Sistemos taisyklės ir Dieviška logika

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Alyta Galintėnas wrote: Tai ar mums butina turet sodybas,ar ne?
Ną šitą klausimą gali atsakyti tiktai pats ko tau reikia... ;)
Gyventi pagal sąžinę
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Alyta Galintėnas wrote:[Tai ar mums butina turet sodybas,ar ne?
Finale taip, aš norėčiau :D Bet yra pereinamas periodas. Aš nemanau, kad vien tik sodybos viską išspręs, jei tarkim viską metam ir bėgam ten, ne.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sistema,sistema.. daugelis kazkaip prisibijo sio zodzzio ar reiskinio... man tai jis savaime suprantamas, jau ir Dievulis sukue desnius, tam tikras taisykles, tam tikra santvarka- ryte teka saulute, vakare leidziasi, nukranta sekla, isdygsta medis, uzauga subrandina seklas, isdygsta medis. zmogus gimsta,auga mokosi prisimena tobuleja myli augina vaikucius iseina ilsetis anapilin.. o zzmones iskreipe Dievulio sistema, tai jau negerai.. dabar mes tiesiog griskime prie Dievulio sugalvotu desniu...

taigi mes visi jei priklausom, visi joje gyvenam, o sakymas kad nenoriu jei priklausyti ir kad jei nepriklausau- jau yra sistemos dalis , nes ji dabar nadraugiska ir laisva siela priesinasi tokiai sistemai. ir nesvarbu kur jus busite ir ka veiksite- atverkite sirdis Dievuliui, Tiesai, Sau- ir pajusite laime :D

o sodybos musu visu , meiles erdve mylint sukurta rankom mylinciom ir ramiom- leis buti mums visiskai laisvais- istruksime is to,ka sugalvojo mums suneraminti- darysime tik tai, kas mum teikia laime, galvosime ir svajosime laisvai , nes viskam kas mums svarbu turesime laiko grazaus nuostabaus laiko, kuriame bus Dievulis :D ka dar veiksime?? :D

as tai nebeinu i passkaitas, kurios man neidomios, geriau paskaitau idomia knyga, ar pabunu su mylimais zmonemis :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Tu Vaiduze tokia nuosirdi.Gera Tave jausti
Manau,kad sistema ir yra dieviskas kurinys ir ji neatsirado siaip sau,be prasmes.Juk dievas yra visame kame.Jis prabyla ugnikalniu ir mamos glamonem,tevo geru zodziu ir karu...,tik tuom pasakyt ir ismokint nori skirtingu dalyku.Uzgrusti ja uzmarstin :? Tai reikastu,kad tukstancius metu zmonija veltui kentejo ir blaskes.
Dieviskumas(zmonija)pati sau susikurdavo pamokas ir sintmeciais,tukstantmeciais mokesi.Tobula
J

Post by J »

Alyta Galintėnas rašo:
Ar gali but sistemai nepasiekiamas zmogus,kuris gyvena ne meiles erdveje?

Pritariu Sraigei - žmogus gali būti nepasiekiamas sistemai bet kur. Meilės erdvė saugo, bet žmogus pakankamai stiprus pats. Gamta padeda išgirsti Sielos kalbą, bet, Alyta Galintėnai, juk esi pakankamai jautrus tam, kad išgirstum savo Sielą ir mieste.
Temoje "Ar galima bute sukurti meilės srdvę" man labai norėjosi pasakyti, kad ją galima sukurti visur. Aš gyvenu su jausmu, kad "nešiojuosi" ją su savimi. Kartais atrodo fiziškai jaučiu esanti apgaubta "kažko". Kažko gražaus, gero, bet labai stipraus...
TIKĖJIMAS ir ŽINOJIMAS daro stebuklus. Esmė tame - kuo tiki. Jei tikėsi, kad sistema nori sunaikinti šviesuliukus - taip ir bus. Ji naikins.
Sraigė labai taikliai apibūdino viską...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O pagaliau, vaiduže, Alyta Galintėnai, pagaliau išgirdot.Keičiatės kartu su manim :lol: :lol: :lol:
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

sraige wrote:Aš manau, kad gali. Tik reikia išeiti iš proto ribų, nes protas viską sukuria ir atsiverti savo dvasiai. Dvasia yra už proto ribų. Galiu drąsiai tai teigti, nes patyriau pati.Argi sistema ne proto sukurta?Suprantu, kad energoinformacinis laukas, kuris mus supa yra dirbtinis, pagal idėją reikėtų gamtos, ir kasdien, visą laiką su ja bendrauti, ne retkarčiais, kaip mes dabar priversti, kol neturim sodybos.
Bet mes turim savo dvasią, mes patys esam dieviška energetinė būtybė. Jei ryte atsikėlę pasakysim sau kad ketinu klausytis jos, o ne ką aplinka pasiūlys, ne protas. Ji būtinai pakuždės geriausią sprendimą. Jei išmoksim klausytis to savo vidinio balso, pasikliauti juo, atskirti jį nuo kt. ,Alyta Galintėnai,tai ne manau, kad tave kažkas galės nukreipti į kairę ar į dešinę.Gali nukreipti, kaip tu sakai, tuos kurie nemąsto, kurie savęs nepažįsta.
O kaip su maistu,kuris yra nuodingas?ar perkant ji parduotuvese ir juom mintant nera priklausymas nuo sistemos?o kasdieninis ejimas i darba,kuris nera malonus-jame visokios normos taisykles,dar mokesciai uz buta,leidimas savo vaiko i nudienos mokykla,kvepavimas uzterstu oru...?kaip sraige tau pavyko cia but nepriklausomai?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Palaikau Sraiges mintis,viskas imanoma...viskas priklauso nuo musu paciu tik reikia stengtis tobuleti.Pvz.as pradejau viska nuo saves...prisodinau prie kooper.musu namo daugybe puseliu...kai kurios jau nemazos ir dar sodinsiu...jos labai svarina uztersta ora,tiesa dar kadugiu pasodinau.Toliau del maisto....garsus jogos meistras Vitalijus darzoves perka turguje pas mociutes ,kurios isaugina darzoves su meile ir t.t.as panasiai renkuosi ,pirmiausiai pereinu ..isiziuriu i zmoniu veidus ir t.t. Girdejau seminare ,kad dabartiniai vaikuciai gimstasu daug didesniais plauciais nei anksciau..prisitaike visi matyt musu organizmai prie uzterstumo. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

[quote="Alyta Galintėnas
O kaip su maistu,kuris yra nuodingas?ar perkant ji parduotuvese ir juom mintant nera priklausymas nuo sistemos?o kasdieninis ejimas i darba,kuris nera malonus-jame visokios normos taisykles,dar mokesciai uz buta,leidimas savo vaiko i nudienos mokykla,kvepavimas uzterstu oru...?kaip sraige tau pavyko cia but nepriklausomai?[/quote]
Apie tai aš nekalbėjau, bet ir čiai pavyksta, nes priklauso nuo to, kur yra tavo sąmonė.
Jei tu dirbi darbą, kuris tau neįdomus, tai ar ne kūrybiškumo tau trūksta. Aš dirbu darbą, kuris dalinai man nepatinka. Bet susidūrus su tais vadinamais nemalonumais,stengiuosi pažiūrėti kūrybiškai ir pavyksta :lol: .Kai pradėjau tai daryti, pamačiau, kad daug ką darau be reikalo, tiesiog mechaniškai.Teko daug ką pakeisti.Nemalonius santykius su žmonėm ir panaudojau savo tobulėjimui. Išmokau pamatyti, kur atiduodu per daug energijos ir visai be reikalo, greitai pajuntu, kur ir kada vyksta energjos nutekėjimas, tuoj pat ' susitvarkau". Galiu vardinti be galo be krašto, kiek aš gavau naudos iš tų "nemalonumų".Svarbiausia sąmoningumas.Sąmoningai gyventi, ką darai, žinok dėl ko darai, kam kam to reikia. Kai tik pajunti, kad be reikalo. tuoj pat liaukis.Sąmoningumas ir dėkingumas.Aš dėkinga tam darbui,nes dėka jo daug išmokau ir patobulėjau dvasiškai. Be to užsidirbu pinigus, kurie dar kol kas man reikalingi išgyventi, likusius panaudoju irgi tobulėjimui, seminarai, knygos. Taigi tų pačių Megre knygų nenusipirksi be pinigų, ar ne.
Nuodingas maistas, todėl, kad galvoji, jog jis toksai. Aš galvoju, kad man jis netinkamas. Aš noriu kitokio, gyvybingo, nuo kurio jaučiuosi gerai. Bet kadangi tokio neturiu- kol kas. Einu į parduotuvę renkuosi panašų. Kartais, būna atvejų, kai turi valgyti, TAI kas yra.Tada tiesiog jį laimini, nuteiki save ir jį, :D kad jis bus tau naudingas. Laimini tuos žmones, kurie jį pagamino. Jei jie neįdėjo meilės, gamindami, tai tu juos palaimini.
O jei eisi į parduotuvę su baime ir galvosi, kad visur nuodai, tai jie jų daugiau turės nei turi. :D Kam mum mintys, jei negalim tinkamai jas panaudoti. :D
Kažkur skaičiau,atrodo "Lemtį", apie meilės energiją ir kaip ji viską keičia. Tada dar buvau žalia apie tai, tai nelabai prisimenu. Vienžo, buvo parašyta, kaip viena bobulė, gyvena Černobylio krašte, kaip supratau ji yra l. mylinti visą pasauly ir taip toliau, tai aplink ją net radiacijos žymiai sumažėję. Reikėtų paieškoti, tai galėčiau patikslinti.
Prirašiau daug, ką galima vienu sakiniu pasakyti mylėkite ir turėkite sveiką protą ir nuovoką visame kame ir keiskitės, nes kas nesikeičia, tas miršta :D Na, aš čia per grubiai, gal geriau mylėkime viską be išimties, būkime dėkingi už tai ką turime ir už tai ką turėsime, žinokime- mes esame viena, tu tai aš, aš tai tu,mes esame dievuje, mumyse yra dievas, tik taip sukursime, ką norime sukurti.
J

Post by J »

Ir vėl pritariu Sraigei ir Aurėjai.
Tik man vis ramybės neduoda mintis, kad mes per daug dėmesio skiriame antraeiliams dalykams - ką dirbi, ką valgai, kur gyveni.
Svarbiausia juk yra Sielos išgyvenimai. Nieks manęs neįtikins, kad maistas su nitratais gali "užmigdyti" Sielą. Va, minties galia ir stipri Siela gali ir nuodus padaryti naudingus kūnui. Kaip sakė kadais mūsų didžioji žolininkė E. Šimkūnaitė - jei suskaudo širdelę, vietoj nitroglicerino tabletėlės geriau suvalgyk morkytę su nitratais...
Kaip ir Aurėja, aš pradėjau nuo savęs, bet pradėjau nuo savo Sielos. Nuo kelio į savo širdies erdvę paieškų, nuo dialogo su savo Siela užmezgimo, nuo momento "čia ir dabar " didingumo suvokimo.
Kai esi vienyje su pačiu savimi bet kokia sistema yra bejėgė. Nes tada pradedi VISKĄ daryti su džiaugsmu - ir darbą dirbti, ir mokesčius mokėti, nes supranti, kad tai didelė laimė - uždirbi tiek daug, jog gali leist uždirbt ir kitiems (nesvarbu lakejams, valdžiai ar privatininkams). Nesijauti varžteliu. Esi išdidus (ne pasikėlęs) žmogus.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

L. pritariu vaidužei dėl
to, kad mes vis tiek esam dieviškos sistemos dalis, ir tai džiugina :D
O šita sistema, apie kurią kalbėjom, ar ji mums tarnauja ar mes jai priklauso nuo mūsų minčių, ką apie ją galvojam. Eilinis žmogelis, kuris nesidomi aukštesniais dalykais, ir jais netiki, galvoja, kad dievas danguj, o aš va čia žemėje ir man reikia riesti kuprą, kad išgyventi, tai taip, ji jį išnaudoja. O aš galvoju, kad galima ją išnaudoti.
Čia kaip tam anekdote. Šuo galvoja " Žmogus mane šeria, globoja, manim rūpinasi, jis- dievas" . Katė galvoja " Žmogus mane šeria, globoja, manim rūpinasi, AŠ - dievas."
Taip ir su sistema.
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Jone ,as ir pradejau tobulinti pirmiausiai save .tik to neparasiau.tai yra svarbiausias momentas,teko atsisakyti materialiu dalyku mainais i naudingas knygas ,seminarus ir t.t.Labai tuo dziaugiuosi.Graziai abi suSraige parasete..tai tikrai tiesa.Ir asapie ta moterele is Cernobilio skaiciau ,jei surasiu tai parasysiu smulkiau. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aureja wrote:Jone ,as ir pradejau tobulinti pirmiausiai save .tik to neparasiau.tai yra svarbiausias momentas,teko atsisakyti materialiu dalyku mainais i naudingas knygas ,seminarus ir t.t.Labai tuo dziaugiuosi.
Va, šitas momentas man labai įdomus. Juk dauguma mūsų gyvename šeimose. Ir tenka rinktis: keli šimtai seminarui (etc.) ar kažkas namams, vaikams ir pan. Save tai suprantama, kad gali riboti, o kaip kiti šalia esantys?
:roll:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Mieloji Loryte ,is kur tokios sumos...mano seminariukai tekainuoja 30 lt. ir tai eini kas kokius tris menesius,as atsisakiau graziu rubu ar kosmetikos vardan ju,vyras nieko pries. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na,mama ėjo į Mukti (ar kaip ten vadinasi), tai tikrai ne 30 mokėjo... Taigi, ir pasidomėjau. 8)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Tai buvo pradzioje brangiau pries kokius 3 metus.. uz dvi dienas -atrodo 40 lt, po to aukstesne pakopa mukti 2-120,.Dabar viskas musu Visatoje kinta kosminiu greiciu .Dabar nereikia 2-3 dienu klausytispaskaitu, uztenka 6-7 val.Ir kaina dabar tikrai sumazejo Lino seminarai kainuoja 30 lt,ir jis veda jau daugelyje miestu-Siauliuose bus 27 d.,buvo Kaune ZUA koplyteleje,Panevezyje-dalyvavo labai daug sveikuoliu.Rode Lina net per sou "Dangus "ten jis pravede dangieciams kvepavimo ir jogos pratimukus. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Aureja, o kaip sužinoti, kad tie seminarai būna? :roll:
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Kokssutapimas ,kaip tik Loryte ruosiausi papildomai apie tai parasyti.Suzinoti galima siame puslapyje adresu.www.livinginjoy.com./ru/ spausti Lietuvos veliavele ir spausti naujienos.Kaip tik si sestadieni bus Kaune LZU koplyteleje Jaunimo 4 /9 tas bendrabutis 1 aukstas/ kaina 30 ,pasiimti kilimeli ,bet geriau miegmaisi nes grindis saltokos plytelem klotos,pradzia 10 val.Sake rodys filmuka apie meditacija ,labai geras esu maciusiir nusipirkusi ,galesiu tau Loryte irasyti.Organizuoja toks reiki meistras Gintas ,spindinciu sviesiu veidu.O Siauliuose 27 diena organizuoja jogistai.Mes buvome pereita sestadieni ,kai organizavo sveikuoliu vadove Janina,tai turbut si karta nedalyvausiu. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
angeliukas
Posts: 92
Joined: Mon 05 09, 2005, 15:30
Location: Bolzano-Italija...

Post by angeliukas »

Taip, tikrai, kada? Man taip pat butu idomu... Kai pasiskaiciau sita foruma, tai tarsi akys atsivere... Tarsi kazkas pasikeite... Einu i parka... Netiketai nenuejau i paskaita ir atejusi perskaiciau si foruma... Tikriuasiai buvo lemta... Na, o jei kalbant apie sistema - tai ji mane jau seniai slegia, bet pasistengsiu ja panaudoti savo ir kitu naudai... Cia tikrai labai, labai idomu...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Puiku, angeliuk, stiprybės tau ir drąsos keičiant ir keičiantis :D
Post Reply