Vaiko sukūrimas!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as vos neuzdusau gimdama... sesis kartus virkstele apie alla buvo apsisukus, tai mamai mane tik po savaites parode, kad streso nebutu... labai jau melyna buvau... Jei rimtai, tai reik atsargiai su tais laukimais... Va manes irgi lauke berniuko, tai dabar turiu daug labai vysisku hormonu ir plauku ten, kur nenoreciau :) Nors siaip myliu save su visais trukumais :) O kartais ir smagu, kad zemelapiuose gaudausi, ir metematikoj...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...ir man, kai dariau IQ testa, tai nustate, kad mano vyriskas - t.y. erdvinis konstruktyvus mastymas ir kad galeciau but gera architekte (ir siaip, beje, gana auksta ta iQ nustate... :lol: :P )
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

darja wrote::? o as lendu ten, kur noriu, ir lisiu - nieks man nepasakys, ir kuo pavojingiau, tuo man idomiau - nemegstu sedet pelkej... :?
Negi manai, kad pelkėje visai nepavojinga... gal ir ten yra daug įdomaus:)
Gyventi pagal sąžinę
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu zinai, gerbiamasis Leonardai, po pastaruju mano gyvenimo ivykiu esu linkus kuri laika pasedeti pelkej (na, kad ir Shreko :wink: ), kol vel uzsimanysiu nauju nuotykiu... :P :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

(+)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
adiaV
Posts: 9
Joined: Wed 11 09, 2005, 13:04
Location: Kaunas

apie vaikelio pradejima

Post by adiaV »

sveikuciai, esu naujoke jusu ratelyje, daznai paskaitau jusu mintis, bet pagaliau apsisprendziau ir savasias issakyti.
Labai rekomenduoju perskaityti Žarskaus knyga "as iki gimimo". Ten labai graziai aprasoma sielos kelione i si pasauli. As bent jau radau kai kuriuos atsakymus i savo klausimus.
Pati auginu tris vaikucius, bet tik dabar samoningai pradedu suprast koks svarbus yra zmogelio atejimas i pasauli. Viskas musu gyvenime vyko savaime, tiesiog is meiles, didelio noro, bet labai truko ziniu. Gal jos viduj jau seniai gyveno tik nemokejom prie ju prisiliesti.
Visu 100% pritariu jau issakytoms mintims, kad mintis yra begaliniai stipri ir galinga kuriamoji jega, bet nepamirskim, kad mes dar nelabai sugebam sia jega naudotis. Kad sukurtumem tobulybe, mes patys turime buti tobuli, o jei jau butume tobuli gal but jau ne sioj dimensijoj gyvuotume. Taigi savo minciu pagalba pirmiausiai save turim gydyti, o sieleles, jei jos prasosi priimamos priimti bet kokias, gal but jos ateina, ta, kad mums padetu suvokti vienus ar kitus dalykus. Rasau pakankamai abstrakciai, bet tai labi jau platus dalykai, o jus pakankamai protingi, kad suprastumet :)
Visus tris savo vaikelius as isjauciau. Negaleciau sakyti, kad neplanavau, bet ne viskas nuo planavimo priklauso. (Mes turim ne tik ateiti, bet ir praeiti, jei matuoti linijiniu laiku, uz kuria irgi esame atsakingi). Siaip turiu siokiu tokiu sveikatos sutrikimu, del kuriu gydytojai man nezadejo, kad turesiu vaiku. Kaip matot tereikia labai noreti ir labai myleti juos dar neatejusius ir viskas yra gerai :wink:
Pries besilaukiant kiekvieno vaikelio ateidavo pasamoninis zinojimas, kas gims ar mergaite ar berniukas ir netgi charakteri galedavau nusakyti. Žarskus gi teigia, kad pries ateidama siela i zeme visuomet susisiekia su savo tevais, todel pasamoneje gali iskilti vaizdai jausmu pavidale apie busima zmoguti. Tikiu, kad kas nors papriestarautu ir pasakytu, jog mes kuriam visai nauja kurini. Gal but, o gal tik savo kurybiniu minciu galia pritraukiam tas sielas, kurioms reikalinga musu pagalba, o mums ju. Tobulejimas negali vykti vienumoje, mes juk esame visuma. Ta beje teigia ir Anastasija.
Pats idomiausias dalykas yra tai, kad mes galime versti viska aukstyn kojom, bet laikui begant viskas atsistos i savo vietas, tai kas mums duota, to neisvengsi. Taip jau matyt Dievulis sutvere. Ir minciu musu svara ir galia priklauso nuo to, kokie mes patys esame ir kaip gyvename. Nemanau, kad reikia drastiskai viska imti ir keisti, tai turi ivykti palaipsniui (tai jau buvo issakyta). Reikia pirma ismokti savo minti isgryninti ir sustiprinti, tuomet mes galim tiketis stebuklo. Zinoma, viskas svarbu ir aplinka ir supantys zmones, bet svarbiausia musu paciu minciu svara ir galia. Nenuvertinkim to ka turim aplinkui, juk ne veltui mes gimem tokioj aplinkoj ir cia yra daug geru dalyku, svarbiausia ismokim myleti tai kas mus supa, nes meile ir yra pati tobulybe. Mes irgi su vyru kuriame savo meiles erdve, bet nemanau, kad as ir ketvirta savo vaikeli nesiodama uzsidarysiu nuo mane supancio pasaulio :) .
Beje ketvirtaji savo vaikeli as irgi jauciu ir jau gana senai, beveik nuo tada kai gime trecias sunelis (jam jau keturi metukai). Ji as irgi jauciau gal kokius tris metus iki jis atkeliavo po mano sirdele. Ta nakti as tarsi jauciau, sypsojausi sau ir mintyse sakiau:"na va, lyg mano Jokubelis nusileido". Taip ir buvo :D .
Mielieji, jusu svajones butinai issipildys, tik labai norekit ir labai mylekit, ir visai nesvarbu ar tai bus mergaite ar berniukas, kiekvienas sioj zemej yra vertas meiles. Pabandykit tai isjausti savo sirdimi. As tuo dar labiau tikiu po pokalbio su savo jauniausiuoju suneliu. Karta ryte vartemes lovelej abu, as ji glosciau ir pasakiau:" labai tau dekoju, kad pasirinkai mane savo mama", o jis surimtejo paziurejo visai nevaikiskom akelem i mane ir pasake: "as atejau, kad tave isgelbeciau". Ilgai masciau apie tai kas nutiko, o po keliu dienu jam sakau:"kaip manai, jei mes sulauktumem dar vienos seses, ar tu noretum?", o jis man:"as zinau, bus dvi seses". Nezinau, gal tai tik vaikiski svaiciojimai, o gal ir ne... Pagyvensim pamatysim :D
Didziausios jums sekmes kuryboje.
Su meile :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

trinti
Last edited by Žvaigždukas on Sun 12 18, 2005, 20:55, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu paskaitinejau as ta Zarsku irgi siek tiek - gana idomus ten jo poziuris, kad ir del to, kad, pav., mano mama visai nenori, kad as tureciau vaika (nors, aisku, ji pries abortus - praktikuojanti katalike gi :?, bet jis kalba ir apie dvasinius abortus...), todel man daznai kyla pasamoninis pyktis ant jos, bet tai ka dabar man daryti - mamai tos knygos visai nerupi, na pavarte biski, susinervino ir numete - per prievarta juk neisaiskinsi - tai ka, tureciau dabar nekest savo mamos ar ka, bet bandau jai atleist, nors ir ne visada pavyksta, bet tai kasdienis darbas, ir zinot - su laiku jis duoda rezultatu...

...o siaip, tai gana juokingai atrodo, kai vyras moko moteris gimdymo paslapciu... :wink: :P :D
adiaV
Posts: 9
Joined: Wed 11 09, 2005, 13:04
Location: Kaunas

apie vaiku sukurima

Post by adiaV »

Kazkaip keistai nuskambejo Darjos pasisakymas apie Žarsku.
Kas gi siulo nekesti savo mamos? Juk tuo metu del vienokiu ar kitokiu priezasciu moteriai galejo buti nenoras tureti vaiku. Manau reiktu labiau pasigilinti i priezastis ir bandyti ja suprasti, o supratus tiesiog myleti, tai pats geriausias vaistas suzeistoms sieloms gydyti. As myleti irgi dar mokausi, nes labai to noriu, noriu ismokti myleti. Tai tikrai didziulis menas. As manau, kad ir Anastasijos galia - begaline meile zmonems (Na gal viena is jos sudedamuju daliu) O Žarsku reiktu nepaskaitineti, o paskaityti ir ne vien akimis :wink:
O kad vyras kazka nusimano apie gimdymus ar vaiku atejima i pasauli, tai nieko nuostabaus. Siela neturi lyties, o jei dar turinti patirties... :wink: Tai, zinoma mano nuomone, as taip suprantu ir jokiu budu nepersu jos kitiems, tik siulau :)
adiaV
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? as ir nesakau, kad jis siulo nekest mamos ar pan., tiesiog jis aiskina is kur atsiranda salti santykiai tarp artimuju...
Ta Zarsku paskaiciau gana isigilinus, o ne pavartinejau, bet supratau, kad ta knyga mano situacijos nepakeis, nes pagal ji butent mama turi manes atsiprasyti del nemeiles mano busimiems vaikams (o gal ir man :? ), bet jai, kaip sakiau, tos knygos nerupi, ir viskas, ka as galiu padaryti, tai stengtis ja myleti ir priimti tokia, kokia ji yra, nes kaip dabar jau isisamoninau, ji man duota butent tokia, kokios man ir reikia - kad uzsigrudinciau, sutvirteciau ir galbut dar daug ka nuveikciau (nebutinai tik vaikus gimdyciau :? )... O Zarskaus poziuris - tai jo poziuris, vienas is daugelio, ir nebutinai absoliuti tiesa, nors neneigiu - minciu ten daug graziu, tik... man jas per skaudu skaityti...
adiaV
Posts: 9
Joined: Wed 11 09, 2005, 13:04
Location: Kaunas

apie vaiku sukurima

Post by adiaV »

Ir dar :wink:
Mano mama irgi nenorejo mano treciojo vaikelio, bet as suprantu kodel (nes ji vienaip ar kitaip myli mane ir jai atrodo, kad mano sveikata per prasta, kad galeciau gimdyti ir auginti). O kai mazylis gime, ji labai dziaugesi. Karta kai as maitinau savo ziogeli ir dainavau jam savo lopsine (tuomet mama buvo pas mane), ji eme verkti ir pasake: "as tavim taip didziuojuosi, o as baile". Nors jos poziuris i gyvenima toli grazu nepanasus i mano, bet mudvi vis tiek, kad pasigincijam kartais :wink: , mylim viena kita.

Nezinau, kaip ji reaguotu, jei suzinotu, kad as dar noreciau ir ketvirto :lol:
Bet, kad mylet nenustotu, tai tikrai. Mano meile vaikams yra didesne, nei jos nenoras :D
adiaV
Posts: 9
Joined: Wed 11 09, 2005, 13:04
Location: Kaunas

Post by adiaV »

labai atsiprasau, jei iskaudinau. :(
As irgi manau, kad tai tik nuomone (autoriaus) ir niekas kitas negali geriau zmogui atsakyti, nei jis pats, tiesiog man labai daug minciu ten patiko (kai kurios gal nevisai sutapo su mano samprata, bet as ju neatmetu). Va, kad ir del atsiprasymu. Manau, kad savo vaiku as galiu atsiprasyti ir uz savo mamos klaidas ar nesupratima. Meile gydo ne tik ateiti, bet ir praeiti. O situacija gali keisti pati. Kaip pati rasai, tu gali tiesiog ja myleti ir tiek (zinau kartais tai buna be galo sunku, tuomet as sakau sau: Dievuliuk, atleisk, kad dar nemoku taip myleti kaip noreciau,as labai pasistengsiu;)). Aisku tam reikia laiko, bet ji musu sajungininkas :).
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...neiskaudinai manes, tiesiog tos knygos, bent dabar, ne man - galbut mano kitas kelias, gal del ko kito atejau i sia zeme - matysim, laikas parodys...
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Ištiesų, kas gi geriau pasakys už patį žmogų, kuris nori susivokti pats, susivokti savyje, koks jo būtent jo kelias ir ko būtent jam reikia... :)
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Labai grazus ir siltas AdiaV laiskas ir mintys teisingos . :lol: Skaiciau Zarskaus knygas ir labai nusiminiau ,kad jos man nepateko anksciau ,kai dar laukiausi treciosios dukreles.Jis kaune kiekviena sestadieni veda paskaitas,draugei teko dalyvauti jose,ji suzaveta siuo zmogumi..ir sake ,kad jis tikrai nusvites ,palaimintas Dievo.Butinai nueisiu ir as ir dar butinai pasiimsiu savo sergancia teta.Kai perskaiciau jo knuga,mintyse pagalvojau ,kai lauksis mano vaikai palikuoniu ..tai as butinai pasiulysiu ja paskaityti.As ir ,kaip raso AdiaV,stengiuosi myleti....lyg man sekasi eiti ta kryptimi. :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

8.2 knygoj jodu ant balto parasyta kad vaiko
sukurime tevas turi ne mazesne reiksme.

bet taip pat parasyta kaip apseiti be tevo
kad vaikas gimtu pilnavertis

ir vel neteisybe ir vel nelygybe,
o kur apie tai kaip vyrui apseiti be moters? :(((
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote: ir vel neteisybe ir vel nelygybe,
o kur apie tai kaip vyrui apseiti be moters? :(((
Sukūrė Dievas Jį ir Ją. Nereikia apsieiti vienam be kito...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Reikia ir dar kaip, juk raso knygoje ka daryti
nescioms moterims kai ju vyras isvykes i ilga
tolima zygi, o gal ir visai negyvas

O stai vyrams ka tame zygyje daryti, tai
speliok aklai?
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Dievo karys wrote: O stai vyrams ka tame zygyje daryti, tai
speliok aklai?
O vyrams į žygį ko leistis?

Na, gal atsakymo 8.3 knygoj sulauksi, jei pats nerasi...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

grazioj formoj Loryte pasiuntei mane, nugi aciu, aciu
Post Reply