Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

oi, atsiprasau, maniau, kad cia apie suni kalbi - na, pasitark - jei mama leis, nes gyvunas - ne zaisliukas, paimsi, reikes ir augint :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Žinau,nes ne sykį,tai buvau patyrusi.Aš manau,kad mama galės rupintis šuniuku,o aš katyte.Labai noriu persų veislės.Man patinka ilgakailiai gyvūnai,aš juos tiesiog myliu :love:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, jei mama sutiks - parasyk man i asmenini pasta - duosiu telefona.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Gerai ir tu pabandyk įkalbėt (tik jai nesakyk),kad aš prašiau tavęs.Mano mama sraigė :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na jau ne - pati, mieloji, ir ikalbinek - dar niekam per jega nesiuliau gyvuno - jis turi pats noreti.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jau nereiks,nes mama leistų jį laikyti,bet kaip mes nurėpliosim į vilnių :?: :?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jau cia jusu reikalas - as i Alytu tos katukes jums nevesiu, pagalvokit, ir parasykit man i asmenini pasta :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tai va,aigal kitą sykį kai bus gresnė proga,tai kitą kačiuką auginsim...Na bet ačiū,kad pasakei,nes įsitikinau,kad mama man tikrai leis auginti kačiuką,jei bus gera proga :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu tai ir puiku, o katuke geru seimininku dar vis (manau) laukia... :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aha (+)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Du mieli juodi katinukai labai laukia naujų šeimininkų. Mindaugo, Gluosnės ir Glesum katyte atsivedė juos... galite apžiūrėti nuotraukas čia
http://www.vabaliukas.lt/glesum :D
:D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Šįsyk bandau rasti šeimininką mažam( gal trijų savaičių) katuliui. Dukros draugės rado įstrigusį kieme kažkur tarp grotų ir žinoma jai atitempė, o šį man. Žiopliukės nepamena iš kur kačiuką traukę, o palikti bet kur lauke negalim: pražus mažutėlis. Tik kas savų žvėrių namai pilni, dar tas sveikstantis balandis...
Žinau,kad paauginę kurį laiką rastume jam namus, kaip savo katės penkiems kačiukams radome, bet... jau šeštadienį turim trim dienom išvažiuoti, nebūsiu ir kitą saviatę kalias dienas. Neišmanau, kas galėtų mažutėliu pasirūpinti... :(

Katukas (o gal katytė?) gražus, pūkuotas, baltas su pilkšvais lopukais. Glaudžiasi, nori šilumos...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...tik nepalikit likimo valiai - ka dievulis siuncia, reikia priimt... :?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

darja wrote:...tik nepalikit likimo valiai - ka dievulis siuncia, reikia priimt... :?
Na jau ne, darja, nė už ką napaliksiu :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: as gi zinau tave, tik siaip priminiau... :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Glesum, dėkoju už kačiuką. Jis labai mielas ir protingas. Mūsų šunelis jį globoja.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir tau aciu. Zinau, kad mano katinukas gerose rankose :) :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ot ir smagu, kad vienas katinukas pasauly tapo laimingas - sekmes jam... :wink: :P :)
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Post by ausrytux »

ui myliu kates.mano katyte jau atsivede kaciukus. 8) tokie mazuleliai. siaip atsivede 4, bet... tik du isgyveno :cry: bet tie tokie grazuciai, mazuciai, dailuciai... :roll: :wink: :D :shock: :) tai vat. gal kas is siauliu nores mazokaciuko po kokio 1,5men.??? (vienas jau uzsakytas, lieka dar vienas). veisle-beveislis. bet mamyte tai garzi tokia pukuos, gal turejus kokio kilmingo kraujo kada... :lol: jei kas susidomejot-rasykit i privata :wink:
pasaulis didelis
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

Glesum, tik pažiūrėjau nuotraukas, kokie nuostabūs jūsų kačiukai - tokie maži juoduliukai kipšiukai ...mmmmjauu :love:

mano katytė irgi visa juoda geltonom apvaliom akytėm-pinigėliais, gal ir jos kačiukai, kuriuos kada nors atsives, bus tokie juodi kamuoliukai :?: :roll:

oi taip norėtųsi priglausti visus tuos vargšus pūkuotus pamestinukus, jei gyvenčiau viena, mano namuose turbūt viešpatautų katės
Post Reply