Lazdijai

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Lazdijai

Post by Kalnarute »

:P
Gal kas yra is Lazdiju? Nejaugi Lazdijai miega?
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

O gal yra kituose Lietuvos kampeliuose zmoniu kuriu saknys nuo siu krastu,gal senoliu zemes likusios cia? Pabendraukim,manau,kad ka nors sumastysim.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Labas Kalnarute,
Jei Kapciamiestis (12km nuo Veisieju) yra "sie krastai", tai as gyvenau kapciamiesti vaikysteje apie vienerius metus.. :)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Sveikas Mindaugai.Taip Kapciamiestis tie krastai.Kaip butu gerai jeigu atsilieptu zmones norintys kurtis tuose krastuose.As ten turiu lopineli zemes ir manau galima rasti daugiau zemeles.Ir kainos manau ten nebutu dideles nes zemdirbystei ten daug zemiu laikomos per prastos,o mums butu kaip tik.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kalnarute wrote:Sveikas Mindaugai.Taip Kapciamiestis tie krastai.Kaip butu gerai jeigu atsilieptu zmones norintys kurtis tuose krastuose.As ten turiu lopineli zemes ir manau galima rasti daugiau zemeles.Ir kainos manau ten nebutu dideles nes zemdirbystei ten daug zemiu laikomos per prastos,o mums butu kaip tik.
su Virgiu M. karta darem zygi pora dienu, zemes paieskos. Bet daugiau gavosi isbandyt pasimaudyti kuo daugiau ezeru. Isvazinejom 400km tuose krastuose. Nuostabus krastai.. Tyku ramu.. Pusynai.. Vis traukia i ta puse bent jau nuvaziuoti vel..
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Krastai tikrai grazus,bet kur visi zmogeliukai is siu krastu? Nejaugi nieko nera?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Sveikute Kalnarute, as kasmet su artimaisiais atvaziuojame prie Dusios ezero ,tai mano seneliu zeme ir mama atgavo zemes prie pat ezero .Tik labai gaila ,kad neisliko namelis ,ji isdraske tarybiniais laikais.Tai tenka palapinese gyventi.Be galo brangus mums sis kampelis ,tiesiog sirdis uzdainuoja ten atvaziavus, atsigauname ten nuvaziave dvasiskai ir fiziskai. :P
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Labukas Aureja.
Prie ezero,tai taip nuostabu.As manau,kad savo seneliu zemeje mes visi lyg atgyjame.Turbut ten ir yra musu namai,kazkada taip stipriai su meile kurti musu seneliu.
As gan daznai pagaunu save galvojant apie namus,bet ne apie buta kuriame gyvename dabar,o apie kazka kita.Ir mama nori kad butu nuvezta palaidoti namo.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Graziai parasei Kalnarute,jauciu esi nuostabios sielos zmogutis.Taip ta seneliu zeme -tai neikainojamas turtas,as kaip pagalvoju ....dar ,kad visai salia yra ypatingai sventa vieta ...gal koks geras kilometras,tai is viso kazkoks stebuklas .Labai dziaugiuosi,kad mano vaikai irgi labai vertina sia zemele,kiek mums nedave ramybes ivairiausiu zmoniu ,net vokieciu tautybes ,kad ja parduotume.Net negaliu isivaizduoti savo gyvenimo be sio mielo zemes lopinelio. :P :D :?
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Taip,kaip pagalvoji,tai vis kazkurtai begam lekiam. O kad viskas salia kartais ir nematom ir zemeles balso nebegirdim.
Zinai man kartais atrodo,kad visa mums palikta seneliu zeme yra sventa.Kad lietuviai visada mylejo savo zeme,gyvulius,medzius,visus augalelius kuriuos tik isaugindavo zemele.Ir zeme juos mylejo.
Ir manau,kad tas jausmas kuris uzgime mumyse nera atsitiktinis,tai atsiliepimas ji jos kvietima sugryzti namo.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Pastebejau idomiu pojuciu net tada ,kai nuvaziuojame aplankyti ir sutvarkyti Sventezerio ir Meteliu kapinese esanciu proseneliu ,seneliu kapu ,griztame is ten tarsi kitokie....kazkokie dziaugsmingi.palaimos pilni. :D
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

O tu isvaizduok kaip dziaugiasi visi tavo senoliai,kad jus su jais,kad ta zemele jums kazka reiskia,kad visi ju vargai neveltui.
Man tikrai labai dziugu skaityti tavo zodzius,jie tikri.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Mano proseneliai is mociutes puses palaidoti irgi Sventezerio kapinese,o is senelio-Meteliu :D
Man labai gera Metelio kapinese naktimis rymot prie senoliu kapo,klausyt apuokelio riksmo,pusu osimo...
J

Post by J »

Visa mano tėčio giminė palaidota Metelių kapinėse, o žemė ribojasi su Metelio ežero pakrante (bet tai jau priešingas Metelių miesteliui krantas).
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Žinau, ten smagu :mrgreen: .Buvau ten ne kartą, ten ir palaidotas senolis, tik ne mano.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kaip graziai parasei ,Skirmantai.Mane irgi kazkaip pakiliai nuteikia tik iejus i Meteliu kapinaites net ivairiausiais metu laikais,smagu girdeti ,kaip buna vejuota ir net girdisi Dusios bangu uzimas ,viena karta per Velynes buvo tiek daug sniego ... tai net atsigereti negalejom...tai bent gamta papuose kapelius visus vienodai baltai. Jone,koks sutapimas ....mano tetules zemes prie Meteliu ezero ..tik kitoj pusej,bet ji jas pardave ..tai ganyklos ir daznai buna apsemtos ezero vandeniu. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Na va kaip gerai.Pasirodo,kad mes visi beveik kaimynai pagal savo senolius. :H
J

Post by J »

Pagal senolius ir pagal tėvus...
Tėvai gyvena ten ir dabar. Aurėja, jei tetulės žemė buvo tarp Obelijos ir Metelio ežerų, tai turėtų būti žinomas Obelninkų kaimo pavadinimas. Mano tėvelio tėviškė...
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Man atrodo ,Jone,tetos zemes lyg tai paciam Meteliu ezero pakrastyje...bet as dar pasiklausiu jos .Kai nusivezam tetule i jos gimtine ,tvarkyti Meteliuose kapu,ji grizusi namo taip pakyleta sukuria nuostabiu eilerasciu,jos jumoristiniai eilerastukai daznai dainuojami "Dviracio ziniose" ji net gavo du kartus priza-dvirati ir brangu sveicariska laikrodi....Ona is Kauno. :D
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dekoju ,Bastute ,uz palinkejimus :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply