Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jonė.S wrote:Kai kam nos nepatinku, tai todėl, kad pažadinau jo paties savikritikos sukeltą skausmą. .
Sitos dalies nelabai supratau...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o Visatoje esame MES- AS ir TU ir VISI KARTU :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...zinai, Jone, laikini tik musu kunai, o sielos amzinos - matai, tau dabar toks etapas - laisves pajautimo, bet tikiu, kad netrukus sutiksi ta zmogu, su kuriuo noresi "prarasti laisve"...
J

Post by J »

Darjai:
Išmintinga esi. Ar žinojai šitai?
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:16, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Man labai isimine dar mokykloj girdeta mintis, kad kituose zmonese mes galime matyti tik tuos bruozus, kuriuos patys turim :lol: Manau labai daug tiesos :D As dar patikslinsiu, kuriuos patys esame patyre, isgyvene, nors jie mumyse gali jau ir nebesireiksti :) tik siuo atveju jie mums nekelia priesiskumo.
Na, bet mes dabar ne apie tai...
O del tos laisves praradimo... Kai susitinka dvi samoningos sielos, kai jos myli besalygiskai visai nebutina prarasti laisve. Tada yra supratimas savitarpio... o jei prie to pripliusuosim dar besalygiska meile, gaunasi visai laimingas kokteilis... :lol: ir laisvė jame ne tik prieskonis, bet ir vienas pagrindiniu komponentu... Nes nera saves atsisakymo... meile besalygiska nesiekia pakeisti, nenori, kad kitas zmogus saves atsisakytu... net menkiausios savo daleles, nes tada jau butu salygos...
galima prie vieno prideti viena ir gauti viena, o galima prie vieno prideti viena ir gauti tris :lol:
Labanakt mergaites :D
J

Post by J »

:love:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:17, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jonė.S wrote: Manau, kad išmokus mylėti neprisirišant, be lūkesčių, keičiasi ir meilės forma - ji virsta i besąlyginę ir dievišką...
Aš jau nebenoriu mylėti kitaip...
Turbut padariau klaidingas isvadas...
J

Post by J »

O gal aš kažko nesupratau? :roll:
J

Post by J »

:lol: :lol:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:18, edited 1 time in total.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

As visiskai su tavimi Jone.S sutinku. Man taip pat neteko sutikti besalygiskai mylincio zmogaus.
Aukojanciu save,savo seimai zinzau gan nemazai,bet tai ne meile,tai auka.Ir ta auka vienpuse.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinau tuos turistus :D Pazystu viena mergaiciuke, jei dabar trys menesiai, tai ji dar negimus dvylika Lietuvos upiu apiplauke :) tai aistra... bet siaip, jei myleciau, manau suprasciau. Aisku lengva teoriskai kalbeti... turbut rimtai susimastyciau, kurioj vietoj klaida padariau, kad taip atsitiko.. O gal prasme slypi kazkur anapus :D
J

Post by J »

Teorija ir lieka teorija.
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:19, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:D
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O man štai kilo klausimas jūsų čia paskaitinėjus mintis: kodėl susitinka ir pamilsta vienas kitą būtent tie du žmonės? Kodėl buvę artimi tampa po metų kitų svetimais ir, kaip Jonės pavyzdyje mylimasis gali savąją palikti prtieš pat ateinant jųjų vaikučiui tik todėl, kad jį užvaldė aistra keliauti?
Na tada aš nematau čia meilės. Vis tik dviejų žmonių gyvenimus susiejant turi ji būti abipusė. Ne taip, kad "aš tau leidžiu mane mylėti".

Glesum, štai aš tikrai nesugebėčiau besąlygiškai mylėti ir suprasti tą Jonės aprašytą poelgį. Tuo labiau, kad besilaukianti moteris vis tik emociškai yra daug labiau pažeidžiama...

Na, nukrypau. 8) Taigi: kodėl į keikveino mūsų gyvenimą atiena būtent tas žmogus: su savo tokiomis savybėmis, elgesiu, požiūriu į mus. Ar tik negauname meilės tiek, kiek patys save mylime ir pajėgiame priimti?

Galiu pagal save pasakyti: kai išmokau save labiau mylėti, o ne tik laukti įvertinimo iš kito žmogaus, tos meilės, švelnumė, dėmesio ir t.y. pradėjau gauti tiek, kiek niekad gyvenime nesu gavusi. Taigi, iš pradžių gal save turim išmokti besąlygiškai mylėti, o tada ir į kitą bus nesunku taip žvelgti. :roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinai,sunku is tikruju sneketi teoriskai... o praktikoje neverta sneketi, nes viskas tiesiog vyksta... :)
Va Jone sako,kad lengva besalygiskai myleti gera zmogu.... o as sakau,kad sunku besalygiskai myleti gera zmogu... Kai esi nuolat lepinama, tavimi visada pasirupinama... nejuciomis tu prie to prisirisi... pasidarai nuo to priklausoma,o tai jau yra salyga... :mrgreen:
As myliu... labai myliu... nezinau be ar salygiskai... bet myliu kiekviena zmogu ir gyvuna ir augala... ir save... ir daug meiles gaunu atgal... tiek daug, kad... :D
del to ir pradejau sia tema... Noreciau, kad visi zmones turetu ir jaustu tiek meiles kiek as... ir daugiau... :D
Turbut Loreta tu teisi... :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

[quote="Lorytė"]O man štai kilo klausimas jūsų čia paskaitinėjus mintis: kodėl susitinka ir pamilsta vienas kitą būtent tie du žmonės? Kodėl buvę artimi tampa po metų kitų svetimais ir, kaip Jonės pavyzdyje mylimasis gali savąją palikti prtieš pat ateinant jųjų vaikučiui tik todėl, kad jį užvaldė aistra keliauti?
Na tada aš nematau čia meilės. Vis tik dviejų žmonių gyvenimus susiejant turi ji būti abipusė. Ne taip, kad "aš tau leidžiu mane mylėti".

Glesum, štai aš tikrai nesugebėčiau besąlygiškai mylėti ir suprasti tą Jonės aprašytą poelgį. Tuo labiau, kad besilaukianti moteris vis tik emociškai yra daug labiau pažeidžiama...

Na, nukrypau. 8) Taigi: kodėl į keikveino mūsų gyvenimą atiena būtent tas žmogus: su savo tokiomis savybėmis, elgesiu, požiūriu į mus. Ar tik negauname meilės tiek, kiek patys save mylime ir pajėgiame priimti?



na aš manau, kad susitinka todėl, kad kažkaada susitarė tai padaryti.susitarė išmokyti vienas kito kažko labai labai, o gal padėti išmokti, o gal mylėjo vienas kitą jau labai senai , gal nuo pradžios, gal turi išmogti toliau mylėti, gal dar konors...

o tas poelgis...gal Jis susitarė išmokyti atleidimo ar dar kažko, ko ktokiomis sąlygomis neitų, tai ir buvo tokia situacija...na ji man taip pat nelabai suvokiamas, tačiau jei žmogus kažką padaro , tai vadinasi jis tai turėjo padaryti, ar tiesiog jam ar kažkam reikalinga tokia pamoka ..

o dėl meilės sau....save mylėti būtina, nes kiek išspinduliuoji tiek ir gauni,
ir manau jei moki mylėti save tai ir kitus sugebėsi. tada ir mylėti kitus aplinkinius taip pat besaligiškai mokėsi.. :D
tik va man lengviau kitą mylėt, nei save viską atleidžiant.... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

.................
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:20, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

o aš manau, kad mylėti visai paprasta, svarbiausia neišduoti savo širdies.
J

Post by J »

Gal būt...

Beje, Sraigute, ar seniai mylėjai?
Last edited by J on Tue 10 04, 2005, 19:18, edited 1 time in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

[quote="Jonė.S"]Vaiduze, pirmiausia reikia išmokt mylėt save. Ne egoistiškai, savanaudiškai, bet taip, kaip tave myli mūsų Kūrėjas - švelniai ir iš visos širdies.
Tada ir tik tada išmoksi mylėti ir kitus. Mylėsi taip, kad tavo meilė netaptų auka kitam. Tada ir kiti tave mylės taip, kaip mūsų Kūrėjas - neieškodami naudos sau.

.........

žinau i mokausi to :wink: ir kitiems linkiu :wink: :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply