Dolmenas Lietuvoj!

Forumas besidomintiems Lietuvos ir Žmonijos tikrąja istorija. Dolmenai.

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Turiu idomu pastebejima:

Darja pastoviai cia visus smerkia tipo "megre fanatikai" ir pan. bet kai reikalas atisranda nuvykti prie dolmeno darja bega ten pati pirma

nesigilinsiu kodel kad ji neisizeistu, labai izeidi ta musu darja
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

o todel, kipseli, kad ten buvo mano proteviu zyniu, kuriu tu taip bijai ir kuria mane laikai :wink:, sventove - to negali nejaust ten pabuves, ir visai cia ne Megre ar ne Anastasijos nuopelnas.

Ir nieko as, kipsiuk, nesmerkiu - tiesiog issakau savo nuomone, kuri kai kam nelabai patinka. Beje, yra labai geras budistu posakis: "jei savo kely sutikai Buda - uzmusk ji :shock: ", ta prasme, kad jei manaisi rades tikraji kelia ir tikraji mokytoja - atsisakyk jo, nes kitaip ispuiksi ir nueisi klystekliais - gal taip man atsitiko ir su Megre ir jo mokymu... :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Darja- žynė!!!! :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Nepyk!!! Aš noriu pajuokaut.
J

Post by J »

darja rašo:
"jei savo kely sutikai Buda - uzmusk ji :shock: "
Dar ir todėl, kad ir iš Mokytojo, ir iš savo tikėjimo nepadarytum stabo. Kad neatprastum galvoti savo galva.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

durniau nesugalvosi

"Indijoje mirties bausme nubaustas pamiselis. Siaip jis nepiktybinis, taciau labai religingas ir seka budizmo pamokymais. Staiga jis kieviename sutiktame zmoguje pradejo imatyti Buda..."
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Dievo karys wrote:
"Indijoje mirties bausme nubaustas pamiselis. Siaip jis nepiktybinis, taciau labai religingas ir seka budizmo pamokymais. Staiga jis kieviename sutiktame zmoguje pradejo imatyti Buda..."


Kur šitą skaitei?Šiaip man gaila to pamišėlio,juk jis nieko blogo nepadarė :roll: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu zinom mes kipsiuko polinki istraukt is spaudos pacius bjauriausius dalykus ir su kitais jais pasidalinti - ka padarysi, Dievo karys juk, turi nieko nenutyleti... :wink:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ot ir ne
tai darja sugalvojo "uzmusk Buda"
belieka tik paviesinti jums nepatinkanciu Budu sarasa kad fanatikai atliktu likusi darbeli :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ne as, kipsiuk, o tai budistu ismintis - ir gerai isiskaityk, ka as tuo norejau pasakyti, arba pats pagalvok, ka tai galetu reiksti (tik ne tiesiogine prasme) :P
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Telsiu savivaldybej dar vieno dolmeno liekanas rado
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Džiugu,bet būtų daug geriau,kad butų radę visą dolmeno namuką :roll: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kurioj vietoj?
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Rūkas wrote:Telsiu savivaldybej dar vieno dolmeno liekanas rado

Tai galvoju,kad galėjo namuką rast :lol: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Virminu kaime.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tiems žmonėms labai faina,o ar jie numano,kad jiems dabar labai gerai? :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Siandien turejau nerealia ekskursija po mitologinius akmenis netoli Seduvos... Per keleta valandu aplankėm apie 10akmenu su dubenimis... tiesiog vaziuodami pro sali... kas vaziuosit, butinai aplankykit Kleboniskiu liaudies buities muzieju...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Beje, zemelapy Virminu kaimo nera...maps.lt
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Geriau paprastam žemėlapį ieškok,ten tai rasi. :wink:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nemaciau, gal kurioj kitoj temoj jau ir buvo rasyta.
Bet neabejoju, kad daugelis (na bent jau tie kurie Vilniaus klube apsilanko) jau girdejo kad Dariaus sodyboje netoli Vaskoniu taip pat yra dolmenu. Darius nusipirko sodyba net nezinodamas, kad joje yra dolmenai. Atrado tvarkydami aplinka. Neprisimenu kiek ten ju yra. Du ar daugiau. Taigi pasitvirtina kazkieno pries metus kitus forume rasyti zodziai - "atsirado vienas dolmenas, tai pasakys ir kur kiti".

Na bet norejau apie kita dalyka pranesti. Zemes sventeje buvo Olia is Maskvos, kuri daug kartu aplanke dolmenus Rusijoje, gerai orientuojasi kur jie yra, kokios ju savybes, organizuoja ekskursijas bendraminciams. Manes prase pranesti, kad ji galetu suorganizuoti ekskursija grupei is Lietuvos, jei butu norinciu, dar rugsejo menesi. Na reiketu su ja tiesiogiai susisiekti tiems, kurie noretu organizuoti lietuviu grupele.
Olia turi sukurusi saita, kur galit rasti informacijos apie keliones prie dolmenu ir t.t. Сайт "ЭкоРусь" http://www.eco-rus.com
be to, idedu jos emaila: [email protected]

Iki
Post Reply