Teisingumas?...

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taip. Kaltė padaro vergu, atsakomybė išlaisvina.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, kiek zinau, tai ir tas Wolshas apie tai kalba, kad jei zmogus tiki, kad pateks i pragara, tai ir pateks, o jei ne - tai ne, jis sako, kad net ir Hitleris nepateko i pragara...

...bet sakykit - kam tada sazine, kad ji mums kalba, ka tu netaip darai, o ka taip - bet su laiku ir jos prioritetai kinta - kas anksciau buvo nuodeme, dabar pasidaro naturalus dalykas... :wink:
J

Post by J »

...........
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:16, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

taip, bet man labai patiko vieno kazkokio garsaus ir ismintingo amerikiecio :wink: posakis, kad mes visi zongliruojame, atrodo, penkiais porceliano rutuliais - meile, seima, karjera, dar kazkuo, nepamenu - gal sveikata, ir principais - jei nukrinta ir suduzta vienas kuris is keturiu pirmuju, visad galima ji suklijuoti, bet jei sudus principai - viskas, ju nebesuklijuosi, nes busi isdaves savo esme...

Nezinau, gal kad, kaip kiti sako, esu labai principinga, tai man sita mintis - auksine, tad prasau Dievulio, kad jokiom aplinkybem neisduociau savo esminiu principu...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Kad ir išduosi nieko blogo nenutiks, turėsi gerą pamoką ir patyrimą.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Vat tas Wolsho dievas irgi sako neisduoti savo principu, tai yra juos tureti. Jei jau kuo tiki, tai tiki, ir laikykis to, kol nepradesi tiketi kazkuo kitu (cia savais zodziais..)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

(+)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o as tai tikrai nenoreciau isduot savo principus - na, nebent to reikalautu kokios sunkios aplinkybes: skaiciau tokia grazia istorija apie toki senoves Anglijoj gyvenusi zmogu, kuri kiti laike alchemiku, nes buvo labai ismintingas, tai jis pasidare savo dvare labirinta, po kuri mego klaidzioti jo sveciai (beje, klaidziojimas labarintu labai teigiamai zmogu veikia - pastebekit, kaip tai megsta vaikai, nes niekad nezinai - kas uz posukio :wink: ), o to labirinto galinese stotelese buvo irengtos pavesines su ismingais zodziais... Jo sunus i visa tai zvelge nerimtai, bet karta paklaidziojes rado zodzius, kad vardan kilnaus tikslo galima ir pameluoti, jis pasisaipe ir pamirso, nes ruosesi vesti mylima mergina, bet lyg tycia tuo metu Anglijos protestantams (o jis toks ir buvo - gana garsus hercogas ar kas ten) atejo baisiai sunkus laikai, nes valdzia paeme katalike, praminta Kruvinaja Meri, kuri be gailescio persekiojo ir zude protestantus. Buvo suimtas ir tas hercogas, ir galejo pasirinkti - arba mirti, arba atsizadeti savo tikejimo. Jis norejo verciau mirti, bet prisimine mylimaja ir tuos zodzius ir atsisake... Draugai ir mylimoji jo atsizadejo, nes mane esant isdavika, o jis, nors ir sekamas, savo rumuose slepe ir isgelbejo daugybe protestantu, apie tai suzinojus jo mylimojo slapta su juo susituoke ir gimde jam vaikus - irgi besislapstydama.
Ir atejo laikai, kai toji pabaisa Meri buvo nuversta (ar pakrate kojas - nepamenu :roll: ), ir valdzia vel paeme protestantai - tada iskilo i viesuma to hercogo visi nuopelnai, jis sulauke gilios senatves, gyveno visu gerbiamas ir laimingas... :wink:

Grazi ir pamokanti istorija, a ne :wink:
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Taip, tikrai pamokanti istorija.. Smagu, kad žmogus sutiko "pakeisti" tikėjimą, buvo visų atstumtas, net mylimosios, bet vis dėlto pasiekė tikrai daug, į nieką nekreipdamas dėmesio.. Tai valia, noras pasiekti, tai ko trokšti ir nenusileisti (manau).
Laisvė - mano pašaukimas..
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Taigi pagal korteles labai lengva surasti žmogų, kuris pasiges tos piniginės. Be abejo jam grąžinčiau. Man regis , Basta, čia besirenkantiems žmonėms net nelogiška tokius klausimus uždavinėti, jie net nepagalvotų, kad galėtų tą piniginę ar pinigus pasisavinti, to neleistų jų mentalitetas.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Turiu tokią problemėlę. Pradėjau jausti pyktį ant žmonių, kurie jaučiasi teisūs ir gerai žinantys ko man reikia,kaip aš turėčiau elgtis, kaip gyventi, manęs net neklausdami ir nesiklausydami, tuo labiau neįsijausdami.Aš visada kt. nuomonę priimu, bet čia tai jau mane žeidžia.Man tai per daug neperša, bet aš jaučiu žmogaus nusistatymą. Tai yra puikybė iš jo pusės.Ir man sunku bendrauti.
Gal aš ko nesuprantu. :roll:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Tokie žmonės (puikuoliai :) ) dažniausiai būna gana vieniši, bet nesupranta kodėl aplinkiniai jų šalinasi . Taigi, seka išvada, kad paprasčiausia yra su puikuoliu kuo mažiau bendrauti, bet jeigu tai yra mūsų šeimos nariai, tuomet būna sunku išlaikyti savo "stuburą", ypač kai jis dar tik formuojasi bei tvirtėja.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Tokių žmonių yra ne vienas iš mano aplinkos. Jaučiu problema manyje.
Ir dar jaučiu, kad tie žmonės už mane kažkuo pranašesni. Ir dar noriu, kad jie mane priimtų, nes man jie pakankamai svarbūs.Ir bendrauti reikia pakankamai dažnai arba kasdien arba kažkokie bendri reikalai.
Last edited by sraige on Sat 10 22, 2005, 20:05, edited 1 time in total.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gal jiems atrodo grėsminga, kad Tu plauki iš jų įtakos sferos?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Va va kažkas panašu darosi.Labai tiksliai apibūdinai. Gal tai tik viena priežastis?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Supranti, nesvarbu situacija, o tai kad kt. žmogus galvoja jog jis geriau žino ko man reikia, nesigilindamas ir ir užsidėdamas teisuolio etiketę. Nemėgstu teisuolių, nes jie nesigilina. Kitaip nebūtų tokie tikri ir neleidžia žmogui jaustis savimi. Aš nors ir matau kad žmogus galėtų pvz. eiti tiesesniu keliu, bet suprantu, kad jam reikalingi tie patyrimai, kuriuos jis įgis. Jam reikalingi, jo sielai. Aš neesu už jį pranašesnė, kad pasakyčiau kaip jam elgtis. Jis toks pat siela kaip ir aš.O jei aš elgčiausi atvirkščiai, tai reiškia kad būčiau puikybėje, nes pažeminčiau jį kaip sielą.
J

Post by J »

sraige rašo;
Tokių žmonių yra ne vienas iš mano aplinkos. Jaučiu problema manyje.
Ir dar jaučiu, kad tie žmonės už mane kažkuo pranašesni. Ir dar noriu, kad jie mane priimtų, nes man jie pakankamai svarbūs.Ir bendrauti reikia pakankamai dažnai arba kasdien arba kažkokie bendri reikalai.
:roll:
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:17, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Žinau, bet nesusidoroju.Svarbiausia, kad šalia nesijauti, kodėl nežinau. Juk tarkim šalia kt. "asų" jautiesi gerai, tokia kokia tu esi. Vadinasi priima.
Žinau, kad problema manyje, tik nemoku jos suformuluoti, todėl ir paprašiau jūsų pagalbos. :roll: :D
Ir dar . . . iš tiesų, tai truputuką iš praeities netolimos. Dabar tiesiog kitaip elgčiausi, bet prisiminus, man apmaudu. Gal todėl kad jais labai tikėjau . . ir todėl kentėjau. Nežinau, kaip dabar susitvarkyčiau.
J

Post by J »

:)
Last edited by J on Tue 02 14, 2006, 23:18, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? man tokia situacija, sraige, su mano mama - ji tiesiog negali nenurodineti man, kaip gyventi, ir ne tik nurodineti - jei galetu, viska mano gyvenime sudeliotu, kaip jai atrodo. Is pradziu labai siausiausi ir konfliktavau, bet su laiku susitaikiau, kad ji tokia, stengiuos kuo maziau buti jos akiratyje - tiesiog suprantu, kad ji tai daro del to, kad pati neturi savo gyvenimo, jai nereikia artimo zmogaus (na, isskyrus mane, bet ir del manes daznai sako, kad geriau jau butu negimdzius...), nereikia jokio draugo, net su draugem retokai susitinka - mat "savigarba" neleidzia pirmai skambinti, kai jos nepaskambina. Kai labai uzknisa, pasimeldziu uz ja - nes suprantu, kad taip elgiasi del to, kad jai sieloj tuscia...
Post Reply