Sistemos taisyklės ir Dieviška logika

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Sistemos taisyklės ir Dieviška logika

Post by glesum »

Man kolkas sunkiai sekasi suprasti viena dalyka -- ar pazeisdami sistemos taisykles mes griaunam Dieviska tvarka, t.y. uzsidirbam bloga karma...

Na pvz. VDU paskaitos neprivalomos... ir maziausiai penkiasdesimt procentu studentu ju nelenko arba lanko retai. kam??? visi konspektai yra...Destytojai nieko naujo nepasako. Blogiausiu atveju nusirasyti cia nera sudetinga...
As aisku esu labai gera ir paskaitu nepraleidineju... na, galutiniame rezultate tai atsispindi. taciau vistiek bjauru,kai zmogus buves dviejose paskaitose gauna tiek pat, kiek tu nei vienos nepraleides...
O tu neisimiegi, neuneini i Skambanciu kedru klubo susitikima , neparasiai kokio labai neblogo eiliuko, kuris visa diena sukosi galvoje, bet nebuvo rasta laiko jam uzrasyti... ir apskritai, nuo paskaitu lankymo kencia tavo nuotaika ir gyvenimo kokybe.... Bet kazkoks bjaurus kirminas, vardu "taip reikia' vercia tave keltis ir eiti...

Kitas pavyzdys; sunkiai suduri gala su galu... o gana pasiturintis zmogus siulo tau kyšį... ar verta paimti?

Tokiu situaciju musu gyvenime daugybe... gal vieno teisingo atsakymo į mano klausimą ir nėra?...
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>taciau vistiek bjauru,kai zmogus buves dviejose paskaitose gauna tiek pat, kiek tu nei vienos nepraleides...
O tu neisimiegi, neuneini i Skambanciu kedru klubo susitikima , neparasiai kokio labai neblogo eiliuko, kuris visa diena sukosi galvoje, bet nebuvo rasta laiko jam uzrasyti...


o jei tas zmogus issimiega, nueina i skambancius kedrus ir paraso eiliuka. gal jis dar kitaip nusipelno kad bevercio dalyko ivertinimas butu jam tinkamas.


>Bet kazkoks bjaurus kirminas, vardu "taip reikia' vercia tave keltis ir eiti...
manau kad "reikia" apsprendzia isgyvenimo sistemoje salygos. visa kas igyvenimui sistemoje neturi itakos i sita kategorija neieina


>Kitas pavyzdys; sunkiai suduri gala su galu... o gana pasiturintis zmogus siulo tau kyšį... ar verta paimti?

priklauso nuo to kaip sitas kysis tave veikia teisiskai ir moraliskai bei kaip veikia tavo isgyvenima sistemoje.

taip vieno atsakkymo nera
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
saulius
Posts: 20
Joined: Mon 02 02, 2004, 10:36

Sistemos taisyklės ir Dieviška logika

Post by saulius »

Svarbu ne ką darai, o kodėl.
Jei manai, kad tau įdomu, ką dėsto, kad tau to prireiks, tai ir eini, net jei neprivaloma. Jei manai, kad kažkokios pievos, kurias iškart po egzamino pamirši, tai kam gaišti savo nuostabų laiką?
O kaip kyšio paėmimas dera su tavo esme: ar tu daugiau gausi, ar daugiau prarasi? Svarbu ne ką darai, o kodėl.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

teisingai saulius sako
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

As galvoju, kad sistema ne tik reiktu pazeisti, bet is vis sunaikinti.
O pvz. kysio emimas tai ne sistemos pazeidimas, o gyvenimas pgl sistema. Juk mes Zmones gyvename sistemoj, o mumyse - dieviskumo sekla :roll: Gal but kartais tos ribos labai slidzios, bet sazine jei jos klausaisi neleidzia suklysti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>As galvoju, kad sistema ne tik reiktu pazeisti, bet is vis sunaikinti.

Pasauli sena isardysim
is pamatu paciu ir tuo
Naujai pasauli atstatysim
Kas buvo nieks tas bus viskuo

PS. o gal tegul ta sistema savaime nunyksta? kaip sena zole nuvysta po truputi. mes ja po truputi paliksim ir ji savauime isnyks, nieko griaut nereikes :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Nezinau...Buna, kad jauciuosi, kaip siuksliu dezej... Pilna taisykliu, nuojautu, baimiu... Nepradekit sakyt, kad tai negerai... pati viska zinau... bet man dabar reikia iseiti sita pamoka... vel.

Dievas sukure pasauli toki daugiaplani ir daugiamati...ir toki nuostabiai sudetinga :) Nors turbut zmogaus esme yra laisve... Filosofuoju, nepykit...

O kas tada laisve? Suprasta pareiga? Ar gyvenimas pagal sirdies balsa? O gal tai turetu dereti tarpusavy??
J

Post by J »

Dievas sukūrė nuostabų pasaulį - daugiaplanį, daugiamatį, na, o sudėtingą jį padarė patys žmonės.

Man laisvė yra lygiai taip pat sunkiai nusakoma būsena, kaip ir meilė, laimė.
Vienu metu aš suvokiau, kad ji gali būti dvejopa. Viena - laisvė pirkti ką nori, veikti ką nori, ir t.t. Tai lyg ir išorinė laisvė.
Kita - vidinė. Tai net mano šypseną sukėlė. Krūtinėj begalinis laisvės pojūtis ir toks didelis. Tik nuo ko aš esu laisva? Daug mąsčiau, ilgai kūriau teorijas, prielaidas, bet atsakymo kol kas neradau. Atrodo siela lyg laisvas paukštis, lyg... Ech! :D :oops:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Basta wrote:Na, tau sodyboj gyventi buvo daug lengviau, ar ne?
(+)
Ne gyventi buvo lengviau,bet as ten gyvenau... O mieste... gal kad savo normalaus kampo neturiu... bet daznai jauciuosi, kaip... na, kaip robotas... ateinu atlikti cia savo pareigos, ja atlieku...
gal labai daug reiskia pats nusitekimas... bandau i savo buvima mieste pazvelgti prasmingai... kartais iseina :roll:

O laisve... ir as ja kartas suvokiu taip, kaip Tu, Jone... tada Suvoki, jog pats esi savo valdovas. Jog gali bet kuria sekunde viska mesti arba pradeti... bet kada gali viska pakeisti... bet nevisada uztenka tam valios ir tikejimo...savimi. O kartais gal to ir nereikia. Buna, kad kai suvoki, ked teri visiska laisve viska keisti, supranti, jog geriausia yra taip, kaip yra :)
žalia
Posts: 2
Joined: Tue 05 17, 2005, 16:27

Post by žalia »

Visų pirma sistema nieko bendro su dieviškąja logika neturi :) Sukurta žmonių, toli gražu ne šviesiųjų, ir ne tam, kad padėti mums tobulėti, o kuo daugiau apriboti mūsų laisvę ir trukdyti eiti savo keliu.
Bet didžioji dalis mūsų esame priklausomi nuo sistemos, joje gyvename... ka gi, tuomet tik pritarčiau bastos minčiai - norint atsirinkti, reikia remtis nuojauta. Kiekvienakart, prieš ką nors darydama, paklausk savęs ar tikrai to nori. Ar tikrai, nori eiti i paskaitą, nors žinai, kad tik sugaiši laiką? Ar tikrai nori valgyti? Ar tikrai nori pažiūrėti tv, nes turėtų rodyti gerą filmą, o ne eiti pasivaiksčioti? Kažkas tavyje puikiai žino kas tau geriausia, klausyk!
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O ką daryti, kai reikia į darbą, o tą minutę norisi daryti kažką kitą, atrodo, tiesiog reikia. Jau norisi žodis čia netinka.
Taip ir laviruoji tarp savo pareigų, darbo,norų, poreikių.Sąmonė atrodo nepriklauso sistemai, tu ją suvoki.Bet neesi laisvas,tu nuo jos priklausai fiziškai, ir daugeliu kitų dalykų.Tai suvokdama, šiai dienai aš nesijaučiu laisva.Man atrodo pagrindas laisvės yra būti laisvam nuo sistemos.Ta laisvė, kurią mes jaučiam yra labai ribota. Todėl ir atrodo nuo ko gi mes laisvi.
Andrianas
Posts: 32
Joined: Thu 03 24, 2005, 18:14
Location: Taurage

Post by Andrianas »

:P :P :P Nuojauta nuojauta ir dar karta intuicija :P Nelaisve ir priklausomuma nuo sistemos mes kuriame PATYS :shock: Ir darba ir studijas ir vyra(ar zmona) pasirinke be nuojautos,po to dejuojam kaip mus tai varzo :x ir vel negerai pasirinke dar kazka :( vel saukiam :cry: Visas pasaulis yra zmoniu ir ju sukurtu sistemu vaivorykste :lol: Mes taip pat kuriam sistemas,prisidedam prie jau sukurtu palaikymo ar griovimo ... :roll: :roll: Pasaulis ivairus ir mes ivairiai gyvenam.Elkites sistemoje ir su sistema taip kaip sako jusu nuojauta ir Basta jau pacioj pradzioj i tai atsake (ji gudri gyvaciuke!!!) :P :P :P
AUGINKIM MEILĘ SAVYJE
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ar sistema yra protinga,gudri,klastinga,daug patirties turinti,...energetine esybe?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Daug kas sako, kad taip.
J

Post by J »

Tegul sistema būna kokia tik nori.
Aš žinau tik viena - tyliai, bet atkakliai darysiu savo darbą, "nemaitindama" sistemos savo dėmesiu ir mintimis.
Juk jeigu ji yra energetinė esybė, tai galvodama apie ją, aš atiduodu sistemai savo galią.
Kuo mažiau mes kalbėsim apie sistemą, tuo mažiau mūsų energijos ji gaus...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Jei ji energetinė esybė, tai su ja galima dirbti, pajungti savo naudai. Juk už žmogų nėra stipresnio sutvėrimo.
J

Post by J »

Jei sistema yra gudri, protinga, daug patirties turinti, tai ji kuo puikiausiai jaučia, kas pie jos "prisijungęs" savo mintimis ir dėmesiu. Žmogus tarsi "išryškina" save sistemai. Tada jau sistema daro su juo ką nori - pradžiai gal švelniai per galvą, o gal ir iš karto į paširdžius...
Tik nuo žmogaus priklauso, ką su juo padarys sistema. Jei "maitinsi" ją savo energija ir lauksi smūgių iš tos pusės - jie tikrai bus...
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ar gali but sistemai nepasiekiamas zmogus,kuris gyvena ne meiles erdveje?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš manau, kad gali. Tik reikia išeiti iš proto ribų, nes protas viską sukuria ir atsiverti savo dvasiai. Dvasia yra už proto ribų. Galiu drąsiai tai teigti, nes patyriau pati.Argi sistema ne proto sukurta?Suprantu, kad energoinformacinis laukas, kuris mus supa yra dirbtinis, pagal idėją reikėtų gamtos, ir kasdien, visą laiką su ja bendrauti, ne retkarčiais, kaip mes dabar priversti, kol neturim sodybos.
Bet mes turim savo dvasią, mes patys esam dieviška energetinė būtybė. Jei ryte atsikėlę pasakysim sau kad ketinu klausytis jos, o ne ką aplinka pasiūlys, ne protas. Ji būtinai pakuždės geriausią sprendimą. Jei išmoksim klausytis to savo vidinio balso, pasikliauti juo, atskirti jį nuo kt. ,Alyta Galintėnai,tai ne manau, kad tave kažkas galės nukreipti į kairę ar į dešinę.Gali nukreipti, kaip tu sakai, tuos kurie nemąsto, kurie savęs nepažįsta.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

[quote="sraige"]Aš manau, kad gali. Tik reikia išeiti iš proto ribų, nes protas viską sukuria ir atsiverti savo dvasiai. Dvasia yra už proto ribų. Galiu drąsiai tai teigti, nes patyriau pati.Argi sistema ne proto sukurta?Suprantu, kad energoinformacinis laukas, kuris mus supa yra dirbtinis, pagal idėją reikėtų gamtos, ir kasdien, visą laiką su ja bendrauti, ne retkarčiais, kaip mes dabar priversti, kol neturim sodybos

Tai ar mums butina turet sodybas,ar ne?
Post Reply