Dvasinis nėštumas

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Dvasinis nėštumas

Post by Vilma N »

sveiki, labai noriu pakalbeti apie dvasini nestuma, kai fiziskai nesi nescia, taciau jauti kazkur salia esant vaikelio siela, arba bendrauji su juo sapnuose.. Ar jums taip buna? Ka apie tai manote?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ...buna, apie tai ir Zarskus raso, gal del to taip labai ir rupinaus viena vargse nescia mergina (apie tai rasiau skyriuje "prasau pagalbos")...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

oj kaip būna:D tada taip gera taip gera:D


puiki tema :H :love:
Last edited by vaiduze on Mon 09 19, 2005, 22:10, edited 2 times in total.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ajajai, asiasiaj..................... :wink: :P

(beje, dabar skaitau jaunos rasytojos Ugnes Barauskaites knyga "Desimt" apie nescios moters isgyvenimus - labai gerai ant zemes nuleidzia, kieta boba toji Ugne - patinka man tokios - labai rekomenduoju paskaityti po visu Zasku ir kitu dvasingu niekad negimdziusiu personu... :wink: :P :D )
Rozyte
Posts: 167
Joined: Wed 08 25, 2004, 11:52
Location: Vilnius

Post by Rozyte »

Ir man taip gana daznai buna, ir paciai taip pikta kad neatsiranda tos salygos atkeliauti mano mazyliui i sita psauli.... :( ir isvis pastarasias dienas atrodo kaip uzkerejo kas, sirdy iskilo neapsakomai stiprus troskimas jau lauktis vaikelio... akimirkom net negalejau suvokti kas man darosi.... ir visgi su kudikeliu mintyse pakalbu, pasakau kad mudu kantriai dar palauksim tos akimirkos kada sirdy pajusi, jog viskas aplinkui susikloste vaikiuko kurimui... :) :H
  • Code: Select all

    Skambanti siela - lyg varpelis - tyloje pasklinda po erdvę...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš ir vis galvoju apie sąlygas jo kūrimui ir tada jau bus galima, bet kaškaip, jei jis galvos kad nori anksčiau, tai pas mane neklaus :P
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Reikia negalvoti apie salygas o jas kurti :) Ir prasyti kad vaikelis padetu kuryboje :)
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

Na, manau, kad tas laikas, kada vaikelis prasosi ir yra tinkamiausias jo pradejimui, o salygos tai tik mums atrodo vis nepalankios...
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Manau cia turi buti pasiruose ir mama su teciu :mrgreen:
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

Zinoma, kad turi buti pasiruose, kitaip nelankytu sapnuose vaikai. Bet kartais taip tik atrodo, kad nesi pasiruoses, o po kiek laiko supranti, kad tai buvo geras metas vaikelio pradejimui..
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

pas mane pirmas vaikelis prašėsi, kai aš dar net jo būsimo tėčio nepažinojau :P Liepė tėtį surasti, taigi, mečiau viską ir išėjau ieškoti :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Rolandas wrote:Reikia negalvoti apie salygas o jas kurti :) Ir prasyti kad vaikelis padetu kuryboje :)
:P Na taip, bet iš pradžių reikia viską gerai apgalvoti, kad kokios klaidos nepadarius :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: teisingai - reikia leisti paciam vaikui pasirinkti, nes, pavyzdziui, Lazerevas daznai siulo moterims gimdyti, kad pagytu, o jos sako, kad nera salygu - tada jis atsako: "Tai tada ir gyvenk su savo problemom..."
As prasau savo vaika, kad jis pasirinktu sau teva ir ateitu tada, kai jis nores, :wink: beje, manau, kad ir tevas gali prasyti savo busimo vaiko, kad pasirinktu sau mama - as sventai tikiu, kad jie mus girdi... :wink:
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

sraige wrote:
Rolandas wrote:Reikia negalvoti apie salygas o jas kurti :) Ir prasyti kad vaikelis padetu kuryboje :)
:P Na taip, bet iš pradžių reikia viską gerai apgalvoti, kad kokios klaidos nepadarius :D
:lol: Patikek, labai puikiai jauciasi kada reikia ka daryti ir klaidu tau padaryti tas pats vaikelis neleis.
Vilma N
Posts: 18
Joined: Mon 08 29, 2005, 9:33
Location: Gudų giria
Contact:

Post by Vilma N »

(+)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Gal . . Ačiū tau Rolandai. :D Dabar žinau ką daryt.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Nepradeti vaikai leles supuoja
Savaitgaliais ant sugriautu tiltu.
Apie mane jie kartais pagalvoja,
Pamasto, kaip be ju laikaisi tu.

Vaivorykste nuliudusia pamate
Ja linksmina blakstienu kutuliais,
Medaus varveklius mirko sokolade,
Dalinasi su saules spinduliais.

O vakarais, kai jiems sirdele gelia
Jie atskrenda prie musu lango tyliai.
Isdykeliai, pabarskina pirsteliais,
O mes galvojam...kad drugiai naktiniai.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aciu Gluosnyt :D
kai tik Vilma pradejo sita tema, man sitas tavo eilerastukas suskambo galvoje... saunu, kad pati ikelei :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Seki mane, glesumele ;) :H As irgi tave seku ;)

Labai jau pazystamos mintys sioje temoje. Savo vaikus galiu pamatyti vos tik uzsimerkus..jie mano mintyse gimsta, auga, suauga..laimingi. Ir kasdiena auga meile jiems ir, deja, gilus ju ilgesys.
J

Post by J »

Kas ilgisi savo būsimų vaikų, o man taip gera žiūrėti į savo suaugusį sūnų... Ir dukra virsme - dabar panaši į "bjaurųjį ančiuką", nors jau galima įžvelgti gulbės bruožus...
Kūrėjas mane dosniai apdovanojo...
Post Reply