Pervardinkim tinklapio pavadinimą

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosne, kaip besuksi, bet sutik, kad problema egzistuoja. :) Yra žmonių, kurie negali dirbti su Mindaugu. O tie žmonės galėtų daug duoti mūsų organizacijos tinklapiui. Todėl siūlau tokią išeitį.

Šalia dabar esančio anastasija.lt sukurkim kitą tinklapį, pvz. giminessodyba.lt. Vietoj to, kad pyktis, diskutuoti ir teršti Mindaugo garbę, tie žmonės, kurie nesusišneka su juo, tegu eina į kitą tinklapį ir dirba savo darbus. Tegu nebūna prarandamas kūrybinis potencialas. Tai kad atsiras antras tinklapis, tai suteiks daugiau laisvės ir galimybių. Žmogus negalintis pasireikšti viename tinklapyje galės pasirekšti kitame. Ir pykčių išvengsime ir begalinių diskusijų.

Antrasis tinklapis nebūtų susipykimo ženklas. Nebūtų taip, kad žmonės susipyko, o todėl ir išėjo į kitą tinklapį ir dabar nebeturi nieko bendro. Taip atsitiko Rusijoj. Žmonės nepatenkinti anastasia.ru išėjo į anastasiaclub.ru ir nebendrauja tarpusavy.

Būtina pasimokyti iš kaimynų klaidų ir nekartoti tokios situacijos. Todėl ir rašau iš karto apie tą naują antrą tinklapį, kad jis gimtų ne kaip pyktis, susipriešinimas, o kaip antroji to paties mėnulio pusė. :)

Antrasis tinklapis nebūtų kopija pirmojo. Ten būtų rašomi kiek kiti dalykai. Pvz. pirmasis puslapis skirtas daugiau klubams, o antrajame būtų akcentuojamos gyvenvietės. Pirmasis labiau abstraktus, skirtas visai informacijai aptarti kuri pateikta V.Megre knygose, antrasis būtų skirtas konkrečioms praktinėms idėjoms, t.y. kas kiek įsikūrė, kaip padėti kurtis. Pirmasis tinklapis yra nelabai informatyvus, jame labiau veikia forumas, o ne tinklapis. O antrasis tinklapis būtų skirtas informacijai, o ne diskusijoms. Ten nebūtų forumo. Antrasis tinklapis būtų panašus į delfi.lt. Ten skelbimi informatyvūs straipsniai, o žmonės turi galimybę tik komentuoti tuos straipsnius. O tie kas norės paplepėt visada galės eiti į anastasija.lt/forum.

Naujasis tinklapis bus pririštas prie laikraščio, t.y. turėję pasisekimą straipsniai bus spausdinami laikraštyje. Taip pat naujasis tinklapis atliks informacinio centro funkciją, kurio dabar taip trūksta. Ten bus talpinama informacija ir mažiau diskutuojama. Be to, naujasis tinklapis, manau, talpins reklamą, kuri apmokėtų tinklapio darbuotojų darbą. Žodžiu, naujajame tinklapyhe turėtų būti daug visokių navarotų, kurių nėra šitame tinklapyje ir kai kurių, aš taip manau, kad nebūtų įsileidžiama. Pvz. reklamos. Vienas puslapis tegu bus su reklama, antras be reklamos. Žinoma reklama trukdo, todėl jos nėra pirmajame tinklapyje, bet ji taip pat duoda ir galimybių, todėl ji būtų talpinama antrajame puslapyje. Taip pat antrajame puslapyje butu kitoks valdymas. Sprendimus vykdytų ne vienas žmogus, o komanda.

Dabar yra 3 elektroninės konferencijos žr. čia: http://anastasija.lt/?m=43.
Ir tai visai nereiškia susipykimo. Jos gyvuoja viena šalia kitos ir viena kitai netrukdo. Taip turėtų gyvuoti šalia ir du tinklapiai. Jie turėtų būti tarsi vienas bendras darinys, tik su daugiau galimybių. Taip neprarastume žmonių, kurie negali dirbti anastasija.lt tinklapyje, bet norėtų kažką daryti ir turi idėjų. Iš anastasija.lt tinklapio turėtų būti nuorodos aiškios į giminessodyba.lt ir atvirkščiai, kad žmonės turėtų pasirinkimo teisę.

Jei šie tinklapiai gražiai susišnekėtų, tai tada būtų daug daug naudos.

Žodžiu, priimkit naująjį tinklapį kaip naujų galimybių ir susitaikymo ženklą. :)
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Vėl pasikeičiau... wrote:Gluosne, kaip besuksi, bet sutik, kad problema egzistuoja. :) Yra žmonių, kurie negali dirbti su Mindaugu. O tie žmonės galėtų daug duoti mūsų organizacijos tinklapiui. Todėl siūlau tokią išeitį.

Šalia dabar esančio anastasija.lt sukurkim kitą tinklapį, pvz. giminessodyba.lt. Vietoj to, kad pyktis, diskutuoti ir teršti Mindaugo garbę, tie žmonės, kurie nesusišneka su juo, tegu eina į kitą tinklapį ir dirba savo darbus. Tegu nebūna prarandamas kūrybinis potencialas. Tai kad atsiras antras tinklapis, tai suteiks daugiau laisvės ir galimybių. Žmogus negalintis pasireikšti viename tinklapyje galės pasirekšti kitame. Ir pykčių išvengsime ir begalinių diskusijų.

:)
Man si ideja patinka,
Ir netodel kad Mindaugas labai jau didelis "stabdys"

Svarbiausi momentai :

- neutralus pavadinimas ir nera prisirisimo pie "anastasija" , "Megre"
"Skambantys kedrai"
- isskiriamas funkcionalumas viename prioritetas - bendravimas
(labai svarbus dalykas). Kitame informatyvumas

Sakyciau vienas ir kitas vienas kita papildantys.
na o dabar viskas priklausys kokia komanda susitelks, kiek bus palaikanciu, kiek bus dirbanciu. Nes as isivaizduoju kiek tai reikia resursu
ir nevien finansiniu. Mindaugas palaikydamas http://www.anastasija.lt tikrai
paklojo daug savo energijos .
Jei isties susiformuos darni komanda jai reiks suvokti kad ir si tinklapi
reiktu palaikyti ir labai smarkiai palaikyti ir netgi finansiskai :).
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Vėl pasikeičiau... wrote:Gluosne, kaip besuksi, bet sutik, kad problema egzistuoja. :) Yra žmonių, kurie negali dirbti su Mindaugu. O tie žmonės galėtų daug duoti mūsų organizacijos tinklapiui. Todėl siūlau tokią išeitį.
:)
Man dar tokia mintis ...
Paprastai skubama krittikuoti , zymiai reciau pateikiami konkretus alternatyvus pasiulymai. Askuri laika buvau neaktyvus tinklapio ir forumo reikaluose. Ateity irgi negalesiu buti pakankamai aktyvus, todel man idomu ar istikro per ta laika buvo pateikta tikrai geru konkreciu siulymu kaip keisti tinklapi. Ir ar tikrai visur Mindaugas "stabdydavo".
Naudinga tėvams ir pedagogams http://www.ateitiesmokykla.lt
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Rapolas wrote: Man dar tokia mintis ...
Paprastai skubama krittikuoti , zymiai reciau pateikiami konkretus alternatyvus pasiulymai. Askuri laika buvau neaktyvus tinklapio ir forumo reikaluose. Ateity irgi negalesiu buti pakankamai aktyvus, todel man idomu ar istikro per ta laika buvo pateikta tikrai geru konkreciu siulymu kaip keisti tinklapi. Ir ar tikrai visur Mindaugas "stabdydavo".
Cia Rapolai, jeigu man sitas klausimas adresuotas, tai jau isdesciau viska temos virsuje. ;)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Basta wrote:Buna, visko buna...

A jus veikt neturit ka? :)

Eikit geriau seklyciu rinkt. :wink:
:) Nu kaip Basta. :) Yra problema, vadinasi reikia ją kažkaip išspręsti. Va, žiūrėk jau galutiniuose pranešimuose jau ir problemos sprendimas pasiūlytas. Gal pagaliau susikalbėsim ir viską baigsim. ;) Eisim sėklyčių rinkti ir sodybų kurti... Taip, kad diskusija nebuvo bereikšmė ir bereikalinga. :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Vėl pasikeičiau... wrote:Gluosne, kaip besuksi, bet sutik, kad problema egzistuoja. :) Yra žmonių, kurie negali dirbti su Mindaugu. O tie žmonės galėtų daug duoti mūsų organizacijos tinklapiui.
Tokia problema gali buti bet kur. Ir jei zmones siekia vieno tikslo, jie suranda kompromisa, neskuba kaltinti, juodinti, bet megina suprasti.
Vėl pasikeičiau... wrote:
Šalia dabar esančio anastasija.lt sukurkim kitą tinklapį, pvz. giminessodyba.lt. Vietoj to, kad pyktis, diskutuoti ir teršti Mindaugo garbę, tie žmonės, kurie nesusišneka su juo, tegu eina į kitą tinklapį ir dirba savo darbus. Tegu nebūna prarandamas kūrybinis potencialas. Tai kad atsiras antras tinklapis, tai suteiks daugiau laisvės ir galimybių. Žmogus negalintis pasireikšti viename tinklapyje galės pasirekšti kitame. Ir pykčių išvengsime ir begalinių diskusijų.
Na, tai visi laisvi kurt tinklapius kiek tik nori ir kokius nori. Bet informacija jau butu ne vienoj vietoj, o keliose, del ko naujai atejes zmogus tik praras galimybe daugiau susipazint su musu judejimu.
Vėl pasikeičiau... wrote:
Antrasis tinklapis nebūtų susipykimo ženklas. Nebūtų taip, kad žmonės susipyko, o todėl ir išėjo į kitą tinklapį ir dabar nebeturi nieko bendro. Taip atsitiko Rusijoj. Žmonės nepatenkinti anastasia.ru išėjo į anastasiaclub.ru ir nebendrauja tarpusavy.

Būtina pasimokyti iš kaimynų klaidų ir nekartoti tokios situacijos. Todėl ir rašau iš karto apie tą naują antrą tinklapį, kad jis gimtų ne kaip pyktis, susipriešinimas, o kaip antroji to paties mėnulio pusė. :)
Su puslapiu Rusijoje buvo kiek kitaip, ten buvo pavogta informacija, tiksliau forumo duomenu baze..


Vėl pasikeičiau... wrote:
Taip pat antrajame puslapyje butu kitoks valdymas. Sprendimus vykdytų ne vienas žmogus, o komanda.
Nu negali nevaziuot ane?
Vėl pasikeičiau... wrote:
Dabar yra 3 elektroninės konferencijos žr. čia: http://anastasija.lt/?m=43.
Ir tai visai nereiškia susipykimo. Jos gyvuoja viena šalia kitos ir viena kitai netrukdo.
Aha, netrukdo, kur cia trukdys. Visom trim laiko neturiu, tai nei vienos nebeskaitau, pasimeciau visai.
Vėl pasikeičiau... wrote: Taip turėtų gyvuoti šalia ir du tinklapiai. Jie turėtų būti tarsi vienas bendras darinys, tik su daugiau galimybių. Taip neprarastume žmonių, kurie negali dirbti anastasija.lt tinklapyje, bet norėtų kažką daryti ir turi idėjų. Iš anastasija.lt tinklapio turėtų būti nuorodos aiškios į giminessodyba.lt ir atvirkščiai, kad žmonės turėtų pasirinkimo teisę.

Jei šie tinklapiai gražiai susišnekėtų, tai tada būtų daug daug naudos.

Žodžiu, priimkit naująjį tinklapį kaip naujų galimybių ir susitaikymo ženklą. :)
Kokio pobudzio butu nuoroda? Ar nesidubliuotu naujienos? Ar as neprarasiu informacijos, jei neisiu i naujaji tinklapi? Ar ji nebus tiesiog praskiesta, ishsijota? Ar tikrai pas mus tiek informacijos, kad jai cia jau neber vietos?
Na, kurti norisi, tai kurk, zinoma. Bet tai gali buti didelio susiskaldymo pradzia, nors sakai kitaip, motyvuoji graziai ir t.t. Norai geri, bet neaisku kaip butu.
Daugelis neturi laiko perziureti sio tinklapio, o jei butu du.. Viename dalis info, kitame kita dalis info..

Tikrai nebutu kada seklyciu rinkti, nekalbant apie ju sodinima :V

Na, bet kurybines kancias reikia tenkint.. Tiek daug pasiulymu neigyvendinta, tiesiog el-pastas luzo pas Mindauga ir tinklapio palaikymo komandos konferencija perpildyta. O jis, begedis, tik stabdo ir stabdo. Ui, nenaudelis, ant lauzo ji :V
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Vėl pasikeičiau... wrote: Cia Rapolai, jeigu man sitas klausimas adresuotas, tai jau isdesciau viska temos virsuje. ;)
O konkreciau negalima butu pakartoti?
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Aš irgi sutinku, kad geriau grįžti prie pavadinimo. O šitą išsirutuliojusią temą, tai moderatoriai gali išskirti ir atidaryti kitu pavadinimu, kad netrukdytų temai: "Pervardinkim tinklapio pavadinimą". Nauja tema, kur visos "rietenos" ir "kovos dėl valdžios" galėtų vadintis "Laimio problema" arba "kovos dėl valdžios" arba "Įneškim demokratijos į tinklapį". Čia kaip moderatoriai sugalvos. Ir iš karto tada galėsim tęsti diskusiją netrukdydami temai "Pervardinkim tinklapio pavadinimą".

Tik nesiūlyčiau temos ištrinti. Būna taip, kad žmonės įsiaudrina ir supykę ištrina temą. Vat taip seniau buvo, kai aš tą patį šnekėjau prieš du metus ar pusantrų. Tada buvo ta pati problema. Ji nebuvo iki galo išdiskutuota, nebuvo prieita darna ir sutarimas, o tema buvo ištrinta, diskusijos baigtos. Vat temą, tai sugebėjo kažkas ištrinti, bet problema liko neišspręsta, todėl ji dabar vėl iškilo.

Todėl siūlau tai diskusijai atidaryti naują temą ir sudėti ten žinutes nesusijusias su "Pervardinkim tinklapio pavadinimą" ir ten toliau diskutuoti, kol išspręsime problemą visiems laikams. :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosnė wrote:Tokia problema gali buti bet kur. Ir jei zmones siekia vieno tikslo, jie suranda kompromisa, neskuba kaltinti, juodinti, bet megina suprasti.
Hmmm... nu labai atsiprašau, kad mano šnekos iš karto gavosi kaip juodinimas. Aš galvojau, kad aiškiai ir griežtai mintis dėstau, kad jos būtų suprantamos. Nes kažkada šnekėjau ir nebuvau suprastas. Dabar atrodo išdėsčiau pagaliau nejuodindamas ir be emocijų, bet vat sakot vėl, kad su emocijom ir juodindamas. :)

Ech, seni laikai buvo. Jau niekas neprisimena kaip kas nuo ko ir kada prasidėjo. Buvo konfliktas tarp manęs ir Mindaugo. Ilgai aiškinomės. Paskui ėjau pas jį į namus, padovanojau jam kėniukų mažuliukų ir atsiprašiau. Susitaikėm. Paskui vėl tas pats prasidėjo. Negalima sakyt, kad taip jau iš karto ėmiau ir pradėjau juodinti iš niekur nieko. Buvo atitinkami veiksmai, bandžiau aiškintis, o ne juodinti iš karto. Juodinimas prasidėjo vėliau, kai nesusiklausėm vienas kito ir dar nežinia kas jį pradėjo... :roll:
Na, bet kurybines kancias reikia tenkint.. Tiek daug pasiulymu neigyvendinta, tiesiog el-pastas luzo pas Mindauga ir tinklapio palaikymo komandos konferencija perpildyta. O jis, begedis, tik stabdo ir stabdo. Ui, nenaudelis, ant lauzo ji :V
Nu, gluosne įsiklausyk. :) Niekas nesako, kad Mindaugas techninį darbą atlieka blogai. Jis daug ir pinigų sukišo, ir energijos, laiko ir sugebėjimus parodė. Viskas gerai. Kiek jis daro, tai padaro gerai. Kalbama visai ne apie tai, kalbama apie sprendžiamąjį vaidmenį. Kas nusprendžia? Čia labiau "politinis" klausimas, o ne kaltinimas dėl nedarymo, neveiklumo.

O jei Mindaugas nespėja tenkinti prašymų, jo dėžutė perpildyta, tai gal tegu pasidalina savo pareigom su kitais. Yra daug žmonių pas mus išmanančių tokius dalykus. Paimtų pusę darbų nuo Mindaugo galvos ir jis turėtų daug laiko kurti sodybai ir sėklytėms rinkti. :) Taigi, man regis būtina, kad šalia Mindaugo dar sprendžiamąją veiklą vykdytų ir dar kokie 5 žmonės. Tada visiems būtų lengviau. :) Rastume laiko sodyboms kurti...
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosnė wrote:
Vėl pasikeičiau... wrote: Cia Rapolai, jeigu man sitas klausimas adresuotas, tai jau isdesciau viska temos virsuje. ;)
O konkreciau negalima butu pakartoti?
Pakartoti galima, tik šiandien jau turiu išbėgti...laikas spaudžia... Gal gluosne tokiems "diskutavimams gali atidaryti naują temą, kad neterštume kitų temų? arba kas kitas gal gali taip padaryti?...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Vėl pasikeičiau... wrote:
O jei Mindaugas nespėja tenkinti prašymų, jo dėžutė perpildyta, tai gal tegu pasidalina savo pareigom su kitais. Yra daug žmonių pas mus išmanančių tokius dalykus. Paimtų pusę darbų nuo Mindaugo galvos ir jis turėtų daug laiko kurti sodybai ir sėklytėms rinkti. :) Taigi, man regis būtina, kad šalia Mindaugo dar sprendžiamąją veiklą vykdytų ir dar kokie 5 žmonės. Tada visiems būtų lengviau. :) Rastume laiko sodyboms kurti...
Laimi, saule tu mano, as gi juokauju, gal ir piktai, bet juokais sakau, pasiepiu, kad jo dezute luzta. is tikruju ner tu pasiulymu, tik techninis darbas, kuri jis, aciu Dievui, jau dalinasi su kitais. Ner pasiulymu, ner ir atmetimu bei priemimu.

ot gi, du avinai kazkada ragais badesi, tai tiek laiko atgarsiai eina..fui.

O kad tema reik pamoderuot, sutinku, perkelsiu kitur kur nors mudvieju rietenas, jei iseis :D
Nors, Laimi, pats ir pradejai savo varymus.. :V Dabar va srebt reikia.

Ir dar apie pavadinima:
Kodel Tu manai, kad turi teise sprest, kad Reikia Keisti pavadinima? Atejai ir siulai is karto varianta, o ne megini apklaust dalyvius kiek tai aktualu jiems? Padaryk apklausa: Ar norime keist tinklapio pavadinima ir ne siaip Taip ir ne tipo, o diskusiju forma. Tada galima bus susidaryt tikra vaizda.
Nes dabar atrodo, kad tas pavadinimas tik pretekstas ateit ir parodyt kaip daug norinciu dirbt, kad jiems neleidziama, tai jie dabar savo tinklapi kurs.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kito tinklapio kūrimas nėra pats geriausias spendimas, bet tai taip pat spendimas, jei nera alternatyvos. Turiu omenyje, kaip matosi ir iš šios diskusijos, kad dabartiniai "pagrininiai" moderatriai "valdovai" nenusiteikę sukurti tokią erdvę, kuri būtu atvira žmonių šaviraiškai ir idėjoms. Bent jau kalbant konkrečiai - nei man, nei Laimiui (o mes norime prisidėti prie šio tinklapio) neatrodo, kad dabartiniai moderatoriai yra linkę leisti pasireikšti. Na jeigu jūs nenusiteikę, kiek galima tai tęsti. Žinoma nukentės vartotojai, bet ką aš galiu padaryti, ne viskas nuo manęs priklauso. Tai jau dabartinių moderatorių atsakomybė, kad žmonės kurie neabejingi šiam judėjimui tiesiog blokuojami.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Aurimas wrote:Turiu omenyje, kaip matosi ir iš šios diskusijos, kad dabartiniai "pagrininiai" moderatriai "valdovai" nenusiteikę sukurti tokią erdvę, kuri būtu atvira žmonių šaviraiškai ir idėjoms.
Hm, konkretumo vel truksta, kur matosi sioje diskusijoje kad kazkas kazko nenusiteikes?
Aurimas wrote: Bent jau kalbant konkrečiai - nei man, nei Laimiui (o mes norime prisidėti prie šio tinklapio) neatrodo, kad dabartiniai moderatoriai yra linkę leisti pasireikšti.
Na va, konkreciai nei tau, nei Laimiui. O savyje problemu nepaieskojot? Profilaktiskai.
Aurimas wrote: Na jeigu jūs nenusiteikę, kiek galima tai tęsti. Žinoma nukentės vartotojai, bet ką aš galiu padaryti, ne viskas nuo manęs priklauso. Tai jau dabartinių moderatorių atsakomybė, kad žmonės kurie neabejingi šiam judėjimui tiesiog blokuojami.
Tai visgi nukentes vartotojai.. Laimiui taip neatrodo kazkodel, jis mano, kad bus visiems geriau.
O man atrodo, kad bus geriau tik tiems dviems ar trims nepatenkintiems. Nes norint, kad judejimas nesiskaldytu, puslapiai turetu bendradarbiaut, o esant tokiam poziuriui, kazin ar tai sekmingai vyktu..Bet cia tik mano asmenine nuomone, galiu gi klyst.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Gluosne, manau, kad viska būtų papraščiau aptarti susitikus, ką manai? Neprarandu vilties atrasti kompromisą :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Aurimas wrote:Gluosne, manau, kad viska būtų papraščiau aptarti susitikus, ką manai? Neprarandu vilties atrasti kompromisą :)
Puiki mintis, kvieciu i svecius. Praeitas susitikimas praejo puikiai, Kaunas su Vilniu gerai sutare, tai gal dabar Vilnius su Dublinu sutars :mrgreen:

O jei rimciau tai Lapkrcio 17-25 dienomis, reiketu surast laiko susitikt.
Ir reikia ir pasiilgom.
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosnė wrote: Ir dar apie pavadinima:
Kodel Tu manai, kad turi teise sprest, kad Reikia Keisti pavadinima? Atejai ir siulai is karto varianta, o ne megini apklaust dalyvius kiek tai aktualu jiems? Padaryk apklausa: Ar norime keist tinklapio pavadinima ir ne siaip Taip ir ne tipo, o diskusiju forma. Tada galima bus susidaryt tikra vaizda.
Nu aš nesilaikau pradinės nuomonės. Atėjau ir pasiūliau. Paskui žmonės pradėjo diskutuoti. Atsirado daug kitokių pasiūlymų. Ir visai galiausiai nesiūliau to, ką aš buvau sumanęs, o siūlau, tai ką tu, Gluosne, suformulavai. ;) Taigi, neperšu savo idėjos, bet temoje stengiausi išgirsti kas kokį pavadinimą siūlo, išgirsti visus pavadinimus, eiti prie kompromiso. Mano manymu šioje temoje žmonės ir pasisakė, kas nori keisti, kas nenori keisti ir kokį norėtų pasirinkti. Dar daugiau, žmonės ir nenorėję keisti pavadinimo pamąstė apie tai, ir pasiūlė labai gerų išeičių, gerų pavadinimų, pvz. Basta ir Gluosnė. ;)

Manau, kad šitoje temoje ir aiškinomės ar reikia keisti ar nereikia. Ir kaip jau minėjau, nemanau, kad reikia padaryti iš pradžių vieną apklausą ar reikia keisti, o paskui dar vieną apklausą kokio pavadinimo reikia. :) Nes labai ilgai užsitęstų. Paskui kas nors pasiūlytų, kad reikia padaryti apklausą prieš apklausą apie apklausą ar reikia keisti. :)

Žodžiu manau, kad šitoj temoj galima gerai aiškintis tiek tinklapio pavadinimą, tiek ar reikia ar nereikia keisti. Juk žmonės ir pasisakė kai kurie: "nereikia keisti, patinka toks koks dabar yra", kiti pasisakė, kad reikia keisti... Hmm..manau su šituo viskas tvarkoj....jei ne tai argumentuok. :)
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Gluosnė wrote:
Vėl pasikeičiau... wrote: Cia Rapolai, jeigu man sitas klausimas adresuotas, tai jau isdesciau viska temos virsuje. ;)
O konkreciau negalima butu pakartoti?
:) Nu jei du žmonės prašo, tai reikia pakartot tada. :)

Kaip jau rašiau:
Buvo tokia situacija. Mindaugas sumąstė pakeisti forumo pavadinimą ir jį pakeitė. Jis jį pavadino anastasija.lt. Paskui jam kažkas parašė: "ei, o kur skambantys kedrai". Tada jis vėl atkeitė.

Dabar štai išdygo Laimis ir jis norėjo padaryti lygiai tą patį ką darė Mindaugas, t.y. pervardinti tinklapį į anastasija.lt. Bet jam to negalima.

Vat tik apie tokią nelygybę ir šneku. Lygiai tą patį norėjau padaryti, bet to negalima man.

p.s. yra juk svarbių dalykų, visos organizacijos dalykų, kurių "negalima" daryti nepasitarus su kitais organizacijos nariais. Pvz. tinklapio pavadinimas. Manau tai jau svarbus dalykas. Nuo to priklauso jau visos organizacijos likimas. Negaliu aš pvz. imti ir Klaipėdos klubą pavadinti "Gyvuoju vandeniu." Jie juk turi patys susitarti ir išsirinkti. Ir negalima tokių dalykų, kaip tinklapio pavadinimas kaitalioti kaip sumanai. Reikia pasitarti su kitais. Ar Mindaugas tarėsi? Jis paėmė ir padarė, o kai Laimis nori pakeisti, tai jis turi tartis su visais, kelti temą ar reikia pavadinimo, paskui kelti dar vieną temą kokio pavadinimo reikia... :)

Va, tikiuosi pavyzdys jums tiks. Jei ne, tai aiškinti dar galėsiu...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki, parasiau gana ilga laiska Mindaugui, bet, manau, jis gali buti aktualus ir kitiems tinklapio dalyviams, taigi:

Labas Mindaugai,

Del LRT laidos bus galima issiaiskinti, bet tai tik viena detale. Tiek as, tiek Laimis esam apkalbeje ir aptare musu tinklapio trukumus. Pagrindinis ju, kad tinklapis nera gyvas - keiciasi tik naujienos, yra forumo maza vartotoju grupele ir dar siek tiek galerija ir sveciu knyga. Musu su Laimiu vizijoje zymiai daugiau demesio skiriama ta, kad tinklapis taptu ne tik naujienu perskaitymo arba pabendravimo vieta, bet ir parastas ir isamus naudingos informacijos saltinis. Musu vizijoje tinklapis tampriai bendradarbiauja su laikrasciu, o laikrastis su tinklapiu. Tai reiskia, kad tiek laikrascio medziaga talpinama i tinklapi, tiek tinklapio medziaga talpinama i laikrasti. Zodziu vyksta gyvas laikrascio kurimas tinklapyje.

Zodziu tinklapis turietu patenkinti tris pagrindinius poreikius - jame turi butu lengva suzinoti kas naujo siame judejime ir gyvenvieciu kurime, jame taip pat turetu buti paprastai ir aiskiai sudeliota praktiska informacija reikalinga kuriant gimines sodybas, o forumas suteiktu interaktyvaus bendravimo galimybe.

Zodziu mes su Laimiu turime gana aiskia vizija (cia prisidejo mano partirtis dirbant Verslo ziniu portale). Mes esame linke pasidalinti sia vizija su kitais tinklapio komandos (kuri kol kas deja labiau atlieka technini darba, negu kurybini) nariais, tai pat pritraukti nauju nariu atnaujintam tinklapio variantui. Kadangi tai nera tik kosmetiniai tinklapio pakeitimai, be jokios abejones tai turi buti tinklapio komandos darbas. Atsakomybe uz tinklapi turi prisimti komanda. Ji turi buti aiskiau atskaitinga tiems patiems klubieciams ir kitiems vartotojiems kurie nesilanko klubuose. Kaip jau rasiau savo zinutese tiek as, tiek Laimis esame linke pristatyti savo vizija ir imtis atsakomybes ja igyvendinti. Taciau noriu paklausti taves, ar bus leista tai padaryti, ar komanda turi teise i tinklapio atnaujinima?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Istrauka is temos: http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1220
Mindaugas wrote: Mdsts - (Modestas) turi galimybe papildyti tekstus paciame tinklapyje bei keisti struktura turi tam reikalingu html ziniu. Raso naujienas mode at delfi lt

Leonardas - gaunantis el laiskus i kaunas eta anastasija.lt, bei per tinklapi siunciamus laiskus. Padeda ideti nuotraukas i foruma. Raso naujienas tinklapyje.
Priziurintis informacija kontaktuose.


Norintys prisideti prie tinklapio prasome prisijungti. Rasykite.

O pasiulymus rasykite anastasijos eta mintis.net arba konkreciam asmeniui auksciau isvardintiems.

Jei kanors neteisingai parasiau prasau netyleti ir pataisyti
Kazi kiek jie gavo emailu su prasymais patalpinti teksta ar informacija html formatu.??

Beto Stas man regis ismoko html ?

Kiek pamenu Aurimai laiko vis neturedavai informacija rasyti, nekalbu apie patalpinima.
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Vėl pasikeičiau wrote:<...> Ar Mindaugas tarėsi? Jis paėmė ir padarė, o kai Laimis nori pakeisti, tai jis turi tartis su visais, kelti temą ar reikia pavadinimo, paskui kelti dar vieną temą kokio pavadinimo reikia... :) <...>
Na aš čia ne visai suprantu, kas Mindaugui galima, o Laimiui ne? Ir kuo čia dėtas pavadinimas? O gal bėda tik tame, kad Mindaugas tinklapio administratorius, o Laimis ne?

Administratoriumi šiais laikais nesunku tapti, pasidarai savo asmeninę svetainę ir kuri ją taip, kaip tik nori ir pavadimimą gali padaryti kokį nori. O tai dabar kažkokie keisti priekaištai, kodėl man neleidžia keisti pavadinimo.

Klausimas, kodėl būtent dabar reikia keisti pavadimimą, o ne prieš tris su puse metų, kai tinklapis buvo kuriamas...

Ir dar vienas klausimas, jei Laimis būtų tinklapio administratorius idomu kiek jis ištvertų, mėnesį, du ...

Ir dar dėl raginimo kurti kitą tinklapį palaikomą reklamos, ar sugebėsite kontroliuoti tą reklamą kuri jus galėtų patenkinti... ir dar beraginantieji ar kada nors bandėte, patys sukurti kokį nors tinklapį ir kiek tas darbas trunka? Kiek kainuoja tinklapio padarymas, jei pats nemoki?
Gyventi pagal sąžinę
Locked