Aktualūs straipsniai iš įv.šaltinių

Moderator: Visi tvarkytojai

glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, manau tai ko mums reikia, mus randa... As pati neziuriu televizoriaus... Kriminalu laidos ir tt isties prisideda prie negatyvaus poziurio visuomeneje formavimo, kuris ir formuoja realybe... Sia prasme isties turbut neverta ju ziuret... bet is kitos puses, zmones turintys stipria minti turi gauti ziniu, kad galetu keisti situacija... Turbut tuo tikslu Aurimas ir kt. ir sudejo tas nuorodas ir staripsnius... Kita vertus, to kas ivyko jau nebepakeisi, o kurti ramesne ateiti galima ir be to..
Tai va kokiu vikrantasu primasciau :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Labai įdomios mintys. Aš bandau atrasti aukso vidurį tarp pasyvaus negatyvios informacijos stebėjimo ir aktyvaus veikimo visiškai atsiribojant nuo neigiamos informacijos. Mano aukso vidurys susideda iš informacijos, tame tarpe ir negatyvios, stebėjimo ir bandymo suprasti dabartinę pasaulio situaciją bei jos veikimo principus ir veiklos kuriančios naująjį, pozityvųjį pasaulį. Kaip dainuoja mano mėgiamas Sergejus Nikolajevas: "Ведь всё а чём я так мечтаю, я сотваряю в ети дни :)
J

Post by J »

Manau neįmanoma pasyviai stebėti pasaulį, nesvarbu kokia tai jo pusė - teigiama ar neigiama.
Aurimai, jei tau tai pavyksta - vadinasi sugebi atskirti veiksmą nuo emocijos. Aš apie tai kol kas tik svajoju.
Šiuo klausimu laikausi kitokios taktikos - bandau keisti pasaulį nuo savęs. Jei sugebėsiu išlaikyti esamą ir dar didinti tą Šviesos ir Meilės kibirkštėlę, kuri gyvena mano Širdy, tai jau bus daug. Labai daug...
Manau nebūtina kiekvieną dieną dar ir dar kartą prisiminti tamsią pasaulio pusę. Pakanka žinoti, kad jis nėra idealus. Kurti šviesias vizijas galima bet kokiu atveju. Pradėti galima ir nuo mažo. Jei šalia bus lygiai toks pats "mažas", tai kartu bus jau jėga.
Prisiminkim šimtosios beždžionės efektą. :lol:
J

Post by J »

Šimtosios bezdžionės efektas?
Japonai pastebėjo, kad jei vieną bezdžionę išmokysi plauti vaisių prieš jį valgant, tai ji to išmokys kitą. Tos dvi kitas... Kai bezdžionių, mokančių plauti vaisius, skaičius pasieks tam tikrą skaičių (tiksliai nepamenu kokį, bet šis efektas pavadintas šimtosios efektu), staiga vaisius plauti pradės visos, nesvarbu kaip toli viena nuo kitos jos bebūtų, kad ir kitoje saloje.
Suveikia kolektyvinė sąmonė. Ir atstumas čia reikšmės neturi, nes "tai" jau įrašyta Visatos informaciname lauke. :lol:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Pamąsčiau dar apie vieną dalyką savaitgalį ir nusijuokiau "į ūsą".
Galvoju, vietoj to kad diskutuočiau kas gerai o kas ne, tiesiog galiu daryti savo gerus darbelius ir tai yra pats paprasčiausias kelias. O bendrai paėmus juk mes visi esam šviesiukai ir mes tikriausiai jau esame pasiekę šimtosios efektą ta prasme, kad net nekalbėdami tiesiogiai visgi turime bendrą pajautimą, bendrą sąmonę. Aš jus myliu ir viskas ir kartoju tai šimtus kartų kai to negirdit :wink: O pagal šimtosios efektą - jūs tikriausiai darot tą patį :mrgreen:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš nekartoju, tiesiog jaučiu tai, o myliu kiekvieną žmogų. Negaliu jo mažiau mylėti vien todėl kad jis mažiau laimingas ir dar nežino kodėl. Ir dar pagalvoju, ką aš galiu duoti kiekvienam sutiktam iš meilės. Ir ne tik sutiktam. Šviesios mano mintys, svajonės galbūt jau pradeda veikti žmogų, esantį kitame žemės rutulio gale. Tai ir yra 100-ios beždžionės efektas.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Simtosios sraigeles efektas :D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:lol: :lol: :D
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

http://www.delfi.lt/news/daily/science/ ... id=7876823

Įdomus straipsnis apie kol kas mokslo nepaaiškintus dalykus.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Į konferenciją Artūras atsiuntė įdomią nuorodą į straipsniuką:

Ar prekybos tinklai turi ateitį

Ūkininkų turgus yra alternatyva augančiai prekybos tinklų galiai.
Šeštadienio rytas. Po rytinės kavos puodelio Londone gyvenantis australas Richardas išskuba į ūkininkų turgų. Besišnekučiuodamas su ūkininkais apie orą, derlių bei ekologiško ūkininkavimo ypatumus, jis nusiperka ekologiškai išaugintų daržovių, vaisių, išsirenka vištienos sekmadienio pietums, susiranda naminio sūrio bei retesnės rūšies vyno, ką tik iškeptos duonos bei dar spėja paskanauti visokiausių skanėstų. Kiekvienas ūkininkas išdidžiai kalba apie savo rankomis užaugintą ir pagamintą produkciją bei ragina pirkėjus ragauti. Pasidėjęs pilnus krepšius, Richardas išgeria arbatos bei pasišnekučiuoja apie kulinarines gudrybes su taip pat į turgų atskubėjusiu kolega.


Visas ...
http://www.atgimimas.lt/ssi.php?id=1132845465&which=1
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

radau kazka mums aktualaus sestadienio lietuvos ryte(2006 birzelio 3d., gyvenimo bude,13psl)
cituoju:

"kolkas lietuviam nekyla mintis iskirsti berzu giraites, o vietoj ju sodinti medzius, skleidziancius maziau ziedadulkiu.
toki drastiska buda siemet sugalvojo Tokijo miesto valdzia.
japonijos sostines apylinkese auga daug KEDRU, nuo kuriu ziedadulkiu kencia dalis japonu.

Uz projekta is savo kisenes

Japonijos pareigunai kreipesi i alergiskus gyventojus, kad jie patys finansuotu programa KEDRAMS ISKIRSTI.
sienlige sergantiems nustatytas ir mokestis - po 500 jenu(36lt)
uz surinktas lesas vakaru tokijo miske butu iskirsta 1.8 MILIJONO KEDRU irr pasodinti maziau ziedadulkiu skleidziantys medziai.
sis projektas kainuotu 3milijardus jenu(apie 7.2milijono litu) ir truktu desimt metu."

mano komentaras. jie istikruju visai jau nisprotejo, ar cia zyyniai taip gerai dirbt pradejo? :shock: :cry: liudna bet kuriuo atveju.. :roll:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Tikriausiai kažkam prisireikė geros kokybės medienos.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

dar ziurekit ta mediena sudegins :shock:
Visatos rakta dovanoja Meile...
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Kaip visada kovojama ne su priezastim, o su pasiekmem. Manyciau dideliai daugumai siuolaikiniu "civilizuotu" zmoniu yra agresyvus ir vanduo, ir oras, ir saule. Ko gero ne kas kitas o pats zmogus yra pakeites aplinka ir save, kad jam atsiranda tokios bedos.
lyja
Posts: 5
Joined: Thu 04 20, 2006, 11:05

Post by lyja »

Vaisiai bei daržovės vis mažiau naudingi...

Šiandien vartojami vaisiai bei daržovės turi vis mažiau vitaminų bei mineralų, palyginus su tomis pačiomis gėrybėmis, augintomis prieš 50 metų. Ypač jose sumažėjo geležies, kalcio bei vitamino C kiekis.
Švedų mokslininkai atliko ilgalaikį tyrimą, kurio metu tyrė 43 rūšių vaisius bei daržoves (1950-1999 m.)
Pasirodo, kad per šį periodą vitamino C kiekis juose sumažėjo 15 proc., fosforo – 9 proc., geležies – 15 proc., kalcio – 16 proc., proteinų – 6 proc., vitamino A – 18 proc.
Tai reiškia, kad norėdami aprūpinti organizmą reikalingais vitaminais bei mineralais turime suvalgyti pvz. 4 morkomis daugiau, nei reikėjo mūsų močiutėms...

Šaltinis: Medicus.ru
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Musu lankytojai siulo idomia nuoroda:
http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/art ... d=10965724
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Musu lankytojai siulo idomia nuoroda:
http://www.delfi.lt/news/ringas/lit/art ... d=11377465
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Post by Rolandas »

Nuo kada J.Vaiškūnas = V. V. Landsbergis?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Rolandeli, ar as pateikiau bent viena vaiskuno straipsni, visi 3 mano pateikti yra V.V.L.
Post Reply