Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Forumas, skirtas mūsų vaikams, gimdymui ir vaikų auklėjimui

Moderators: Rytė, Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Post by Laimis »

Č.Čaplinas yra įsteigęs didžiulę premiją tam vyrui, kuris pirmasis pagimdys. Gal pagaliau tas laikas jau ir atėjo. Anastasija sako, kad gimdyti turi ir vyras. :) :) :)

Jei gimdymą suprasime tik kaip fizinį veiksmą, tai aišku gimdyti gali tik motėris. Bet jei gimdymas, nešiojimas, tai psichologinis, mentalinis veiksmas, tai tada gimdyti ir išnešioti vaiką turi abu tėvai.

Vat yra toks dar negimusių vaikų ugdymas. Plačiau prašom ateitiesmokykla.lt pasiskaityti. Ten moteriškės bendrauja su dar pilve esančiu vaikučiu. Vat ir Anastasija apie tą patį šneka. Tik ji siūlo ne tik mamoms tai daryti, o ir tėvams. Tėvams tiesiog būtina tai daryti.

Taigi, gudruoliai, siūlau varžybas. Eikim vyrai lenktynių, kas pirmas pagimdys. :) Nugalėtojas pirmasis gauna naują šeimos narį į savo šeimą. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kaip gera :D
visada esu buvau ir busiu uz bendryste :D
o kaip dar jus, mylimi lietuvos vyrai, gimdysite? ka dar darysite beto, kad kalbesites su vaikeliu?( labai draugiskai klausiu , kad pamastyti... as tai isivaizduoju, kaip ... ) ( siaip jau nuo dabar pradekite su jais kalbetis- jei dar ne :) ) jie jau seniai salia jusu :D
pamenu, per zemes dienos svente, kai Donatas paklause, tai ka vyras turi daryti, laukiantis vaikelio? atsakymas savaime suprantamas- uztikrinti visakeriopa sauguma ir vaikeliui ir mamytei(manau ir sau butina :) ) eit kartu pas gyd.- BUTINAI KARTU!!! nes jie moka pakalbeti... bet geriau neiti isvis, arba pas ismintingus :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Post by Rytė »

Laimis wrote:Taigi, gudruoliai, siūlau varžybas. Eikim vyrai lenktynių, kas pirmas pagimdys. :) Nugalėtojas pirmasis gauna naują šeimos narį į savo šeimą. :)
Laimi, pavėlavai. :lol: Mano vyras dar prieš 11 metų tą darė, kai dukrytė pilvelyje gyveno. Ir kiek jau tokių tėčių yra...

Beje, įdomiai gavosi. Gimė kleckas, dieną, o vakare tokia nerami pasidarė, lyg kažkas ne taip. Nors valgyt lyg nenori, sausa, apkabinta. Atėjo tėtis ligoninė pas mumi ir ką jūs manot: išgirdo lėlytė balsą ir tuoj nurimo. Juokėmės : atėjo vaiko vakarinių pasakėlių laikas ir be tėčio balso kažkas jai šitame pasaulyje ne taip pasirodė (kaip tik tokiu laiku pilvukui buvo pasakos skaitomos, su juo lkalbama). :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimis wrote:Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)
O šitą iš kur ištraukei? :roll:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Lorytė wrote:
Laimis wrote:Būt gerai dar žvaigždę uždegt su vaiko gimimu... ;)
O šitą iš kur ištraukei? :roll:
Perskaičiau V.Megre knygose... :) Labai geros knygos. Sako taps XXI amžiaus biblija, pranoks visas knygas. Ypač ketvirtoji knyga. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Laimi, o tu zinai kad tavo arkliuko viena akis didesne o kita mazesne? ;)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Dievo karys wrote:Laimi, o tu zinai kad tavo arkliuko viena akis didesne o kita mazesne? ;)
Čia gi perspektyva vaizduojamąjame mene... Visada toliau esantys daiktai vaizduojami mažesniais, kad atrodytų kaip tikra erdvė. Perspektyva išrasta viduramžiais, kad galėtum 3D perkelti į 2D. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Dar Lorytei apie tai kas uždega žvaigždę:
V.Megre pirmoji knyga, skyrius "Kas uždega naują žvaigždę"

Internetinis rusiškas variantas:
http://book.anastasia.ru/anastasia/index.php?page=8
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Norėčiau paklausti esamų ir būsimų tėvelių, ką jūs jaučiate mąstydami apie galimybę priimti savo vaikelį. Ar jaučiate, kad tai jums žinoma giliai širdyje?
Tiesiog noriu pasidalinti, kad perskaičius paskutinę knygelę, kur parašyta apie gimdymą, pasijaučiau neapsakomai laiminga, lyg akmuo nuo širdies nukrito. Labai norėtųsi, kad vaikelį pasitiktų vyras. Man tai suteikia begalinį saugumo jausmą ir paaiškina vyro paskirtį laukiant vaikelio.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

O kas vyrus tam paruos?

Mes galim kelia nutiest i zvaigzdes, mes galim kalnus patraukti i sona
Mes galim greit sustbdyti upes ir padaryti is juodo geltona
Tiktai nezinome kas tai lietus, kas tai geles, zvaigzdes, dangus
Nes nuo vaikystes....
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

tegul patys mokosi, tarpusavyje organizuojasi. o tai vėl reikia už rankos nuvest :D
tiek vyrai, tiek moterys turėtų patys dėti pastangas ir tapti už savo gyvenimą atsakingais :D :)

o ką Tu siūlai, Dievo kary? :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o man tai sake, kad jei kada sugalvosiu gimdyt, tai visi keturi mano draugeliai-mushkietiorai dalyvaus gimdyme - ten masazuos visaip, vaika gaudys, viska, tai sakiau, kad i gimdykla akusere neleis - o jie: "Leis, leis - sakyk, kad nezinai, kuris tikras tevas..." :wink: :P
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

O mes atsistosim sale ir paimsim vaikus stipriai kaip azuolai,svelnus kaip pukeliai ir mamoms bus gera,na pries tai po pora kartu apalpsim,bet nieko.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...jo, zinom mes tuos azuolus - tik pamato krauja, tuoj i krumus... :lol: :lol: :P
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Šalia nereikia stovėti, geriau BŪTI KARTU :D
Sutikti vaikelį, pakviesti gimti, ant rankų saugiai paimti, padėti motinai ant krūtinės, pačiam prisiglausti :love:
florute
Posts: 12
Joined: Sat 02 05, 2005, 22:04
Location: Vilnius

Re: Atėjo laikas mums gimdyti, VYRAI!

Post by florute »

Zinau nugaletoja! taip rupestingai nesioja su manimi musu MAZIUKA!!!. JO vardas TETIS JONAS !!! o tie nuostabus sirdeles plakimo pasiklausymai, pokalbiai ir zaidimai... taip taip tetis sugeba net pazaisti koki idomu zaidimuka su dar negimusia, bet jau esancia butybe... galeciau dar daug ka parasyti....
musu TETIS bus tikrai apdovanotas uz triusa ir jau labai greitai....
smagu kartai paskaityti knyga (8-2) samoningam suvokimui, kad viska darome teisingai nors ir nesamoningai!!!
Florute:)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:lol: :lol: :lol: :h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? nu, zinot, neprisigirkit, tfu tfu tfu per kairi peti - nuo seno liaudyje galiojo daug draudimu, kuriu buvo laikytasi, kad apsaugotu ateinancia gyvybe, nes ji labai pazeidziama, ir tokia buna dar viena menesi iki gimimo - senoveje, kol po menesio kudikio nepakrikstydavo, tol nerodydavo kitiems, nepriimdavo sveciu, o juo labiau nesigirdavo, kad tures vaika, nes buvo manoma, kad kol mazylis be vardo ir nepakrikstytas, tol jis labai pazeidziamas, be energetines apsaugos - vardas ir krikstas apsaugo nuo negeru akiu... Aisku, linkiu sekmes ir kad viskas butu gerai, bet nesigirkit savo laime anksciau laiko - tai tiesiog draugiskas patarimas...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

apie kokią čia senovę byloji, miela darjuška, 200-300 metų, tai juk okultizmo ir krikščionybės epocha :!: o ar žinome, kokie buvo mūsų senolių papročiai prieš 1000 ar 2000 metų? nors gal aš tau pritariu, kad laukiant kūdikio nereikia per daug viešintis (tiesiog taip buvau auklėta), bet florutė čia labai gražiai ir nuoširdžiai savo vyrą pagyrė, tai manau - jie tikrai labai laimingi ir viskas jiems klostysis kuo puikiausiai, aš to jiems iš visos širdies linkiu (+) :love:
Post Reply