko tas vejelis, taip panoro jis visas ji pajust! Ir Saule rytmetine, ir zole svelnia!.. Tad neiskenciau, isdrisau ir isbegau nuogas... :D Nors aplink sukosi mociute kazkur.. Kaimynai.. Bet buvo labai gera! Kiekviena vejo pustelejima, spinduliu glamones skaiscia jauciau... Ot gera! :D Reiks tartis su namiskiais, kad galeciau lakstyt visalaik kaip gimes... :lol: :wink:
Jėga Donatai!Nežinau, dėl kitų, bet įsivazduoju kaip lengvai pasidavei pagundai. Tas jausmas. . . man net pavydas baltas suėmė dėl tų jausmų.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Donatus wrote::lol:
Kodėl žmonęs yra įpratę slėpti savo lytį, niekam nerodyti, o jei kyla grėsmė kad pamatys- gėdytis baisiausiai?
Gal jie slepia kažką?
Manau, kad slepia.
Jei lytiniai santykiai yra negerai, prieš Dievulį žmonės gėdyjasi pasamonėje. Jaučia kad daro kažką negerai. Jaučia kaltę giliai širdy. O ta kaltė būtent ir susijusi su nuolatos dengiamom vietom kūno. Todėl jų nenori atskleist, kad nematytų jų nuodemės. Nes gėda...
Mano tokia štai nuomonė. :D
Tai aš sakiau, kad žmonės patys padarė gėdingu dalyku. Aš manau arba elkis tinkamai, kad nebūtų gėda :mrgreen:. Arba keisk požiūrį, jei matai ,kad be to neapsieni.Arba elikis tinkamai. :mrgreen:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

"Nuogybė - tai sąmonės nuogumas, kai joje nieko neužfiksuota."

"Nuogumas - išsilaisvinimas iš iliuzijų."
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Post Reply