Atgimimas prasidės nuo Vakarų Sibiro

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tiesiog, glesum, kiekvienas pasirenka tai, kas jam artimiausia, bet tai nereiskia, kad tai absoliuti tiesa (tokios isvis nera... :wink: ), ir kad tai, kas idomu kitam zmogui, yra kvaila, menka ar per daug "gudru" - ir nereikia tau, glesum, save smerkti, kad tau nelimpa toji lektura - va as, pvz., neskaitau Wolsho, nors jo mintys man visai suprantamos, bet nelimpa man jis, ir tiek, bet del to nesijauciu nei blogesne, nei geresne uz ji skaitancius - kiekvienam savo... :wink:

...ir dar: man labai ribotas atrodo anastsijieciu visko aiskinimas grupuojant viska i zyniu okultistu (tipo blogieciu) ir anastasijos (tipo gerietes) ideologijas... Tas faktas, kad vienoj knygoj vos ne buvo siuloma sudeginti visas kitas knygas ir palikti tik Megre "biblijas"... na, zinot, labai jau neaisku, su kokiu tikslu persama tokia absurdiska mintis - cia jau, sakyciau, tikra dvasine prievarta, primenanti gudzius komunizmo ar net viduramzius, kai ant lauzu pleskejo ir vadinamosios raganos, ir mokslo knygos, ir patys mokslininkai...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? na, del tu visu ezoteriniu kursu ir tu zurnalu "Lemtis" ir "Zmogus" - tikrai sutinku su tavim, Loreta, ir mane jie kazkaip slegiamai nuteikia, kazkodel as ju intuityviai ir vengiu, nors atrodytu raso apie "dvasinguma" (nemegstu to zodzio :x ) - bet jei zmogu traukia, tai gal ir galima pasidometi, bet tik reikia labai i save isiklausyti, buti atsargiam, kad neatsitiktu kaip su tuo Hitleriu ir budistais - tuose ezoteriniuose dalykuose isvis reikia buti labai labai atsargiam, kitakart net ju privengti...

:wink: ...o del bitlu, tai esu girdejus, kad Johnas Lennonas buvo nuvykes ir pas Sai Baba, tai anam pranese, kad atvyko Lenonas, Baba atsake: "Lemon? I dont need lemon..." (zodziu zaismas: man nereikia jokios citrinos... :wink: ), tada jam sako "Beatles, beatles" , o jis: "beetles? I dont know beetles"... (vel zodziu zaismas: "vabalai, as nezinau jokiu vabalu")... Taip ir isvaziavo Lenonas nepasimates su Sai Baba - o kas jam toks Lenonas, jam gal koks slavejas svarbesnis... :wink:

:wink: beje, girdejau, kad neseniai pas ji buvo atvaziaves Putinas, norejo ten viska filmuoti, o jam neleido, tai persiuto baisiausiai... :lol:
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

darja wrote:<...> Tas faktas, kad vienoj knygoj vos ne buvo siuloma sudeginti visas kitas knygas ir palikti tik Megre "biblijas"<...>
prašau citatą. Nes aš niekur tokio siulymo nemačiau.

O jeigu būtų, kaip tu sakai, tai būtų dar vienas istorijos klastojimas ir aišku mes tuo nieko gero nepasiektume.
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tai negi, Leonardai, nepameni, kai tas keltininkas Megre kalbejo, kad tipo susitikes su Anastasija sudegino visas kitas knygas, ir patartu kitiems taip daryti, nes, palyginti su siom, jos esa nieko vertos, tik klaidina... :?

(berods antroj knygoj...)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Ir kas man siandien darosi....matyt vakar stipriai pasisemiau energijos is gamtos Motinele,...visa diena tik rasau ir rasau i foruma.Jei zmogus ,gaudamas ivairiu dvasiniu ar materialiniu dovanu nesidalina su kitais,tai jis ir bus nelaimingas.Ta pati galim pastebeti ir gamtoje.Pvzd.tekantis saltinelis ir stovinti pelke...viskas aisku..tiesa!Del zurnalu ,tai ir as ne visus straipsnius suvokiu.Bet jau vien del idomiu straipsniu apie ivairias Sventas vietas pasaulyje verta paskaityti.Paskutiniam numeryje "Lemtis"yra J.Nekrosiaus puikus straipsnis ir su unikaliom nuotraukom apie Kalpadokija/Pietu Turkija/Tai vienas ispudingiausiu vietu pasaulyje...8pasaulio stebuklas."Vaiksciodamas po Kalpadokijos keistu formu ir figuru uolas ,kurioje irengti zmoniu bustai ,baznycios ir vienuolynai,pasijunti tarsi nerealiame pasaulyje,pasaku ir fantastikos krastovaizdyje" :lol: Apie Putina net negirdejau,cia tai bent naujiena.Viena nuostabi Sai Babos pasekeja ,pasakojo idomu atveji apie sveikuoliu vada Kepeni.Ji pernai buvo Jo asrame per Kaledas,ir ten buvo atvykes kaip turistas Kepenis su draugais,jie turejo susitikti su gidu ,kuris turejo butent ta baisiaja cunamio diena juos pervesti pesciomis per kazkokia pereja link Sri Lankos,ir isivaizduojat koks stebuklas atsitinka.....tas gidas susipainiojes ne i ta miesta nuskrenda,susitikimas neivyksta ir Kepenys su draugais lieka Sai Babos asrame....taip jie tapo patys laimingiausi zmones pasaulyje. :P
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...na, su tuo Putinu, tai cia taip kalba - pati nemaciau... :wink: Bet kad ten visi sustatomi i vietas, tai jau tikrai - pats Grebenscikovas pasakojo, kad kai nuvyko, mane, kad Baba iseis ir paspaus jam ranka, tipo sveikas atvykes, Boria, seniai taves laukiau... :wink: ir kai nebuvo nieko panasaus - turejo gerbiamasis su visais mirtingaisiais laukti, is pradziu supyko, o paskui suprato, kad cia jo ego pyksta, tada nurimo ir viskas stojo i savo vietas. Jo, su tuom Sai Baba buna visokiu pokstu, kaip dainuoja Boria:

"ty vsio shutish so mnoj -
pogodi, ne shuti... :wink: :P :) "

(tu vis pokstauji su manim - palauk tu man, nepokstauk... :P )
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kiek daug siandien suzinojau is Darjos idomiu dalyku.As tik skaiciau ,kad Grebenscikovas semesi ziniu ir Tibete.Jurga Ivanauskaite pasakojo ,kaip jis siltai ja prieme ir dave gana ilgai jai iterviu ,suzinojes ,kad ir ji lankesi pas Tibeto vienuolius.Nuostabios jo dainos,visdelto verta semtis dvasiniu ziniu.,pati tampi visai kitokiu zmogumi.Kaip graziai J.Ivanauskaite raso savo knygoje "Kelioniu alchemija"..."Diziosios pasaulio religijos pabreze piligriminiu kelioniu svarba ir prasme.Taciau ir siuolaikiniam konkretaus tikejimo neispazistanciam zmogui kelione gali virsti piligrimyste,net jei jos tikslas nera Jeruzale,Meka,Benaresas ar Lhasa.Juk Dievas,nesvarbu kokiu vardu ji vadinsime ,yra ne danguje,ne kokiame nors sventajame mieste ir ne baznycioje, o mumyse paciuose.Pasak Dao isminciu,dieviskumas ir sventumas sveturprasiverzia greiciau ,nes kelioneje protas nera uzimtas nereikalinga veikla,kuri siaip jau isiterpia i dieviska tekme.Zmogui ,isdrysusiam atverti savo gelmes ,kiekviena kelione bus nuostabi ir kupina stebuklu! Visoms kelioniu agenturoms siulyciau toki suki uzrasyti savo spalvinguose bukletuose salia kitu viliojanciu ,bet ne visuomet isipildanciu pazadu."
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, del kelioniu, tai tu visiskai teisi - net savaitgaliui istrukus i Lietuvos kaima, pajuri ar tiesiog i gamta gauni proga pazvelgti i viska kitom akim... :wink:

...o Grebenscikovo kuryba jau priskiriama prie dvasines (itariu, kad ir jam tas zodis nepatiktu :? ) literaturos, sake, kad jo idainuotos mantros - nepakartojamos (reiks kada paklausyt... :wink: )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Geras... kaip tik siandien mums destytoja buvo atnesus tu turkijos stebuklu nuotrauku paziuret... kos sutapimas :D
O dėl to saves menkinimo... as saves nemenkinu ir neaukstinu. Sakau taip, kaip matau. I kiekviena zmogu zvelgiu kaip i nuostabu ir nepakartojama, individualu ir labai reikalinga Dievui... I save taip pat. :D
Kievienas turim savo kelia, savo tiksla ir budus jam pasiekti... Mane domina zeme... bent jau kolkas :wink: Zmones... kazkada ir as buvau tokios nuomones, kad svarbiausia dvasiskai tobuleti, bet dabar...
Tu Aurėja, pasirinkai knygu, seminaru, paskaitu kelia... tai geras kelias, tik kai nuolat parasai kokia minti is kokios knygos paemei, atsiranda laselis netikrumo... Tavimi, Tavo asmenine nuomone as pasitikiu labiau nei perskaitytom knygom :P
As turiu kita kelia... einu i pazinima per gamta, Dieva ir save... Per meile... Gal " veiksmas" vyksta lėčiau, bet viska ko išmokstu, ką suprantu ir priimu, žinau, kad yra mano... kad yra tikra... ir kad bent jau mano pasaulyje, mano realybeje yra tiesa :D
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Supratau...

Post by Donatus »

Vis galvoju, kodėl tie ezoterikai, dvasingumu besidomintys žmonės vis pamiršta paprastą gerumą? Dažniausiai (kiek gyvai tokių esu matęs...) atrodo, kad tas "dvasinis tobulėjimas" yra tarsi sistemos dalis, klaidinanti žmogų... Tarsi santechnikas dėl sutaisyto čiaupo puikuotūsi prieš architektą, sėdintį prie popierių (o taip, puikus palyginimas... :lol: )
Ir berods sumąsčiau kodėl...
Kai gauna žmogus daug įdomios, paremtos tikrais faktais, nors atrodo neįtikėtinos informacijos, neva jam atsiskleidžia paslaptys, kurių paprasti eiliniai Žemės gyventojai nepastebi, tuomet jis jaučiasi daug žinąs, jaučiasi "dvasingesnis" už kitą. Taip sukyla žmogaus ego. Atsiranda puikybė, kuri pagadina visą reikalą. Ir, mano nuomone, tai "sistemos" dalis... Mačiau pilną autobusą "ezoterikių", kurios susižavėjusios klausėsi ir tikėjo daugiau žinančios ezoterikės žodžiais... Kuri perskaitė daugiau knygų, dalyvavo daugiau seminarų, turi daugiau kokių nors pakopų, kuri sužinojo iš kitų žmonių daugiau... Ir manė jos, kad dvasingesnės tampa...
Ir dažniausiai į ezoteriką pasineša moterys, kiek pastebėjau. Vyrus dar gelbsti jų racionalumas, netikėjimas moksliškai nepagrįstais faktais...
Ezoteriniai žurnalai, knygos, TV laidos, seminarai- kuria įvaizdį tam tikrą, (tamsiai geltonos spalvos, kiek užmatau), kuris tik papeni kai kurių žmonių ego...
Atsiprašau labai Tų, kurie gautą "ezoterinę" informaciją nukreipia ne savo ego, bet tikram savęs keitimui. Visi žino, bet retas kas numalšina puikybę, kad išdrįstu nuoširdžiai savy kažką pakeisti į gerąją pusę, pažvelgti Dievui į akis ir atleisti Sau. Gerbiu tuos, kurie turi drąsos. Linkiu visiems užaugti tada, kada ateina Jūsų metas.

Tai tik mano teorija... :angel:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Sveikuciai, labai dziaugiuosi skaitydama jusu visu mintis ,visi jus fainuoliai.Ir Donatas ismintingai parase.,ir Glesum teisi .Tikrai idomus sutapimas del Turkijos stebuklu.Juk isminciai mokina visada iszvelgti visur geri net blogiausiose situacijose ar zmoguje ir t.t.Taip Zmogus yra nuostabus Dievo kurinys,juk ir mielas mires Popiezius ,visa savo gyvenima skyre zmogaus studijavimui,skyre savo moksl.darbus tik Zmogui.Ka tik perskaiciau apie Ji fantastiska knyga "Pasauke mane",ja skaitydama jauciau tokia palaima ,toks geris dvelke is skaitomu puslapiu....sunku ir aprasyti visa tai. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Noreciau dar padiskutuoti sia tema.Taip sutinku su Donato mintimis del ego ,puikybes ir t.t.Taciau visuose reiskiniuose yra pliusu ir minusu kaip pvzd.salta-karsta,balta-juoda',saldu-suru,seklu-gilu,diena-naktis ir taip iki begalybes......As vis delto uz tai ,kad reikia kazkiek ziniu is ezoterikos srities!Pvzd.jei buciau nezinojusi ,tai buciau daug praradusi ,nepatyrusi nuostabiu pojuciu ,kaip lankemes nuostabioj sventoj vietoje Latvijoj Pokainej akmenu sventoveje.Apie tai rasiau sveciu puslapyje tikru Violetos vardu.Taigi....norint pajausti subtilia kosmine Visatos energija reikia kazkiek ir pasiruosti,tiksliau savo kuna tam paruosti.Nevalgyti jokios mesos,nes blokuoja energetines cakras,svaigalu ,papasnikauti.Tada galima pajausti ypatingose vietose energija savo kune pvz.vieniems zmonems bado tarsi mazom adatelem rankas ,galva ,sirdi ,labai ivairiai zmones tai jaucia.Nuostabus tie pojuciai.Pokainej gide rode nuotraukas ,kuriose virs sventu akmenu ,azuolu buvo uzfiksuoti svytintys balti energetiniai stulpai,kitiems zmonems pavyko tiesiog pamatyti filmuojant kamera energetinius debeselius.Kas dar geriau isivale kunus,cakras --tai mato tiesiog visa tai savo akimis.Pamirsau pamineti ,kad labai svarbu nesinesioti savo sirdyje jokio pykscio ,nuoskaudu ,skausmo savo "skriaudejams"Ypac svarbu -kad butu geri ,silti santykiai su mama,tevu ,broliais ,seserimis ,vyrais ,zmonom ir t.t Jei bus blogi santykiai su mama--tai gyvenime nesiseks,nusisuks sekme nuo tavo gyvenimo ,jei blogi santykiai su tevu-bus problemos su pinigais.Mums tai sake Mokytojas Bhagavanas.Labai net labai svarbu --viesimes ATLEISTI!Galima parasyti atsiprasymo laiska zmogui ,su kuriuo turejai konflikta,nesvarbu kas kaltesnis buvo.Arba galima mintimis atsiprasyti to zmogaus,pvd.as parasiau laiska savo draugei ,su kuria buvom susipykusios pries 10 metu,kiek buvo mums abiems dziaugsmo,tarsi akmuo nusirito nuo sirdies.Ir taip susitvarkom su visais zmonemis ,su kuriais buvo konfliktu.Tad as uz visas sias zinias,patikekit..tikrai verta tai zinoti ir dirbti sia linkme.O tada jau galima ir su gamtaMotinele bendrauti,kaip Glesum rase. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Tai ką, atsiprašyti ir sutarti su tėvu, motina be visų ezoterikų negalima, juk šie dalykai skiepijami vaikams iš kartos į kartą natūraliai:pvz.:" gerbk savo tėvą ir motiną" Kažko aš čia nesuprantu ? :roll:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Irute, ir ko cia nesuprasti...viskas labai subtiliai susije.....kad ir tos svarbios cakros arba energetiniai centrai zmogaus kune ,kundalini energija arba kriks.vadinama sventoji dvasia ,arba kosmine energija,kinieciai vad.ci energija,dabar uzkrito kaip japonai ja vadina,....taigi jei tie svarbus centrai bus uztersti ,tai dieviskoji energija nepratekes zmogaus kunu ,o tai labai susije su gerais santykiais su artimaisiais ir kt zmonemis., mesa blokuoja taip pat tas cakras,nes zudomi gyvuliai patiria baisu stresa,dar prisideda mesininku neigiamos energijos ir t.t rezultatas .....suvalge tokia mesa ..uzsitersia ir musu energetiniai centrai.Cia galima rasyti ir rasyti ....taigi viskas net labai subtiliai susije ... stai ir rysys su ezoterika.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu va, pakalbejau siek tiek pries ezoterikus, o pati sian buvau pas tokia sviesia moteriske, "turincia kanala su anapus" ir "atsakancia i klausimus", tai pasake, kad turiu nuo visos dusios atleisti mane iskaudinusiam zmogui (na, ir dar daugiau pasake :wink: ) ir zinokit - tikrai - grizo i siela ramybe (tfu tfu tfu per kairi peti :wink: ), nes ir pati jauciau, kad man kenkia to skausmo nesiojimasis, bet pati nesugebejau pazvelgti i visa situacija kitom akim... Labai aciu jai - tegu jai atlygina Dievulis... :wink:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Šiaip jau be visų ezoterikų užtenka Naująjį testamentą atsiversti, 10 Dievo įsakymų prisiminti ir gyventi taps gera. Aišku, ne tik prisiminti, bet ir gyventi tuo. 8)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Kiekvianas nešiojamės Dievą savo širdyje...
J

Post by J »

Kiekvienas esam Dievo dalis. Ir jei suvoksi tai širdimi, tada žinosi, kad kaip elgiesi su artimu savo, taip elgiesi su pačiu savimi. Juk tu ir aš - tai viena.
Mes esam tarsi obels žiedai - lyg ir atskiros dalelės, bet vis viena tai ta pati VIENA obelis.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Turėjau omeny, kad Dievo ieškoti toli niekur nereikia- jis čia pat, širdyje. Ir tikras.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Darja,sveikinu tave su issilaisvinimu!Taip padaryti turetu kiekvienas zmogus.Man tai padaryti pavyko Mukti seminaruose,kuriuose vyksta specialios atleidimo meditacijos,jos metu giliai ieni i ta busena,asaros tiesiog plaukte plaukia,issivalo visi buve skausmo ,pykcio ,nerimo ,nevilties ir kt. blokai.Galima ir namuose tai padaryti,turetu niekas netrukdyti ,atsigulus patogiai ,pasileisti ramia meditacine muzika ir bandyti prisiminti visus ivykius ,susijusius su savo "skriaudeju",ieiti i jo "skriaudejo "kaili,kaip indenai sako"ilipti i to zmogaus mokasinus"Gal jis buvo labai nelaimingas,gal anksti neteko tevo ,motinos,gal jie girtavo,gal jis badavo ,gal ji smarkiai muse ir t.t.Uztat jis taip ir pasielge su tavimi.Nelaikyti jokiu emociju ,tegul jos iseina i pavirsiu..tai asaros,riksmas,pyktis ir t.tKuo ilgiau tai tesis ,tuo geriau issivalysite.Kiek esu sutikusi ivairiu zmoniu ,lankiusius ivairius judejimas tokius kaip Sai Babos,Sachadzos jogos,Gyvenimo meno ,Mukti ,jogos irkt maciau tik pozytivius pokycius.Daugumos zmoniu pagerejo santykiai seimose,darbovietese,isigyde ivairias sunkias ligas.Tiems skeptikams,kurie sakys ,kad tai sektos ir panasiai ,is anksto sakau,jog sektu niekas neapdovanos Auksciausiais apdovanojimais.Neseniai Indijos valdzios atstovai iteike auksciausia apdovanojima "Vienybes Universiteto" dvasiniam vadovui Sri Bhagavaui,uz jo nuopelnus Zmonijos labui. :lol: :o :D
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply