Durnelių kertelė

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: sveika gyva Agne,
aha, ir as sode kazkaip labai ilgai ruosiuosi i darba - vis kazkas "trukdo", bet neatideliotini darbai niekur nedingsta, tai paskui sedziu iki velumos (dar ir savaitgaliais prisireikia), bet tai irgi gyvenimas - ne kiek ne prastesnis uz buvima gamtoje - visko yra, visko reikia... :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Užsisėdėjau vakar visą dieną. Savo būties neišreiškę raumenys supyko, susimokė, susitelkė/susivienijo ir, nekreipdami dėmesio į atlapatuojančias sutemas, išginė mane link upės, nuvarė paupio taku. Ach, jūs rūpūžačiai! Šekit. Pasileidžiu bėgte. Tyliai dunksi po basomis pėdomis žemė. Virš galvos orą suplazdina praskrendančių ančių sparnai. Kažkas didelis garsiai pūkšteli į vandenį. Ąžuolo šakų piešinyje šmėsteli tamsus paukščio šešėlis. O miško šalta drėgmė visai sustabdo mano lėtėjantį judėjimą. Kur, po galais, pasidėjo šunys! O tie rūpūžačiai kaulinius reikalus patrobiais tvarko, vėlyvavakarieniauja. Ech, jūs… Dar paskersakiuoju į miško gūdumą ir suku atgal. Tamsos šešėlis paskui mane driekiasi į pievą. Akimirką pakaušiu pajaučiu kažkieno gręžiantį žvilgsnį. Staigiai atsisuku. Persisvėręs per medžių viršūnių tvorą mane stebeilijo mėnulis. Ach, tu, rūpūžati! Prie namų pasitiko šunys. Glaustėsi. Gerinosi. Aiškiai jautėsi kalti. Aišku, kad kalti! Viena gauruota galva įkyriai lindo po delnu, o kita vis šokčiojo, stengdamasi lyžtelti skruostą. Na, gerai gerai. Myliu jus, …rūpūžačiai.
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Labas, Darja, Šiuo metu kitas virtualias brydes minu. Perkėliau keletą dūstelėjimų šion kertelėn. Nors kai nebesilankai, tai užsukus tik svečiu besijauti. Turėsiu laiko - pamaklinėsiu. Žiūrėk, kur ir savo grašį mestelsiu. O tai berods tais pinigėliais ir mokame už teisę namykščiu vadintis. Parklydusi nuklydėlė senbuvė Agnė :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: niekas cia niekur nepasiklydes - kiekvienas turi laisva teise kur nori ateit ar iseit, jei jam neidomu, tik vat as bandziau karta atsijungti, tai eme prasyti, kad nedingciau - mat pritruks forumui juodos spalvos, kitaip sakant pipiru, kaip ten sake Jezus Kristus: "jus esat zemes druska ir jei tapsite preski, nebus kuo jus pasudyti"... :wink: ar kazkaip panasiai... :wink: :P :) O siaip tai visad smagu sutikt senai girdetus veidus (kazkaip kvailai issireiskiau, bet nieko - cia durneliu kertele, beje, jie man net sukure atskira tema "Darjos siokiadieniai", kad galeciau laisvai pasireiksti... :wink: :lol:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Girdėti veidai - liuks :lol: Tęsiu: skaityti žmonės, ragauti raugai, uostos personos...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...paliesti, pajausti, prisiliesti zmones (tik taip iki galo ir neatskleisti, nes tai neimanoma - zmogus ne aksioma, o kintanti, tekanti butybe... :wink: )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Agne, labaiiiii dziaugiusi, kad grizai :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

darja wrote:...paliesti, pajausti, prisiliesti zmones
...paleisti ir Dievui ir zmonems atiduoti... :wink:
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Darja, man rodos, kad čia klaida - juk prisiliesti ne , o prie ko. Tai turėtų būti prisiliesti prie žmonių, ar ne?

Tavo žinučių gausa daro įspūdį. Kaip matau, tu čia didžiausia čiupinėtoja :wink: O gal liečiančioji? Sakyčiau, besiglaustančioji, bet pamenu kaip žnaibeisi man nusisukus, garbanas kramtoške klijavai, muilo burbulus į akis pūtei. :mrgreen: Tikrai, nesi glaustukė.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? hmm, ne tau, Agne, mane lietuviu kalbos mokyti - ir kodel cia koks nors Leonardas del aiskumo neivede kirciu ir neliepe visu zodziu del aiskumo kirciuoti: ta mano fraze reikia skaityti ne bendratimis, kaip tu, Agnieska, perskaitei, o kaip dalyvius, t.y kokie zmones - paliesti ir paleisti... :wink:

:wink: o kramtoskes i garbanas klijuoti ir znaibytis tebemegstu - tegu paliudyja kiti dalyviai, kad tiesa sakau :wink: , tik zinai, mes, bobos, nepastovios - tai kokios menesines uzeina, tai PMS, tai vel kokia lyriska nuotaika lietui lyjant aplanko, tai imi zmogus, ir parasai kazka grazaus i foruma, kazka paglostai paplaukiui, o paskui grauzies visa savaite del savo skystumo... :roll: :P :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: neklijuoju as tu kramtoskiu, nei vaikysteje neklijavau - nemegdavau piktu pokstu, tik linksmus, o vat man tai buvo iklijave, kai gulejau ligoninej - buvau palatoj maziausia, tai mama atejus dickes pabare, kad tos duksta, pagalvem musas, tai nakti jos ir iklijavo man i plaukus, o kasos ilgos, storos buvo, tai teko mamai dali ju iskirpt, bet kai buvo storos, tai nesimate... :wink:

...o paplaukiui tai aisku, kad malonu, net ir man - kartais, kai bunu geros nuotaikos... :wink: :P :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Ne, Darja. Mokyti aš nenusiteikusi. Tik bandžiau išsiaiškinti, kas per ilgą kaklą iki maramalynės sunkiai prasisikverbia. Ypač jei raidelės kažkokios nuogos, kaspinėlius, auskariukus, nosinaites virtualiuose bruzgynuose išmėčiusios. :wink: Tai ir skaitau vietoj muzikės- mužikė arba atvirkščiai. Tai nesibaidyk – į gramatikos žinovės sostą nelipu, tik prasmę kaip drugelius su sieteliu gaudau. Būna, kad vietoj sparnuotojo tik tuščią orą teužgriebiu. :|
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, Agne, nebuk tokia pikta - juk toj frazej tik zodis "zmones" be varneles, bet vis vien ne taip perskaitei - tai matai, kartais reiktu ir kirciu (tik ne beisbolo lazda :wink: ), kad teisingai perskaitytum - va, galetu vis delto koks Leonardas ivesti kirciavimo sistema - ot tada butu - pamokyciau visus kirciavimo, bo itariu, kad nelabai taisyklingai zmonems iseitu... :wink: :P :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Išdžiausčiau erdvėje žodžius,
O tylą pasiklojau užsiklojau,
Bet išsiliejus tarp raidžių
Dūšia ir vėl rimuotai loja. :mrgreen:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

:)
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

O čia apie praėjusias atostogas.

Niekur nevažiavau. Sukiojausi čia pat. Upė - miškas, daržas - gėlynas, knygos – muzika. Gyvenimo pulsacija apsnūdo, o laikas ištyso kaip kažkada vaikystėje. Prie tempo pokyčio kreivės dar prisidėjo ir grojamų kūrinėlių ritmų kontrastai. Iš vienos pusės monotoniškas bito kalimas su automatinamais bliuzo takelių gabaliukais. O iš kitos pusės pažintis su M.Šmitu (M.Schmitz), tiksliau su jo iš kotu verčiančiu besikaitaliojančiu ritmu – pažerta prie smuiko rakto 2/4,3/4,4/4,5/4,7/4, o eigoje rinkis, kuris kuriam taktui tinka. Pirmasis šio susitikimo įspūdis stulbinantis – visiškas nesupratimas, nepagavimas, nejutimas. Kol pagaliau kažkią atlaisvinus smegeninėje, kažką atsukus ten viduje, kažką priveržus, sukeitus vietomis, persiritus į kitą žiūrėjimo bokštelį, kūrinėlis nedrąsiai, klupdamas, smukdamas ir vėl kildamas ima plaukti. Atrodo lyg sienoje būtų atsivėrusios durys. Ne. Ne taip. Lyg pagaliau didžiam nustebimui užkliūtum žvilgsniu už angos, kurią iki šiol ignoruoti sugebėdavo tavo aklas stereotipas. Net ir lįsti nejauku, nes taip neįprasta, nauja, neįtikėtina. Ir kai pagaliau šis plyšelis po truputį tampa savu, kyla drąstiška mintis, kad jų – nepastebėtų durų, vartų, skylių, ertmių, erdvių mano sienoje devynios galybės, tik… O gal net ir tos sienos nėra… Tik ledo luito sąstingis. Ech, akmuo ir tas gyvesnis...
050628
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

va matai, Agne, taip man atsitiko su Grebenscikovu ir "Akvariumu" - seniai zinojau ta grupe, buvau net klausiusius, zinojau net, kad mes su Boria gime viena diena, bet neuzkibau, o paskui, po keleriu metu, viena bendradarbe darbe uzdejo kasete - sakau: "Cia "Akvariumas" - sako - taip, ir iskart pobezala pirkt kaseciu - nusipirkau iskart dvi, net neklausius, ir iskart, pasak tos Zemaites, "ikritau, kaip ta musele i barscius"... :wink:
(panasiai atsitiko ir su Coelho)
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

darja wrote::wink: nu, Agne, nebuk tokia pikta - juk toj frazej tik zodis "zmones" be varneles, bet vis vien ne taip perskaitei - tai matai, kartais reiktu ir kirciu (tik ne beisbolo lazda :wink: ), kad teisingai perskaitytum - va, galetu vis delto koks Leonardas ivesti kirciavimo sistema - ot tada butu - pamokyciau visus kirciavimo, bo itariu, kad nelabai taisyklingai zmonems iseitu... :wink: :P :D
Vo netyčia užtikau, kad čia mano vardą linksniuoja :). Kirčių uždėti turbut nepavyks, nes tokio šrifto, jei neklystu standartinėje kompiuterio konfiguracijoje neegzistuoja. Šiaip šriftas su kirčiavimo galimybe yra, bet jį man atrodo naudoja tik leidyklos, leisdamos žodynus, vadovėlius ir t.t. Tavo žurnalas Darja, ar kur tu ten dirbi nesvarbu, man atrodo irgi nenaudoja kirčiuoto šrifto.

Tik va klausimas tau Darja, gal į tavo kompiuterį nieks neidiegė lietuviškos klaviatūros, o gal darbas nukankina, kad jau nepajėgi pasiekti tos klaviatūros dalies kur sukabintos raidės su uodegytėmis ir paukščiukais :) Aš tau jau baigiu išmokti prikabinti tas uodegytes ir paukščiukus mintyse, nes be jų kartais ne tokie vaizdiniai formuojasi kokie turėtų būti.
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, Leonardai, tu vis apie ta pati - ir uzkliuvo uz varcios ir pradejo nuo pradzios... Musu zurnale, kai galima perskaityti dviprasmiskai, kircius sudedam... :wink: O varnytem deliot tai tikrai neturiu laiko - o ir tau nauda - ismokai mintyse deliot, vaizduote laveja, kas visad i nauda... :wink:
Post Reply