MEILĖS partija

Moderators: Rolandas, Visi tvarkytojai

Post Reply
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Sveiki gyvi kūrėjai! Smagu skaityti šitą temą ir matyti, kaip greitai vystosi mintis :) Matyt visi prigėrėt to stebuklingo gėrimo, kur greitina mintis :) Reikės ir man jo paragauti :) O vienas iš daugelio šviesių tikslų galėtų taip skambėti - sukurti kuo palankiausias aplinkybes, kad meilė grįžtų į šeimas :love:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Aurimas wrote:Sveiki gyvi kūrėjai! Smagu skaityti šitą temą ir matyti, kaip greitai vystosi mintis :) Matyt visi prigėrėt to stebuklingo gėrimo, kur greitina mintis :) Reikės ir man jo paragauti :) O vienas iš daugelio šviesių tikslų galėtų taip skambėti - sukurti kuo palankiausias aplinkybes, kad meilė grįžtų į šeimas :love:
Last edited by ss on Wed 04 12, 2006, 21:08, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Skirmantas wrote: Po daugelio tukstanciu metu,zaidziam nauja Meiles partija :D
:D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Pagaliau,o as Aurimai,matydamas,kad esi prisijunges,mintim Tave kvieciau zinojau,kad stosi
Džiugu tave taip pat matyti čia, Skirmantai!

Visi kartu pasaulį pilną meilės mes sukursim :love:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

darja wrote::wink: ei, o as galeciau, pvz., but tos partijos veliavnese, kitaip sakant "badiera rossa", kaip kokia Klara Cetkin :wink: , jau ką ką, o meilės vėliavą tai jau sugebėsiu nešt - ir per lūžtantį ledą, ir serenadai gaudžiant, švino lietui lyjant... :shock: :roll: :wink:

Nei kiek neabejojiu ir bent kol kas,nejauciu esant tinkamesnio uz Tave
J

Post by J »

Žemai lenkiuosi visiems garbingiems žmonėms su didžiausiu atsiprašymu, bet žodis "partija" šalia žodžio "Meilė" skamba baisiai.
Sutinku, šiai partijai tai tinkamiausias pavadinimas, bet...
Žodį "Meilė" mes taip klaikiai nuvalkiojom...

Man Meilė asocijuojasi su kažkuo, kas niekada nesieks valdžios...
Neleis įstatymų...
Nepriiminės nutarimų...
Meilė jau savaime yra tuo, kam nereikia nei valdžios, nei įstatymų...

Atleiskit man, bet aš nestosiu į šitą partiją. ...aš nestosiu į jokią partiją...
Aš noriu tik mylėt... ne valdyt... ...ne leist įstatymus...
Tiesiog mylėt...
Aš noriu išmokt dorai mylėt...
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gal tikrai Jonė teisi. Ne partiją reikia kurti, o kažkokią kitą struktūrą. Arba antistuktūrą. Žodžiu, gyventi su meile taip, kad nereikėtų jokių partijų ir įstatymų.

Ten aš įmečiau daug nuorodų į rusų tinklapį. Kelias temas permečiau ir visose jose irgi siūloma ne partiją steigti, o kažką kito. Ir pats Senelis sakė pasakė žodį "partija", bet kai reikėjo konkretinti, tai nesakė, kad reikia ją registruoti, sakė, kad tai nebus tokia partija kaip visos, kad tai bus kažkoks kitas darinys. Žodžiu, tai bus ne partija.

Žodis "partija" turbūt yra skirtas pašaliniams žmonėms, kad jie suprastų, jog ta mūsų naujoji kuriama struktūra nori pretenduoti į partijų vietą, tačiau pati nėra partija. Ta nauja struktūra turi pakeisti partijas. Ir Senelis sako, kad "jūs nesiregistruokit, jūs patys būsit registruotojais". Žodžiu, tas mūsų naujasis darinys bus ne partija, bet užims dabartinių partijų vietą...

Išeitys tokios:
1. Paliekam žodį "partija", bet įdedam ten visai kitą prasmę..
2. Pakeičiam žodį "partija", kokiu nors mums suprantamesniu, pvz. "mūsų kuriamasis naujasis darinys", "naujoji struktūra", "laisvartija", "bevaldystė"..., kokiu nors kitu žodžiu pakeiskim..tada susišnekėsim. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote: Ar reiskia,kad neturintis sodybos negales but partijoje?
Žinai, kodėl vedų laikais, vedų tarybos buvo nepaperkamos?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Zinau,bent tris priezastis.Del sodybu-tada visi jas turejo

Uz seimunu kurie neturi Meiles erdves,manau partija nerems.Eilinis partietis...kaip zinosi,ar jis turi sodyba,ar ne?o jei jis tik ruosias turet,o yra kurybingas zmogus,tai kuri laika negales pateikti geru pasiulymu?
Mums autoritetai yra sibiro seima,Senelio gili mintis ir jis ne siaip sau zodi "partija"tare.Jis zino,kad sio zodzio prasme pasikeis ,kad tai kas vede tamson,ves i sviesa


Kaip galetum "prisiminti"senasias sventes,tradicijas?Ka partija galetu padaryt del amatininku,ipac tu kurie su visa seima lipdo,drozia...dei vaiku
Last edited by ss on Wed 11 16, 2005, 8:24, edited 1 time in total.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Skirmantas wrote: Jione,gaila,kad musu asmeniski dalykai kenkia visai Lietuvai,bet Tu ir visi kiti, turim teise elgtis kaip tinkami
Yra daug kelių ir visi veda ten . . . Kiekvienas dirba savo darbą . . . Tau Skirmantai tavo kelias yra teisingiausias ir aš jį gerbiu. Man asmeniškai, patinka ir partija -žodis nėra baisus, svarbiausia, kokią reikšmę teikia tam žodžiui kt. žmonės, kad jų neišgąsdinti. Bet gal paskaičius programą, jų nuomonė pasikeis. Ne gal, o tikrai pasikeis :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:Zinau,bent tris priezastis.Del sodybu-tada visi jas turejo

Uz seimunu kurie neturi Meiles erdves,manau partija nerems.Eilinis partietis...kaip zinosi,ar jis turi sodyba,ar ne?o jei jis tik ruosias turet,o yra kurybingas zmogus,tai kuri laika negales pateikti geru pasiulymu?
1. Tada ne visi turėjo sodybas. Vedai turėjo. Jų tarybos buvo nepaperkamos. O buvo kiti kraštai - Egiptas, Roma... Ten žinom kaip buvo. Buvo paperkama. Kodėl toks skirtumas?

2. Žinai bent tris priežastis, tai išvardink jas. Neslėpk. ;)

O tada aš bandysiu pasakyti ar į partiją priimsim nekuriančius Giminės sodybos. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Juokingą vaizdelį matau :D
Prieš Seimo rinkimus vyksta ažiotažas, arši partijų kova, reklama, visi stengiasi užvaldyti rinkėjų protus ir sąmones, plyšauja, deklaruoja savo partijų programas, kuriose skamba beviltiškai nuvalkiotos frazės, neišpildyti pažadai...
Ir viso šito vaizdelio fone atsiranda nauja partija, kuri pateikia viziją visiškai paprastą, įgyvendinamą kiekvieno piliečio asmeninėmis valios ir polėkio pastangomis, nereikalaujančią jokio centralizuoto finansavimo. Kiekvienas partijos narys ir yra programos įgyvendintojas: sportuoja, sveikai maitinasi, nešiukšlina, dalyvauja tvarkymo talkose, savo pastangomis rūpinasi savo šeima, kad mylimasis (-oji) ir vaikai būtų laimingi, visiškai išgyvendina iš savęs agresiją, pasipuikavimą, gobšumą, tuštybę, sutvarko savo santykius su šeima, giminėm, draugais, kaimynais, pažįstamais meilės, atjautos, supratimo pagrindu, išmoksta džiaugtis, būti laimingu, kūrybingu, švęsti šventes, be galo myli gamtą, ją suvokia kaip gyvą būtybę, ją gerbia, ir viską daro kad jai nereikėtų spjaudytis cunamiais ir žemės drebėjimais... Nieko nekainuoja, tik geranoriškumą ir valią.
Toje partijoje daug narių, partija niekur neregistruota, jokio finansavimo neprašo, jai neįdomu valdžios postai, jai pačiai reklamuotis nereikia, nes tokios dar niekada nebuvo. Iš pradžių visuomenė žiūri keistai į šitą partiją, juokiasi, jiems gaminasi vitaminas C, bet partijos narių vis daugėja ir daugėja, sąmoningi žmonės atsiliepia į partijos programą savo sąmoningais veiksmais ir pavyzdžiu kitiems. Galiausiai ir tie, kurie nėra partijos nariais, suprasdami visų valdžios trokštančių partijų pažadų tuštumą, pradeda suvokti ir naujosios partijos esmę. O senųjų partijų nariai, matydami, kad neturi visuomenės pasitikėjimo, pradeda studijuoti naujosios partijos programą ir jos populiarumo priežastis, ir pradeda savo programas reformuoti, kad būtų orientuotos į ekologiją, laisvą asmenybę ir laimingą šeimą... Ir suvokia, kad jiems patiems atėjo metas keistis...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

va va, neringos variantas puikus

reiketu sios partijos esme suformuluoti ir paskelbti apie jos egzistavima

ji neregistruota nes jos nereikia registruoti!!!

jos steigiamasis suvaziavimas ivyko rugpjucio 23 Zemes Dienos sventeje.
PS. Ir as ten buvau alu midu geriau... :)

ir vadinti ne meiles o Gimtaja partija, nes zyniai jau pasistenge kad zodis mele jau butu iskraipytas.


kad daug neisradineti dviracio galima kazkokius jos istatu punktus pasikopijuoti is Rusijos partijos Rodnaja, zinoma pakopijuoti protingai, apsvarstant...

vienok Meiles grazinimo i seimas punktas butinas ir privalomas

8.2 knygoj Megre kalbejo su seneliu ar mineti partijos programoje Anastasija ar nemineti.Senelis sake kad mineti.
vienok as manau kad Anastasija nenoretu buti minima partiju programose del paprastos priezasties - tai ne Anastasijos idejos, tai Dieviskos idejos.
ir nors Dievo varda zyniai taip pat stengiasi iskreipti, taciau Dievo varda bei gimines sodybas kartu butina mineti.
jei neminimos gimines sodybos tai eina tokia partija ant kazkeliu ten raidziu :))

o jei koks zurnalistas, pvz Aurimas :), paklaus ar susijusi partija su Anastasijos idejomis - TAI ZINOMA SUSIJUSI

tiesa pasakius viskas gyvenime susije

netgi manau butia oficialiai rasyti/mineti kad partijos sukurimo ideja susijusi su Anastasija
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Vai Neringa parašė visą esmę. :) Balsuoju už. :) Neringą skelbiu mūsų partijos garbės nare ir pažadu ją apkabinti, kai tik pamatysiu Vilniaus klube.. ;) :H
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

O tada aš bandysiu pasakyti ar į partiją priimsim nekuriančius Giminės sodybos. :)[/quote]


:shock: Ar Tu vienas pasakysi,ar mes visi nuspresim?
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

negi taip jau sunku atritraukti valandelei (per visa savo gyvenima) nuo televizoriaus ir mintyse suskurti sau gimines sodyba?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Na Laimi ir sudavei,as zinau kur buvo sodybos,o kur ne :D Mes kalbejom apie vedus,maniau ir taip aisku,tai nesivarginau rasyt :D
1.Senoliu taryboje nebuvo autoritetu,kurie galetu itakot kitu sprendimus,o papirkti visa taryba sunku,nes ir daug reikia turto.aisku reikia tada kiekviena atskirai papirkt,visus susirinkusius is kart, bandyt papirkt butu kvaila.
2.Kadangi tarybose beveik is kiekviebnos seimos buvo po asmeni,ar kelis.Tokius zmones papirkt,kad priimtu savo,kaimyno,.. seimai nepalankius sprendimus irgi sunkoka.
3.Pries priimdami sprendima,jie maste,apskaiciuodavo,kaip tas ar kitas sprendimas itakos buti po keleto,ar keliasdesimt metu.


Svarbiausia tai,kad jie mylejo,o meiles nenupirksi
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:O tada aš bandysiu pasakyti ar į partiją priimsim nekuriančius Giminės sodybos. :)
:shock: Ar Tu vienas pasakysi,ar mes visi nuspresim?[/quote]

Man jau ne kartą teko įsitikinti, kad pas mus žmonės laisvi ir nepriklausomi. Jų nieko daryti nepriversi. Jei bandysi versti, tai jie ims priešintis. Vat Aldona mus bandė priversti, kad nekūrentume laužo per žemės šventę, tai iš karto visi sukilo. Nors mes ir patys nenorėjom to laužo, bet jei jau neleidžia, tai reikia priešintis.

Taigi, žmonės pas mus laisvi ir nieko jiems neįsakysi. Jei aš pasakysiu, kad bus taip ir taip, tai dar nieko nereiškia. Ir ką mes čia kalbam, tai irgi nieko nereiškia. Nebus jokio centro, kuris priiminės narius ar nepriiminės. Kas galėtų nuspręsti kurį žmogų priimti, o kurį nepriimti? Čia jau kvepėtų žuvimi... ;)

Vat kaip Neringa siūlo. Bus žmonės ir tiek. Jie ir bus programos įgyvendintojai. Žodžiu pats narys apsisprendžia ar jam įgyvendinti programą ar ne. Pats narys priima save į partiją.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Pats narys priima save į partiją


sita butinai reikia irasyti!!!!!!!!
laimi, 10 balu!!!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Skirmantas wrote:1.Senoliu taryboje nebuvo autoritetu,kurie galetu itakot kitu sprendimus,o papirkti visa taryba sunku,nes ir daug reikia turto.aisku reikia tada kiekviena atskirai papirkt,visus susirinkusius is kart, bandyt papirkt butu kvaila.
Aš tai manau, kad autoritetai buvo. Jau vien tai, kad ten įėjo ne visi nariai, o tik išmintingiausi ir autoritetingiausi. Rusai sako "stareišiny", žodžiu kaip pas indėnus panašiai, išmintingiausi atstovai buvo renkami į tarybas. Todėl ir pačioje taryboje galėjo būti autoritetų.

Kad papirkti visą tarybą sunku, tai neatsakymas. Ji buvo NEPAPERKAMA visiškai. Sunkiai paperkama yra vistiek paperkama. Ją vistiek galima papirkti nors ir sunkiai. O klausimas buvo: "kodėl nepaperkama"? Reiškia išvis nepaperkama.

Už pirmą punktą skiriu tau 10 pritūpimų.
3.Pries priimdami sprendima,jie maste,apskaiciuodavo,kaip tas ar kitas sprendimas itakos buti po keleto,ar keliasdesimt metu
Tai ir dabar mąsto partijos paprastosios kaip įtakos jų sprendimas ateitį, po metų keliasdešimt metų...

Duočiau dar 10 pritūpimų, bet nesu tikras, kad tave teisingai supratu ką norėjai pasakyti, tai tada duodu 5 pritūpimus, o kitus penkis aš padarysiu, nes juk ir mano kaltė, kad nevisiškai suprantu ką norėjai pasakyti.
2.Kadangi tarybose beveik is kiekviebnos seimos buvo po asmeni,ar kelis.Tokius zmones papirkt,kad priimtu savo,kaimyno,.. seimai nepalankius sprendimus irgi sunkoka.
O vat čia tai gerai pasakei. Tik reikėtų sakyti ne "sunkoka", o neįmanoma. :) Papirkti neįmanoma, nes už tarybos nario stovi jo Giminės sodyba. Jo mylimi vaikai, anūkai, broliai sesės, tėvai, seneliai, medeliai ir kiti augalėliai, gyvūnėliai... Už jo stovi jo namai :!: Gyvi namai. Kur jis grįžtų, jei išduotų savo namus? Dabar partijose tradicinėse tai galima išduoti ir pabėgti į kitus namus. Pabėgti į kitą šalį. Dabar nelabai svarbu žmonėms Giminė, vaikai, anūkai... Pridarai kiaulysčių ir pabėgi..gyveni atskirai... O tada, kai už tavo nugaros stovėjo Giminės sodyba, tai tu buvai tikrai nepaperkamas. Už jokius turtus. ;)

Taigi, atsakymas teisingas. Antrą punktą laiminu. Skiriu ne tau, o sau už tavo teisingą atsakymą 10 pritūpimų. Padarysiu kai niekas nematys, nes dabar bibliotekoj sėdžiu.. :)
Svarbiausia tai,kad jie mylejo,o meiles nenupirksi
:) O už šitą frazę, tai ir po 50 pritūpimų abu galim padaryti :) :H
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Post Reply