Tinklapio vystymo, bei priežiūros komanda

Klausimai, pastabos, pasiūlymai, susiję su tinklapiu

Moderator: Mindaugas

Locked
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Leonardas wrote:Jei nori tai ir pradėk dirbti.
Dirbu kiek man leidžia teisės. Skelbiu naujienas tinklapio pirmam lape, skelbiu jas ir forume. Talpinu bendraminčių kūrybą, ieškau atsakymų į užduotus klausimus forume. Siūlau idėjas kaip patobulinti forumą...

Tai tiek galiu... O kaip man kitus darbus daryti? Kaip moderuoti? Kaip tartis su komandos nariais dėl tinklapio atnaujinimo? Kaip talpinti straipsnius tinklapyje? Kaip įdėti nuorodas naujas? Kaip ką?

Nu man atrodo absurdiškai gaunasi Leonardai. Tu dirbk dirbk, bet mes tau neleisim nieko daryt. :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Teises turesi kokias tik reikia Laimi. Ir pildyti kitas tinklapio dalis.
Padarom viena tinklapio dali, koki sakysim patirtis.

Reikia nuspresti kur bus kokioje tinklapio medzio dalyje, ideti pirmaji straipsni. Visos teises gausi. Gal tai ir issivystys i info centra?

Del pasitarimo: reikia tartis

Pvz jau pradejai krauti nuotraukas ar paveikliukus i naujienu kataloga. Parodai nepagarba, vietoj to kad paklaustum kur talpinti ne naujienom skirtus failus.

Dabar sedziu va ir galvoju kaip cia to bardako nepadaryti. Kaip cia Tau padeti kitur nuotraukas talpinti. Skirtus forumui. Kurybai..
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Siūlau daryti susitikimą iki atvykstant Mindaugui. Galbūt net ne vieną.

Tradicinis laikas susitikimui: penktadieniais Vilniaus klube nuo 7 val. Ypač laukiami komandos nariai. Taip pat, aišku, visi norintys. Daugiau drąsos su pasiūlymais, norais, pageidavimais.

Preliminarus laikas visos komandos susitikimui: lapkričio 17-18d.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Teises turesi kokias tik reikia Laimi. Ir pildyti kitas tinklapio dalis.
Padarom viena tinklapio dali, koki sakysim patirtis.

Reikia nuspresti kur bus kokioje tinklapio medzio dalyje, ideti pirmaji straipsni. Visos teises gausi. Gal tai ir issivystys i info centra?

Del pasitarimo: reikia tartis

Pvz jau pradejai krauti nuotraukas ar paveikliukus i naujienu kataloga. Parodai nepagarba, vietoj to kad paklaustum kur talpinti ne naujienom skirtus failus.

Dabar sedziu va ir galvoju kaip cia to bardako nepadaryti. Kaip cia Tau padeti kitur nuotraukas talpinti. Skirtus forumui. Kurybai..
Liuks, matau rimtą pagaliau siūlymą ir jau rimtas galimybes darbui. Jei reikalai taip judės, tai, manau, susitarsim...

Prašymėlis tada iš mano pusės, kurio visai nebūtina pildyti... Bet mano nuomone, tai derėtų pradėti nuo kitos tinklapio dalies (ne nuo "patirties"). Nes, na kaip čia pasakius, kritika kaip tik kilo dėl to, kad tavo idėjos imamos gyvendinti iš karto, o į kitų idėjas neatsižvelgiama. Taigi siūlyčiau imti ne tavo, Mindaugai idėją pradžiai, o kieno nors kito, t.y. ne "patirtis" idėją, bet kitų žmonių pasiūlytus ir suformuluotus tinklapio komandai klausimus. Nes kitaip vėl koks Laimis gali pradėt kabinėtis, kad Mindaugo idėjos vykdomos, o kitų žmonių nevykdomos... Na, čia toks mano pastebėjimas, dėl viso šito...

p.s. dėl nuotraukų patalpinimo. Mačiau, kad man duotos teisės talpinti nuotraukas. Duotas katalogas. Tai ten jas ir įdėjau. Ten nebuvo parašyta, kad dėl talpinimo priedo reikia tartis. Taigi, nežinojau. Kitą kartą tarsiuosi...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Taigi ne mano ideja patirtis :V
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote:Taigi ne mano ideja patirtis :V
Lygtais tavo... Nu gal ir ne... bet tu ją iškėlei forume, užvedei temą... nemačiau, kad kažkas kitas taip pasisakytų.... gal pražiūrėjau... Bet tai esmės nekeičia:

Tai yra tema už kurią tu pasisakai. Siūlyčiau įgyvendinti nors vieną už kurią žmonės pasisako, o tu nelabai nori... :)

Pvz. pasiūliau susiskirstyti forumus kas administruos. Šita idėja patiko tau ir staigiai praėjo, dabar ji įgyvendint bandoma. Nors ji mano buvo, bet tu ją palaikei. Ir tau patikusi idėja įgyvendinama. O forumo SKELBIMAI, nors ten daug pasisakiusių, bet niekaip nedarai, nes tau ta idėja nepatinka...

Vat, supranti ką noriu pasakyti? Kad paskui Laimis vėl nesakytų: kodėl Mindaugui patikusios idėjos iš karto įgyvendinamos, o jam nepatikusios neįgyvendinamos? Vat, kad koks Laimis taip negalėtų pasakyti, tai draugiškai siūlau tau pasižiūrėti į kitų žmonių idėjas, už kurias tu nepasisakai, o kiti pasisako ir jas įgyvendinti... o tokias kaip "Patirtis" už kurias tu labai "už" ir propoguoji (t.y. keli temas, rūpiniesi jomis, tai nestatyt į pirmą vietą..)

Tai patikslinu tada savo praeitą žinutę: vietoj "Mindaugo idėjos", turėtų būti "Mindaugui patinkančios idėjos". :) Tikiuosi dabar jau teisingai išsireiškiau... :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Aš dėl to iškėliau, nes norėjau, kad TU ponas Laimi prisijungtum
pamaniau, kad tavo pirmas žingsnis realiausias galėtų būti. Palaikyt Tave, o ne įdėją norėjau.

Padariau žmogų svarbesnį už įdėją. Vadinasi klydau...

Jau pradėdu nebenorėti, nes pasirodo Tu to nenori, nenori prisidėti iš tikrūjų. Atejai sukėliai sumaištį. Žmonės jau pradėjo trauktis per Tave.


Kas nori prisidėti tas prisideda realiai. Jų tik darbai matosi.
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:p.s. dėl nuotraukų patalpinimo. Mačiau, kad man duotos teisės talpinti nuotraukas. Duotas katalogas. Tai ten jas ir įdėjau. Ten nebuvo parašyta, kad dėl talpinimo priedo reikia tartis. Taigi, nežinojau. Kitą kartą tarsiuosi...
Tartis būtinybės šioje vietoje nėra, tik būvai neatidus ir nepastebėjai, kad ten tik naujienų katalogas...
Gyventi pagal sąžinę
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Laimis wrote:Lygiai taip pat, kaip aš jaučiausi, kai mano darbus išmetė prieš porą metų, o mane psichologiškai išstūmė iš šito tinklapio. O be to, tai labai mažai kalbėjau apie Mindaugą. Daugiau kritikavau monarchiją, o ne Mindaugą. Jei ką, tai prašom įsiskaityti... ;)
Ir ko gi tada tie du metai Laimį išmokė? Meilės? Lyg ir ne... Skaitau, tavo sakinį ir niekaip nesuprantu ko sieki taip sakydamas. Lyg tai vadovautumeisi posakiu "Akis už akį, dandis už dantį"

O kokius tavo darbus išmetė? Gal tu turi galvoje tą momentą, kai sugriuvo serveris ir ne viskas buvo atstatyta. Tai irgi buvo maždaug prieš du metus.
Gyventi pagal sąžinę
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mindaugas wrote: Jau pradėdu nebenorėti, nes pasirodo Tu to nenori, nenori prisidėti iš tikrūjų. Atejai sukėliai sumaištį. Žmonės jau pradėjo trauktis per Tave.

Kas nori prisidėti tas prisideda realiai. Jų tik darbai matosi.
Drįsčiau vėl oponuoti. :) Aš kaip užsikirtęs kartoju, kad ne visi gali prisidėti, o tu vis kartoji, kad visi norintys gali prisidėti. Nu ir kas, kad prisidėjo Stas ir Mdsts? Ar tai jau visi norintys? O aš vat esu ignoruojamas ir prisidėti negaliu. Taip, kad prašom nekartoti, kad gali prisidėti visi, kad kas nori, tas prisideda. Čia tik rūsio pasakaitės geriems berniukams ir geroms mergaitėms. Visos šio konflikto temos įrodo, kad prisidėti toli gražu gali ne visi. Kai kurie yra išmetami iš tinklapio, atstumiami. Ir ne tik aš. ;)

Jeckau, dabar kažkas dar pradėjo ir spręsti, kas prisideda iš tikrųjų, o kas prisideda tik ant bajerio. Ir kas vėlgi nusprendė? O iš kur tu žinai, kad aš ne iš tikrųjų noriu prisidėti? Dabar aš turėčiau sakyti: "O tu ne iš tikrųjų siūlei, todėl aš neištikrųjų prisidėjau." ;)

Nu visiška būtų nesąmonė.
Atejai sukėliai sumaištį. Žmonės jau pradėjo trauktis per Tave.
Nu čia tai labai skambiai pasakyta. :) Atėjau nugalėjau ir žmonės pradėjo trauktis...vai vai... kaip baisu. :) Kaip mums rūpi tie žmonės, kurie vat išgasdinti pabėga.... o gal dar ir kitais žmonėmis pasirūpinsit, kurios be sąžinės priekaištų išmetat?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Leonardas wrote: Ir ko gi tada tie du metai Laimį išmokė? Meilės? Lyg ir ne... Skaitau, tavo sakinį ir niekaip nesuprantu ko sieki taip sakydamas. Lyg tai vadovautumeisi posakiu "Akis už akį, dandis už dantį"

O kokius tavo darbus išmetė? Gal tu turi galvoje tą momentą, kai sugriuvo serveris ir ne viskas buvo atstatyta. Tai irgi buvo maždaug prieš du metus.
O Leonardai, gal iš jūsų pusės galima būt tos garbingosios meilės sulaukti? Kažkaip irgi nesimato... šiuo požiūriu manau mes lygūs..

Apie išmestus darbus tiek prišnekėjau... paieškok temose šio forumo... oi oi kiek rasi... bet ar patikėsi? Vat Mindaugas netiki, sako: "Šmeižtas, melas". Tai jei norėsi, tai susirasi. ;) Bet tai tikrai ne dėl serverio kaltės. 8)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Laimis wrote:
Nu čia tai labai skambiai pasakyta. :) Atėjau nugalėjau ir žmonės pradėjo trauktis...vai vai... kaip baisu. :) Kaip mums rūpi tie žmonės, kurie vat išgasdinti pabėga.... o gal dar ir kitais žmonėmis pasirūpinsit, kurios be sąžinės priekaištų išmetat?
Vai vai vai.. vat bijo Laimis straipsni rasyti, nes bijo buti nepriimtas, atstumtas, vai vai, nu ir ko cia rupintis jei jis bijo? Nu bijo, lai bega.

Kol nenustosi sitaip saves sureiksmint, Laimi, niekas negirdes to, ka is tikruju nori pasakyt..

O zmones traukiasi ne todel, kad bijo, o todel kad sleikstu jiems skaityt tokius pokalbius. Ir paziurek, kiek dalyviu forume, o kiek tik ateina i cia. Dauguma toliau raso, kuria, diskutuoja sveikai, jiems cia gerai. Jie nemato visu siu peripetiju, nes net negalvoja, kad tai rimta.

Ir is tikruju, ar cia rimta? Atsalo orai, ner kaip nakvot hektare, tai i virtualius isgyvenimus inyksime?

Net negalvoju eit i ta komandos susitikima, jei ten bus Laimis.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gluosnė wrote: Net negalvoju eit i ta komandos susitikima, jei ten bus Laimis.
:roll:

Kai kurie komandos nariai mano, kad šitą konfliktą galima išspręsti tik susitikus. Sako, kad internetas iškreipia viską ir viskas susitvarkys, tik susitikus... Todėl kai kas labai laukia to išganingo susitikimo. Jei tu Gluosne neateisi, tai kaip mes susitaikysim? Liko dar 16 dienų. Pasistengsiu kalbėti neužgauliodamas. Gal dar susitarsim...
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Gaires yra priesybiu vienybeje
Neateinant i susitikima del Laimio,priesybiu vienijimo nebus
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:roll: na jau jus visai, mielieji anastazijonai :wink: , gal dabar man, atskalunei darjai, jus reikes pradet taikyt :wink: , ko cia dabar draskotes, ka jums tas Laimis padare, kad ji norit isguit is forumo, jau tikrai - ta jusu meiles erdve tiesiog sildo ir sviecia is tolo, atsimenu, kai tada visi buvot pries mane susivienije, tai su drauge, prisimindamos ta slogia nuotaika, kuri buvo mus prislegus po apsilankymo klube, sakem, kad kita karta reiktu nueit langus isbelst, kad toji jusu meiles erve prasiplestu ir kitus "susildytu" :wink: , tik kad as ilgai pykt nemoku - greit supykstu, bet greit ir atsileidziu, kitaip jau seniai mano ne kvapo forume nebutu like... :?

:wink: O tu, Galyta Alintenai, tai ziuriu kasdien vardus kaitalioji, kaip tas Diuvulis - vienas trijuose asmenyse... :lol: (o gal cia tau jau asmenybes susitrejinimas, ar ka... :? )
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gluosnė wrote: Net negalvoju eit i ta komandos susitikima, jei ten bus Laimis.
Jei atvirai, tai įlendu vis į tą pasidrąskymą, bet nekilo ranka rašyti. Ir nepastebit jau jūs iš šalies, ką rašot, kokią puikybę baigiat užsiauginti... Kito žodžius matot, o savų jau nesekat...

Atleisk, Gluosne, kad būtent tavo žodžius parinkau kaip citatą. Asmeniškai nė prieš tave, nė prieš Mindaugą ar Laimį neturiu nieko. Faini man jūs visi žmonės. Tik nėra meilės šiuose susirašinėjimuose išvis. O tai ir liūdna...

Yra geras tokis posakis: "kas svarbiau: būti teisiu ar laimingu?" Taigi, pamąstykit, a. :roll:
O toltekai dar kai ko moko: "nieko nepriimk asmeniškai"...

Ramybės jums visiems. :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Nu va ir taikytojų atsirado. :) Man atrodo taikytojai labai padeda susitaikyti. Atsimenu buvo konfliktas, tada seniai, tai buvo labai sunku, nes niekas neateidavo į pagalbą, o dabar visas būrys subėgo taikyt. :)

Ačiū.

Na, aš prisipažįstu, kad prišnekėjau blogų dalykų. Manau abi pusės prišnekėjo. Dabar reikia kažkaip nusiraminti ir bandyt atrasti bendrą kalbą. Aurimas štai sako: "visi visur skaidosi. Politikoj dabar Liberalai skaidosi, visur kitur irgi... O mes turėtume būt kitokie. Nesiskaldyt."

Aš pritariu Aurimui. Siūlau nesiskaldyti, o ramiai ir normaliai šnekėtis, eiti prie bendros kalbos. Pažadu stengtis daugiau nesmulkmeniškauti ir nesikabinėti prie praeities. Bandykim važiuot į priekį...

Savo poziciją jau ramiai išdėščiau temoje apie monarchiją, laukiu atsakymo iš Stas, Mdsts, Mindaugo, Gluosnės, Leonardo... (ir kitų aišku) :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ale Tu Darja kytra kai vilkine :D

Kuris laikas jauciasi,kad i siam judejimui daromos korekcijos.Ir ant kabliuko lengvokai uzkimbama.Ir as uzkibau :D o kai bandziau isryskint-gavau antausiu.Aisku jie papuosti "gelem",bet kai bandziau pauostyt-pykst i nosi :D
Va sakykim del knygutes.Jau jos kurimas ir isleidimas bandomas atitolint.Kodel?Ogi tegul ilgiau pamiega zmones.Va simtelis zaidzia savo hektaro dydzio smeledezese(neizeidineju,tiesiog humoruoju)tegul zaidzia,tegul dainuoja, raso sviesias eiles vieni kitiems,tegul zadina vieni kitus,tai nepavojinga,bet jei jau kazkas uzsiimt didesniu mastu bando...Tuoj randas visokiu peripetiju.Juk kas bus jei taip samone pasikeis bent 20%tautos?Ogi "gresme"valsybes politikai
Vienas is geriausiu budu sukirsinti viduje,antras palaikyti samone pavaldzia sistemai,nusistovejusiai tvarkai
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Ar kas nors išgirdo Galytėno mintį? Man atrodo, kad jis palietė kai ką labai rimto..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gabriukas wrote:Ar kas nors išgirdo Galytėno mintį? Man atrodo, kad jis palietė kai ką labai rimto..
Aš tai 4 kartus perskaičiau, bet niekaip nesupratau, ką jis nori pasakyti. Su kažkokiu akcentu rašo, kad neįmanoma suprasti... :roll: :) Jei supratai, tai pabandyk kitais žodžiais tą patį pasakyti.
Locked