Tik Moterims!

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Gal vistik nuo samanu susilaikykim? Jos isdziuvusios trupa, kaip bet kokia dziovinta zole. Manyciau, geriau pasirink tokiu daiktu, kurie baltesni ir bent jau is pirmo zvilgsnio atrodo svelnesni: svylio kuoksteliu, galu gale tuopu, topoliu, pukai skraido, galima tiesiog nuo medziu prisipesti. Ar tie, nepamenu kaip vadinasi, rudos burbuoles paezerese. Ten gi tiesiog kietai presuotas pluostas. Mano anyta tomis burbuolemis, isardytomis, dekoratuvines pagalveles kemsa (nesukrenta, bet galvai ne labai minksta).
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinot, afrikoje moterys serga, kraujuoja 28minutes, kitoks gyvenimo budas...
Indenes gimdo lengvai ir neskausmingai_ kitoks gyvenimo budas..
Manau Anastasija irgi neserga...
Prisimenat, Anastasija rase, kad gimdymo skausmai kyla del...
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Manau, kad iš tikro gali būti, kad Anastasija "neserga" dėl nepakankamos mitybos fiziniu požiūriu. Jeigu paskaičiuotume kalorijas to maisto, kurį ji per dieną suvalgo, tikriausiai būtų mizernas kiekis, palyginus su mūsų mitybos normomis. :roll:

Ne paslaptis, kad dėl nepakankamos mitybos moters organizmas praranda sugebėjimą daugintis(laikinai žinoma), todėl mėnesinių gali nebūti ir ilgą laiką. Kai tik pasikeičia mitybos būdas, vaisingumas vėl atsistato.

O pavalgyti kartais galima ir tyro oro (kitais žodžiais tariant gyvybinės energijos, esančios mūsų aplinkoje), svarbu, kad vandenėlio atsigerti būtų.
:wink:
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Skausmas per daugiadienes, PMS - tai jau pasekmė, o ne prižastis. tad kad ir kokius tobulus vaistus naudosime, jie bus skirti pasekmei. O nesuradę priežasties, neišsprendę priežasties, tik laikinai turėsime rezultatus. Arba pasekmę perkelsime į kitą vietą ir galvosime, kad va, skausmingos mėnesinės baigėsi, valio. O kad prasidėjo kitas negalavimas ir dar rimtesnis, mes jau to nebesusiesim su pasibaigusiais daugiadienių vargais.

Priežastis? Bandysiu cituot iš atminties. Vadinasi netiksliai.:"tiek skausmingos mėnesinės, tiek skausmingas ir varginantis gimdymas rodo, kad moteriai trūksta meilės Kūrėjui".

Jei tai tiesa, tada aišku, kodėl afrikos meterys visai kitaip gyvena. Ir ne tik afrikos. Visos šalys, kur civilizacija dar mažai prikišusi savo nagus. Kur žmogus neatsietas nuo gamtos.

Man homeopatija - tarsi pasaulio stebūklas. Tikrai iš didelių bėdų ištraukė. Na, turbūt padėjo išlipti. Mat jei nekeisim pasaulėžiūros, net ir šis stebūklas bus bejėgis.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Pirma karta per 1.5 metu prabego tos dieneles be jokio skausmo.. :shock: Gal kad daug gamtoj budavau.. Kita vertus..jau uzsitese tai tikrai ilgokai..

Dėl gimdymo.. Sunku spręst, būna gi visokiu fiziologinių bėdų.. mane ilgai nuteikinėjo, kad arba iš viso nepagimdysiu arba labai sunkiai.. Vat ir gydytojai.. su tokiom mintim ir ėjau.. :D Dabar pagalvoju, jei būčiau klausiusi ne jų, o savo kūno, viskas būtų greičiau ir mažiau skausminga. ir dukrelė būtų gimusi sveika.. :(
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Butent, Gluosne! :) Juk neveltui as siuliau po miskeli ar parkeli pasivaiksciot! Siuliau nuosirdziai ir is savo patirties. Asmeniskai as nebeatsimenu, kada man paskutini karta skaudejo tomis dienosmi :P Todel dabar man niekas nebetrukdo vaiksciot nuolat ISSISIEPUS :mrgreen: VAT TAIP VAT! :mrgreen: :D
marija
Posts: 9
Joined: Sat 04 26, 2003, 22:35
Location: Sakiai

tik moterims

Post by marija »

:shock: palaukit, palaukit, o kuo jums iklotai ir tamponai nepatinka?as nemanau, akdf anastasija kuo nors kitokia, ji turi tokiu paciu problemu kaip ir mes... ir dar ieskot jus visokiu skudureliu...pamirskit juos, juk ne akmens amziuje vis delto gyvenam!!!!!!!!zinau, kad daugeliui atrodo patrauklus z.zako ruso kvietimas"atgal i gamta" 8) .bet lengva jam kalbeti, kai tais laikais moteris net balsuoti negalejo, o paprasciausia moteriska fizine busena buvo laikoma didziausioje paslaptyje... :oops: tai va, mes- moterys, o ne kazkokia antraruse butybe ir ner cia ko listi ir sleptis nuo visu... :mrgreen: tai va, naudokimes patogumais, kurie yra skirti tik mums!!! :lol:
Eglė
Posts: 110
Joined: Sun 02 02, 2003, 22:01
Location: Kaunas

Post by Eglė »

Na taip, patogumai patogumais lieka! Tik ar zinai, marija, kaip tersiama gamta gaminant tuos iklotus? Ir kaip po to juos sunaikint? Gi nekasi savo sodyboj po medziu :? arba netersi oro degindama.. nu nezinau..
Bet cia tik mano nuomone ir kitoms jai pritarti nebutina...
Ai, o isvis tai galiu pasakyti tokia skambia fraze: "PAGYVENSIM-PAMATYSIM" :D
~~Mergele~~
Posts: 33
Joined: Sun 06 01, 2003, 12:25
Location: Kaunas

Post by ~~Mergele~~ »

As irgi prisidesiu prie jusu plepejimo ;)...

Manau, kad jei yra skirta "musu dienoms" tam tikru priemoniu, tai ir naudokimes i sveikata! Kam cia grizti prie mociuciu laiku :shock:

Jei jau taip norit "grizti i gamta", tai gal ir elektros ir kitu buitiniu prietaisu atsisakysit...
Minčių nebuvimas netrukdo būti bendraminčiu Image
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

egismas

Post by egismas »

:oops: Atsiprasau, mergaiciu ir moteriskiu. Gal man cia ir ne vieta, bet duodu 100%, kad cia buvau ne as vienas. Mes, vyrai, smalsus. Ir nenoriu tik ziuret per rakto skylute.
Tai va. Zodziu, visos ir visi zinom, kad yra tas minciu svarumas. Bet daug kas priklauso ir nuo KUNO svaros. Gyvename labai jau didelio uzterstumo salygomis. Uztersta gamta, maistas...Visa tai papuola i musu organizma.
As domiuosi sveika gyvensena (tik labai nusidejes paskutiniu metu tuo klausimu). Lietuvoj gyvena toks A.Malovicko. Jis raso knygas sveikos gyvensenos klausimais. Tipo "Mirti jau mokame, laikas ismokti gyventi" ir daug kitu.
Ir berods vienoj jo knygu perskaiciau, kad pas laukinius (cia musu, "nelaukiniu" poziuriu jie laukiniai) zmones, tiksliau-moteris tokiu problemu praktiskai nera. Ten per menesines issiskires kiekis telpa...i SAUKSTA! Ir viskas...Ir tai yra todel, kad ju organizmai neuztersti civilizacijos gerybem. Jis siulo valyti savo kunus (ir ne tik moterims:)))
Tai va. Klausimas labai aktualus. Tai tiek.
Atleiskit, kad iejau nepasibeldes. Geros dienos. :wink:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Malonu sulaukti sveciu :D

Su ta kuno svara viskas tvarkoj, bet per kiek laiko galima pasiekti tokio svarumo, kuris pakeistu musu fiziologinio proceso eiga :roll: ?

Beja tas fiziologinis procesas vyksta kas menesi....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, ka Egismas lpalike mano mintis... ir paaiskino...
aciu Egismai..
egismas
Posts: 49
Joined: Sat 12 07, 2002, 0:04
Location: Šiauliai

Post by egismas »

Tai kad ner uz ka, glesum...:) As manau, gamtoj taip viskas sutvarkyta, kad mums tik reiktu dziaugtis tuo, ka kas duota. O jei kas nor blogai-tai tik del musu paciu neismanymo. Ir musu kvailumui ner ribu:) Zinai, kalbejau su vienu darugu apie Anastasija. Nu netiki zmogus...Kodel, klausiu? Sako, perdaug viskas paprasta...:)
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

Genialu visada būna tai, kas paprasta. :wink:
Ilona/Mindaugas
Posts: 2
Joined: Mon 05 05, 2003, 14:14

Post by Ilona/Mindaugas »

[quote="Renata"]Anksciau mineti vaistai vadinasi MENALGIN, juos reikia naudoti kokia savaite PRIES, kai JAU skauda - griebkimes analgetiku, negi verta save kankinti?![/quote
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

"Nuskausminamieji sveikam žmogui nekenkia. Bet kenkia ligoniui. Jie iškreipia tikrąjį vaizdą."

Mintys padaro daug daugiau, nei bet kokie analgetikai.

Tik ne visada tam užtenka laiko, stiprybės. Kai su dantukais prastai, neišsiverčiu ir aš be analgetikų. deja.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labutis merginos, o koks jusu manymu turti buti idealus vyras??
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Irena-irocka wrote:Labutis merginos, o koks jusu manymu turti buti idealus vyras??
<--------Štai toks ! Pasižiūrėkit kairiau.
Pasitikintis... drąsus .. gražus ...patenkintas ir gerą klausą turintis. :lol:

...dar labai svrbu gražios ausys :lol:
Last edited by Rapolas on Thu 06 26, 2003, 13:47, edited 1 time in total.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Be viso to, ką nurodė Rapolas, idealus vyras turi būti laisvas ir įsimylėjęs...mane :lol: (Priešingu atveju tai KITOS moters idealus vyras :wink: :lol: )
Jei rimčiau, idealiam vyrui privalu turėti šiltas akis, švelnias rankas ir jumoro jausmą.
Rapolas
Posts: 346
Joined: Mon 01 20, 2003, 11:17
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rapolas »

Renata wrote:Jei rimčiau, idealiam vyrui privalu turėti šiltas akis, švelnias rankas ir jumoro jausmą.
Na tai čia gi vėl aš ! ...na rankos švelnios ... tik
akių temperatūrą pasimatuosiu. :lol:
Last edited by Rapolas on Thu 06 26, 2003, 13:33, edited 2 times in total.
Post Reply