Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir tolerancija, ir gera humoro jausma... :wink: :P
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ei! Tai kiek iš Jūsų paglostėt Žemelę?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? greitai pateikiat tikslia statiska: kas kiek kartu kur ir su kuo... :? :roll: :wink:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Atsiprašau... :oops: Įsismarkavau...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Glosčiau glosčiau mielają žemelę :P :mrgreen: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o dabar glostykit akimis ar kuo ten dangu - mat vis krinta ir krinta vargsai lektuvai... Amzina atilsi jais skridusiesiems... ir geros keliones, tik kitam ismatavime... :|
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Lėktuvai ne vargšai,vargšai žmonės... :|
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

(+)
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Vienam puslapyje radau tokia meditacija, man ji atrodo labai tinkama visai zemei, bet as ciut trumpesne darau jau seniai (nekasdien zinoma). Kaip jinai jums, ar atrodo veiksminga?

Atsisėskite patogiai, nurimkite. Pasakykite sau: „Nuraminu savo protą bei jausmus. Meditacijos eigą bei jos rezultatus įteikiu Viešpaties valiai, malonei, palaiminimui. Tegu ši meditacija atneš naudą visoms mano būties sritims bei visoms gyvoms būtybėms. Tevyksta tai iš Viešpaties malonės“.
Pajuskite, kaip Jūsų kūną apgaubia švelni, balta visa persmelkiančios šventos dvasios buvimo šviesa – tarsi be galo malonus baltas, mylintis, saugantis, besirūpinantis Jumis šviesos debesis. Pajuskite, kaip nuo to aplink Jūsų fizinį kūną ir jo viduje ima raibuliuoti lengva palaiminta šviesa, nuo kurios Jums darosi lengva, saugu, ramu. Pajuskite, kaip ši šviesa Jus susieja su amžinybe, su visų gyvų būtybių dieviška prigimtimi, su besąlyginės meilės šaltiniu Jumyse. Atsiverkite šiai besąlyginės meilės šviesai savyje, šiam palaiminimui, imkite ramiai, lygiai kvėpuoti sujungtu kvėpavimu per nosį. Stebėkite šį kvėpavimą, leiskite jam nuraminti bei atpalaiduoti susikaupusias įtampas, pajuskite, kaip Jūsų fizinis kūnas atsipalaiduoja, nurimsta, pradedant pėdomis, blauzdomis, šlaunimis. Toliau, ramiai kvėpuodami, atpalaiduokite dubenį, liemenį, nugarą, pečius ir kaklą, rankas, galvą.
Kai pajusite, jog visas kūnas maloniai nurimęs, atsipalaidavęs, pereikite prie kitos meditacijos dalies. Ramiai, neprisirišdami prie rezultato, tarkite:
„Tebus palaimintos visos gyvos būtybės, gyvenančios į rytus nuo manęs. Tebus jos taikingos, dvasingos, palaimintos. Tegausiu ir aš palaiminimą iš rytų krypties“.
Leiskite šiam atgarsiui ateiti, palytėti Jus švelniu aušros tyrumu - augimo, vilties, tikėjimo bei pradžios jėga.
„Tebus palaimintos visos gyvos būtybės, gyvenančios į pietus nuo manęs. Tebus jos taikingos, dvasingos, palaimintos. Tegausiu ir aš palaiminimą iš pietų krypties.“
Leiskite palaimintam, harmoningam pietų krypties atgarsiui ateiti, palytėti Jus vidurdienio šviesos ir šilumos, gausos ir meilės pertekliumi, džiaugsmingo, saugaus, taikingo pasaulio palaiminimu.
„Tebus palaimintos visos gyvos būtybės, gyvenančios į vakarus nuo manęs. Tebus jos taikingos, dvasingos, palaimintos. Tegausiu ir aš palaiminimą iš vakarų krypties.“
Tepalytės Jus ir šis palaiminimas, nešantis proto, analizės, įžvalgos jėgą, dvasinį gailestingumą, ego suvaldymą, meistriškumo bei išminties jėgą artėjančio saulėlydžio, nakties, tamsos akvaizdoje...
„Tebus palaimintos visos gyvos būtybės, gyvenančios į šiaurę nuo manęs. Tebus jos taikingos, dvasingos, palaimintos. Tegausiu ir aš palaiminimą iš šiaurės krypties“.
Teateis į Jus harmoningas, švytintis, išgrynintas šiaurės krypties palaiminimas – tiek, kiek to šiandien Jums reikia, atnešdamas askezę, valią, tvirtumą, susikaupimą, konkretumą, gebėjimą atsisakyti viso, kas nereikalinga, neprisirišti, išlikti naktyje, speige, suteikdamas stabilumo bei patikimumo, paprastumo dorybę, tylos bei išbaigtumo jėgą...
„Tebus palaimintos visos gyvos būtybės, gyvenančios tarpinėse pasaulio kryptyse nuo manęs. Tebus jos taikingos, dvasingos, palaimintos. Tegausiu ir aš palaiminimą iš tarpinių pasaulio krypčių, tevyksta tai iš Viešpaties malonės“.
Leiskite sau gauti palaiminimą, ateinantį tarsi mirgančios vaivorykštės spalvos, tarsi sąmoninga gyva šviesa iš šių tarpinių pasaulio krypčių, nesukdami galvos tuoj pat išskirti, ką gi kiekvieną iš jų neša... Tiesiog priimkite palaiminimą... ir laiminkite patys...
Nesirūpinkite, ar turite teisę tai daryti. Laiminti – tai daugiau nei mylėti. Laiminti – tai išdrįsti ketinti gėrio tam, ką myli, bei neprisirišti prie rezultato...
Tiesiog pasakykite:
„Tebus palaiminta mūsų duona vanduo, oras, kuriuo kvėpuosime.
Tebus palaiminta žemė, kurią mindysime.
Tebus palaimintos mūsų mintys ir jausmai, darbai ir ketinimai.
Tebus palaiminta mūsų meilė.
Tebus palaiminti mūsų artimieji ir tie, kurių nepažįstame.
Tebus palaiminti mūsų vaikai ir kūdikiai, ir motinos, juos maitinančios.
Tebus palaiminta visa, kas gyva, – tevyksta tai iš Viešpaties malonės.
Meldžiu to iš savo širdies gelmės, kukliai ir tyrai, be prisirišimo prie nuopelno, meldžiu to iš savo besąlyginės meilės šaltinio giliai širdyje – Viešpatie, atliepk ir palaimink. Amen....“
Po to būtinai pabūkite ramiai, neskubėkite kur nors bėgti, staiga keltis iš vietos. Būtina skirti laiko ir erdvės Jūsų vidiniams procesams išsibaigti bei juos gerbti. Te Jūsų dvasiniai procesai Jums bus ne mažiau svarbūs nei materialios reikmės ar aplinkinio pasaulio poreikiai, reikalavimai. Jūsų visos struktūros turi susiderinti tarpusavyje naujoje kokybėje, ramiai bei harmoningai paskirstyti gautą naują, palaimintą energiją bei informaciją. Gerbkite tai, ką darote, tik tuomet šis procesas galės duoti Jums apčiuopiamą naudą. Neprisiriškite per daug prie meditacijos nuopelno bei rezultato – nuo to jis bus tik geresnis...
Kad nugalėtumėte baimes, nepasitikėjimą, nesąmoningą problemų formavimą, jį galite koreguoti įtvirtindami žodžiu, postulatais, pavyzdžiui:
„Viskas iš esmės yra ir bus puiku mano dvasiniame kelyje, gyvenime. Nėra ir negali būti kito varianto. Net jeigu sutikčiau trumpalaikes kliūtis, mano dvasinis kelias yra ir bus sėkmingas. Įteikiu jį ir einu kartu su geranoriškiausiąja Viešpaties Dievo Tėvo Valia. Amen...“
Pakartokite tai kelis kartus, pajuskite giliau tai, ką sakote, leiskite teiginio jėgai kurti Jūsų sąmonėje naują švytintį tikėjimo taką, leiskite jam skleistis. Darydami tai, nesigręžiokite mintimis atgal: „O ar išeis?“. Tai yra kūrimo, o ne tikrinimo momentas. Leiskite šiai teiginio jėgai įsitvirtinti bei išsiskleisti Jūsų sąmonėje. Tik tuomet ji galės imti veikti, kurdama, pritraukdama sėkmę.
Jei jau pradėjote laiminti pasaulio kryptis, tai, nors trumpai, tačiau palaiminkite visas pagrindines keturias. To reikia Jūsų pusiausvyrai bei harmonijai.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Puiku!
Atpažystu Volmer "stilių".
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Meditacija

Post by Donatus »

Taip, isties Volmeriska :wink: Skamba sauniai, ir vien skaitant pasidare geriau. Ir meditacijos pabaiga (pabuvimas ramiai) - labai geras dalykas. As vis pasireikiaves staigiai pasoku, begu, lekiu kazkur. Ir apskritai, del laiko stokos emiau reikiuotis autobusuose... Ramybes tikrai reikia, ypac sioj santvarkoj gyvenant, kai aplink daug stresu ir pan.

Siaip planavau sukritikuoti sia meditacija, bet matot, kas gavosi... :)

Nors tiesa sakant, dėl tokiu meditacijų kyla klausimas: Koks jų tikslas?
Kaip tekste minima
„Viskas iš esmės yra ir bus puiku mano dvasiniame kelyje, gyvenime. Nėra ir negali būti kito varianto. Net jeigu sutikčiau trumpalaikes kliūtis, mano dvasinis kelias yra ir bus sėkmingas. Įteikiu jį ir einu kartu su geranoriškiausiąja Viešpaties Dievo Tėvo Valia. Amen...“
Kur veda tas dvasinis kelias? Kokie jo vaisiai? Gal kas galite pakomentuoti?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Doanatai ir kiti, jeigu kas aneaisku kalsukite tiesiogiai manes :)

>Nors tiesa sakant, dėl tokiu meditacijų kyla klausimas: Koks jų tikslas?
>Kur veda tas dvasinis kelias? Kokie jo vaisiai? Gal kas galite pakomentuoti?

samoningas tikslas yra toks koki uzsibrezi sau. tuo paciu veiksmu kiekvienas zmogus gali siekti skirtingu samoningu tikslu.
tas pats su dvasiniu keliu - ka pasesi tokius ir vaisius pjausi.

o nesamoningas tikslas visu tas pats - buti laimingais kuryboje kartu su savo Tevu.

as asmeniskai stengiuosi kad visi mano samoningi tiklsai susivestu i ta vieninteli nesamoninga. ir nesamoningas tikslas taptu vieninteliu samoningu :) {et kaip sudetingai pasakiau :)}
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Na, taip, kokį išsikelsi, toks ir bus, tokie ir vaisiai..

Bet dar prieš tai, kai perskaičiau Anastasiją, domėjausi dvasiniais reikalais, ėjau "dvasiniu keliu". O dabar net nepamenu, koks to mano kelio tikslas buvo.. Tobulėjimas. Bet kam jo reikia? Net tobulėjimas turi turėti tikslą, dėl ko tai daryti. PVZ:
"Dvasiškai tobulėju todėl, kad dėl mano gerumo būtų man suteikta daugiau galimybių gyvenime: lengvesnis darbas, geresnis namas, geresnė mašina, paklusnūs vaikai, mylintis sutuoktinis..." (Čia pats sugalvojau šitą pavyzdį..)

Ir kažkaip tik perskaitęs Anastasiją suvokiau, kokie rimti tikslai gali būti...
Bet tada meditacija kažkaip praranda savo reikšmę, jos kaip ir nebereikia, nes ji neduoda tokių rezultatų, kokių sieki. Giminės sodybos, medžių žalumo, gėlių kvapų, krykštaujančių drugelius besivaikančių vaikų... O visi laiminimai, visi dvasiniai- energetiniai virsmai vyksta savaime, apie juos atskirai nebereikia galvoti, nes jie įeina į "tikslo pasiekimo programą". Laiminu aš pasąmonės lygmenije viską ir visus, nes tiesiog myliu. Ir žodžiu pasikalbu su Žemele Motinėle, su Dievuliu Tėveliu... (su Juo visuomet labai gera kalbėtis, ypač klausytis), su medžiais, su keliu, kuriuo einu, palaiminu pievą, kuri veda į mano namus... Toksai bendravimas gaunasi daug natūralesnis ir gyvesnis. Aš net neprisiminčiau teksto, ką po ko laiminti medituojant... :oops:

Dievo Karį, o kodėl reikia Tavęs klausti? Ar Tu geriausiai žinai? :roll: :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

oj...
vien skaitant(meditaciją) taip ramu ir gera pasidarė...kviepavimas pasidarė ramus, atsipalaidavo visas kunas, mintys lengvesnės tapo. o tai ir yra meditacijos esmė. vien tai, kad leidi sau ,(sakau "leidi", nes mes kartais sau per mažai leidžiamia pabūti su savimi...) pabuti ramiai- teikia visakeriopą naudą.
kiek medituoju, visada jaučiausi tik teigiamai:) gal todėl, kad per daug nesivadovauju instrukcijomis, pasikliauju širdimi...o siaip dažniausia meditacija, kuri man patinka tikrai, tai sąmoningas kvėpavimas.ir paprasta ir efektyvu! na bet kiekvienam savo...:) taip pat, puiki meditacija mąstymas(na jei tai galima taip pavadinti...)
:)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, Donatai, tu kaip visada teisus... :D ir tavo klausime jau slypi ir atsakymas :)
Meditacijos reikalingos tiems, kas negali to daryti naturaliai.... t.y. naturaliai palaiminti zemeles, biteles, uogeles, mergeles... Kas mato tik pilkas sienas, asfalta ir grindini salta :)
As... as jau trys metai medituoju sia meditacija :) Aisku savo varianta.. Nuo tada, kai Volmer ja paskelbe... na, kazkaip is solidarumo kitiems :) na, kad gautusi panasiai, kaip tas Anastasijos pasiulytas pamastymas apie geri 6val ryto... tik man vakarinis laikas patogesnis :)

Visumos pojūčio jums :) Te jūsų akys laimina visą, ką mato :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

va aš tai ir turiu galvoje sakydama apie mąstymą.manau, kad visos meditacijos ir yra išsivysciusios iš jo. anksčiau Žmonės turėjo laiko ir svarbiausia norėjo save ,aplinką, bei visą pažinti ir darė tai naturaliai, kaip kvėpavo. tiesiok gyveno ir džiaugėsi gyvenimu.jis net nepagalvojo, kad kreipdamasis į medį ir linkėdamas jam geros dienos, ar nusišypsodamas paukščiui ir meilę jam širdy jaučiant , reiktų tai kažkaip kitaip vadinti ar tarsi į kitą stalčiuką įdėti su užrašu"MEDITACIJA". o dabar, kai Žmogus paėjęs toliau nuo naturalumo, jam priimtinos visokios sistemos ir suskirstymai. gi kuo daugiau lentelių ar dėžučių su visokiais užrašais, tuo jis jauciasi svarbesnis...
bet Žmonės jau supranta, jau prisimena...tai puikus pavizdys -esantys čia... :D
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

bet visdelto manau, kad meditacija gal ir visai gera pradžia kelio, pirmieji laiptukai link tiesos..poto, kai ismokstama saves klausytis(o daugeliui tai nelengva)-einama toliau...t.y grižtama i tikrąją laimę...
tai tiek : :wink:
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Vaiduze, :wink:
Taip, kadangi siuo momentu dar nedaugelis gali naturaliai budamas savoj erdvej sirdy linket laimes viskam, ir kol dar esame "apsimiegoje", reikia save isjudinti meditacijomis ir kitomis "rytinemis mankstomis" :D
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Siomis dienomis buvo taip sunku, atsirado tokiu problemu, kurios sukele didziule itampa ir baime del to kaip pasisuks reikalai, ieskojau paguodos ir norejau susivokt savyje ir savo likime, kodel kas ir del ko... Drauge skaito Luule Vilmos knyga "Atleidziu sau" rusu kalba, tai ji pasakojo, kad jau savaite atsiprasineja pagal ta knyga uz tai kad bijojo buti nemylima, pasakojo kaip jai dabar palengvejo ir pradejo detis nuostabus dalykai. Vakar man taip sunku buvo, baime buvo apemusi visa mano buti, jokios iki siol zinomos maldos ir meditacijos man negelbejo, todel paprasiau kad nuskanuotu ta knygos puslapi kur yra ta meditacija ir persiustu man. Kai tik atsiunte pradejau skaityti ir is karto suvokiau, kad tikrai bijau daugelio dalyku, pamaciau visas baimes uzdarytas mano viduje. Bijodama, jas sukisu i savo vidu, uzgniauziu ir nepaleidziu galvodama kad taip tapsiu stipresne, o pasirodo taip tik prisisaukiu savo baimiu issipildymo. Ko bijojau tas ir ivyko mano gyvenime. Kaip tik pasitaike proga islekti is darbo pas meistrus paremontuoti masina, tai kol jie remontavo as paejusi toliau keliuku, skaiciau meditacija ir asaros riedejo savaime, taip sunku buvo paleisti visas savo baimes su kuriomis gyvenau tiek metu. Bet su kiekviena baime atsisveikinau, padekojau ir paleidau, susodinau jas visas ant saules nutvieksto debesies ir pasijauciau zymiai geriau. Jauciu nuo siol visas mano gyvenimas bus truputi lengvesnis, nes man pavyko suprasti - tik paleisdama savo baimes as tapsiu stipri.
Jeigu ivyksta tai ko bijai, tai kai paleidi baime, turetu vykti visai kitaip....
Ar as teisingai galvoju?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip, man ir padėjo Luule Vilmos knygos. Aš daugiau dirbau su atleidimu, visiems ir visada, bet kokiu atveju. Taip daug išsivaliau. Su baimėmis dar reikėtų padirbėti tuo metodu , kur rašei. Kartais jos sėdi taip gilai. kad net nesuvoki, jog tai baimė. :P
Šaunu, Vija!
Post Reply